LAWETA ZAKOPANE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ZAKOPANE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWokół są zwyczajne placówki my jesteśmy wyjątkowi. Wśród nas odkryjesz to coś co powinien mieć Twój najdroższy przyjaciel, który jak nasza pomoc drogowa zawsze podtrzyma cię silnym ramieniem. Zatem podobnie jak przyjacielowi można nam zawierzyć bowiem jesteśmy gotowi na każdą sytuację.


Przytrafiła się Tobie usterka lub kolizja w okolicy Zakopanego, nie czekaj tylko szybko zadzwoń do przyjaciela – zadzwoń do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Zjawimy się na miejscu natychmiast. Przybędziemy z biegłą ekipą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Drobne naprawy to nigdy nie jest przeszkoda, która na poboczu jezdni mogła by stać się dla nas trudnością nie do rozstrzygnięcia. Jasne, że nie jest zagadką, że przytrafia się kierowcy nie do tankować paliwa, wjechać na zostawiony odłamek na ulicy i w ten sposób naruszyć oponę, przegapić pielęgnację wycieraczek, które akurat zużywają się w gwałtowny deszcz na autostradzie czy nie podmienić w porę akumulatora i oczywiście mieć ogromny problem z odpaleniem pojazdu. Te wszelkie niewielkie niesprawności wykluczymy dla Ciebie ku obopólnej radości. Stan pojazdu może sprawić, że potrzebna okaże się autolawety albo autoautolawety, a w sytuacji pojazdów ciężarowych holowanie powiedzmy na sztywnym holu. Jesteśmy na to stale gotowi. W okolicy kolizji bądź usterki gruntownie ułatwiamy skutecznie ją ochronić. Masz awarię na autostradzie, drodze ekspresowej ewentualnie dojazdowej ścieżce – zawsze jesteś w komfortowej sytuacji wiedząc, że dla nas nie oznacza to przeszkody. Odnajdziemy jakiekolwiek stanowisko oraz udzielimy pomocy. Bo jesteśmy u siebie stąd znamy tutaj obojętnie którą ulicę.


Bezwzględnie zarejestruj lub zapamiętaj niniejszy kontakt do przyjaciela. Choćby na obszarze całego kraju nigdy Cię nie rozczaruje. Wybierz numer o dowolnej godzinie dnia lub nocy. Pojawimy się – na pewno! Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał w ten sposób rzeczywiście działa. Zaufana pomoc drogowa! Przyjaciół znajduje się w biedzie.


24 godziny na dobę możesz kalkulować naszą współpracę:

  • Niepłatne usługi z OC winnego kolizji i w zakresie usług Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Przeciągnięcie pojazdu na drogę albo stawianie go na kołach
  • Usunięcie źle wlanego paliwa czy transport niezbędnych ilości paliwa

Odnajdź fakty! Przyjaciel z Zakopanego czuwa chętny do akcji!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Najszybszy i najlżejszy sposób przewiezienia niesprawnego samochodu to autoautolawety albo autolawety. Trzeba jednak pamiętać, że na autostradzie holowanie jest prawnie wzbronione, więc to jedyny sposób jaki jesteśmy w stanie tutaj zastosować. W okolicy Zakopanego administrujemy świetnie wyposażonymi specjalnymi pojazdami z biegłą kadrą. W zespół flotylli wchodzi dodatkowo autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Nie powinno być polemiki co do tego, że samochód i w czasie załadunku oraz transportu będzie bezwarunkowo bezpieczny. Dowieziemy na wskazane miejsce pewnie oraz całodobowo zarówno pojazd jak również jego pasażerów.


Wolno państwu w każdym przypadku zmienić decyzję oraz podjąć decyzję o holowaniu, lecz zdecydowanie powinien na to przyzwalać stan techniczny pojazdu i paragrafy. Ten zespół może poruszać się po drodze z szybkością do 60 km/h, lecz na holowanie jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach przygotowani.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Gdy samochód ciężarowy ulega na jezdni kolizji to oczywiście ogromny kłopot, a my musimy mieć tego świadomość. Duży TIR potrafi skomplikować ruch na wiele godzin. Nierzadko dobrym środkiem odkorkowania drogi jest holowanie. Tu sprawdzi się nasza pomoc drogowa.


Holowanie każdego typu pojazdu dzięki specjalnemu sprzętowi nie będzie dla nas problemem. Przywieziemy choćby zespół ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik i oczywiście pojazd ciężarowy względnie dostawczy. Zrobimy to umiejętnie i solidnie dzięki wysokiej klasy wyspecjalizowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej palety sprzętu dodatkowego. TIR w parowie leżący do góry kołami, i w sytuacji kiedy dzieje się to w ciężko osiągalnym położeniu, zostanie przez nas wydobyty i postawiony do pionu.


Przygotujemy też przewóz materiałów z naruszonego pojazdu. Przeładujemy je i dowieziemy na zlecone miejsce.


Wasz spokój i bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem stąd całodobowo czuwa nad nim nasza fachowa, wyspecjalizowana kadra. Dowolne zlecenie dzięki okazałemu zapleczu zawsze jesteśmy w gotowości przeprowadzić, bez względu na pogodę, przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


W grupie awarii zawsze będą także takie nietrudne do rozwiązania. To prawda, zamknięte w samochodzie kluczyki, niedobór oleju, paliwa czy też nalanie do baku innego paliwa, zniszczone wycieraczki czy przekuta opona utrudniają dalszą jazdę, jednak są z pewnością łatwe do usunięcia na poczekaniu. Na szczęście lokalna pomoc drogowa przez całą dobę świadczy szybkie naprawy zrealizowane przez mobilny serwis. Jeśli mówić o lawecie nie będzie na pewno tutaj dla niej zatrudnienia. Szeroka paleta usług serwisu mieści też całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która dotrze z serwisem niezwłocznie.


Jakość jaką się chlubi mobilny serwis to przeszkolona obsługa. Również dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych zakres drobnych napraw realnych do realizacji na drodze jest szczególnie szeroki.


Oddzwonimy niezwłocznie jeśliby się okazało, że nasz telefon jest zajęty. Chwila omówienia to moment, który jest nam konieczny do zdefiniowania detali awarii, marki pojazdu i miejsca zdarzenia potem w kilkanaście minut będziemy na miejscu. Nie ma identycznych niesprawności zatem do każdego przypadku podchodzimy wszechstronnie żeby w największym stopniu pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Też transport maszyn budowlanych jest znaczącym kierunkiem w pełnej propozycji naszych usług. Którąkolwiek wielką maszynę drogową, spychacze lub na przykład zgarniarki potrafimy przewozić szybko i oczywiście bezawaryjnie. Maszyny rolnicze, szczególnie takie zmuszające do dodatkowej ochrony, również obecne są na tej liście pojazdów, do których przewozu przystępujemy. Niewielkie, ale wagowo uciążliwe pojazdy sprawiają trochę mniej problemów w transporcie. Do ich przewozu wystarczy, uznajmy mniejszy samochód. To oczywiście wygoda jednakże ważne jest by za kierownicą siedział kierowca wyszkolony do tego typu usługi i oczywiście takich przygotowanych kierowców mamy w miejscowym zespole. Flota pojazdów jaką posiadamy w dyspozycji zezwala nam przedsięwziąć działania z zakresu transportu towarów ponadnormatywnych i transportu dłużycowego. To ma prawo zdarzyć się duży gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… w zasadzie dostarczymy dowolny niekonwencjonalny towar.


Możesz kalkulować tą usługę zarówno na terenie kraju jak również zagranicą. Nasza grupa rozporządza kompletną dokumentacją uprawniającą nas do oferowania tego typu usług. Wszystkie transportowane towary są ubezpieczone.Dlaczego my?


Bowiem Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał to specjalistyczna pomoc drogowa osiągalna 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku, nie wyłącznie w miejscowym regionie, ale w całym kraju. Z tego powodu, że to wieloletnie doświadczenie współdziałających obopólnie ośrodków oraz profesjonaliści z biegłością w swojej profesji oraz stwierdzonymi kompetencjami. To dlatego praktycznie każdą usterkę usuwamy tak sprawnie. Jakikolwiek pojazd przewozimy z deklaracją jakości, a całość usługi w cenie, którą co najmniej powinno się nazwać rzetelną.


Osobnej wycenie podlega dowolna usługa. Na cenę usługi wpływają: czy została zastosowana autoautolawety bądź holownik, lokalizacja zdarzenia, model pojazdu, który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych i charakter robót przeprowadzonych na miejscu.


Kompletne nasze usługi będą mogły być darmowe jeśli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, lub do awarii doszło z winy osoby trzeciej i naszą działalność będzie można zapłacić z OC sprawcy kraksy.Dostajesz niezawodność!

Niezmiennie Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Zakopanego gotowy do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: