LAWETA TRZEBNICA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych TRZEBNICA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWszędzie mamy zwyczajne instytucje my chcemy być inni. Tutaj jest jednak wasz najbliższy przyjaciel pomoc drogowa ciągle zdeterminowana natychmiast ruszyć z pomocą. Ten przyjaciel, jaki jest przygotowany na dowolną możliwość więc wolno mu w pełni zawierzyć.


Zdarzyła Ci się usterka lub kolizja w okolicy Trzebnicy, nie przeciągaj, lecz szybko zadzwoń do przyjaciela – wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik. Przybędziemy zaskakująco szybko. Pojawimy się z rzetelną obsadą, która obsłuży mobilny serwis.


Nic nam nie stanie na przeszkodzie żebyśmy na szosie musieli podarować sobie drobne naprawy. Wymiana lub wulkanizacja koła, reperacja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika takie i mnóstwo innych detali naprawimy dla Ciebie w miejscu zdarzenia z radością. Natomiast jeśli stanie się tak, że będzie potrzebna autolawety, autoautolawety bądź holowanie to jesteśmy na to przygotowani jak nikt inny. Ubezpieczamy rejon zdarzenia niezwłocznie po przyjeździe. Nie ma znaczenia czy ugrzązłeś na autostradzie, obwodnicy ekspresowej lub na bocznej ulicy dojazdowej. Odkryjemy którekolwiek stanowisko, a następnie zapewnimy pomoc. Ponieważ mapa okolicznych dróżek nie jest dla nas niewiadomą.


Koniecznie utrwal bądź zapamiętaj niniejszy telefon do przyjaciela. Będziesz mógł się zorientować w całej Polsce jak może być przydatny. Nie istnieje za późna godzina ani nie ma niefortunnego dnia na telefon. Zameldujemy się – na bank! Naprawdę tak pracuje wiarygodna pomoc drogowa. PDS24h Marek Chudzik dla was. Tacy muszą być przyjaciele.


24 godziny na dobę u nas otrzymujesz pewne usługi:

  • Usługi w granicach Assistance, a także niepłatne usługi z OC stłuczki.
  • Holowanie, przewożenie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Ustawienie pojazdu na kołach albo wyciągnięcie go na drogę
  • Wyeliminowanie błędnie zatankowanego paliwa albo transport niezbędnych ilości paliwa

Jeśli to nie kłopot zaglądnij w detale! Przyjaciel z Trzebnicy czuwa zdeklarowany do akcji!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Zniszczone samochody najszybciej oraz łatwo da się przetransportować kiedy w grę wkracza autolawety ewentualnie autoautolawety. Na autostradzie tylko z takiej procedury transportu można skorzystać gdyż holowanie jest tutaj legislacyjnie zabronione. Nasza pomoc drogowa w regionie Trzebnicy dysponuje wieloma branżowymi, doskonale wyposażonymi pojazdami (również autolawetą z 5-cio osobową kabiną), a także wysoko wykwalifikowaną załogą. Absolutnie nie powinno być polemiki co do tego, że pojazd i w momencie załadunku i transportu będzie zupełnie zabezpieczony. Uszkodzony pojazd, a także wszystkich podróżnych przez całą dobę przywieziemy szybko oraz bezpiecznie na określone miejsce.


stan techniczny pojazdu musi być wystarczający, a paragrafy mają akceptować holowanie jeżeli byśmy zmierzali zdecydować się na taką procedurę transportu. Zawsze jesteśmy na taką decyzję przygotowani, pozostaje jednak mieć na uwadze, że taki skład musi się poruszać maksymalnie z szybkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Niesprawność pojazdu ciężarowego na drodze, co przecież nie jest tajemnicą, to ogromny dylemat. Uszkodzony TIR na mnóstwo godzin może utrudnić ruch na drodze. W tej sytuacji istotne staje się odkorkowanie drogi dlatego bywa, że prędko należy podejmować holowanie. Ta pomoc drogowa znakomicie radzi sobie z takimi sytuacjami.


Możemy przedsięwziąć holowanie każdego samochodu bowiem administrujemy branżowym sprzętem. Znakomitej próby specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol oraz wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy pozwalają nam pewnie i oczywiście odpowiedzialnie dostarczyć na wskazane miejsce pojazd dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy i autobus w chwili kiedy jest to oczekiwane. Nawet TIR-a wydobędziemy z jaru i ulokujemy na kołach bez względu na stan techniczny pojazdu czy skomplikowany dostęp.


Nie ma potrzeby aby gdzieś przechowywać produkty transportowane przez awaryjny pojazd, bowiem zawsze jesteśmy w stanie taki przewóz urządzić. Pozbieramy, przepakujemy i przewieziemy zgodnie ze wskazaniem dysponenta ładunku.


Przez całą dobę nad zagwarantowaniem Wam zabezpieczenia i stabilizacji czuwa doświadczona, wykwalifikowana kadra. Bez względu na realia pogodowe w każdym momencie doby jesteśmy w gotowości przeprowadzić dowolne zlecenie dzięki okazałemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Proste do usunięcia usterki zdarzają się powszechnie. To takie awarie niweczące dalszą jazdę, jednak nieskomplikowane do wyeliminowania na poczekaniu. Choćby zepsute wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, oczywiście przedziurawiona opona albo niedobór oleju, paliwa bądź czasami dolanie do baku niedobrego paliwa. Tu otwiera się pole na którym pojawić się powinna miejscowa pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Jeśli mówić o lawecie jak się okaże, nie ma w tym wypadku dla niej pracy. Różnorodna paleta usług serwisu mieści również całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która przyjedzie z serwisem niezwłocznie.


Wartość jaką się odróżnia mobilny serwis to wykształcona załoga. Na ulicy mogą skutecznie podjąć różne drobne naprawy, bez względu na to czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego nie bacząc na markę.


Starczy jednorazowy telefon. Po zdefiniowaniu elementów awarii, marki samochodu i lokalizacji przyjeżdżamy na miejsce w kilkanaście chwil. Żeby w całości wesprzeć kierowcę do dowolnego incydentu przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Obszerna paleta usług jaką świadczymy naszym odbiorcom obejmuje również przewóz maszyn budowlanych. zgarniarka czy spychacz to zaledwie przykład jednych z wielu dużych maszyn drogowych, które jesteśmy w stanie bezawaryjnie transportować. Dokonujemy jeszcze przewozu wszelkich maszyn rolniczych. Do przewozu wózków widłowych używamy znacznie skromniejszych pojazdów, jednakże nasi kierowcy są dobrze wyszkoleni do przewozu drobnych, jednakże wagowo dokuczliwych pojazdów. W czasie frachtu towarów ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego korzystamy z naszego branżowego zespołu pojazdów. Gdy Masz problem z niecodziennym ładunkiem, przypuśćmy duży gruz czy wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę transportu zwracaj się do nas.


Takie usługi przewozowe wykonujemy na terenie całego kraju, a także zagranicą. Wszystkie nasze usługi podparte są konieczną dokumentacją w tym indywidualnym ubezpieczeniem towaru.Dlaczego my?


Dlatego, że możesz na nas polegać w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Albowiem to całe wieloletnie doświadczenie wspomagających się wzajemnie ośrodków jak również specjaliści z znajomością zawodu i oczywiście stwierdzonymi kwalifikacjami. Tworząc ten program spodziewaliśmy się skutku w formie wysokiej skuteczności i jakości usług przy odpowiednim przeliczniku wyceny.


Jakakolwiek usługa jest szczególna, dlatego każdą szacujemy indywidualnie. Na pozór bliźniacze usługi jednak się różnią, dlatego każda musi podlegać indywidualnej kalkulacji. Cena uzależniona jest od wielu składników: zakres czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety lub holownik, lokalizacja zdarzenia, rodzaj samochodu, który obsługujemy i zastosowanie części zamiennych.


Nasza usługa, którą przeprowadzamy ze względu na straty do której doszło w rezultacie kraksy nie z Państwa przyczyny, może być opłacona z OC sprawcy. Może być także wolna od opłat w sytuacji kiedy zarządzają Państwo dogodnym ubezpieczeniem Assistance.Przenigdy nie zapomnij!

Na zgryzoty Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Trzebnicy zdeklarowany do pomocy regularnie odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: