LAWETA OBORNIKI ŚLĄSKIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OBORNIKI ŚLĄSKIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autFirmy w tej samej domenie pracują porównywalnie, ale… Nasza pomoc drogowa jest jednak jak najbliższy przyjaciel, który wyjedzie pilnie aby udzielić Tobie porady. I wyłącznie przyjaciel jest gotowy Tobie ulżyć w jakichkolwiek okolicznościach, dlatego możesz mu zawierzyć.


Doszło do nagłej usterki względnie kolizji? Gdy podróżujesz w rejonie Obornik Śląskich niczym nie potrzebujesz się denerwować zwyczajnie wybierz numer do przyjaciela – zadzwoń po PDS24h Marek Chudzik. Zjawimy się na miejscu ekspresowo. Z nami przyjedzie mobilny serwis i kompetentna załoga.


Drobne naprawy to nigdy nie jest przeszkoda, która na drodze potrafiła by zostać dla nas dylematem nie do rozstrzygnięcia. Jasne, że nie jest tajemnicą, że przytrafia się kierowcy nie do tankować paliwa, najechać na rzucony złom na ulicy i w ten sposób popsuć oponę, przegapić pielęgnację wycieraczek, które akurat zużywają się w intensywny deszcz na szosie ewentualnie nie wymienić w porę akumulatora, a potem mieć poważny problem z odpaleniem samochodu. Te wszystkie nieduże niesprawności usuniemy dla Ciebie ku obopólnej radości. W dowolnej minucie zlecenia możemy ustalić, że nieodzowna wydaje się być autolawety, autoautolawety bądź holowanie. Zabezpieczamy przestrzeń zdarzenia niezwłocznie po przybyciu. Stanąłeś na autostradzie, drodze ekspresowej czy dojazdowej ścieżce – w każdym przypadku jesteś w komfortowej sytuacji wiedząc, że dla nas nie czyni to trudności. Udzielimy pomocy w którymkolwiek położeniu. Ponieważ na własnym obszarze rozpoznamy dowolną trasę czy regionalną czy gminną.


Kontakt do przyjaciela dobrze zapamiętaj. Jesteś w stanie się przekonać w całym kraju jak może być wygodny. Absolutnie nie ma złej godziny ani nie ma niefortunnego dnia na kontakt. Nadjedziemy szybko – na sto procent! I taka rzeczywiście jest pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Przyjaciół znajduje się w biedzie.


Zapewniamy współpracę o każdej porze dnia i nocy:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wyciągnięcie pojazdu na jezdnię albo ulokowanie go na kołach
  • Wyeliminowanie źle zatankowanego paliwa względnie dowóz paliwa
  • Pomoc w ramach Assistance czy nieodpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów

Odnajdź niuanse! Przyjaciel z Obornik Śląskich na sto procent jest dyspozycyjny do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Najszybszy i najłatwiejszy sposób przetransportowania naruszonego samochodu to autoautolawety lub autolawety. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada należy pamiętać, że to jedyna legalna technika ponieważ holowanie jest tu prawnie zakazane. Pewność gwarantują nam kompletnie wyposażone, specjalne pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu pasażerów), a także zawodowa kadra. Absolutnie nie może być wątpliwości, że samochód i w czasie załadunku, a także transportu będzie na pewno bezwarunkowo zabezpieczony. Przewieziemy na wyznaczone miejsce pewnie i całodobowo tak samo pojazd jak i jego pasażerów.


Oczywiście gdy dopuszczają to paragrafy i stan techniczny samochodu zawsze możemy zdecydować się na holowanie. Jednoznacznie jesteśmy na taką decyzję gotowi. Warto natomiast aby zleceniodawca miał świadomość, że taki zestaw może przemieszczać się tylko z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kolizja samochodu ciężarowego na ulicy, z czego zdajemy sobie sprawę, to ogromny problem. Zazwyczaj niesprawność TIR-a prowokuje zatory na drogach. Holowanie takiego pojazdu jest nierzadko najbardziej użyteczną strategią na odkorkowanie drogi. Pomoc drogowa z Obornik Śląskich daje sobie radę profesjonalnie z takim kłopotem.


Holowanie pojazdów nie jest dla nas tajemnicą bowiem zarządzamy specjalistycznym sprzętem. Możemy pewnie i oczywiście sprawnie przewieźć nawet skład ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy i dostawczy, bo gwarantuje nam to pierwszorzędnej próby naczepa niskopodwoziowa, specjalistyczny holownik, wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy i rzecz jasna sztywny hol. Bez względu na stan techniczny pojazdu czy nieprzyjemny dostęp i TIR-a wyciągniemy z dołu i ulokujemy go na kołach.


Możemy też zapewnić wystarczający samochód do przewozu produktów przewożonych w niesprawnym aucie. Pozbieramy, przepakujemy a następnie przywieziemy zgodnie ze zaleceniem administratora ładunku.


Waszego zabezpieczenia i spokoju całodobowo chroni doświadczona, wykwalifikowana kadra. Bez względu na realia atmosferyczne w jakiejkolwiek fazie dnia i nocy zawsze jesteśmy w gotowości wykonać każde zlecenie dzięki szerokiemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Są również nietrudne do rozwiązania usterki. Faktycznie, zamknięte w pojeździe kluczyki, brak oleju, paliwa czy też dolanie do zbiornika złego paliwa, zepsute wycieraczki czy przekuta opona wstrzymują dalszą podróż, ale są stanowczo nietrudne do usunięcia od ręki. Na szczęście miejscowa pomoc drogowa całodobowo poleca natychmiastowe naprawy wykonane przez mobilny serwis. Laweta jak się okaże, nie ma tu zapotrzebowania. Szybki dojazd to zaleta tego serwisu szczególnie kiedy potrzebny jest mobilny warsztat wulkanizacji, który całodobowo funkcjonuje w wachlarzu usług.


Obsada, która obsługuje mobilny serwis chlubi się dużym profesjonalizmem. Na ulicy są w stanie wykonać rozliczne drobne naprawy, bez względu na to czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego niezależnie od marki.


Jeśli telefon okaże się zajęty niezwłocznie oddzwonimy. Nie wiele czasu nam potrzeba na reakcje. Kilkanaście chwil na dojazd a także kilka minut na telefoniczne ustalenie niuansów usterki, marki pojazdu i oczywiście miejsca zajścia. By w całości pomóc kierowcy do każdego epizodu przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Wszystkim partnerom mamy do zaproponowania szeroką propozycję usług, a w niej na przykład transport maszyn budowlanych. Dostarczymy dowolną poważną maszynę drogową bezpiecznie i skutecznie czy to będzie spychacz czy też zgarniarka. Przewóz maszyn rolniczych, także takich ciężkich i rzecz jasna specjalistycznych, też istnieje w naszej palecie. Niewielkie, lecz wagowo kłopotliwe pojazdy powodują nieco mniej problemów w transporcie. Do ich przewozu wystarczy, przyjmijmy mniejszy samochód. To naturalnie wygoda jednakże istotne jest żeby prowadził go kierowca wyszkolony do tego rodzaju usługi i dokładnie takich przeszkolonych kierowców mamy w miejscowym oddziale. Realizujemy także usługi z obszaru transportu dłużycowego czy ładunków ponadnormatywnych. Przewozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a gdy jest taka potrzeba duży gruz.


Możesz zakładać taką usługę tak samo na obszarze kraju jak również zagranicą. Zabezpieczamy kompletną dokumentacje i oczywiście ubezpieczenie.Dlaczego my?


Ze względu na to, że możesz na nas liczyć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Ze względu na to, że to długie doświadczenie wspomagających się obopólnie ośrodków oraz fachowcy z praktyką i rzecz jasna potwierdzonymi kompetencjami. W wysokiej skuteczności i jakości usług, jaką potrafimy państwu obecnie zaoferować w korzystnej wycenie, widać zdecydowanie jak duży wpływ posiadał na to ten klucz postępowania.


Usługi podlegają indywidualnej wycenie. Na cenę usługi oddziałują: użycie części zamiennych, rozmiar prac wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety lub holownik, lokalizacja zajścia i model samochodu, który obsługujemy.


Nasza pomoc, którą wykonujemy z powodu szkody do której doszło w efekcie kolizji nie z Państwa przyczyny, może być zapłacona z OC sprawcy. Może być także wolna od opłat w przypadku gdy dysponują Państwo stosownym ubezpieczeniem Assistance.W każdym przypadku masz nas pod ręką!

Niezmiennie Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Obornik Śląskich wyczekuje pod telefonem zdecydowany by Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: