LAWETA ŻMIGRÓD 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŻMIGRÓD i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autBynajmniej nie znajduj nas niby firmę jedną spośród wielu. My zamierzamy być jak twój najprawdziwszy przyjaciel, znakomita pomoc drogowa od początku zdecydowana żeby służyć ochroną. Ten przyjaciel, który jest przygotowany na każdą możliwość więc można mu w pełni zaufać.


Masz problem z samochodem akurat niedaleko Żmigród? Zadzwoń do PDS24h Marek Chudzik – do przyjaciela, który poradzi jak skasować awarię i zaradzi efektom kolizji. Przybędziemy błyskawicznie. Przybędziemy z biegłą obsadą, która obsłuży mobilny serwis.


Nigdy nie mogą być dla nas komplikacją drobne naprawy na trasie. Stanie się dla nas satysfakcją pomóc Ci w ekspresowej reperacji wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, przywiezieniu paliwa albo w zmianie ewentualnie naprawie koła. Autoautolawety lub autolawety zawsze będą nieprzerwanie zdolne do drogi. Jeśli okażą się konieczne nie będzie z tym żadnego problemu. Jesteśmy podobnie przygotowani na holowanie w dowolnym schemacie od lin holowniczych po sztywny hol. Ubezpieczamy rejon zajścia zaraz po przyjeździe. Nie rozpamiętuj lokalizacji, w której Cię zatrzymało. Ścieżka gminna bądź autostrada nam to nie robi różnicy My błyskawicznie wiemy gdzie Cię odszukać i wiemy jaki wybrać model pomocy. Bowiem mapa naszych ścieżek nie stanowi dla nas tajemnic.


Bezwzględnie zapisz względnie zapamiętaj ten telefon do przyjaciela. Gdziekolwiek się znajdziesz my w całym kraju oczekujemy na telefon od Ciebie. Wystukaj numer o dowolnej godzinie dnia i nocy. Nadjedziemy szybko – możesz być pewien! PDS24h Marek Chudzik w ten sposób faktycznie funkcjonuje. Zaufana pomoc drogowa! Przyjaciele właściwie tacy są.


Ta pomoc drogowa funkcjonuje 24 godziny na dobę:

  • Transport niezbędnych ilości paliwa bądź usuniecie paliwa błędnie wlanego
  • Usługi w zakresie Assistance lub darmowe usługi z OC winnego kolizji
  • Holowanie, transportowanie i transport na lawecie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie samochodu na jezdnię albo postawienie go na kołach

Jeśli możesz zwróć uwagę na fakty! Przyjaciel z Żmigród bezwzględnie jest gotowy do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety lub autolawety dochodzą do głosu gdy zamierzamy zastosować szybki, a także praktyczny system przewozu popsutych samochodów. Na autostradzie jedynie z takiej metody przewozu możemy skorzystać ponieważ holowanie jest absolutnie prawomocnie zabronione. Branżowe pojazdy i oczywiście kompetentna ekipa. Pomoc drogowa w rejonie Żmigród posiada podstawy żeby być przekonaną o własnej sile. Do wykorzystania jest także autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Bezpieczeństwo załadunku i transportu pojazdu jest gwarantowane dzięki obecnemu zabezpieczeniu.. Uszkodzony pojazd i wszystkich pasażerów przez całą dobę dowieziemy szybko oraz bezpiecznie na wskazane miejsce.


Można zawsze zmienić decyzję i zdecydować się na holowanie, ale zdecydowanie powinien na to pozwolić stan techniczny pojazdu i przepisy kodeksu drogowego. Zdecydowanie zawsze jesteśmy na taką ewentualność przygotowani. Istotne jest jednakże aby mocodawca miał jasność co do zasad, a mianowicie, że taki zespół może poruszać się wyłącznie z prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wiemy jaki mamy problem jeżeli na trasie kolizji ulegnie samochód ciężarowy. Niesprawny TIR na wiele godzin potrafi utrudnić ruch na drodze. W takich okolicznościach niejednokrotnie holowanie jest jedynym sposobem odkorkowania drogi. Nasza pomoc drogowa profesjonalnie daje sobie radę z takimi rzeczami.


Profesjonalny sprzęt przyzwala nam na holowanie jakiegokolwiek typu pojazdu. Przewieziemy nawet zestaw ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik i oczywiście pojazd ciężarowy ewentualnie dostawczy. Wykonamy to skutecznie i solidnie dzięki wysokiej jakości sprofilowanemu sprzętowi w formie holowników, niskopodwoziowych naczep i całej palety sprzętu dodatkowego. Jest jasne, że nie ma dla nas mało osiągalnych stanowisk, ani samochodów w takim stanie technicznym, że są nie do wyciągnięcia. Chociażby TIR-a po karambolu wystawimy z kanału i ulokujemy na kołach.


Możemy również zapewnić optymalny samochód do przewozu produktów transportowanych w awaryjnym aucie. Przywieziemy zgodnie z decyzją, przedtem zlecając ewentualne oczyszczanie terenu i oczywiście przeładowanie towarów.


Nad zagwarantowaniem Wam spokoju i bezpieczeństwa pracuje przez całą dobę wykwalifikowana, kompetentna kadra. Rozwojowe zaplecze dozwala nam bez względu na realia pogodowe dowolne wezwanie skutecznie podjąć w jakiejkolwiek godzinie dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Bynajmniej nie tak mało jest usterek łatwych do usunięcia. Mogą to być niesprawności niweczące dalszą podróż, jednak proste do rozwiązania od ręki. Choćby zepsute wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, oczywiście przedziurawiona opona albo niedobór oleju, paliwa czy czasami dolanie do baku złego paliwa. Mobilny serwis naszej pomocy drogowej na szczęście poleca szybkie reperacje przez całą dobę. Jeśli mówić o lawecie nie będzie na pewno w tym wypadku dla niej zajęcia. Różnorodna paleta usług serwisu mieści jeszcze całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która dotrze z serwisem jak najszybciej.


Kadra, która hołubi mobilny serwis chlubi się prawdziwym profesjonalizmem. Niezależnie od tego jak jest marka i typ samochodu mogą przeprowadzić na ulicy rozliczne drobne naprawy.


Jednorazowy telefon wystarczy. Ustalimy szczegóły niesprawności i oczywiście markę samochodu, a już za kilkanaście chwil mechanik będzie na pewno na miejscu zdarzenia zdarzenia. Nie ma identycznych awarii więc do każdego przypadku przystępujemy wszechstronnie by w największym stopniu odciążyć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Potrzeby usługobiorców budują obszerną propozycję naszych usług między innymi transport maszyn budowanych. Nasza flota jest gotowa na transport potężnych maszyn budowlanych w sposób sprawdzony i całkowicie bezawaryjny. Maszyny rolnicze, tym bardziej te potrzebujące nie typowej ochrony, podobnie są w naszej specyfikacji pojazdów, o których przewozie decydujemy. Znacząco skromniejszych samochodów używamy do przewozu wózków widłowych. To pojazdy małe, ale wagowo kłopotliwe mamy jednakże odpowiednio przeszkolonych kierowców. Posiadając optymalny tabor przeprowadzamy transport ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Duży gruz, wielkogabarytowe zbrojenia czy… wiele różnych niekonwencjonalnych towarów.


Takie usługi przewozowe wykonujemy na terenie naszego kraju oraz zagranicą. Ubezpieczamy ładunki, a na dostarczane usługi przedstawiamy pełną, nieodzowną dokumentację.Dlaczego my?


Z tego powodu, że możesz na nas liczyć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Bowiem wiele ośrodków zaakceptowało współpracę i pozwoliło własnym rzeczoznawcom skonsolidować tutaj doświadczenie, umiejętności i wiedzę. Uruchamiając ten pomysł spodziewaliśmy się efektu w formie wysokiej skuteczności i jakości usług przy odpowiednim przeliczniku ceny.


Na dowolną usługę patrzymy odrębnie, a zatem dowolną oddzielnie wyceniamy. Na wartość usługi oddziałują: czy została zastosowana autoautolawety lub holownik, charakter prac przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, użycie części zamiennych, rodzaj samochodu, który obsługujemy i rejon zdarzenia.


Należałoby zabezpieczyć się przez nabycie stosownego ubezpieczenia Assistance. W tej sytuacji nasze usługi będą mogły być darmowe tak jak w przypadku kiedy są sfinansowane z OC winnego stłuczki.Ufaj przyjaciołom!

Niezmiennie Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – twój przyjaciel z Żmigród jest zdeterminowany do pomocy i wyczekuje na kontakt.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: