LAWETA SULĘCIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SULĘCIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na stronach MegaHol


Wygląda na to, że szukasz pomocy w okolicy Sulęcinia. Trafiłeś bezbłędnie. w okolicznościach awaryjnych, w momentach jakichkolwiek zdarzeń losowych na drodze, a nade wszystko w usługach holowania wszelkich samochodów poczynając od TIR-a przez różne pojazdy ciężarowe lub dostawcze, jesteśmy niezastąpieni. Absolutna rękojmia klasy i bezpieczeństwa usługi przez 24h na dobę jest normalna w wypadku lawet zamówionych z MegaHol.


Jeżeli to usterka dzwoń niezwłocznie. w tym momencie co zrozumiałe nie trwoń już ani sekundy na czytanie. Zdążymy się potem zaprzyjaźnić.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jeśli być może dysponujesz czasem i masz chwilę, a wszedłeś na tę stronę bo potrzebujesz zaufania. Ochrony w dłuższej perspektywie. w takim wypadku zachęcamy Cię do rozmowy w przedmiocie bogatej palety usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska platforma zespołów, które proponują wiele bogatszy wachlarz usług niż jedynie holowanie aut. Konsultacja będzie faktycznie wirtualna, ale namawiamy jednocześnie do bezpośredniego kontaktu.


Zaczniemy od MegaHol:Z kim ten dialog?


MegaHol postawił na zintegrowanie wielu jednostkowych zakładów w ogólnopolską platformę ciężarowej pomocy drogowej. Nie oferujemy usług tylko TIR-om i choćby to jest oczywiste nie tylko samochodom ciężarowymdostawczym, ale przy takiej specjalizacji próbujemy być grupą wielofunkcyjną pod względem podejmowanych zadań. Holowanie samochodów osobowych, lawetowanie jednośladów i lżejszych pojazdów powiedzmy kładów, a przede wszystkim frachty lawetąautolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


Nikogo zapewne raczej nie zdziwimy wiadomością, że wśród przedstawianych przez nas usług pojawia się również fracht ciężkiego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych i rolniczych. To naturalna decyzja kiedy specjalnością pomocy drogowejTIR-y, a w mieniu marki są stosowne lawetynaczepy niskopodwoziowe. Pewien czas temu zaczynaliśmy od miejscowej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a dzisiaj funkcjonujemy na całym Górnym Śląsku i w województwach sąsiednich. Dziś możecie nas spotkać także w Sulęcinie, a często też w całym szeregu kolejnych lokalizacji w Polsce, gdzie w każdym przypadku uzyskacie usługi na najlepszym poziomie.


W dalszym horyzoncie zdecydowanie powszechnie na całym terytorium Kraju.Jakie wartości niesie tego modelu sieć kierowcom?


Dobry standard i bezpieczeństwo usługi efektywne 24h na dobę. Czy aby trzeba oczekiwać więcej w propozycji usług holowania? Nawet zamożni kontrahenci dokładają znaczną miarę do wielkości nakładów na usługi, ale tylko okazjonalnie dzieje się tak w przypadku zleceń dla pomocy drogowej. Właśnie sieć pomaga ciężarowej pomocy drogowej MegaHol przyjechać na miejsce wypadku sprawniej. Uczestniczenie w sieci MegaHol gwarantuje nam zdecydowanie poważniejsze możliwości w doborze grupy odpowiednio przygotowanej do zamówienia, a tym samym właściwie na początku poprawia markę usługi. Otwarci też jesteśmy na nadzwyczaj wyszukane usługi domagające się specjalistów z wielu dyscyplin, bo dzięki platformie zarządzamy nie tylko wszechstronnymi, ale i profesjonalistami skupionymi na jednej dziedzinie. Nieustannie w kryzysowych okolicznościach najczęściej muszą sobie radzić ci którzy właśnie nadjechali i wypada sprowadzać następną firmę jeśli, pomimo starań nie można przeskoczyć problemu. w MegaHol równolegle dojadą w komplecie ci którzy powinni być przydatni nawet jeśliby konieczne było kojarzyć siły wielu zespołów z sieci. Posiadanie optymalnego sprzętu w znacznej mierze definiuje zdolności ciężarowej pomocy drogowej. Platforma gwarantuje nam taką dostępność, o jaką trudno jest niewielkim, autonomicznie funkcjonującym zakładom.Czy istnieje prosty cennik usług?


Pomoc drogowa to uciążliwy przedmiot do wprowadzenia stałej stawki za usługę szczególnie, iż za każdym razem podejmujemy się szeregu działań, które są przed wyjazdem nie do zaplanowania. w każdym przypadku dokonujemy roboczej wyceny usługi w momencie przyjmowania zamówienia. Zasadnicze ustalenia powinno się przygotować w czasie przyjmowania zamówienia usługi. Gdyż ze zleceniodawcą możemy omówić: rodzaj samochodu, drogę w okolice zajścia i ewentualnego miejsca przewozu, rodzaj uszkodzeń, a w konsekwencji model środka transportu jaki będziemy musieli wyekspediować. w celu orientacyjnej rachubie kosztów usługi to dostateczne informacje. Niestety rewizja kalkulacji czasem wydaje się być konieczna po oględzinach na miejscu zdarzenia. z góry jednakże powinno się założyć, że kalkulacja konkretnej klasy usługi w naszej platformie będzie na pewno niższa niż u skromniejszych operatorów. MegaHol ma także podpisane umowy z dużą reprezentacją ubezpieczycieli co ułatwia kontrahentom rozliczenia bezgotówkowe za nasze usługi.


Jakie usługi polecacie prócz holowania samochodów?


MegaHol na skutek działania w sieci wykorzystuje znaczny arsenał usług.


  • Rzecz zrozumiała zasadą jest pomoc drogowa w postaci holowania i lawetowania.
  • Usługa przewozu konkretnie do 6 osób odpowiednią autolawetą jednocześnie z uszkodzonym autem.
  • Serwis mobilny TIR-ów, innych aut ciężarowychdostawczych, oraz oczywiście także osobowych.
  • Ciężarowa mobilna wulkanizacja dostępna 24h na dobę wykonująca tę usługę ponadto dla aut osobowych.
  • Usługa przewozu samochodów ciężarowych, dostawczych, busów i osobówek.
  • Transport maszyn rolniczych, drogowych jak również budowlanych.
  • Usługi przewozowe obejmują również autokary, tramwaje, naczepy mieszkalne i inne niestandardowe pojazdy.
  • W ramach nie tylko długoterminowych umów nie tylko dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa czy też energetyki świadczymy usługi frachtu dłużycowego.
  • Wydobywanie z pobocza, parowu czy pola pojazdów ciężarowych i zdecydowanie nie jedynie takich.
  • Dostarczanie na trasie płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Zapewniając pomocy drogowej absolutną możliwość pracy jesteśmy wstanie, dzięki funkcjonowaniu w sieci, jednocześnie i bezkonfliktowo pozwolić sobie na oferowanie usług transportowych. Oczywiście to zasługa ilości i różnorodności posiadanego taboru lawet, autolawet oraz naczep niskopodwoziowych. To jest możliwe wyłącznie w sieci, gdzie wystarczy właściwie zróżnicować aktywa poszczególnych, stowarzyszonych w sieci oddziałów. w tym samym momencie, nie tracąc na marce i czasie usługi, potrafimy wykonać kilkanaście usług. Nasze usługi dostarczamy 24h na dobę, przez cały tydzień w obrębie całego kraju oraz w granicach Unii Europejskiej.Czy być może jest realna gwarancja pomocy z udziałem MegaHol?


Jedyne co potrzeba to trzymać nasz numer pod ręką, reszta to dobra, typowa, łatwa do przewidzenia reakcja na zarejestrowanie wezwania. Dzięki ofercie sieciowej MegaHol jest najlepszą grupą świadczącą pomoc drogową nie tylko zleceniodawcom indywidualnym, ale także obsługującą zleceniodawców flotowych. Nic rzecz jasna nie stoi na przeszkodzie by taką stałą umowę ratyfikować i tu w Sulęcinie. Praktykujemy takie rozwiązania z firmami korzystającymi z floty TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych, busów bądź taksówek. Długoterminowa ochrona zapewnia, że do niesprawności aut z floty pojedziemy szybciej niż nasz średni czas dojazdu. Znając typ taboru naszego zleceniodawcy rzecz jasna nie tylko dotrzemy prędzej, ale na pewno też odpowiednio przygotowani. w momencie usterki szkody są w stanie stać się istotniejsze gdy liczy się czas. Sprawna usługa serwisu mobilnego w takim przypadku ma prawo mieć decydujący wpływ. Istotne jest wówczas by ów serwis był wcześniej gotowy na obsługę taboru znanego klienta. Umowa z MegaHol niechybnie ogranicza zagrożenie strat, więc jeśli istnieje instytucja, rzecz jasna nie obowiązkowo lokalna, której tabor wielokrotnie porusza się w obszarze naszego Sulęcina to reklamujemy jej nasze usługi. Zaufana pomoc drogowa od ręki to luksus w przypadku kolizji.


Holujemy by osiągnąć dostatek – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: