LAWETA PISZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PISZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autSzczerze witamy na naszej witrynie MegaHol


Gdy dopada Cię usterka samochodu lub jakiekolwiek odmienne zdarzenie losowe na trasie. Jeśli niezbędna Ci jest usługa holowania TIR-a lub innego samochodu ciężarowego lub dostawczego. Gdy poszukujesz pomocy to w okolicy Pisz nie mogłeś trafić lepiej. Sto procent. Tak pewna jest czystość klasy i bezpieczeństwa usług wykonanych lawetą wynajętą z MegaHol i to przez 24h na dobę.


Absolutnie nie potrzebujesz w tej chwili przeglądać wszystkiego. Wybierz numer do nas po pomoc. Lepiej poznamy się później.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Ale jeśli szukasz zaufania nim będzie na pewno za późno. Asekuracji w dalszym horyzoncie. Więc to świadczy o tym, iż potrzebujesz zaznajomić się z ofertą naszych usług. MegaHol – ogólnopolska platforma warsztatów zajmujących się ciężarową pomocą drogową ma takich usług bogaty wachlarz znacząco wychodzący poza usługę holowania. Zapraszamy w tej sytuacji do konsultacji. Wirtualnej konsultacji, w której z satysfakcją odpowiemy Ci na konkretne pytania.


Na wstęp naturalne pytanie:Przekażmy parę informacji o MegaHol.


MegaHol zdecydował się na zintegrowanie wielu mniejszych zakładów w ogólnopolską platformę ciężarowej pomocy drogowej. Zdecydowanie nie świadczymy usług wyłącznie TIR-om i choćby nie tylko samochodom ciężarowymdostawczym, wręcz przeciwnie przy tej specjalizacji zwykle udaje nam się być grupą wielofunkcyjną w odniesieniu do prowadzonych zleceń. Od skromniejszych pojazdów, powiedzmy kładów czy jednośladów po fracht lawetą bądź autolawetą aut osobowych względnie ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


W każdej chwili możemy podjąć się frachtu ciężkich maszyn drogowych, budowlanych oraz rolniczych, gdyż specjalizując się w TIR-ach w sposób naturalny jesteśmy dysponentami właściwych lawetnaczep niskopodwoziowych. Od całego szeregu lat funkcjonujemy na terenie Górnego Śląska a także sąsiednich regionów choć zaczynaliśmy tylko w Dąbrowie Górniczej. Dziś warto skorzystać z naszej kompetentnej pomocy także w Pisz i w całym szeregu kolejnych innych lokalizacjach Polski.


Oczywiście są nadzieje, że wręcz wkrótce na całym terytorium Polski.Co takiego nabędziesz na skutek działania   platformy MegaHol?


Niezawodny standard i bezpieczeństwo usługi gwarantowane 24h na dobę. w przypadku usług holowania przypuszczalnie nie trzeba liczyć na więcej? Istotną cechą usługi determinującą nasze wybory jest naturalnie cena, ale zdecydowanie częściej epizodycznie przy wyborze pomocy drogowej. Właśnie sieć umożliwia ciężarowej pomocy drogowej MegaHol przyjechać w rejon kolizji sprawniej. Sieć MegaHol przyzwala nam na daleko idącą specjalizacje konkretnych załóg pomocy drogowej, a dzięki temu każde wezwanie łatwiej nam oceniać jednostkowo i wysyłać tam obsadę dobrze dopasowaną do tej usługi. a nawet możemy w razie potrzeby łączyć ekipy specjalizujące się w przeciwnych dziecinach, a konieczne jednocześnie. Wysłanie dedykowanej lawety czasem ma prawo być niedostateczne bowiem TIR lub bus tkwi w wykopie i zdecydowanie odmienny sprzęt wraz z załogą są w tym momencie dodatkowo pomocni. Dzięki platformie już posiadamy partnerów, którzy mogą się nawzajem wesprzeć w odpowiedni sprzęt i fachowców. Partnerów, których mniejsze firmy potrzebują dopiero poszukiwać w chwili kiedy okazują się nieodzowni.Czy na skutek działania w platformie stawka za usługi się obniża?


Pomoc drogowa to trudny przedmiot do wprowadzenia nie zmiennej opłaty za usługę tym bardziej, że za każdym razem podejmujemy się szeregu przedsięwzięć, które są wcześniej nie do zaplanowania. To normalne, że dokonujemy wstępnej kalkulacji usługi w czasie przyjmowania wezwania. Są informacje, znaczące dla wyceny usługi, które możemy otrzymać właściwie w czasie składania zapotrzebowania na tę usługę. Powiedzmy model samochodu, jego stan techniczny w diagnozie klienta, odległości jakie będziemy potrzebowali przebyć, a na tej podstawie dopuszczalna jest również decyzja o wysłaniu odpowiedniej lawety lub naczepy niskopodwoziowej. Takie dane pozwolą dyżurnemu wyjściowo ustalić wartość usługi. Tymczasem w przypadku doświadczeń losowych jest jak najbardziej możliwa rewizja kalkulacji już na miejscu zajścia. Sieć ma jednak dla docelowej wyceny usługi kolosalne znaczenie, bo jak to bywa przeważnie w takich przykładach pomaga zredukować całkowite nakłady, a co za tym idzie podsumowującą wycenę. Należałoby też mieć na uwadze, iż dzięki umowom z znaczną grupą ubezpieczycieli MegaHol realizuje zazwyczaj usługi bezgotówkowe.Jakie usługi oferujecie ponad holowanie?


 • MegaHol na skutek działania w platformie wykorzystuje znaczący kalejdoskop usług.
 • Holowanielawetowanie samochodów jest podporą naszej propozycji.
 • Usługa przewozu konkretnie do 6 osób odpowiednią autolawetą jednocześnie z zepsutym pojazdem.
 • Serwis mobilny dla wszelkich aut ciężarowych z odrębnym nastawieniem na TIR-y. Zdecydowanie pełna obsługa samochodów dostawczych, ale także i osobowych.
 • Mobilna wulkanizacja opon w każdym rozmiarze. Zwłaszcza TIR-y są naszą branżą.
 • Usługa transportu pojazdów ciężarowych, dostawczych, busów i osobowych.
 • Transport maszyn budowlanych, rolniczych jak również drogowych.
 • Transport autobusów i nietypowych pojazdów.
 • Dla leśnictwa, budownictwa, energetyki, lub uniwersalnie dla sektora przemysłowego, oferta naszej firmy obejmuje usługi przewozu dłużycowego.
 • Sprawne wydobycie pojazdów z uciążliwego terenu bez nowego uszczerbku.
 • Dowiezienie na drodze paliwa i oczywiście innych niezbędnych w samochodzie płynów eksploatacyjnych.

Oczywiście nasz tabor w pierwszym rzędzie pracuje w granicach pomocy drogowej, ale dzięki sieciowej organizacji możemy bez strat dysponować niektóre pojazdy do innych usług. w tym przypadku wykorzystujemy liczebność oraz paletę specjalizacji lawet, autolawet, a także naczep niskopodwoziowych o wszelakim przeznaczeniu, którymi dysponujemy dzięki platformie. Siła sieci przenosi się również na możliwość podjęcia wielu zadań jednocześnie absolutnie nie mając strat na jakości i bezpieczeństwie realizowanych prac. Wszelkie specjalne usługi dostarczamy na obszarze całego kraju, ale też Unii Europejskiej każdego dnia i 24h na dobę.Czy jest alternatywa zarezerwowania dla siebie tej profesjonalnej interwencji?


Właściwie wystarczy zanotować sobie nasz kontakt i zatelefonować w przypadku potrzeby. Jesteśmy otwarci na stałe umowy deklarujące udział MegaHol w przedsięwzięciach pomocowych co przede wszystkim legitymizuje się w przypadku klientów flotowych. Nic zdecydowanie nie stoi na przeszkodzie by taką stałą umowę parafować i tu w Piszu. Budujemy takie rozwiązania z firmami korzystającymi z floty TIR, aut ciężarowych, dostawczych, busów bądź taksówek. Te umowy są dla MegaHol osiągalne dzięki sieci gdyż ta zabezpiecza nam finalizacje kluczowego przedmiotu umowy – natychmiastowego dojazdu na w rejon wydarzenia. Zasługą stabilnej umowy będzie również łatwiejsze przygotowanie do zrealizowania usługi, ponieważ będziemy z góry znać rodzaj taboru naszego zleceniodawcy. Straty wyrządzone usterką będą mniej dokuczliwe jeżeli wyekspediujemy do was zawczasu skomponowany serwis mobilny. Trzeba mieć na uwadze, że instytucja którą obsługujemy zdecydowanie nie musi być przypisana do Pisza. Wystarczy, że porusza się cyklicznie w tym terenie, a taka umowa minimalizuje ryzyko. Powiadają, że nie ma nic pewnego. To może dobrze zastrzec sobie choćby pomoc drogową od ręki w chwili nieprzewidzianego zajścia.


Holujemy by osiągnąć dostatek – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: