LAWETA BIAŁA PISKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BIAŁA PISKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autSzczerze witamy na stronie MegaHol


Znalazłeś się w najodpowiedniejszym miejscu w jakimi powinno się szukać usługi pomocy drogowej w okolicy Biała Piska, w przypadku niesprawności pojazdu względnie innego wydarzenia losowego, a w szczególności w sprawie holowania TIR-a, specjalistycznego pojazdu ciężarowego względnie dostawczego. Niepodważalna pewność klasy oraz bezpieczeństwa usługi przez 24h na dobę jest normalna w przypadku lawet wynajętych w MegaHol.


Wywołaj nasz numer Absolutnie nie marnuj w tej sytuacji czasu na przeglądanie tej strony kiedy tkwisz gdzieś na szosie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Inna sytuacja jeśli zjawiłeś się tutaj w poszukiwaniu bezpiecznej pomocy na wypadek alarmu. Asekuracji w dłuższej perspektywie. W takim razie to może być doskonały moment na rozpoczęcie rozmowy. Możesz nabrać pewności co do decyzji o wyborze MegaHol. To jest ogólnopolska sieć zespołów dostarczających usługi ciężarowej pomocy drogowej o wyjątkowo różnorodnej ofercie dużo większej aniżeli usługi holowania. Na razie wirtualnej konsultacji, natomiast nic raczej nie stoi na przeszkodzie by ją zamienić na kontakt bezpośredni.


Opowiedzmy coś o MegaHol.Otóż z kim rozmawiacie?


MegaHol, choć ma prawo wskazywać na to nazwa, nie preferuje w usługach jedynie TIR-ów. Ta marka przygotowuje ogólnopolską platformę z małych zakładów ciężarowej pomocy drogowej udzielając pomocy zdecydowanie nie tylko samochodom ciężarowym i dostawczym. Od skromniejszych pojazdów, powiedzmy kładów czy popularnych skuterów po przerzut lawetą czy autolawetą samochodów osobowych lub ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Nikogo chyba nawet nie zdziwimy informacją, że wśród proponowanych przez nas usług odnajduje się także przewóz ciężkiego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych i rolniczych. To oczywista decyzja kiedy specjalizacją pomocy drogowej są TIR-y, a w mieniu grupy są niezbędne lawety i naczepy niskopodwoziowe. Od dawna funkcjonujemy na terenie Górnego Śląska jak również okolicznych regionów choć rozpoczynaliśmy tylko w Dąbrowie Górniczej. Nasza placówka w Biała Piska to skutek ekspansji firmowych, jakościowych usług do całego szeregu miejsc w Polsce.


Warto o MegaHol myśleć, bowiem niebawem pojawimy się na całym terytorium Polski.Co też zyskasz dzięki platformie MegaHol?


Pewność wysokiego standardu oraz bezpieczeństwa powierzonych usług zawsze przez 24h na dobę. To prawdopodobnie najwyższa wartość usługi holowania jakiej ma prawo wyczekiwać kontrahent? Także bogaci kierowcy dokładają znaczną siłę do wielkości kosztów usługi, jednak bardzo rzadko dzieje się tak w przykładzie zaleceń dla pomocy drogowej. To dzięki platformie wzajemnej współpracy, MegaHol błyskawicznie dociera na miejsce zdarzenia. Tylko dzięki sieci mamy możliwość wyboru odpowiednio zorganizowanej do konkretnego zadania drużyny spośród wielu dyspozycyjnych do pracy w danym terenie. Zdecydowani także jesteśmy na nadzwyczaj skomplikowane usługi potrzebujące fachowców z wielu dyscyplin, bo dzięki platformie dysponujemy nie tylko wszechstronnymi, ale i profesjonalistami skupionymi na pojedynczej dyscyplinie. Choćby ekstra brygadę serwisu mobilnego i specjalistyczny ciągnik siodłowy, który wydostanie TIR-a z rowu, a zarazem przyślemy lawetę o właściwych parametrach. Korzystanie z odpowiedniego sprzętu w dużej mierze definiuje zdolności ciężarowej pomocy drogowej. Platforma gwarantuje nam tą dostępność, o którą trudno jest niewielkim, samodzielnie pracującym warsztatom.Stawka za usługi jest kluczowa.

Pomoc drogowa to kłopotliwy materiał do ustalenia stałej stawki za usługę szczególnie, iż za każdym razem podejmujemy się szeregu przedsięwzięć, które są wcześniej nie do zaplanowania. W każdym przypadku rozpoczynamy od sprecyzowania orientacyjnej wyceny w zasadzie na szczeblu podejmowania zlecenia. Takie wskazówki jak typ pojazdu do którego wzywana jest pomoc drogowa, jego stan w przekonaniu klienta, trasa w rejon wydarzenia i miejsca możliwego transportu to ważne informacje, które możemy uzyskać w momencie pierwszej konsultacji. Przy orientacyjnej kalkulacji kosztów usługi to zadowalające wskazówki. Natomiast w wypadku zdarzeń losowych jest jak najbardziej możliwa poprawka kalkulacji już w okolicy kolizji. Z góry jednakże wolno państwu zaplanować, że kalkulacja bliźniaczej marki usługi w naszej sieci będzie faktycznie niższa niż u skromniejszych operatorów. Jest jeszcze i kolejny argument skierowania się po taką usługę do Nas. Mianowicie oferta rozliczeń bezgotówkowych za nasze usługi z racji na liczne umowy łączące nas z dużym wachlarzem firm ubezpieczeniowych.Jakie usługi proponujecie obok holowania pojazdów?


 • W MegaHol, prawdopodobnie tylko dzięki działaniu w platformie, oferta usług jest bardzo różnorodna.
 • Holowanie i lawetowanie aut jest opoką naszej oferty.
 • Mamy na stanie autolawety z ofertą przerzutu do 6 osób jadących wcześniej transportowanym autem.
 • Ciężarowy serwis mobilny w czasie 24h na dobę. W kręgu zainteresowania TIR i samochody dostawcze.
 • Pełna mobilna wulkanizacja od Tir-a właściwie do samochodu osobowego.
 • Usługowy fracht pojazdów drogowych wszystkich typów.
 • Transport maszyn rolniczych, drogowych i budowlanych.
 • Wśród opcjonalnych usług przewozowych także przewóz pojazdów niestandardowych takich jak autobusy, tramwaje, przyczepy mieszkalne itp.
 • W umowach nie tylko stałych dodatkowo usługa transportu dłużycowego.
 • Wyciąganie pojazdów z słabo przystępnych stanowisk.
 • Dowiezienie na trasie paliwa oraz innych płynów eksploatacyjnych.

Naturalnie nasza flota w pierwszej kolejności pełni dyżury w zakresie pomocy drogowej, ale dzięki sieciowej strukturze potrafimy bez szkody przesuwać poszczególne pojazdy do innych zajęć. Platforma zezwoliła MegaHol zdywersyfikować zasoby indywidualnych zakładów w taki sposób, że dziś zarządzamy ogromną ofertą sprzętu co pozwala nam na rozległy repertuar dodatkowych usług. Rozwój MegaHol gwarantuje nam obecnie ewentualność przyjęcia nawet kilku zamówień jednocześnie bez żadnych strat na klasie i bezpieczeństwie usługi. W MegaHol pozostałe usługi oferujemy na terenie całego kraju , ale też Unii Europejskiej przez cały tydzień i 24h na dobę.Jak osiągnąć gwarancję, iż pomoc drogowa przybędzie z MegaHol?


Zdecydowanie zalecamy zadzwonić do MegaHol w wypadku zaistnienia problemu, uprzednio zachowując sobie nasz numer. MegaHol oferuje swoje usługi klientom indywidualnym i flotowym i z każdym jest gotowy podpisać długoterminową umowę obsługi. Nic zdecydowanie nie stoi na przeszkodzie by taką stałą umowę parafować i tu w Biała Piska. Budujemy takie rozwiązania z firmami posiadającymi flotę TIR, aut ciężarowych, dostawczych, busów czy taksówek. Błyskawiczny dojazd na w rejon kolizji to jest to co w pierwszym rzędzie gwarantuje klientom stała umowa. Pomocną zaletą długoterminowej umowy, rzecz oczywista poza szybkością działania, jest także dobra wiedza na temat taboru będącego w flocie klienta co wpływa na lepsze przygotowanie firmowych kadr i sprzętu do zrealizowania zamówienia. Wyekspediujemy powiedzmy z góry skomponowany do zadania serwis mobilny i wasza firma zanotuje mniejsze szkody. Umowa z MegaHol niechybnie minimalizuje zagrożenie strat, w związku z tym jeśli istnieje grupa, zdecydowanie nie koniecznie lokalna, której tabor regularnie przemieszcza się w rejonie naszego Biała Piska to polecamy jej takie profesjonalne usługi. Przy incydencie awarii warto mieć tuza w rękawie. Niech nim będzie nasza pomoc drogowa.


Holowanie z MegaHol – prosta jazda w okolice sukcesu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: