LAWETA RUCIANE-NIDA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RUCIANE-NIDA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na firmowym portalu


Wygląda na to, że potrzebujesz pomocy w rejonie Ruciane-Nida. Trafiłeś doskonale. W okolicznościach awaryjnych, w momentach wszelkich zdarzeń losowych na trasie, a przed wszystkim w usługach holowania wszystkich samochodów poczynając od TIR-a przez pozostałe samochody ciężarowe i dostawcze, jesteśmy niezastąpieni. 24h na dobę, bezdyskusyjną gwarancję klasy , a także zaufania zapewnia autolawety z MegaHol.


Wystukaj nasz numer! Absolutnie nie trać już ani sekundy na czytanie kiedy tkwisz gdzieś na drodze:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jeśli być może masz chwilę, a wszedłeś na naszą stronę bo poszukujesz zaufania. Osiągnięcia tego efektu przez zabezpieczenie sobie gwarancji w dalszej perspektywie. W tej sytuacji zachęcamy Cię do konwersacji w przedmiocie bogatej palety usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska platforma zakładów, które deklarują znacznie więcej niż jedynie holowanie pojazdów. Na początek do konwersacji wirtualnej, w której postaramy się odpowiedzieć na parę najczęściej stawianych pytań.


Zainicjujmy tę rozmowę od wyjaśnienia:Z kim prowadzicie dialog?


MegaHol specjalizuje się w ciężarowej pomocy drogowej tak jak mnóstwo zakładów, jakie zdecydowały się pod naszym logo zjednoczyć osobiste możliwości w ogólnopolskiej sieć ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji nie świadczymy usług jedynie flotom TIR-ów. Zdecydowanie nie obsługujemy jedynie samochodów ciężarowych i dostawczych, ale stanowczo rozszerzamy firmową ofertę. Holowanie aut osobowych, lawetowanie motocykli i drobniejszych pojazdów na przykład kładów, a przede wszystkim frachty lawetą oraz autolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


Firmową specjalnością powinien być TIR, a uniwersalnie pojazdy ciężarowe, więc naturalną koleją rzeczy w zakresie naszych usług pojawił się również fracht maszyn budowlanych, drogowych bądź rolniczych do których przewozu posiadamy w naszej platformie stosowne lawety lub naczepy niskopodwoziowe. Rozpoczynaliśmy w Dąbrowie Górniczej przez lata efektywnie działamy w szerokich granicach Górnego Śląska i województw sąsiednich. Stały postęp doprowadził nas do otwarcia naszej platformy w Ruciane-Nida oraz w wielu kolejnych lokalizacjach w Kraju, w których dostarczamy kompetentne, jakościowe usługi.


W całym kraju pojawimy się niebawem.Co proponuje platforma konsumentom?


Rękojmię jakości i bezpieczeństwa usługi przez 24h na dobę. W usługach holowania raczej nie trzeba liczyć na więcej? Najczęściej wycena usługi ma istotny wpływ na nasze decyzje, ale o wiele skromniejszy w przypadku usług pomocy drogowej. Czas dojazdu na miejsce zamówienia w przypadku sieci MegaHol jest zdecydowanie krótszy niż standardowo. Wyśmienicie skomponowane do działania ekipy MegaHol maja swoje specjalizacje, ale dzięki działaniu w sieci łatwo jest na poszczególne zamówienie wysłać pomoc drogową najlepiej zorganizowaną do zlecenia. A nawet jesteśmy wstanie w razie potrzeby zestawiać ekipy specjalizujące się w przeciwnych dziecinach, a konieczne równocześnie. Choćby specjalną grupę serwisu mobilnego i specjalny ciągnik siodłowy, który wydostanie TIR-a z dołu, oraz przyślemy lawetę o odpowiednich parametrach. Sieć daje nam moc kiedy chodzi o posiadanie i różnorodność sprzętu, a to przekłada się na szybkość i jakość naszych usług to znaczy konkretną korzyść naszych klientów.Ile to u nas kosztuje?


Pomoc drogowa to szczególna usługa. Raczej nie ma w tej usłudze takiej grupy stałych na których stosunkowo łatwo oprzeć rachubę stałej ceny zlecenia, bo bezpośrednio w miejscu zdarzenia zazwyczaj musi się wykonać sporo nieplanowanych przed wyjazdem działań. W każdym przypadku dokonujemy wstępnej symulacji kosztów usługi w momencie przyjmowania zamówienia. Takie dane jak model pojazdu do którego wzywana jest pomoc drogowa, jego stan techniczny w diagnozie zleceniodawcy, odległość w rejon zajścia i rejon potencjalnego przewozu to ważne informacje, które staramy się zyskać na etapie początkowej rozmowy. Te szczegóły pozwolą na sprawną kalkulację wstępnych kosztów usługi. Natomiast korekta kalkulacji może być konieczna po oględzinach na miejscu zajścia. Pamiętajmy natomiast, że zupełnie podobnie do wielkich sieci handlowych, w naszej platformie usługi bliźniaczej jakości są zwykle tańsze niż u autonomicznie operującej konkurencji. MegaHol ma również zatwierdzone umowy z liczną reprezentacją ubezpieczycieli co umożliwia klientom rozliczenia bezgotówkowe za wszystkie usługi.Oprócz holowania samochodu o jaką usługę wolno się do nas zwrócić?


 • Arsenał usług MegaHol jest naprawdę ogromny dzięki funkcjonowaniu w platformie.
 • Rzecz prosta podstawą jest pomoc drogowa w postaci holowania i lawetowania.
 • Polecamy przewóz poszkodowanych autolawetą posiadającą kolejne 6 miejsc dla pasażerów.
 • Serwis mobilny dla wszelkich samochodów ciężarowych ze szczególnym dostrojeniem na TIR-y. Zdecydowanie całkowita obsługa samochodów dostawczych, ale również i osobowych.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja dostępna 24h na dobę wykonująca tę usługę ponadto dla samochodów osobowych.
 • Usługa frachtu aut ciężarowych, dostawczych, busów i osobówek.
 • Indywidualne i długotrwałe umowy na fracht maszyn samobieżnych rolniczych, drogowych i oczywiście budowlanych.
 • Wśród możliwych usług przewozowych również przerzut aut niestandardowych takich na przykład jak przyczepy mieszkalne, autobusy i tramwaje itp.
 • Usługa przewozu elementów dłużycowych dla leśnictwa, budownictwa, energetyki oraz przemysłu.
 • Pewne dla samochodu wydostanie go z ciężko dostępnego miejsca.
 • Dostarczenie na drodze paliwa , a także innych płynów eksploatacyjnych.

Jest naturalne, że kompletny sprzęt jakim zarządzamy jest przekazany służbie pomocy drogowej, jednak dzięki istnieniu w platformie mamy komfort podtrzymania gotowości z równoczesnym wykorzystaniem taboru w usługach transportowych. Umożliwia nam to ilość i rozmaitość lawet i autolawet, a także naczep niskopodwoziowych o różnorakim przeznaczeniu. Możemy nawet realizować więcej usług równolegle zdecydowanie nie kosztem marki i czasu. Wszystkie specjalne usługi dostarczamy 24h na dobę i każdego dnia absolutnie nie tylko na w granicach kraju, ale także w granicach Unii Europejskiej.Czy przygotowana jest umowa, która zagwarantuje nasz współudział w świadczeniu pomocy.


Gdy wcześniej ktoś zapisze sobie nasz numer to nie będzie na pewno żadnej komplikacji by MegaHol przywołać w momencie zaistnienia problemu. Rękojmią naszego uczestnictwa w wykonaniu usługi jest też solidna umowa. Weryfikuje się ona szczególnie w okolicznościach obsługi zleceniodawców flotowych. Stałą umowę na obsługę floty TIR-ów oraz pozostałych samochodów ciężarowych i dostawczych stosunkowo łatwo z MegaHol parafować na korzystnych warunkach bodaj w Ruciane-Nida. Umowa zapewnia klientom nasz natychmiastowy przyjazd w rejon zajścia. Wartością długoterminowej umowy może być także lepsze przygotowanie do zrealizowania usługi, gdyż będziemy z góry znać model taboru stałego klienta. W przypadku awarii straty będą mogły być istotniejsze kiedy liczy się czas. Efektywna praca serwisu mobilnego w takim przykładzie ma prawo mieć decydujący wpływ. Ważne jest w związku z tym by ten serwis był zawczasu przygotowany na obsługę taboru danego zleceniodawcy. Umowa z nami niechybnie redukuje zagrożenie strat, dlatego jeżeli jest firma, zdecydowanie nie obowiązkowo lokalna, której flota regularnie przemieszcza się w terenie naszego Ruciane-Nida to reklamujemy jej nasze usługi. Mówią, iż nie ma nic pewnego. To może idealnie będzie zastrzec sobie choć pomoc drogową pod ręką w przypadku nagłego zajścia.


Holowanie tylko zdecydowanie do spokoju – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: