LAWETA ORZYSZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ORZYSZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ radością witamy na stronie MegaHol


Jeśli to kolizja ewentualnie odmienne drogowe wydarzenie losowe skierowało Cię tutaj, to w rejonie Orzysza doszedłeś najlepiej jak tylko się da. Efektywnie pomożemy, a jeśli będzie trzeba zajmiemy się holowaniem. TIR-y, inne auta ciężarowe i dostawcze w tej sprawie nie posiadają dla nas niewiadomych. Sto procent. Taka jest gwarancja jakości i bezpieczeństwa usług przeprowadzonych lawetą z MegaHol i to przez 24h na dobę.


Dzwoń! W tej chwili nie marnuj w tej chwili ani sekundy na przeglądanie tej strony gdy tkwisz gdzieś na drodze:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Natomiast w okolicznościach gdy raczej nie jesteś na „musiku”, a wyłącznie szukasz spokoju. Spodziewasz się na dalszą perspektywę całkowitej gwarancji wysokiej próby usługi. To świadczy o tym, że potrzebujesz zaznajomić się z paletą firmowych usług. MegaHol – ogólnopolska platforma zakładów zajmujących się ciężarową pomocą drogową ma takich usług ogromny wachlarz znacząco wychodzący poza usługę holowania. Zapraszamy w takim razie do rozmowy. Wirtualnej rozmowy, w której z przyjemnością odpowiemy Ci na wszelkie pytania.


Na start naturalne pytanie:MegaHol – zasadniczo co to za formuła?


MegaHol zdecydował się na powiązanie znacznej ilości mniejszych zespołów w ogólnopolską platformę ciężarowej pomocy drogowej. Zdecydowanie nie oferujemy usług tylko TIR-om i nawet to jest oczywiste nie tylko samochodom ciężarowym i dostawczym, jednakże przy takiej profesji chcemy być firmą wielofunkcyjną pod względem przyjmowanych zadań. Od skromniejszych pojazdów, załóżmy kładów czy może jednośladów po przewóz lawetą czy autolawetą aut osobowych względnie ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Firmową specjalnością wydaje się być TIR, a ogólnie pojazdy ciężarowe, w związku z tym naturalnie w zakresie firmowych usług znalazł się również transport maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych do których transportu posiadamy w naszej platformie odpowiednie lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Od dawna działamy na obszarze Górnego Śląska jak również okolicznych regionów mimo, że rozpoczynaliśmy tylko w Dąbrowie Górniczej. Ciągły postęp doprowadził MegaHol do zrealizowania pomysłu naszej platformy w Orzyszu oraz w wielu nowych lokalizacjach w Polsce, w których oferujemy nasze jakościowe usługi.


Trzeba o nas pamiętać, gdyż prędko pojawimy się praktycznie w całym Kraju.Co też z takiej platformy mogą mieć konsumenci?


Pewność wysokiej klasy i zaufania usługi przez 24h na dobę. To jasna deklaracja i nie ma pretekstu żądać więcej od usługi holowania. Oczywiście cena ma naturalnie znaczący wpływ na wybór usługodawcy, lecz praktycznie w przypadku usług pomocy drogowej ma śladowe znaczenie. Strategia funkcjonowania sieci MegaHol ogranicza czas przybycia na miejsce zdarzenia. Drużyny MegaHol są w każdym przypadku perfekcyjnie przygotowane do zrealizowania określonego zlecenia pomocy drogowej, gdyż dzięki sieci potrafimy przygotować załogę odpowiednio dopasowaną ze wszystkich dostępnych do działania na tym obszarze. O wiele prościej jest powiązać fachmanów z różnych załóg jeśli w jednym zamówieniu trzeba działać w paru specjalizacjach. Choćby ekstra brygadę serwisu mobilnego oraz specjalny ciągnik siodłowy, który powiedzmy wydostanie TIR-a z dołu, jak również przyślemy lawetę o stosownych parametrach. To sieć gwarantuje nam sprzęt o jaki ciężko by było lokalnej, jednostkowej firmie nie bacząc na to jak wysokiej jakości są jej usługi.Jaka może być wartość usługi?


Zawsze ma prawo się pojawić sytuacja, że potrzeba będzie prowadzić prace, których tym razem nie mogliśmy zaplanować w związku z tym stworzenie stałego cennika usług w przypadku pomocy drogowej jest zwyczajnie skomplikowane. Zawsze zaczynamy od ustalenia początkowej ceny w zasadzie na poziomie aprobowania zlecenia. Pierwsze ustalenia potrafimy zrobić w chwili przyjmowania zamówienia usługi. Gdyż z klientem możemy omówić: model pojazdu, odległości w okolice zajścia i spodziewanego miejsca transportu, rodzaj uszkodzeń, a w związku z tym wariant środka transportu jaki powinno się zadysponować. Te szczegóły umożliwią sprawną symulację wstępnych kosztów usługi. Naturalnie w rejonie zajścia może się ujawnić konieczna korekta kalkulacji usługi. Zdecydowanie jednak moc sieci polega również na tym, że ceny za konkretne usługi tanieją, w związku z tym prawdopodobnie będą atrakcyjne względem cenników małych operatorów. Zapewne jest jeszcze jeden argument skierowania się po taką usługę do MegaHol. To znaczy możliwość rozliczeń bezgotówkowych za nasze usługi z racji na liczne umowy łączące nas z szerokim wachlarzem instytucji ubezpieczeniowych.Czy może poza holowaniem znajdują się w naszym arsenale propozycji jakieś inne usługi?


 • W MegaHol, praktycznie tylko dzięki funkcjonowaniu w platformie, paleta usług jest niezwykle różnorodna.
 • Holowanie i lawetowanie samochodów jest istotą naszej oferty.
 • Przerzut autolawetą dodatkowo podróżnych, do 6 osób.
 • Mobilny serwis ciężarowy dostępny przez 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Obejmujący poza TIR-ami i innymi samochodami ciężarowymi i oczywiście dostawczymi również samochody osobowe.
 • Osiągalna w trybie non-stop ciężarowa mobilna wulkanizacja z opcją wszystkich wymiarów opon, aż po auta osobowe.
 • Przewóz usługowy wszystkich pojazdów od aut osobowych po ciągniki.
 • Transport maszyn drogowych, budowlanych oraz rolniczych.
 • Usługi przewozowe obejmują również przyczepy mieszkalne, autobusy, tramwaje i inne specyficzne pojazdy.
 • Dla energetyki, leśnictwa, budownictwa, czy też ogólnie dla przemysłu, oferujemy usługi transportu dłużycowego.
 • Bezawaryjne dla pojazdu wydostanie go z ciężko dostępnego terenu.
 • Dostarczanie wszelkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, po prostu w terenie.

Ten komfort pełnej bezawaryjności ciężarowej pomocy drogowej przy jednoczesnym świadczeniu prac przewozowych gwarantuje nam konfiguracja platformy w jakiej działamy. W naszym przypadku wykorzystujemy liczebność i paletę specjalizacji lawet, autolawet, a ponadto naczep niskopodwoziowych o wszelkim przeznaczeniu, jakimi rozporządzamy dzięki platformie. Jesteśmy wstanie prowadzić kilka usług równocześnie zdecydowanie nie tracąc na jakości i czasie. Nasze ponadplanowe usługi oferujemy w całym kraju oraz w granicach Unii Europejskiej prze 24h na dobę 7 dni w tygodniu.Jak uzyskać gwarancję, że pomoc drogowa dojedzie z MegaHol?


Zasadniczo zachęcamy zadzwonić do MegaHol w przypadku takiej potrzeby, przedtem notując sobie nasz kontakt. Na pewno na taką rękojmię liczą zleceniodawcy flotowi i z tego powodu dla nich mamy zredagowaną właściwą umowę. Stabilną umowę na obsługę floty TIR-ów oraz pozostałych samochodów ciężarowych i dostawczych można z nami ratyfikować na przyjaznych warunkach bodaj w Orzyszu. Trwała ochrona gwarantuje, że do awarii aut z floty pojedziemy skuteczniej niż przeciętnie. Pomocną przewagą stałej umowy, rzecz zrozumiała poza szybkością działania, jest też faktyczna świadomość taboru będącego w dyspozycji zleceniodawcy co ma wpływ na doskonalsze wyszkolenie naszych kadr i sprzętu do realizacji usługi. Straty zawinione kolizją zimniejszą się gdy wyekspediujemy do was wcześniej skomponowany serwis mobilny. Jeśli wasza firma pracuje w obszarze Orzysza to umowa z nami powinna być oczywista, ale instytucje spoza regionu, których samochody przemieszczają się w naszej strefie raczej regularnie, także podpisują z nami umowy redukując niebezpieczeństwo szkód. W sytuacji kolizji dobrze utrzymywać pomoc drogową pod ręką.


MegaHol – Holujemy zdecydowanie do dobrobytu!

`SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: