LAWETA KOLBUSZOWA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KOLBUSZOWA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Mamy niezawodną koncesję na pomaganie


Najwidoczniej szukasz pomocy w strefie Kolbuszowej. Trafiłeś wyśmienicie. w sytuacjach awaryjnych, w przypadkach wszelkich doświadczeń losowych na trasie, a nade wszystko w usługach holowania wszystkich pojazdów poczynając od TIR-a przez inne samochody ciężarowe lub dostawcze, należymy do czołówki w tej domenie. Sto procent. Taka jest rękojmia jakości i bezpieczeństwa usług wykonanych lawetą zamówioną w MegaHol i to przez 24h na dobę.


Skoro to tak absolutnie pilna sytuacja to już nie marnuj ani chwili i dzwoń pod nasz alarmowy numer:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jednak jeżeli potrzebujesz bezpieczeństwa nim może być już za późno. Osiągnięcia tego przez zagwarantowanie sobie gwarancji w dalszym horyzoncie. Teraz może być odpowiedni czas na podjęcie konwersacji. Będziesz mógł nabrać pewności co do decyzji o wyborze MegaHol. To jest ogólnopolska sieć warsztatów świadczących usługi ciężarowej pomocy drogowej o wyjątkowo różnorodnej palecie usług znacznie rozleglejszej aniżeli usługi holowania. Wirtualnej konwersacji, w której z radością odpowiemy Ci na wszelkie pytania.


Na początek oczywiste pytanie:Może parę słów o MegaHol.


MegaHol jednoczy znaczną grupę niedużych zakładów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie nie wyłącznie dla samochodów ciężarowych, TIR oraz dostawczych, jednak w o wiele większym aspekcie. Holowanie samochodów osobowych, lawetowanie motocykli oraz drobniejszych pojazdów na przykład kładów, a zasadniczo przewozy lawetąautolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


To jasne, że jeśli profesją takiej sieci jest TIR to normalnym powinno być dla niej równoległe przejście do usług transportowych w randze ciężkiej. Dysponujemy bowiem wystarczającymi autolawetyminaczepami niskopodwoziowymi nie mówiąc o ciągnikach, które pozwolą nam na transport uciążliwych maszyn rolniczych, budowlanych oraz drogowych. Od dawna działamy na terenie Górnego Śląska a zarazem okolicznych regionów mimo, że startowaliśmy tylko w Dąbrowie Górniczej. Obecnie możecie MegaHol znaleźć dodatkowo w Kolbuszowej, ale też w wielu dodatkowych lokalizacjach w Polsce, w których w każdym przypadku zyskacie usługi na najwyższym poziomie.


Należałoby o nas wspominać, bo szybko pojawimy się w całym Kraju.Jakie wartości daje taka sieć konsumentom?


Przez 24h na dobę całkowitą pewność wysokiej klasy i zaufania usługi. w usługach holowania raczej nie trzeba oczekiwać więcej? Wycena, która w znacznej części przypadków może wywierać duży wpływ na wybór usługodawcy akurat nie musi być tak kluczowa przy decyzji wezwania merytorycznej pomocy drogowej. Tymczasem sieć pozwala ciężarowej pomocy drogowej MegaHol dojechać w rejon wypadku szybciej. Wyśmienicie przygotowane do działania ekipy MegaHol maja drobne specjalizacje, ale dzięki funkcjonowaniu w sieci możemy na konkretne zamówienie wysłać pomoc drogową najlepiej dopasowaną do zlecenia. Zdarzają się awarie wymagające wszechstronnych mechaników ewentualnie, co właśnie u nas jest możliwe, kilku fachowców z różnych specjalności. Nieustannie w krytycznych okolicznościach zazwyczaj muszą sobie radzić ci którzy akurat nadjechali i wypada wzywać inną firmę jeśli, nie można przeskoczyć problemu. w MegaHol jednocześnie dojadą w komplecie ci którzy mogą być pomocni nawet jeśliby trzeba było łączyć możliwości licznego grona warsztatów z platformy. Dzięki platformie operujemy sprzętem, którego potrafią rzecz jasna nie mieć jednocześnie na stanie niewielkie jednostkowe warsztaty.Ile taka usługa u nas kosztuje?


W przykładzie pomocy drogowej, mającej w miejscu zdarzenia rozpocząć cały szereg, właściwie nieograniczonych robót, po prostu trudno jest sporządzić jeden sztywny cennik. Każdorazowo podejmujemy się tymczasowej wyceny usługi w momencie przyjmowania zlecenia. Takie dane jak typ samochodu do którego przywoływana jest pomoc drogowa, jego stan w przekonaniu zleceniodawcy, trasa w okolice zajścia i rejon potencjalnego przewozu to ważne informacje, które potrafimy uzyskać na etapie początkowej konsultacji. To jedyne co jest potrzebne, aby wstępnie określić cenę zamawianej usługi. Niestety należy wspomnieć, że na miejscu zdarzenia może pojawić się sporo nowych problemów, które zmuszą nas do rewizji wyceny. Jednak zazwyczaj stawki za wszystkie nasze usługi są skromniejsze niż u konkurencji i jest to konsekwencją sieciowego profilu naszej firmy. Ponadto w MegaHol funkcjonuje ewentualność rozliczeń bezgotówkowych, a to zasługa umów z dużą rodziną ubezpieczycieli.Oprócz holowania samochodu o jaką pomoc można się do MegaHol skierować?


 • W MegaHol, praktycznie tylko dzięki funkcjonowaniu w platformie, paleta usług jest wyjątkowo bogata.
 • Holowanielawetowanie samochodów jest podporą naszej oferty.
 • Proponujemy przewóz poszkodowanych autolawetą posiadającą kolejne 6 miejsc dla podróżnych.
 • Serwis mobilny dla wszelkich aut ciężarowych z odrębnym dostrojeniem na TIR-y. Naturalnie całościowa obsługa samochodów dostawczych, ale także i osobowych.
 • Mobilna wulkanizacja opon w dowolnym rozmiarze. Szczególnie TIR-y są naszą branżą.
 • Transport usługowy wszystkich pojazdów od aut osobowych po ciągniki.
 • Transport maszyn rolniczych, drogowych jak również budowlanych.
 • Usługi transportowe obejmują także autokary, tramwaje, naczepy mieszkalne i inne nietypowe pojazdy.
 • Przewóz dłużycowy nie tylko dla leśnictwa, budownictwa, energetyki czy przemysłu.
 • Gwarantowane dla auta wydostanie go z ciężko dostępnego miejsca.
 • Kompletna obsługa w terenie wszelkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Dzięki architekturze sieciowej możemy utrzymać pełną chęć do niesienia pomocy w ramach ciężarowej pomocy drogowej, przy równoczesnym bezkonfliktowym oferowaniu usług transportowych. Oczywiście to efekt sumy i różnorodności będącego w naszej dyspozycji taboru lawet, autolawet oraz naczep niskopodwoziowych. To na pewno jest realne jedynie w sieci, gdzie stosunkowo łatwo odpowiednio zróżnicować aktywa poszczególnych, stowarzyszonych w sieci zakładów. Wzrost MegaHol daje nam obecnie sposobność rozpoczęcia nawet kilku usług jednocześnie bez żadnych szkód na jakości i bezpieczeństwie usługi. Wszystkie specjalne usługi dostarczamy w całym kraju, a także w granicach Unii Europejskiej prze 24h na dobę 7 dni w tygodniu.Czy być może jest możliwa gwarancja pomocy z udziałem MegaHol?


Jeśli wcześniej ktoś zapisze sobie nasz numer to zdecydowanie nie będzie jakiejkolwiek trudności by nas przywołać w momencie potrzeby. MegaHol dostarcza swoje usługi klientom indywidualnym i flotowym i z każdym może podpisać stabilną umowę obsługi. Stałą umowę na kuratelę nad flotą TIR-ów i pozostałych samochodów ciężarowychdostawczych stosunkowo łatwo z nami parafować na korzystnych warunkach również w Kolbuszowie. Umowa deklaruje kontrahentom nasz szybki dojazd na stanowisko zajścia. Mając wiedzę na temat typu taboru swojego zleceniodawcy zdecydowanie nie tylko dotrzemy prędzej, ale bez wątpienia ewidentnie też lepiej przygotowani. w momencie kolizji straty mogą stać się większe kiedy decydujący jest czas. Sprawna usługa serwisu mobilnego w takim przypadku może mieć znaczący wpływ. Istotne jest więc by ten serwis był wcześniej przygotowany na obsługę taboru stałego klienta. Jeżeli wasza grupa działa w rejonie Kolbuszowa to umowa z MegaHol zdaje się być naturalna, ale firmy spoza regionu, których samochody poruszają się w tej strefie raczej regularnie, także parafują z MegaHol umowy redukując zagrożenie szkód. Pewna pomoc drogowa od ręki to luksus w przypadku awarii.


Holowanie jedynie w granice zysku – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: