LAWETA ŻORY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŻORY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNaokoło mamy zwyczajne placówki my zamierzamy być inni. Oto może być pomoc drogowa, jaka wyjmie do Ciebie pomocną dłoń niczym najlepszy przyjaciel. I wyłącznie przyjaciel może być skłonny Ci poradzić w jakiejkolwiek sytuacji, dlatego możesz mu zaufać.


Doszło do nieoczekiwanej usterki lub stłuczki? Jeżeli podróżujesz w pobliżu Żor o nic nie potrzebujesz się niepokoić po prostu wystukaj numer do przyjaciela – zadzwoń po Wiseplace Sp. z o.o. Przybędziemy zaskakująco szybko. W naszej ekipie są zawodowcy którzy przywiozą mobilny serwis.


Drobne naprawy na szosie to nie będzie temat do dyskusji. Nasze załogi w żadnym wypadku się nie poddają. Wymiana bądź wulkanizacja koła, naprawa wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika takie , a także wiele różnych szczegółów wyremontujemy dla Ciebie na miejscu z satysfakcją. Wciąż również jesteśmy przygotowani na okoliczność, że konieczna będzie autolawety, autoautolawety lub holowanie. W rejonie stłuczki względnie usterki zawsze pomagamy efektywnie ją ochronić. Na każdej ulicy, w dowolnym miejscu, w każdym zakamarku – nie jest ważne gdzie utkwił Twój samochód. My takie stanowisko zlokalizujemy aby Ci pomóc. Trasa gminna lub wojewódzka – na swoim terenie rozpoznamy wszystkie z nich.


Zatrzymaj w pamięci telefon do przyjaciela. Nawet na obszarze całego kraju absolutnie Cię nie zawiedzie. Dzwoń. Godzina jest nie istotna gdy znalazłeś się w kłopotach. Trafimy na miejsce – to pewne! I taka rzeczywiście jest pomoc drogowa Wiseplace Sp. z o.o. Tacy muszą być przyjaciele.


Możemy objąć Cię troską przez pełną dobę:

  • Darmowe usługi z OC stłuczki i w granicach Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie pojazdu na drogę czy ulokowanie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo wlanego lub dolanie ubytku paliwa w baku

Odnajdź niuanse! Przyjaciel z Żor na sto procent jest dyspozycyjny do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Najszybszy i najłatwiejszy model przewiezienia unieruchomionego samochodu to autoautolawety bądź autolawety. Możemy też zdecydować się na holowanie, jednak aktualnie na autostradzie wygląda to zupełnie odmiennie bowiem tutaj taki rodzaj transportu samochodów jest prawomocnie wzbroniony. W regionie Żor operujemy znakomicie zaopatrzonymi specjalistycznymi pojazdami z kompetentną brygadą. W zespół floty wchodzi także autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Daje nam to prawo do poręczenia całkowitego zabezpieczenia załadunku i transportu samochodu. 24 godziny na dobę zarówno awaryjny pojazd jak też jego pasażerów przywieziemy bezpiecznie na określone miejsce.


Można zawsze zmienić decyzję i zdecydować się na holowanie, lecz zdecydowanie powinien na to zezwalać stan samochodu i paragrafy. Holowanie wydaje się być wyraźnie wolniejsze. Taki zespół samochodów nie ma prawa przekroczyć na drodze 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Na pewno jest wielkim kłopotem , ale my zdajemy sobie z tego sprawę, awaria samochodu ciężarowego na trasie. Zawsze awaria TIR-a inicjuje ograniczenie ruchu na drogach. Jeżeli taka kolizja utrzymuje się zbyt długo niejednokrotnie trzeba zdecydować się na holowanie. Nie raz nasza pomoc drogowa z sukcesem wypełniała pokrewne zlecenia.


Dysponujemy fachowym sprzętem, jaki pozwala nam na holowanie jakiegokolwiek samochodu. Wśród dysponowanego przez nas sprzętu znajdują się specjalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i pełna rodzina wyspecjalizowanego sprzętu dodatkowego. Korzystając z tego, solidnie i sprawnie transportujemy pojazdy dostawcze i ciężarowe, zestawy ciężarowe i autobusy. Bez względu na stopień uszkodzenia samochodu bądź trudny dostęp i TIR-a wydostaniemy z parowu i umieścimy go na kołach.


Możemy także zapewnić wystarczający samochód do przewozu towarów transportowanych w awaryjnym aucie. Zrealizujemy natychmiast przewóz alternatywny oraz ekipę, która umiejętnie przepakuje ładunki.


Waszego bezpieczeństwa i spokoju 24 godziny na dobę strzeże doświadczona, wyspecjalizowana załoga. Rozwojowe zaplecze pomaga nam bez względu na warunki atmosferyczne dowolne zadanie zrealizować w jakiejkolwiek porze dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Wiele niesprawności może być łatwych do wyeliminowania. Takie proste niesprawności, jednakże utrudniające dalszą drogę to częste wydarzenia. Brak oleju, paliwa bądź też wlanie do zbiornika innego paliwa, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, przebita opona, uszkodzone wycieraczki i wiele innych drobnych epizodów, które mogą nas dosięgnąć na drodze. Miejscowa pomoc drogowa i jej mobilny serwis oczywiście w tych przypadkach potrafi się całodobowo wykazać swobodą. Laweta będzie nie konieczna. Na miejsce zdarzenia serwis dojedzie najszybciej, a w dużym kalejdoskopie usług jest również mobilny warsztat wulkanizacji działający 24 godziny na dobę.


Nasz mobilny serwis hołubią świetnie wykształceni mechanicy. Czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy też ciężarowy, niezależnie od marki będą mogli się podjąć na drodze drobnych napraw w szczególnie szerokim przekroju.


Jedyne co potrzeba to jednorazowy telefon. Doprecyzujemy szczegóły niesprawności i oczywiście markę samochodu, a już za kilkanaście chwil mechanik będzie na pewno na miejscu zdarzenia. Całościowe podejście do wszystkich incydentów jest zasadą naszego działania gdyż naszym kierunkiem jest w największym stopniu dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Też transport maszyn budowlanych jest ważną pozycją w różnorodnej palecie naszych usług. Przewieziemy którąkolwiek dużą maszynę drogową bezawaryjnie i szybko czy to będzie walec czy też zgarniarka. Wykonujemy transport wszystkich maszyn rolniczych. Nasza kadra jest gruntownie przeszkolona również do przewozu drobnych, ale wagowo dokuczliwych pojazdów na przykład wózków widłowych. Paleta naszych usług obejmuje też transport ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Kiedy Masz kłopot z nietypowym ładunkiem, przypuśćmy kłopotliwy gruz czy też wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę transportu kieruj się do nas.


Będziesz mógł liczyć na te usługi zarówno na obszarze kraju jak również zagranicą. Wszelkie nasze usługi podparte są odpowiednią dokumentacją w tym indywidualnym ubezpieczeniem towaru.Dlaczego my?


Z tego powodu, że specjalistyczna pomoc drogowa Wiseplace Sp. z o.o. jest czynna nie zaledwie w pobliskim terenie, ale w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Z tego powodu, że to długoletnie doświadczenie współdziałających obopólnie ośrodków , a także fachowcy z biegłością w swojej profesji i rzecz jasna udokumentowanymi kompetencjami. Umożliwia nam to prędko i precyzyjnie wyeliminować realnie każdą awarię lub przetransportować jakikolwiek pojazd z pewnością doskonałej jakości i przystępnej ceny.


Dowolna usługa jest indywidualna, dlatego każdą szacujemy jednostkowo. Z pozoru pokrewne usługi zawsze się różnią, dlatego każda wymaga osobnej wycenie. Pod rozwagę przy wycenie bierze się: czy została zastosowana autoautolawety ewentualnie holownik, przekrój prac wykonanych na miejscu zdarzenia, zastosowanie części zamiennych, model pojazdu, który serwisujemy i oczywiście lokalizacja zajścia.


Należałoby ochronić się przez nabycie stosownego ubezpieczenia Assistance. Wtenczas nasze usługi będą mogły być nieodpłatne tak jak w momencie gdy powinny być zapłacone z OC sprawcy kolizji.Możemy być w pobliżu!

Przytrafił się kłopot sprowadzaj Pomoc drogową Wiseplace Sp. z o.o. – twój przyjaciel z Żor jest zdecydowany do pomocy więc czeka na telefon.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: