LAWETA PIŃCZÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PIŃCZÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWypada rzetelnie zaznaczyć, iż naszą profesją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, to rzecz jasna nie zakłada, iż wzbraniamy się od realizacji odmiennych wezwań, a wprost przeciwnie administrując kompletnie wyposażoną infrastrukturą możemy obsłużyć parę zleceń równolegle. Naszych kontrahentów traktujemy niczym przyjaciół, a to kluczowy krok do udzielenia pomocy także tym którzy poruszają się zdecydowanie mniejszymi samochodami. Zawsze gotowi na holowanie samochodów ciężarowych w bliźniaczym stopniu jak i innych aut i wszystkie nasze zespoły rozlokowane w całej Polsce zawsze są dobrze wyekwipowane.


Problemy z samochodem na trasie to oczywista sytuacja. W podobnej sytuacji nie marnuj czasu na wyszukiwanie pomocy jedynie natychmiast dzwoń do MegaHol, w rejonie Pińczowa to pierwsza z najskuteczniejszych pomocy drogowych. Nawiasem mówiąc może zdarzyć się, że nie wyniknie zasadność holowania. W naszych zespołach operujemy mobilnymi serwisami, jak również wyśmienicie wyspecjalizowaną załogą. Zatem w efekcie awaria zostanie skasowana na miejscu powstania.


Nawiasem mówiąc damy radę sobie z każdą usterką. W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy doświadczenia które, teraz umacnia nas w przeświadczeniu, że wybieramy stosowne decyzje w momencie finalizacji otrzymanych zadań. Wielokrotnie jest tak, że przeciętna awaria hamuje dalszą jazdę, natomiast dla pomocy drogowej drobna reperacja w terenie nie wydaje się być problemem. Nie uruchamiający się silnik, wycieraczki, paliwo, opona oraz całe mrowie nie spodziewanych szczegółów, zajmiemy się każdą bagatelą.


Czuwaj by mieć to na myśli. Jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy z okolicy, więc kiedy , co zrozumiałe, nie wiesz gdzie przebywasz nie ma potrzeby się niepokoić. Przyjaciel cię nigdy nie rozczaruje, potrafi rozpoznać w tym mieście wszystkie zakątki i wynajdzie cię nawet gdybyś osobiście nie kojarzył gdzie jesteś zlokalizowany. Potrzebujesz interwencji to dzwonisz, rzecz jasna nie ma znaczenia o jakiej godzinie, twoi przyjaciele trwają na posterunku całą dobę. Musisz mieć jasność co do tego, iż możesz być naszym bliskim przyjacielem i w sytuacji jeżeli absolutnie się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właściwie jest. Bowiem żyć trzeba honorowo.Zabezpieczamy współpracę o dowolnej godzinie dnia czy nocy:

  • Usługi w zakresie Assistance i bezpłatne usługi z OC sprawcy
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wyciągnięcie samochodu na drogę względnie ustawienie go na kołach
  • Usunięcie paliwa źle wlanego lub dolanie niedoboru paliwa w baku

NASZA GALERIA


By jakoś rozwiać jakiekolwiek wątpliwości na naszej stronie jesteś w stanie zapoznać się z naszą całą paletą możliwości. Jednak na przyjaciół z Pińczowa możesz liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Kompletny tabor lawet lub też autolawet jest dopasowany do transportu dowolnego typu auta, mimo, że nigdy nie ukrywamy, że szczególnie nastawieni jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Mamy jasność co do tego, iż standardową formą pomocy jest holowanie, szczególnie kiedy mowa o autach osobowych. Przy wykorzystaniu linki holowniczej może się tej usługi podjąć każdy prowadzący, jeśli chodzi o nas to jednak sugerujemy skorzystanie z usługi ekspertów.


Znajdą się powody aby naszą poradę rozważać pryncypialnie. Po pierwsze praktyka i kompetencję istotne przy realizacji takiej usługi. Ogromnie kluczowy wydaje się być sprzęt z którego wówczas korzystamy albowiem pospolita linka holownicza częstokroć bywa niepewna. Teraz gdy wszystkie wyjazdy w olbrzymiej skali odbywają się po trasach szybkiego ruchu oraz autostradach istotną wiadomością bezwzględnie jest fakt, że holowanie na tych trasach na pewno jest zakazane. Prawdopodobnie nie trzeba już o tym mówić, jakkolwiek właśnie MegaHol utrzymuje wszystko co jest niezbędne, by właściwie odholować jakikolwiek pojazd.


Czuwające w naszym taborze lawety lub też autolawety pozwalają nam na przewiezienie każdego typu samochodu. O dowolnej godzinie umiemy, nadzwyczaj skutecznie przywieźć w rejon zderzenia odpowiedni transport oraz bezpiecznie dowieźć i pojazd i pasażerów do wybranego usytuowania.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Taka działalność nas zachwyca. Transport samochodów ciężarowych lub ciężarowa pomoc drogowa to dyscypliny w których pragniemy być najskuteczniejsi. Podobnie w propozycji usług jak również w klasie ich zrealizowania. Usterka Tir-a na trasie, tej sytuacji nigdy nie zazdrościmy nikomu, jednak przecież jak rozumiemy, to się zdarza. Kolizja na trasie dwupasmowej może odłączyć z ruchu pojedynczy pas i stać się inspiracją długich zatorów. Tylko nie liczmy, że będzie spokojniej na bocznych trasach ponieważ bywają one wyjątkowo często uczęszczane, a awaria TIR-a może je totalnie unieruchomić. Z tego powodu cenni zawsze są eksperci od natychmiastowych reperacji w rejonie zdarzenia, no i niezawodnego przewozu aut.


Kiedy musi się unosić TIR-a z rowu , a następnie umieścić go na kołach powinieneś dysponować ciężkim, profesjonalnym sprzętem, jaki jest w posiadaniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, i dodajmy, że uzupełniają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy też sztywny hol. Jak da się zauważyć posiadamy jednoznaczne możliwości transportu ciężkiego pojazdu w miejsce, gdzie bezpiecznie, wolno dokonać koniecznych remontów. Duże samochody wszelkiego rodzaju na przykład zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, potrafimy przez 24 godziny na dobę przewieźć prędko oraz bezpiecznie.


Lecz wartość naszych usług zabezpieczona jest przede wszystkim przez profesjonalną załogę pełniącą dyżur nieustannie w naszych brygadach przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że nigdy u nas nie będą przydatne holownik , a do kompletu niskopodwoziówka. Może jedyne co potrzeba to mobilny serwis, który w okolice zdarzenia dotrze zasadniczo szybciej, a wykwalifikowani mechanicy profesjonalnie wyeliminują podstawę usterki, nawet na autostradzie.


Czy może to będzie kwestia wulkanizacji opony czy może porady przy nieznacznych wadach silnika, niezmiennie chcemy być na to gotowi. Dzieje się tak z tego powodu, iż przy zarejestrowaniu zgłoszenia przeprowadzamy na tyle skrupulatny sondaż żeby zespół mobilnego serwisu mógł w drogę wyruszyć kompletnie zorganizowany do akcji. Rzecz jasna w sposób naturalny może wyskoczyć coś niezaplanowanego i tak sprawna naprawa akurat nie może być wykonalna, lecz wtedy natychmiast podjeżdża autolawety czy też niskopodwoziówka czekająca tylko na zgłoszenie.


Przedkładane przez nas osobiste podejście do zamówień zrodziło się z faktu, że niesprawności chociaż analogiczne przeważnie bywają nadzwyczaj różnorodne. Klient ma prawo nie mieć racji co do oceny okoliczności zdarzenia, jednakże my potrafimy wsłuchać się w jego potrzeby i wskazówki, a dalej wydobyć stosowne wnioski, ponieważ w taki sposób pracuje się z przyjaciółmi. Możemy tak postępować dzięki wspaniałemu zapleczu technicznemu zapewniającemu nam jednoznaczny komfort działania.Transport niskopodwoziowy

Rożnego modelu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w firmowym taborze mamy dużo, z tego powodu daliśmy sobie pozwolenie na rozbudowanie naszej propozycji usług o przewóz maszyn drogowych, maszyn budowlanych oraz rolniczych. To absolutnie słuszna decyzja, gdyż wykorzystuje potencjał własnych zawodowych kierowców i taboru, a tym samy redukuje koszty działalności pośrednio wpływając na zmniejszenie opłat podstawowych prac.


Profesjonalnie dostarczymy na ustalone miejsce koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy w granicach całego kraju i zagranicą. Plus artykuły w formie towarów ponadnormatywnych czy transportów dłużycowych mogą być przedmiotem naszej usługi.


Jakiekolwiek samochody i frachty przewożone w zakresie realizowanych przez nas zleceń są całkowicie u nas zabezpieczone, ale dodatkowo w każdym przypadku ubezpieczamy transporty. Każdy przewóz, szczególnie niestandardowych towarów wymaga zatwierdzeń, upoważnień czy odpowiedniej dokumentacji, jednakże przenigdy nie obciążamy kontrahenta pozyskaniem takich procedur.Dlaczego my?

Bo na szczęście nie szukamy takiego impulsu, ażeby akurat nie. Niech będzie na pewno, że MegaHol. Pewnie, że zabiegamy o to by być najlepsi, jednakże ostatecznie nigdy nie chcemy żeby pozostali odbierali się gorsi. Funkcjonuje dużo pomocy drogowych poniekąd mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednakże niewątpliwie każda wypełnia wszystkie zlecenia.


Spróbuj się wszakże zagłębić w niniejszy wątek. Nasza platforma zespołów to grupa łącząca cały szereg kooperantów, co daje nam upoważnienie by deklarować w ofercie o wiele bardziej uniwersalny zespół pojazdów niż możliwość pojedynczego zakładu. W sprawie kadr firmowa pajęczyna również buduje przewagę nad jednostkowym zakładem, nawet kiedy działają tam dobrzy fachowcy. Jesteśmy niby jak naczynie połączone, gdzie wszystkie odziały oczekujące w przestrzeni kolizji kooperują ze sobą, aby na stanowisko posłać maksymalnie rzetelnie przygotowaną załogę.


Podstawę dostarczania naszych usług określa zasada „Bądź przyjacielem klienta”, która legitymizuje się dokładnie z tego powodu. Cała firmowa sieć jest zobligowana by czuwać nad pracą wysłanej obsady fachmanów, którzy będą drużyną z niewielkiego warsztatu, zapewne powiązaną familijnie lub przyjaźniami, jednak będą spokojni czując takie wsparcie.


Obojętnie jakie wezwanie ma indywidualną kalkulację , a skutek jest taki, że nierzadko u nas stawki za usługę mogą być niższe niż się oczekuje. Usługi które regulujemy bezpośrednio z ubezpieczycielem, czyli zrobione z OC lub Assistance nigdy nie potrzebują żadnych dopłat klienta.


Oto MegaHol – absolutnie nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa w pełnej krasie. Przyjaciel z Pińczowa, który czeka na Twój telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: