LAWETA DZIAŁOSZYCE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych DZIAŁOSZYCE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWypada szczerze zaakcentować, że naszą specjalizacją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, zasadniczo to rzecz jasna nie oznacza, iż odmawiamy wykonania odmiennych wezwań, ba wręcz odwrotnie zarządzając doskonale wyposażoną bazą jesteśmy w stanie obsłużyć wiele zamówień równocześnie. Czujcie się naszymi dobrymi przyjaciółmi, a ostatecznie co by nie mówić jeśli chodzi o nas to staramy się tak zrealizować usługę jakbyśmy ją wykonywali dla najdroższego przyjaciela i z tego powodu nie wycofujemy się z wezwań na inne samochody niż ciężarówki. Nasze odziały rozmieszczone są w całej Polsce, a każdy z nich gotów jest na holowanie różnych pojazdów oczywiście z celowym dostrojeniem na pojazdy ciężarowe.


Niestety nie wolno liczyć na szczęście, iż w drodze zostawią w spokoju nas awarie pojazdu. Czasami może to się zdarzyć dokładnie w rejonie naszych Działoszyc, i wówczas będziesz mógł błyskawicznie zabiegać o przysługę MegaHol, to idealne podejście. Powinno się zadać właściwie pytanie – Czy też w ogóle potrzeba samochód holować? Mobilny serwis to aktualnie jest już standardowa usługa, ale jeśli do tego dołożymy wykwalifikowaną kadrę to przyjedziemy do was z kompetentnym warsztatem. Zatem, prawdopodobne jest, że rozwiążemy kłopot na miejscu zajścia.


Dowolną niesprawność jesteśmy w stanie skasować Przez lata nabraliśmy doświadczenia które, dzisiaj utwierdza nas w zaufaniu do tego, iż podejmujemy odpowiednie decyzje w przebiegu finalizacji zdobytych zleceń. Drobne naprawy, które można przeprowadzić bezpośrednio w terenie to dla nas zazwyczaj proste usterki, natomiast klientom wstrzymują dalszą jazdę. Opona, nie uruchamiający się silnik, wycieraczki, paliwo i całe mrowie innych niuansów, opanujemy dowolną bagatelą.


Pilnuj by mieć to na uwadze. My zawsze jesteśmy u siebie, zaś ty mogłeś tu dojechać choćby i z krańca kraju. Pamiętaj, iż dostajesz w naszej pomocy drogowej przyjaciół, w związku z tym nie denerwuj się, iż nie kojarzysz gdzie jesteś my na sto procent cię wyszukamy. Jest awaria to trzeba pomagać, chwila rzecz jasna nie jest ważna ponieważ ważni muszą być przyjaciele zdeterminowani do wykonania usługi, więc możesz do pomocy drogowej zatelefonować o każdej godzinie. Przyjaciele bywają różnorodni, życzliwsi, tandetni oraz pomoc drogowa MegaHol, która absolutnie nie zawodzi. Ponieważ tacy powinni być przyjaciele.W dzień i w nocy zawsze możesz zaplanować naszą współpracę:

  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Ustawienie samochodu na kołach względnie wydobycie go na drogę
  • Transport niezbędnych ilości paliwa lub wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego
  • Pomoc w granicach Assistance , a także nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów

NASZA GALERIA


By jakoś rozproszyć wszelkie obiekcje na naszej stronie będziesz mógł zapoznać się z naszą kompletną ofertą. Na przyjaciół możesz czekać w każdym przypadku i gdziekolwiek, natomiast zwłaszcza w naszym MIEŚCIE.LawetaAutoautolawety 24h

Kwintesencją naszych usług na pewno jest ciężarowa pomoc drogowa, ale oczywiście nasza baza lawet czy autolawet na sto procent jest skomponowana do przewozu dowolnego samochodu. I mimo, że tanią metodą przewozu uszkodzonego pojazdu osobowego jest holowanie, którego prawdopodobnie może się podjąć każdy kierowca, to przecież zachęcamy by skorzystać z specjalistycznej interwencji.


Jest to konieczne z wielu powodów. Na pewno najważniejszym jest doświadczenie i profesjonalizm usługi. Lina holownicza, jaką przeważnie użytkujemy do podobnego typu holowania bywa często niesolidna. Dzisiaj kiedy wszystkie wyprawy w znaczącej mierze odbywają się po drogach szybkiego ruchu oraz autostradach ważną wiadomością jest fakt, że holowanie na tych trasach jest zakazane. Dlatego profesjonalnie zaopatrzone w stosowny sprzęt do lawetowania, fachowe oddziały pomocy drogowej MegaHol są najodpowiedniejszym doborem.


Bezpośrednio w profesjonalnym taborze są lawety, lub też autolawety przystosowane do każdego typu aut. O dowolnej godzinie możemy, niezmiernie prędko dostarczyć w rejon zdarzenia stosowny transport oraz solidnie przewieźć i sprzęt i podróżnych do wybranego położenia.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jest to co lubimy. Każdy chce stać się najlepszym w swojej branży, a my w transporcie samochodów ciężarowych i ciężarowej pomocy drogowej znajdujemy się nieopodal tego stanu. Różnorodna oferta oraz gwarancja doskonałej klasy naszych prac jest znaczącym krokiem w stronę zrealizowania podobnego finału. Niesprawność Tir-a na trasie, podobnego zdarzenia oczywiście nie zazdrościmy nikomu, ale przecież jak wiemy, tak się może zdarzyć. Nawet wówczas gdy niesprawność ma miejsce na dwupasmowych drogach czasem zamknięcie jednego pasa ruchu na parę godzin może stworzyć wielokilometrowe zatory. Jest także oczywiste, że wynik jest w stanie być poniekąd bardziej czasochłonny na uczęszczanej, bocznej drodze. Dlatego naprawdę ważny okazuje się sprawny , oraz specjalistyczny transport tego auta, bądź jak najszybsza jego reperacja praktycznie w rejonie lokalizacji zajścia.


Bezpośrednio w bazie pojazdów MegaHol znajdują się holowniki oraz naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i profesjonalny sprzęt pomocniczy, w tym również odpowiedni sprzęt do wydostania kłopotliwego samochodu z kanału czy postawienia go na kołach. Awaryjnie zablokowanego TIR-a umiemy zatem solidnie przewieźć w miejsce gdzie będziemy mogli go bezpiecznie wyremontować. Duże samochody każdego standardu takie jak pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, potrafimy przez całą dobę dostarczyć szybko i bezpiecznie.


Rękojmią jakości naszych prac jest także specjalistyczna załoga dostępna dla was przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Zawsze potrafi się wyklarować, że nie będzie zlecenia na holownik oraz niskopodwoziówkę. Awarię potrafią wyeliminować mechanicy z mobilnego serwisu, jaki w odpowiedni rejon dojedzie znacznie prędzej.


Od wulkanizacji opon po małe remonty napędu na oczywiście jest gotów mobilny serwis. Na każdym odcinku staramy się zrealizować wszystko co wykonalne, z tego powodu ruszamy po przeprowadzeniu obszernego sondażu w czasie podejmowania zlecenia. Ma się rozumieć zawsze jesteśmy ubezpieczeni i na polecenie wyczekuje autolawety czy może holownik z naczepą niskopodwoziową, bowiem na miejscu potrafi się wyjaśnić, iż natychmiastowa naprawa jest akurat nie osiągalna.


Awarie, mimo, że porównywalne bywają jednak nadzwyczaj rożne, z tego powodu też do wszelkich zadań przystępujemy osobiście. Kompetentni mechanicy zdołają z sugestii klientów wyłapać znaczące informacje bez komentarza, nawet wówczas jeśli zleceniodawcy plątają się w ocenie usterki. Możemy tak robić dzięki doskonałemu zapleczu technicznemu przynoszącemu nam absolutny komfort funkcjonowania.Transport niskopodwoziowy

Firmową ofertę usług poszerzyliśmy o transport wielkich maszyn drogowych, maszyn budowlanych i rolniczych ponieważ różnorodna podwalina w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników pozwoliła nam na to rozstrzygnięcie bez uszczerbku dla zasadniczych usług. Wypada czerpać z umiejętności obsady pomimo, że akurat nie specjalizujemy się w tej kompetencji transportu, jednak posiadając kierowców o takim doświadczeniu jesteśmy wstanie zmniejszyć ogólne koszty działalności, a tym samym pojedyncze wyceny prac.


Przewozimy na obszarze Polski i zagranicę wszystkie maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do ciężkich jakkolwiek niedużych wózków widłowych. Plus towary ponadnormatywne bądź ładunki dłużycowe.


Każdorazowo ubezpieczamy ładunki jakkolwiek zawsze jesteśmy pewni, iż w naszych opiekuńczych rękach muszą być bezpieczne. Absolutnie nie zarzucamy firmowych kontrahentów załatwianiem formalności i uzyskiwaniem certyfikatów koniecznych do finalizacji zleconego transportu.Dlaczego my?Jest jakiś sens, aby tym razem nie? Dlatego może być MegaHol. Akurat nie pragniemy odbierać umiejętności pozostałym, jednak również nikt niczego podobnego nie uprawia mówiąc, że jest najlepszy. Jesteśmy przeświadczeni, iż wszystkie pomoce drogowe lub ciężarowe pomoce drogowe działają dość profesjonalnie.


Winno się jednak przemyśleć to szerzej. Nasza firmowa siła rodzi się z sieci licznych warsztatów i dywersyfikacji sprzętu oraz taboru co jest niedostępne dla pojedynczego zakładu. To identycznie działa w sprawie doświadczonych kierowców czy wykwalifikowanych mechaników. Indywidualny warsztat niestety nie ma wachlarza sprzętu, my modyfikujemy się do sprawy i dostarczamy optymalny sprzęt plus odpowiednich fachowców, a gwarantuje nam to firmowa pajęczyna oddziałów reagująca jak naczynia połączone.


Bazę świadczenia naszych usług wyznacza zasada „Bądź przyjacielem klienta”, która sprawdza się przede wszystkim z tego powodu. Konkretnie do zlecenia zajeżdża prawidłowo wybrana drużyna mechaników z lokalnego warsztatu połączona przyjaźniami albo wręcz familijnie, lecz to grupa która ma prawo, w dowolnej chwili, dostać pomoc naszej platformy takich zakładów.


Nierzadko ceny za nasze usługi mogą być niższe niż się spodziewacie, a wynika to z tego, iż nigdy nie wspieramy się na cenniku, a szacujemy każde wezwanie jednostkowo. Bardzo dogodną formą rozliczenia za nasze zlecenia jest nieskomplikowane rozliczenie kosztów z ubezpieczycielem, ale warunkiem jest możliwość wykonania pracy w zakresie OC lub Assistance.


Oto MegaHol – absolutnie nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa w pełnej krasie. Przyjaciel z Działoszyc, który wyczekuje na Twój telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: