LAWETA STRZELIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych STRZELIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDookoła są zwyczajne placówki my chcemy być inni. To jest jednak pomoc drogowa, która wysunie do Ciebie uczynną dłoń niby prawdziwy przyjaciel. Przyjaciel godny zaufania dodatkowo gotowy na wszystkie rozstrzygnięcia.


Przytrafił się problem z pojazdem właśnie niedaleko Strzelin? Wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik – do przyjaciela, który poradzi jak skasować awarię, a także sprosta skutkom stłuczki. Przybędziemy ekspresowo. Dowieziemy mobilny serwis a przede wszystkim przeszkolonych fachowców.


Nigdy nie są dla naszej ekipy przeszkodą drobne naprawy na drodze. Reperacja ewentualnie wymiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, naprawa wycieraczek, a także pozostałe w sumie małe usterki z satysfakcją skasujemy dla Ciebie w miejscu zdarzenia. Natomiast jeśli będzie nieunikniona autolawety, autoautolawety czy holowanie to zdecydowanie pilnujemy by nic nam nie skomplikowało jej przyjazdu. Gdy to będzie potrzebne zawsze chronimy obszar usterki albo stłuczki. Nie rozpamiętuj miejsca w którym utknąłeś. Droga gminna albo autostrada u nas to nie wywołuje pojawienia się kłopotu My błyskawicznie potrafimy Cię odszukać i wiemy w jaki sposób Ci dopomóc. A to stąd, że rozpoznamy każdą ulicę na tutejszym obszarze.


Bezwarunkowo zapisz lub zapamiętaj niniejszy numer do przyjaciela. Choćby na obszarze całej Polski absolutnie Cię nie zawiedzie. Dzwoń o którejkolwiek porze każdego dnia. Nadjedziemy szybko – niechybnie! Albowiem PDS24h Marek Chudzik, wydajna pomoc drogowa, właśnie taka jest. Gdyż w potrzebie oczekuj przyjaciela.


Jesteśmy zdeterminowani do dostarczania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Usługi w granicach Assistance czy nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Transport, fracht na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Wydobycie pojazdu na jezdnię względnie ustawienie go na kołach
  • Usunięcie paliwa źle wlanego lub dolanie ubytku paliwa w baku

Jeżeli możesz spójrz w detale! Przyjaciel z Strzelin bezwzględnie jest zdecydowany do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta bądź autoautolawety to w sumie najszybsza i najlżejsza technika przewiezienia naruszonego samochodu. Na autostradzie wyłącznie z tej techniki transportu jesteśmy w stanie skorzystać ponieważ holowanie jest absolutnie prawnie zabronione. Stabilność gwarantują nam doskonale wyekwipowane, branżowe pojazdy ( pośród nich autoautolawety mogąca zabrać 5-ciu podróżnych) oraz kompetentna załoga. Dzięki temu jesteśmy pewni o bezpieczeństwo przewozu samochodu i załadunku. Wszyscy podróżni oraz oczywiście pojazd przez całą dobę będą dowiezieni na określone miejsce.


Gdy stan techniczny pojazdu na to pozwala i naturalnie paragrafy w którejkolwiek chwili można zdecydować się na holowanie. Jesteśmy na taką ewentualność gotowi, należy niemniej mieć na uwadze, że ten skład może się poruszać maksymalnie z szybkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Pojazd ciężarowy ulegający usterce na trasie to poważny dylemat, ale my zdajemy sobie z tego sprawę. Awaryjny TIR na mnóstwo godzin umie skomplikować ruch na drodze. Wówczas holowanie staje się często nieuniknione. Wiele razy nasza pomoc drogowa z powodzeniem prowadziła identyczne zadania.


Operujemy profesjonalnym sprzętem, jaki umożliwia nam holowanie każdego pojazdu. W momencie kiedy zdarzy się, że jest to oczekiwane znakomitej jakości wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy, specjalistyczny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pomagają nam bezpiecznie, a także skutecznie przewieźć samochód ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy i autobus czy samochód dostawczy. Każdy pojazd umiemy ulokować na kołach uprzednio wydobywszy go z rowu również TIR-a, nawet gdyby znajdował się w kiepskim stanie i w mało dostępnym położeniu.


Możemy także zapewnić odpowiedni samochód do transportu ładunków transportowanych w naruszonym aucie. Przywieziemy zgodnie z instrukcją, wcześniej zlecając ewentualne porządkowanie terenu oraz przepakowanie ładunków.


Wykwalifikowana, kompetentna załoga 24 godziny na dobę dyżuruje żeby zabezpieczyć Wam spokój i zabezpieczenie. Szerokie zaplecze dozwala nam urzeczywistnić każde zlecenie przez całą dobę nie zważając na realia atmosferyczne.Mobilny serwis 24h


Usunąć awarię bywa momentami bardzo sprawnie. Oczywiście, zamknięte w pojeździe kluczyki, ubytek oleju, paliwa czy też dolanie do zbiornika innego paliwa, uszkodzone wycieraczki czy przekuta opona utrudniają dalszą drogę, lecz są z pewnością proste do wyeliminowania od ręki. W takiej sytuacji przez całą dobę powinno się wezwać lokalną pomoc drogową i jej mobilny serwis. Zadań dla lawety nie można tutaj przewidywać. Szeroka paleta usług serwisu zawiera też całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która przyjedzie z serwisem jak najszybciej.


Profesjonalizm mechaników jest istotą usług jakie świadczy mobilny serwis. Rozległy zakres drobnych napraw, niezależnych od marki i modelu pojazdów, jakich są w stanie się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, rezultatem doskonałego szkolenia.


Dzwonisz wyłącznie raz. Odbieramy bezzwłocznie. Kilka minut rozmowy to moment, który jest nam potrzebny do określenia elementów usterki, marki pojazdu i rejonu zajścia, a następnie w kilkanaście chwil będziemy na miejscu zdarzenia. Nie ma takich samych niesprawności dlatego do dowolnego przypadku podchodzimy kompleksowo żeby w największym stopniu dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Transport maszyn budowlanych wymaga specjalnego taboru, którym dysponujemy i rzecz jasna stąd oferujemy tę usługę. Maszyny drogowe, koparki gąsienicowe czy walce będą miały u nas zagwarantowany dogodny przewóz. Bierzemy pod uwagę także transport dużych maszyn rolniczych. Wózki widłowe transportuje się drobniejszymi pojazdami, lecz zmuszają do specjalnej troski bowiem są to pojazdy istotnie małe, natomiast wagowo uciążliwe. Dlatego wyszkoliliśmy kierowców którzy wykonują tę usługę. Mamy możliwość przewozu towarów ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego, gdyż mamy w posiadaniu wystarczający tabor. Transportujemy wielkogabarytowe zbrojenia, a gdy jest taka potrzeba ciężki gruz.


Będziesz mógł zakładać taką usługę zarówno na terenie kraju jak i zagranicą. Towary zawsze indywidualnie ubezpieczamy i rozporządzamy dokumentacją, która uprawnia nas do świadczenia tych usług.Dlaczego my?


Albowiem PDS24h Marek Chudzik to fachowa pomoc drogowa dostępna 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku, nie tylko w naszym obszarze, ale w całym kraju. Bowiem to całe długie doświadczenie wzmacniających się równocześnie ośrodków jak również specjaliści z rutyną i oczywiście potwierdzonymi kwalifikacjami. Umożliwia nam to szybko i sprawnie skasować realnie każdą awarię lub przetransportować każdy pojazd z gwarancją pierwszorzędnej jakości i dobrej ceny.


Indywidualnej wycenie podlega każda usługa. W symulacji brane są pod uwagę: miejsce zdarzenia, rodzaj samochodu, który obsługujemy, wykorzystanie części zamiennych, zakres prac wykonanych na miejscu zdarzenia i czy została użyta autoautolawety ewentualnie holownik.


Jeżeli Państwo mają ubezpieczenie Assistance, względnie do uszkodzenia doszło z przyczyny osoby trzeciej to nasze usługi będą mogły być bezpłatne, bowiem szkody pokryte zostaną z OC sprawcy stłuczki bądź ubezpieczeniowej ochrony.Żyjemy tylko dla Ciebie!

W razie problemów Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – twój przyjaciel z Strzelin jest gotów do pomocy więc oczekuje na telefon.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: