LAWETA ZGORZELEC 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ZGORZELEC i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autOrganizacje z tej samej domeny funkcjonują porównywalnie, jednak… To może być pomoc drogowa, która wyjmie do Ciebie przyjazną dłoń niczym prawdziwy przyjaciel. Ten przyjaciel, jaki jest gotowy na każdą możliwość więc można mu w pełni zawierzyć.


Brałeś udział w kolizji lub miałeś usterkę w bliskiej odległości od Zgorzelca? Prędko wystukaj numer do PDS24h Marek Chudzik. Do przyjaciele który czuwa obok oraz dobrze wie jakie czynności powinno się wykonać żeby poradzić sobie z kłopotami. Dotrzemy błyskawicznie. Za nami nadjedzie mobilny serwis i biegła załoga.


W naszej służbie nie było takiej przeszkody abyśmy na szosie musieli darować sobie drobne naprawy. Jasne, że nie jest tajemnicą, że przytrafia się kierowcy nie do tankować paliwa, najechać na porzucony śmieć na jezdni i naruszyć oponę, przegapić pielęgnację wycieraczek, które akurat zużywają się w obfity deszcz na szosie lub nie podmienić w porę akumulatora i mieć ogromny problem z odpaleniem samochodu. Te wszystkie drobne awarie usuniemy dla Ciebie ku wzajemnej satysfakcji. Autoautolawety lub autolawety zawsze będą wciąż zdolne do drogi. Jeśli okażą się potrzebne nie może być z tym jakiegokolwiek problemu. Jesteśmy też zdecydowani na holowanie w każdym systemie od lin holowniczych po sztywny hol. W strefie kraksy czy awarii gruntownie pomagamy odpowiednio ją ochronić. Masz awarię na autostradzie, drodze ekspresowej czy dojazdowej ścieżce – zawsze posiadasz luksus rozumiejąc, że dla nas nie stanowi to komplikacji. Dostarczymy pomoc w dowolnym rejonie. Trasa wiejska czy krajowa – na swoim obszarze znamy każdą z nich.


Zatem Pamiętaj numer do przyjaciela. Nawet na obszarze całego kraju nigdy Cię nie zawiedzie. Każda godzina bezwzględnie jest odpowiednia. Wystukaj numer gdy znalazłeś się w opresji. Przyjedziemy – bez wątpienia! Tak funkcjonuje zaufana pomoc drogowa. PDS24h Marek Chudzik myśli o was. Przyjaciele stanowczo tacy muszą być.


Zdecydowanie jesteśmy zdeterminowani do oferowania usług i w dzień i w nocy:

  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Stawianie pojazdu na kołach czy wyciągnięcie go na jezdnię
  • Usunięcie paliwa mylnie zatankowanego lub dolanie ubytku paliwa w baku
  • Niepłatne usługi z OC sprawcy, a także w granicach Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów

Jeżeli masz czas zwróć uwagę na fakty! Przyjaciel z Zgorzelca jest chętny do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Jest kilka technik na transport niesprawnych pojazdów, ale najprostszy i najszybszy to ostatecznie autoautolawety względnie autolawety. Wypada jednak wspomnieć, że na autostradzie holowanie jest prawomocnie wzbronione, więc w sumie to jedyny sposób jaki jesteśmy w stanie tutaj użyć. Profesjonalne pojazdy i oczywiście rzetelna załoga. Pomoc drogowa w regionie Zgorzelca posiada podstawy żeby być przekonaną o własnej sile. Do wykorzystania jest również autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Zabezpieczenie załadunku i transportu pojazdu jest gwarantowane dzięki takiemu zabezpieczeniu.. Potencjalni podróżni i jednocześnie samochód 24 godziny na dobę będą dowiezieni na określone miejsce.


Można każdorazowo zmienić dyspozycję oraz podjąć decyzję o holowaniu, lecz zdecydowanie powinien na to pozwolić stan samochodu i paragrafy. Naturalnie jesteśmy na to gotowi. Warto jednakże żeby zleceniodawca posiadał wiedzę, że ten zestaw może przemieszczać się wyłącznie z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Gdy pojazd ciężarowy ulega na ulicy kolizji to spory kłopot, a my mamy tego świadomość. Zazwyczaj usterka TIR-a wywołuje korki na drogach. Częstokroć ostatnim sposobem odkorkowania drogi musi być holowanie. Niewątpliwie zawsze jesteśmy gotowi na to rozwiązanie.


Możemy przedsięwziąć holowanie każdego samochodu ponieważ dysponujemy profesjonalnym sprzętem. Wśród posiadanego przez nas sprzętu znajdują się profesjonalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i kompletna gama sprofilowanego sprzętu posiłkowego. Czerpiąc z tego, pewnie i sprawnie przewozimy samochody dostawcze i ciężarowe, zestawy ciężarowe lub autobusy. Każdy samochód możemy postawić na kołach wcześniej wydobywszy go z wykopu również TIR-a, choćby był w fatalnym stanie oraz w trudno przystępnym miejscu.


Nie ma potrzeby aby gdzieś magazynować artykuły przewożone przez unieruchomiony pojazd, ponieważ jesteśmy w stanie taki przewóz zaaranżować. Przygotujemy natychmiast transport zastępczy oraz ekipę, która umiejętnie przeładuje produkty.


Całodobowo nad zapewnieniem Wam bezpieczeństwa i spokoju dyżuruje doświadczona, wykwalifikowana załoga. Okazałe zaplecze pozwala nam zrealizować każde zlecenie w każdej porze dnia i nocy nie zważając na sytuację pogodową.Mobilny serwis 24h


Proste do usunięcia niesprawności pojawiają się nagminnie. Przedziurawiona opona, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, ubytek oleju, paliwa bądź też wlanie do zbiornika niedobrego paliwa, zniszczone wycieraczki i rzecz jasna mnóstwo innych uniemożliwiających dalszą podróż, ale tych które dało by się naprawić od ręki. Na szczęście lokalna pomoc drogowa 24 godziny na dobę poleca szybkie reperacje wykonane przez mobilny serwis. Laweta okaże się nie konieczna. Serwis przyjedzie na miejsce awarii najszybciej, a w wachlarzu usług jest również funkcjonujący całodobowo mobilny punkt wulkanizacji.


Kadra, jaka hołubi mobilny serwis charakteryzuje się pełnym profesjonalizmem. Na trasie będą mogli wykonać rozliczne drobne naprawy, bez względu na to czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego niezależnie od marki.


Pojedynczy telefon to jedyne co jest potrzebne. Wiadomości, które są nam niezbędne to detale awarii, marka samochodu i oczywiście lokalizacja zdarzenia. Będziemy na miejscu zdarzenia najpewniej w kilkanaście minut. Nie ma bliźniaczych usterek zatem do każdego epizodu przystępujemy wszechstronnie żeby w pełni dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Potrzeby kontrahentów kreują obszerną paletę naszych usług wśród nich przewóz maszyn budowanych. Przewieziemy którąkolwiek ciężką maszynę drogową bezpiecznie i skutecznie czy to będzie walec czy koparka gąsienicowa. Przewóz maszyn rolniczych, również tych ciężkich i złożonych, podobnie jest w naszej propozycji. Wózki widłowe transportuje się mniejszymi pojazdami, lecz potrzebują specyficznej troski bowiem są to pojazdy rzeczywiście małe, natomiast ciężkie. Dlatego wyszkoliliśmy kierowców którzy realizują taką usługę. Mamy możliwość przewozu towarów ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego, ponieważ mamy w posiadaniu optymalny zespół pojazdów. Duży gruz, wielkogabarytowe zbrojenia a także… wiele różnych nietypowych ładunków.


Nie tylko w kraju, a również i zagranicą wykonujemy takie usługi. Zapewniamy kompletną dokumentacje i oczywiście ubezpieczenie.Dlaczego my?


Ze względu na to, że specjalistyczna pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik jest otwarta nie jedynie w tym rejonie, ale w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Ze względu na to, że doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna kwalifikacje specjalistów z wielu ośrodków konsolidują się w jednym miejscu. Pozwala nam to prędko i skutecznie naprawić praktycznie każdą awarię lub dostarczyć na wskazane miejsce każdy samochód z deklaracją wysokiej jakości i umiarkowanej ceny.


Dowolną usługę wyceniamy jednostkowo. Szacując wycenę zwracamy uwagę na: rodzaj samochodu który serwisujemy, zastosowanie części zamiennych, przekrój robót przeprowadzonych na miejscu, czy została wykorzystana autoautolawety lub holownik i oczywiście lokalizacja zajścia.


Jeżeli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, względnie do zniszczenia doszło z winy osoby trzeciej to nasze usługi mogą być nieodpłatne, bowiem szkody zapłacone zostaną z OC winnego stłuczki lub ubezpieczeniowej ochrony.Ważny jesteś Ty!

Masz kłopot przywołuj Pomoc drogową PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Zgorzelca który nigdy nie rozczarowuje.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: