LAWETA WĘGLINIEC 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WĘGLINIEC i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNaokoło są po prostu instytucje my chcemy być szczególni. Ta pomoc drogowa może być niby zaufany przyjaciel, który wyruszy natychmiast by udzielić Tobie pomocy. Przyjaciel któremu potrafisz zaufać gdyż jest przygotowany na nawet zaskakujące zdarzenie.


Przejeżdżając niedaleko Węgliniec uczestniczyłeś w kolizji względnie przytrafiła Ci się się awaria samochodu? Wystukaj numer do przyjaciele – do PDS24h Marek Chudzik. On czuwa w sąsiedztwie oraz będzie na pewno zorientowany co robić. Dojedziemy najszybciej. Z nami dojedzie mobilny serwis i kompetentna ekipa.


Drobne naprawy na trasie to nie jakiś temat do dyskusji. Nasze brygady w żadnym wypadku nie rezygnują. Życzymy wam byście bezawaryjnie przejeżdżali krajowe ulice, jednak rozumiemy, że bywają przebite koła, silniki które nie potrafią zaskoczyć, zaskakujące deficyty paliwa w baku czy popsuty mechanizm wycieraczek w dżdżysty dzień. Wtedy z przyjemnością przyjedziemy ażeby usunąć usterkę na miejscu. Gdy powinno być niezbędne holowanie czy autoautolawety, lub fakultatywnie autolawety podobnie nie będzie to stanowić dla nas problemu. Zabezpieczamy rejon zajścia niezwłocznie po przyjeździe. Na jakiejkolwiek ulicy, w dowolnym miejscu, w dowolnym zakątku – nie jest istotne gdzie ugrzązł Twój samochód. Zapewnimy pomocy w dowolnej lokalizacji. Bowiem na tutejszym terenie rozpoznamy dowolną dróżkę czy regionalną czy gminną.


Nigdy nie wyrzucaj z pamięci kontaktu do przyjaciela. Zadziała zawsze gdy okaże się konieczny nawet w całym kraju. Absolutnie nie ma złej godziny ani nie ma niefortunnego dnia na kontakt. Trafimy na miejsce – na sto procent! Ponieważ pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik rzeczywiście taka jest. Przyjaciół poznaje się w kłopocie.


Umiemy otoczyć Cię opieką przez całą dobę:

  • Transport niezbędnych ilości paliwa lub wyeliminowanie paliwa pomyłkowo zatankowanego
  • Bezpłatne usługi z OC stłuczki oraz w zakresie usług Assistance
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wyciągnięcie pojazdu na jezdnię czy ulokowanie go na kołach

Przejrzyj szczegóły! Przyjaciel z Węgliniec czuwa dyspozycyjny do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta bądź autoautolawety to oczywiście najszybsza, a także najprostsza technika przetransportowania zniszczonego pojazdu. Często widzimy na trasach półoficjalnie holowane samochody, jednakże warto wiedzieć, że taki sposób wzajemnej pomocy kierowców jest na autostradzie oficjalnie zabroniony. W rejonie Węgliniec rozporządzamy świetnie zaopatrzonymi branżowymi pojazdami z fachową brygadą. W zespół flotylli wchodzi dodatkowo autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Na skutek tego jesteśmy pewni o bezpieczeństwo przewozu pojazdu i załadunku. Wszyscy pasażerowie oraz jednocześnie samochód przez całą dobę będą przewiezieni na wyznaczone miejsce.


Można każdorazowo zmienić dyspozycję i postanowić o holowaniu, jednak zdecydowanie powinien na to pozwalać stan pojazdu i przepisy kodeksu drogowego. Z maksymalną prędkością 60 km/h powinien poruszać się na trasie ten zespół, holowanie zatem bezwzględnie jest po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy doświadczyliśmy jaki to problem kiedy na ulicy ulega awarii samochód ciężarowy. Wielki TIR umie utrudnić ruch na mnóstwo godzin. Wielokrotnie jedynym środkiem odblokowania drogi wydaje się być holowanie. Ta pomoc drogowa znakomicie daje sobie radę z takimi rzeczami.


Możemy rozpocząć holowanie jakiegokolwiek pojazdu ponieważ dysponujemy branżowym sprzętem. Możemy solidnie oraz odpowiedzialnie dostarczyć na wskazane miejsce nawet zespół ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy czy dostawczy, bo umożliwia nam to wysokiej próby naczepa niskopodwoziowa, profesjonalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy i rzecz jasna sztywny hol. TIR w rowie będący do góry kołami, choćby i wtedy kiedy wydarzy się to w ciężko dostępnym położeniu, będzie przez nas wystawiony i postawiony do pionu.


Nie ma konieczności żeby gdzieś przechowywać produkty przewożone przez unieruchomiony samochód, ponieważ jesteśmy w stanie taki transport urządzić. Jesteśmy przygotowani na zaaranżowanie ich przewozu w określone miejsce.


Wykwalifikowana, kompetentna kadra przez całą dobę nadzoruje by zapewnić Wam spokój i zabezpieczenie. Nie zwracamy uwagi na realia pogodowe bo dzięki okazałemu zapleczu jesteśmy w gotowości urzeczywistnić dowolne zadanie i to w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Proste do rozwiązania niesprawności pojawiają się systematycznie. Faktycznie, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, brak oleju, paliwa bądź też nalanie do baku złego paliwa, uszkodzone wycieraczki czy przebita opona przerywają dalszą drogę, jednak są zdecydowanie proste do wyeliminowania na poczekaniu. Mobilny serwis miejscowej pomocy drogowej na szczęście poleca szybkie naprawy całodobowo. Okaże się, że nie ma pretekstu dla zastosowania lawety. Szeroka oferta serwisu obejmuje jeszcze całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która przybędzie z serwisem jak najszybciej.


Profesjonalizm mechaników na sto procent jest zasadą usług jakie świadczy mobilny serwis. Na ulicy są w stanie przeprowadzić różnorodne drobne naprawy, bez względu na to czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego niezależnie od marki.


Oddzwonimy bezzwłocznie gdyby się okazało, że ten telefon jest w tym momencie nie dostępny. Czasu na odpowiedzi nie potrzeba nam wiele. Kilkanaście chwil na przyjazd na miejsce a także chwila na telefoniczne ustalenie detali niesprawności, marki pojazdu i rejonu zajścia. Pokrewna niesprawność może mieć różnorodne scenariusze dlatego, by w pełni odciążyć kierowcę do konkretnych zadań przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Filozofią naszych usług jest wychodzenie na przeciw oczekiwań klientów z tego powodu też w ofercie usług znajdziecie Państwo również przewóz maszyn budowlanych. zgarniarka czy też walec to tylko przykład jednych z całego szeregu ciężkich maszyn drogowych, które jesteśmy w stanie bezawaryjnie transportować. Nie przedstawia dla nas dylematu transport dużych maszyny rolniczych. Wózki widłowe transportuje się mniejszymi pojazdami, lecz wymagają specyficznej troski gdyż są to pojazdy co prawda drobne, ale wagowo dokuczliwe. Dlatego wyszkoliliśmy kierowców którzy realizują tę usługę. Rozporządzamy zespołem pojazdów gwarantującym przewóz ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. To ma prawo zdarzyć się uciążliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… właściwie dostarczymy jakikolwiek nietypowy ładunek.


Nie tylko w kraju, lecz także i zagranicą prowadzimy takie usługi. Ubezpieczamy towary, a na świadczone usługi przedstawiamy całkowitą, nieodzowną dokumentację.Dlaczego my?


Ze względu na to, że możesz na nas polegać w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Bo cały szereg fachmanów z poświadczonymi kwalifikacjami, działających w naszym kraju, podzieliło się z nami swoim doświadczeniem i kompetencją byśmy mogli zaprojektować metody zapewniające efekt. Znaczna efektywność w wydajnym kasowaniu usterki bądź optymalne rezultaty transportu pojazdów są właśnie tego wynikiem.


Indywidualnej wycenie podlega dowolna usługa. Wartość uzależniona jest od różnych składników: charakter prac wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została wykorzystana autoautolawety ewentualnie holownik, miejsce zdarzenia, model pojazdu, który serwisujemy i wykorzystanie części zamiennych.


Nasza usługa, którą wykonujemy ze względu na szkody zaistniałej w wyniku stłuczki nie z Państwa winy, może być opłacona z OC winnego. Może być też nieodpłatna w przypadku gdy zarządzają Państwo stosownym ubezpieczeniem Assistance.Zapamiętaj!

Zdarzył się problem wzywaj Pomoc drogową PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Węgliniec zdeterminowany do pomocy w każdym przypadku odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: