LAWETA PIEŃSK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PIEŃSK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNa bezduszne firmy jesteś w stanie trafić gdziekolwiek. Wśród nas znajdziesz to coś co powinien mieć Twój najbliższy przyjaciel, który jak nasza pomoc drogowa zawsze podtrzyma cię mocnym ramieniem. Zatem będziesz mógł mu zaufać bo przyjaciel jest przygotowany aby Ci poradzić w jakichkolwiek okolicznościach.


W rejonie Pieńsk przytrafiło się wydarzenie w wyniku którego zaliczyłeś kolizję względnie doszło do niesprawność auta? Nie marnuj czasu na wyszukiwanie pomocy jedynie wystukaj numer do przyjaciela, do PDS24h Marek Chudzik. Przybędziemy najszybciej. Dowieziemy mobilny serwis i oczywiście wyuczonych fachowców.


Drobne naprawy to nie będzie przeszkoda, która na szosie umiała by zostać dla nas kłopotem nie do pokonania. Będzie dla nas satysfakcją dopomóc Ci w błyskawicznej naprawie wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, przywiezieniu paliwa bądź w wymianie względnie wulkanizacji koła. Stan pojazdu może spowodować, że potrzebna okaże się autolawety albo autoautolawety, zaś w sytuacji samochodów ciężarowych holowanie chociażby na sztywnym holu. Jesteśmy na to nieustannie przygotowani. Masz pewność, że przestrzeni zajścia nie zostawimy niezabezpieczonej. Możesz mieć usterkę wszędzie. Czy to będzie autostrada lub może ścieżka komunalna – to jest nie istotne. My błyskawicznie potrafimy Cię znaleźć i wiemy jaki wybrać model pomocy. Gdyż mapa okolicznych dróg nie jest dla nas niewiadomą.


Telefon do przyjaciela uważnie zapamiętaj. Obojętnie gdzie będziesz my w całej Polsce wyczekujemy na Twój telefon. Jesteś w stanie wydzwaniać o którejkolwiek porze. Stawimy się – masz na to gwarancje! I taka bezwzględnie jest pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Przyjaciół odkrywa się w biedzie.


24 godziny na dobę u nas masz skuteczne usługi:

  • Usunięcie paliwa mylnie zatankowanego lub dolanie niedostatku paliwa w baku
  • Usługi w zakresie Assistance, a także niepłatne usługi z OC stłuczki.
  • Holowanie, przewożenie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ulokowanie pojazdu na kołach względnie wydobycie go na drogę

Jeśli masz czas spójrz w szczegóły! Przyjaciel z Pieńsk czuwa zdeklarowany do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta lub autoautolawety to jeden z szybszych, a także najłatwiejszy sposób przewiezienia unieruchomionego pojazdu. Wypada jednak mieć na uwadze, że na autostradzie holowanie jest legislacyjnie wzbronione, więc to w sumie jedyny sposób, który możemy tutaj użyć. Pewność gwarantują nam dobrze wyposażone, branżowe pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca zabrać 5-ciu pasażerów) oraz kompetentna brygada. Na skutek tego możemy być spokojni o zabezpieczenie przewozu pojazdu, a także załadunku. Przywieziemy na wyznaczone miejsce pewnie oraz całodobowo tak samo pojazd jak też jego pasażerów.


Każdorazowo wolno Państwu postanowić o holowaniu, naturalnie jeżeli dopuszcza to stan pojazdu i przepisy kodeksu drogowego. Ten zestaw może przemieszczać się po trasie z szybkością do 60 km/h, lecz na holowanie zawsze jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach przygotowani.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Jest ogromnym kłopotem, ale my zdajemy sobie z tego sprawę, awaria samochodu ciężarowego na jezdni. TIR gdy ulegnie niesprawności zazwyczaj może być pretekstem do kłopotów na drodze. W tych okolicznościach kluczowe okazuje się odkorkowanie drogi więc może sie zdażyć, że natychmiast należy podejmować holowanie. Z takim dylematem już mnóstwo razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy sprawę szybko i skutecznie.


Specjalny sprzęt pozwala nam na holowanie każdego rodzaju samochodu. Pierwszorzędnej klasy specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol oraz wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy gwarantują nam pewnie oraz skutecznie przewieźć samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy czy autobus w momencie gdy jest to wskazane. Każdy pojazd możemy umieścić na kołach wcześniej wydobywszy go z parowu nawet TIR-a, nawet gdyby był w złym stanie i w niełatwo osiągalnym stanowisku.


Możemy także dostarczyć odpowiedni samochód do transportu towarów transportowanych w uszkodzonym aucie. Zorganizujemy natychmiast przewóz alternatywny oraz załogę, która profesjonalnie przepakuje materiały.


Wasz spokój i bezpieczeństwo jest dla nas pierwszym wyborem stąd przez całą dobę pracuje nad nim nasza doświadczona, wykwalifikowana załoga. Bez względu na warunki atmosferyczne w każdym momencie doby zawsze jesteśmy w gotowości wykonać dowolne wezwanie dzięki szerokiemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Proste do usunięcia usterki pojawiają się najczęściej. Są to niesprawności wstrzymujące dalszą jazdę, ale nietrudne do wyeliminowania na poczekaniu. Choćby zepsute wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, oczywiście przekuta opona albo niedobór oleju, paliwa bądź czasami wlanie do baku niedobrego paliwa. Na szczęście nasza pomoc drogowa 24 godziny na dobę poleca szybkie reperacje zrealizowane przez mobilny serwis. Nie zasadna staje się autolawety. Obszerna paleta usług serwisu obejmuje także całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która przyjedzie z serwisem niezwłocznie.


Mobilny serwis wynajmuje wykwalifikowanych profesjonalistów. Na trasie będą mogli skutecznie podjąć różne drobne naprawy, bez względu na to czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego bez względu na markę.


Dzwonisz tylko raz. Rozmowę podejmujemy błyskawicznie. Chwila rozmowy to czas, który jest nam niezbędny do rozpoznania niuansów niesprawności, marki pojazdu i rejonu zajścia i w kilkanaście chwil zjawimy się na miejscu. Każdy incydent rozpatrujemy wszechstronnie tak żeby w największym stopniu wesprzeć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Potrzeby klientów konstruują pełną propozycję naszych usług wśród nich przewóz maszyn budowanych. Miejscowa baza pojazdów pomocy drogowej jest gotowa na transport dużych maszyn budowlanych w sposób całkowicie bezpieczny. Decydujemy się transportu wszystkich maszyn rolniczych. Wózki widłowe przewozi się mniejszymi pojazdami, ale wymagają szczególnej uwagi bowiem są to pojazdy rzeczywiście małe, natomiast wagowo kłopotliwe. Z tego powodu wyszkoliliśmy kierowców którzy wykonują taką usługę. Zespół pojazdów jakim dysponujemy gwarantuje skuteczny transport dłużycowy i transport towarów ponadnormatywnych. Kłopotliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenia i… wiele innych nietypowych ładunków.


Usługi te przeprowadzamy na terenie naszego kraju, a także zagranicą. Nasza firma rozporządza pełną dokumentacją upoważniającą nas do oferowania tego standardu usług. Wszystkie przewożone towary są ubezpieczone.Dlaczego my?


Otóż pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik w 100% profesjonalnie przystąpi do twojego kłopotu przez 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku również w całym kraju, a nie tylko w pobliskim obszarze. Z tego powodu, że reguły zachowania w danych sprawach tworzymy w oparciu o oceny i doświadczenie wykwalifikowanych zawodowców z wielu ośrodków. Umożliwia nam to szybko i skutecznie naprawić właściwie każdą awarię i dostarczyć na wskazane miejsce jakikolwiek samochód z deklaracją znakomitej jakości i przystępnej wyceny.


Na jakąkolwiek usługę patrzymy odrębnie i każdą indywidualnie wyceniamy. Pod rozwagę przy wycenie bierze się: model samochodu który obsługujemy, wykorzystanie części zamiennych, charakter czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została użyta autoautolawety względnie holownik i oczywiście miejsce zdarzenia.


Należałoby ochronić się przez kupno właściwego ubezpieczenia Assistance. W tej sytuacji nasze usługi mogą być bezpłatne podobnie jak w momencie gdy powinny być sfinansowane z OC winnego kraksy.Masz stabilność!

Na zgryzoty Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Pieńsk gotów do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: