LAWETA BOGATYNIA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BOGATYNIA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWszędzie są zwyczajne firmy my chcemy być inni. My zamierzamy być jak twój zaufany przyjaciel, doskonała pomoc drogowa wiecznie dostępna by służyć pomocą. Ten przyjaciel, jaki jest gotów na każdą okoliczność więc można mu w pełni zawierzyć.


Zdarzyła Ci się awaria bądź kraksa w pobliżu Bogatyni, nie zwlekaj, ale wybierz numer do przyjaciela – zadzwoń do PDS24h Marek Chudzik. Dotrzemy ekspresowo. W tej załodze są eksperci którzy przywiozą mobilny serwis.


Absolutnie nie staną się dla naszej ekipy kłopotem drobne naprawy na trasie. Stanie się dla nas satysfakcją pomóc Ci w ekspresowej naprawie wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, przywiezieniu paliwa czy w wymianie lub wulkanizacji koła. Gdy musi być konieczne holowanie czy autoautolawety, lub fakultatywnie autolawety także nie będziemy mieli z tym problemu. W rejonie stłuczki bądź usterki zdecydowanie ułatwiamy odpowiednio ją ochronić. Stanąłeś na autostradzie, drodze ekspresowej, a nawet na dojazdowej ścieżce – każdorazowo masz komfort rozumiejąc, że dla nas nie jest to niedogodności. My niezwłocznie wiemy gdzie Cię znaleźć i wiemy w jaki sposób Ci dopomóc. Gdyż na swoim obszarze znamy każdą trasę czy krajową czy gminną.


Pamiętaj ten telefon do przyjaciela. Gdziekolwiek będziesz my w całym kraju czekamy na Twój telefon. Dzwoń o każdej porze dowolnego dnia. Pojawimy się – na pewno! Bo pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik właśnie tak działa. Przyjaciele zasadniczo tacy powinni być.


Zarówno dzień i w nocy będziesz mógł na nas oczekiwać:

  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Postawienie pojazdu na kołach czy przeciągnięcie go na jezdnię
  • Usunięcie źle zatankowanego paliwa albo dowóz paliwa
  • Usługi w granicach Assistance i niepłatne usługi z OC sprawcy
  • Fracht na lawecie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów

Jeżeli masz czas zajrzyj w niuanse! Przyjaciel z Bogatyni na sto procent jest dyspozycyjny do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta bądź autoautolawety to w sumie jedna z szybszych i najspokojniejsza strategia przewiezienia unieruchomionego pojazdu. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada jest to jedyna poprawna forma gdyż holowanie jest absolutnie prawomocnie zabronione. Wiarygodność zapewniają nam doskonale wyposażone, specjalne pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu podróżnych) oraz doświadczona załoga. W momencie załadunku oraz przewozu samochodów zabezpieczenie jest naszym najważniejszym zadaniem. Całodobowo zarówno unieruchomiony samochód jak i jego podróżnych przywieziemy pewnie na wskazane miejsce.


Wolno państwu każdorazowo zmienić decyzję oraz zdecydować się na holowanie, jednak zdecydowanie powinien na to pozwalać stan techniczny pojazdu i paragrafy. Naturalnie zawsze jesteśmy na taką decyzję przygotowani. Warto jednak by mocodawca miał jasność co do zasad, a mianowicie, że taki zestaw może przemieszczać się jedynie z prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Rozumiemy jaki to problem jeśli na ulicy awarii ulegnie pojazd ciężarowy. Wielki TIR umie utrudnić ruch na wiele godzin. Gdy taka awaria przebiega zbyt długo często pozostaje podejmować holowanie. Oczywiście jesteśmy przygotowani na takie rozstrzygnięcie.


Operujemy branżowym sprzętem, który umożliwia nam holowanie dowolnego pojazdu. Przywieziemy choćby zestaw ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik i na pewno pojazd ciężarowy względnie dostawczy. Zrealizujemy to sprawnie i solidnie zawdzięczając to pierwszorzędnej klasy wyspecjalizowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep i całej gamy sprzętu pomocniczego. Jest jasne, że nie ma dla nas mało dostępnych położeń, ani samochodów w takim stanie, że są nie do wydostania. Choćby TIR-a po incydencie drogowym wydobędziemy z jaru, a nastepnie umieścimy na kołach.


Zorganizujemy również przewóz towarów z naruszonego samochodu. Przewieziemy zgodnie z dyspozycją, wcześniej przygotowując potencjalne porządkowanie terenu i oczywiście przepakowanie materiałów.


Przez całą dobę nad zapewnieniem Wam bezpieczeństwa i wewnętrznego spokoju dyżuruje doświadczona, wykwalifikowana załoga. Okazałe zaplecze pozwala nam bez względu na warunki atmosferyczne każde zamówienie przeprowadzić przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


W wachlarzu usterek są i te łatwe w naprawie. Takie proste niesprawności, lecz uniemożliwiające dalszą podróż to pospolite zjawiska. Ubytek oleju, paliwa czy też dolanie do zbiornika innego paliwa, zamknięte w pojeździe kluczyki, przedziurawiona opona, zniszczone wycieraczki i wiele innych lekkich incydentów, które potrafią nas spotkać na trasie. Tu kreuje się furtka w której wykazać się potrafi pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Laweta okaże się nie konieczna. Na miejsce awarii serwis przyjedzie bezzwłocznie, a w dużym wachlarzu usług funkcjonuje dodatkowo mobilny punkt wulkanizacji pracujący całodobowo.


Kadra, która hołubi mobilny serwis wyróżnia się prawdziwym profesjonalizmem. Świadomość szczegółów całego szeregu różnych samochodów niezależnie od marki pomaga im przedsięwziąć drobne naprawy wprost na drodze w każdej sytuacji.


Zatelefonować wystarczy zaledwie raz. Wskazówki jakie są nam niezbędne to niuanse niesprawności, marka pojazdu i naturalnie lokalizacja zdarzenia. Będziemy na miejscu niewątpliwie w kilkanaście minut. Kierunkiem naszych działań jest w całości odciążyć kierowcę więc do potencjalnych przypadków podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Naszym kontrahentom mamy do zaproponowania pełną ofertę usług w tym na przykład przewóz maszyn budowlanych. Miejscowa baza pojazdów pomocy drogowej jest gotowa na transport ciężkich maszyn budowlanych w sposób sprawdzony i całkowicie bezawaryjny. Także przewóz dużych maszyn rolniczych nie będzie problemem. Znacznie skromniejszych pojazdów używamy do transportu wózków widłowych. To pojazdy niewielkie, jednak ciężkie mamy wszak dobrze wyszkolonych kierowców. Oferta naszych usług obejmuje również fracht towarów ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Uciążliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenia i oczywiście… zdecydowanie więcej różnych nietypowych towarów.


Nie jedynie w kraju, a również i zagranicą wykonujemy takie usługi. Wszystkie nasze usługi opatrzone są właściwą dokumentacją w tym jednostkowym ubezpieczeniem ładunku.Dlaczego my?


Z tego powodu, że kompetentna pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik jest czynna nie jedynie w lokalnym rejonie, ale w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Otóż doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna kwalifikacje specjalistów z całego szeregu ośrodków skupiają się w jednym miejscu. W wysokiej skuteczności oraz jakości usług, jaką jesteśmy w stanie państwu dziś zaoferować w odpowiedniej wycenie, widać ewidentnie jak ogromny wpływ miał na to ten klucz postępowania.


Na każdą usługę spoglądamy oddzielnie więc dowolną jednostkowo wyceniamy. Pod uwagę przy kalkulacji bierze się: czy została użyta autoautolawety bądź holownik, lokalizacja zdarzenia, typ samochodu, który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych i rzecz jasna rozmiar robót przeprowadzonych na miejscu.


Nasze usługi mają umiarkowane ceny, lecz mogą też być wolne od opłat jeśli Państwo przedstawią odpowiednie ubezpieczenie Assistance względnie jeśli nasza działalność jest wywołana wcześniejszą kraksą do jakiej doszło z przyczyny osób trzecich i oczywiście wydatki rozlicza się z OC sprawcy.W każdym przypadku masz nas pod ręką!

W każdym przypadku Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Bogatyni wyczekuje pod telefonem zdecydowany aby Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: