LAWETA ZAWIDÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ZAWIDÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autFirmy z identycznej dziedziny działają porównywalnie, lecz… To jest jednak pomoc drogowa, która wyjmie do Ciebie pomocną rękę niby prawdziwy przyjaciel. Taki przyjaciel, jaki jest gotów na dowolną sytuację dlatego powinno się mu w pełni zawierzyć.


Zdarzyła się Tobie usterka lub kraksa w sąsiedztwie Zawidów, nie czekaj, lecz wybierz numer do przyjaciela – wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik. Przybędziemy ekspresowo. Przybędziemy z rzetelną ekipą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Absolutnie nie ma żadnych przeciwności by sfinalizować na ulicy wszelkie drobne naprawy. Zmiana lub regeneracja koła, reperacja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika te, a także wiele różnych detali wyremontujemy dla Ciebie w miejscu zdarzenia z radością. Jeśli może być korzystne holowanie albo autoautolawety, lub ewentualnie autolawety też nie będziemy mieli z tym kłopotu. Zabezpieczamy rejon zajścia niezwłocznie po przybyciu. Czy tkwisz na drodze gminnej, ekspresowej czy na autostradzie ostatecznie dla nas nie stanowi problemu. Potrzebujemy kilku minut po to by Cię zlokalizować oraz udzielić niezbednej pomocy. A to dlatego, że znamy dowolną ścieżkę na naszym obszarze.


Zachowaj w kontaktach kontakt do przyjaciela. Gdziekolwiek będziesz my w całej Polsce wyczekujemy na Twój telefon. Dzwoń o którejkolwiek godzinie dowolnego dnia. Dojedziemy – na pewno! I taka faktycznie jest pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Przyjaciół odkrywa się w kłopocie.


Gwarantujemy usługę o każdej porze dnia i nocy:

  • Przewóz, przewóz na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydobycie samochodu na jezdnię albo ustawienie go na kołach
  • Usunięcie paliwa źle zatankowanego lub dolanie niedostatku paliwa w baku
  • Pomoc w granicach Assistance i darmowe usługi z OC stłuczki.

Przejrzyj detale! Przyjaciel z Zawidów na sto procent jest zdeklarowany do służby!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Niesprawne samochody szybko oraz bezproblemowo da się przewieźć kiedy w grę wchodzi autolawety albo autoautolawety. Na autostradzie wyłącznie z tej formy transportu możemy skorzystać bowiem holowanie jest tutaj legislacyjnie wzbronione. Specjalistyczne pojazdy i fachowa obsługa. Pomoc drogowa w okolicy Zawidów posiada podstawy aby być przekonaną o własnej sile. Do wykorzystania jest też autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Absolutnie nie powinno być obiekcji co do tego, że pojazd i w czasie załadunku i transportu będzie na pewno absolutnie zabezpieczony. Na określone miejsce 24 godziny na dobę przewieziemy pojazd i potencjalnych pasażerów.


Można każdorazowo zmienić dyspozycję i zdecydować się na holowanie, lecz zdecydowanie powinien na to przyzwalać stan techniczny samochodu i przepisy kodeksu drogowego. W w każdym momencie możesz zmienić dyspozycję jedyny dylemat tego rozwiązania to szybkość poruszania sie po trasie. Ten zespół musi jechać z maksymalną prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Jest wielkim kłopotem, ale my rozumiemy tego konsekwencje, kolizja pojazdu ciężarowego na trasie. Duży TIR potrafi pogmatwać ruch na wiele godzin. Holowanie tego samochodu jest często nader korzystną metodą na udrożnienie trasy. W takiej sprawie warto zadzwonić po naszą pomoc drogową.


Holowanie samochodów nie ma przed nami tajemnic gdyż rozporządzamy branżowym sprzętem. W momencie gdy jest to pożądane wysokiej klasy wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy, specjalistyczny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pomagają nam solidnie, a także skutecznie przetransportować samochód ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy i autobus czy pojazd dostawczy. Każdy pojazd potrafimy postawić na kołach uprzednio wyciągnąwszy go z wykopu także TIR-a, choćby był w fatalnym stanie oraz w niełatwo osiągalnym stanowisku.


Jeśli okaże się pożądany transport towarów transportowanych przez unieruchomiony samochód też się tym problemem zajmiemy. Załatwimy natychmiast transport alternatywny oraz brygadę, która umiejętnie przeładuje materiały.


24 godziny na dobę nad zapewnieniem Wam bezpieczeństwa i spokoju dyżuruje fachowa, wykwalifikowana kadra. Obojętnie jakie zadanie dzięki dużemu zapleczu zawsze jesteśmy w stanie wypełnić, bez względu na sytuację pogodową, w każdej fazie dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


W palecie różnych niesprawności są też te łatwe w naprawie. Akurat nie jest dylematem mała niesprawność nawet jeżeli udaremnia dalszą jazdę. Uszkodzone wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, przebita opona albo brak paliwa czy oleju, lub wymiana błędnie wlanego do zbiornika odmiennego rodzaju paliwa to przykłady z którymi potrafimy się rozprawić na miejscu. Miejscowa pomoc drogowa i jej mobilny serwis właśnie w tych wypadkach potrafi się 24 godziny na dobę wykazać swobodą. Wykorzystywanie lawety stanie się nie celowe. Na miejsce usterki serwis dojedzie bezzwłocznie, a w bogatym wachlarzu usług funkcjonuje także mobilny warsztat wulkanizacji działający 24 godziny na dobę.


Mobilny serwis zatrudnia wykwalifikowanych fachmanów. Również dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych horyzont drobnych napraw realnych do realizacji na poboczu jest bardzo szeroki.


Zadzwonić starczy wyłącznie raz. Kilkanaście minut będzie nam potrzebne na dojazd, ale przez telefon musimy ustalić niuanse awarii, markę samochodu i jednocześnie rejon zajścia. Priorytetem naszych przedsięwzięć jest w największym stopniu odciążyć kierowcę więc do potencjalnych incydentów podchodzimy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Też przewóz maszyn budowlanych jest znaczącym składnikiem w szerokiej ofercie naszych usług. Przewieziemy bezpiecznie koparkę gąsienicową oraz duży walec i dowolną inną z licznych maszyn drogowych. Decydujemy się transportu wszelkich maszyn rolniczych. Wózki widłowe przewozi się drobniejszymi samochodami, jednak potrzebują specyficznej uwagi ponieważ są to pojazdy rzeczywiście niewielkie, jednakże wagowo uciążliwe. Dlatego wyszkoliliśmy kierowców którzy prowadzą tę usługę. Tabor jakim dysponujemy pozwala nam na transport dłużycowy oraz fracht towarów ponadnormatywnych. Zdobyliśmy doświadczenia z przewozem niekonwencjonalnych ładunków i teraz czuwamy zdeterminowani do frachtu choćby dużego gruzu lub wielkogabarytowego zbrojenia.


Nie wyłącznie w kraju, a również i zagranicą realizujemy takie usługi. Wszelkie nasze usługi opatrzone są właściwą dokumentacją w tym jednostkowym ubezpieczeniem ładunku.Dlaczego my?


Albowiem naszą usługę uważamy za misję. Dlatego osłaniamy was przez 365 dni w roku, 24h na dobę. PDS24h Marek Chudzik to pomoc drogowa z charakterem. Bowiem to długoletnie doświadczenie współdziałających równocześnie ośrodków oraz fachowcy z znajomością zawodu i oczywiście potwierdzonymi kwalifikacjami. W znakomitej skuteczności, a także jakości usług, jaką potrafimy państwu obecnie zaoferować w atrakcyjnej cenie, widać dokładnie jak silny wpływ miał na to ten model działania.


Wszelką usługę wyceniamy odrębnie. Na wycenę usługi wpływają: czy została użyta autoautolawety lub holownik, miejsce zdarzenia, typ pojazdu, który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych i oczywiście zakres robót wykonanych na miejscu.


Gdy Państwo mają ubezpieczenie Assistance, bądź do zniszczenia doszło z przyczyny osoby trzeciej to nasze usługi będą mogły być darmowe, bowiem szkody zapłacone zostaną z OC sprawcy kolizji lub ubezpieczeniowej pomocy.Stale o nas pamiętaj!

Niesprawność? Kraksa? Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Zawidów zdeklarowany do pomocy zawsze odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: