LAWETA BALATON 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BALATON i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autUprzejmie witamy na MegaHol.pl portalu dedykowanym szeroko rozumianej pomocy drogowej. W każdej podróży powinno się być gotowym na możliwość współuczestnictwa w wypadku lub kraksie albo zaistnienia awarii choćby i w nowoczesnym samochodzie. W większości takich epizodów potrzebne jest w tej sytuacji wsparcie doświadczonej pomocy drogowej. Transport uszkodzonego samochodu lawetą czy przy zastosowaniu sztywnego holu to najpoważniejsza z usług, lecz realna jest zazwyczaj wymiana koła czy wulkanizacja zniszczonej opony, albo drobna naprawa wykonana na miejscu zdarzenia prostej niesprawności, lecz utrudniającej dalszą jazdę. Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy na ogół może mu się przytrafić zasadność tych działań. Na stronach tego portalu MegaHol.pl zbliżamy specjalistów z kierowcami. Są fachowcami, jacy regularnie udzielają kompetentnej pomocy w niezwykle różnych sytuacjach. Dysponują stosownym transportem dostosowanym do lekkich samochodów, a także ciężarowych zespołów, i zawsze mają pod ręką mobilny serwis i mobilną wulkanizację. Zaufanie klienta do firmy jest dla naszych mechaników przywilejem dlatego do każdego przypadku przystępują nadzwyczaj indywidualnie jakby dotyczyło to ich prywatnych przyjaciół.


Na surowe firmy jesteś w stanie trafić gdziekolwiek. Tutaj jest twój zaufany przyjaciel pomoc drogowa ciągle skłonna natychmiast ruszyć z ochroną. Zatem jesteś w stanie mu zawierzyć bo przyjaciel jest gotowy Ciebie wspomóc w dowolnej sytuacji.


Przebywając w pobliżu Balatonu uczestniczyłeś w stłuczce względnie przytrafiła Ci się się awaria samochodu? Wystukaj numer do przyjaciele – do MegaHol. On czuwa w sąsiedztwie i będzie wiedział jakie kroki trzeba podjąć Zjawimy się na miejscu bezzwłocznie. W razie potrzeby dowieziemy mobilny serwis, a także kadrę specjalistów.


Drobne naprawy to nigdy nie jest komplikacja, która na drodze potrafiła by zostać dla nas problemem nie do rozstrzygnięcia. Stanie się dla nas przyjemnością dopomóc Ci w szybkiej reperacji wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dowiezieniu paliwa albo w zmianie lub naprawie koła. Status pojazdu może sprawić, że niezbędna okaże się autolawety względnie autoautolawety, a w sytuacji samochodów ciężarowych holowanie na przykład na sztywnym holu. Jesteśmy na to stale gotowi. Jeśli to tylko będzie nieodzowne zawsze chronimy obszar awarii albo kraksy. Czy tkwisz na drodze gminnej, ekspresowej albo na autostradzie ostatecznie na nas nie robi żadnego wyrażania.. My oczywiście wiemy gdzie jesteś oraz jak należy Ci pomóc. Bo znajdujemy się u siebie zatem zlokalizujemy tu obojętnie którą ulicę.

NASZA GALERIA


Zachowaj w kontaktach telefon do przyjaciela. Zadziała każdorazowo gdy będzie pomocny nawet w całym kraju. Wybierz numer o każdej godzinie każdego dnia. Przybędziemy z pomocą – możesz być pewien! Bo pomoc drogowa MegaHol właśnie tak pracuje. Przyjaciele właściwie tacy muszą być.Jesteśmy zdecydowani do świadczenia usług i w dzień i w nocy:

  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Ustawienie pojazdu na kołach względnie wyciągnięcie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie paliwa źle zatankowanego lub uzupełnienie deficytu paliwa w baku
  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji oraz w ramach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów

Sprawdź szczegóły! Przyjaciel z Balatonu jest dyspozycyjny do pracy!LawetaAutoautolawety 24h


Laweta czy autoautolawety to w sumie najszybsza jak również najlżejsza możliwość przetransportowania niesprawnego pojazdu. Wypada jednak mieć w pamięci, że na autostradzie holowanie jest legislacyjnie wzbronione, więc to w sumie jedyny system z jakiego jesteśmy w stanie tu skorzystać. Nasza pomoc drogowa w regionie Balatonu zarządza wieloma branżowymi, świetnie zaopatrzonymi pojazdami (również autolawetą z 5-cio osobową kabiną) i wyjątkowo wykwalifikowaną załogą. Zabezpieczenie załadunku i transportu samochodu jest stuprocentowe dzięki takiemu zabezpieczeniu.. 24 godziny na dobę zarówno awaryjny pojazd jak również jego pasażerów przewieziemy bezpiecznie na wyznaczone miejsce.


W każdym przypadku wolno Państwu postanowić o holowaniu, oczywiście jeżeli pozwala na to stan samochodu i przepisy kodeksu drogowego. Zawsze jesteśmy na to przygotowani, pozostaje jednak mieć w pamięci, że taki zestaw powinien się poruszać maksimum z prędkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Gdy pojazd ciężarowy ulega na trasie usterce to w sumie wielki dylemat, ale my odczuwamy tego świadomość. Naogół awaria TIR-a powoduje ograniczenie ruchu na drogach. W tej sytuacji kluczowe staje się odkorkowanie trasy dlatego zdarza się, iż prędko należy decydować się na holowanie. W tych okolicznościach powinno się wezwać naszą pomoc drogową.


Holowanie każdego modelu pojazdu dzięki branżowemu sprzętowi nie będzie dla nas problemem. Pierwszorzędnej klasy specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol, a także wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy pozwalają nam bezpiecznie i odpowiedzialnie przewieźć samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus w chwili kiedy jest to konieczne. Bez względu na stan techniczny pojazdu czy wymagający dostęp nawet TIR-a wydobędziemy z wykopu i umieścimy go na kołach.


Możemy też dostarczyć optymalny samochód do przewozu materiałów transportowanych w naruszonym aucie. Zrealizujemy natychmiast przewóz zastępczy oraz ekipę, która umiejętnie przeładuje produkty.


24 godziny na dobę doświadczona, wykwalifikowana załoga pilnuje aby zagwarantować Wam bezpieczeństwo i stabilizację. Bez względu na sytuację pogodową przez całą dobę zawsze jesteśmy w stanie zrealizować obojętnie jakie wezwanie dzięki okazałemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


W palecie różnych awarii znajdują się i takie nietrudne w naprawie. Faktycznie, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, ubytek oleju, paliwa czy czasami zatankowanie do baku innego paliwa, zepsute wycieraczki czy przekuta opona uniemożliwiają dalszą jazdę, lecz są stanowczo proste do wyeliminowania na poczekaniu. Miejscowa pomoc drogowa i jej mobilny serwis rzeczywiście w tych epizodach potrafi się całodobowo wykazać biegłością. Laweta nie będzie na pewno miała w tym wypadku pracy. Obszerna paleta usług serwisu obejmuje również całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która dotrze z serwisem niezwłocznie.


Nasz mobilny serwis doglądają doskonale wykształceni mechanicy. Czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy też ciężarowy, bez względu na markę są w stanie się podjąć na ulicy drobnych napraw w bardzo szerokim przekroju.


Oddzwonimy niezwłocznie gdyby się okazało, że ten telefon jest w tym momencie nie dostępny. Doprecyzujemy szczegóły usterki i markę samochodu, a już za kilkanaście chwil mechanik będzie na pewno w rejonie lokalizacji zdarzenia. Równorzędna usterka ma prawa mieć różne skutki stąd, by w największym stopniu wspomóc kierowcę do potencjalnych zadań przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Swoim partnerom mamy do zaproponowania różnorodną paletę usług, a wśród nich na przykład transport maszyn budowlanych. Którąkolwiek ciężką maszynę drogową, spychacze czy przypuśćmy zgarniarki potrafimy transportować prędko i bezpiecznie. Transport maszyn rolniczych, również tych dużych i oczywiście specjalistycznych, podobnie jest w naszej propozycji. Znacząco skromniejszych samochodów używamy do transportu wózków widłowych. To pojazdy drobne, lecz ciężkie mamy jednakże odpowiednio wyszkolonych kierowców. Przewóz towarów ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy podobnie są znaczącą pozycją w tej palecie usług. To ma prawo być uciążliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… tak naprawdę przewieziemy jakikolwiek specyficzny ładunek.


Usługi takie realizujemy na obszarze całego kraju i zagranicą. Przedstawiamy kompletną dokumentację niezbędną do ich świadczenia i ubezpieczamy przewożone towary.Dlaczego my?


Ze względu na to że pomoc drogowa MegaHol w 100% rzetelnie podejdzie do twojego kłopotu przez 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku dodatkowo w całym kraju, a nie jedynie w naszym obszarze. Ze względu na to, że nasza mądrość to wartość doświadczeń i oczywiście praktyki wyspecjalizowanych profesjonalistów z licznej ilości ośrodków. Z takiego powodu w niewygórowanej wycenie uzyskujecie usługi na znakomitym, zawodowym poziomie.


Na każdą usługę spoglądamy oddzielnie i oczywiście jakąkolwiek osobno szacujemy. Na gotową cenę mają wpływ: rozmiar robót wykonanych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety lub holownik, miejsce zdarzenia, typ pojazdu, który obsługujemy, a także użycie części zamiennych.


Jeżeli strata nastąpi z winy osoby trzeciej wtenczas nasze usługi będzie można sfinansować z OC sprawcy kraksy. Analogicznie może być gdy Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance.


Liczy się Twoje bezpieczeństwo!
Zdarzył się kłopot wywołuj Pomoc drogową MegaHol – twój przyjaciel z Balatonu jest zdeklarowany do pomocy i oczywiście czeka na telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: