LAWETA KAZIMIERZA WIELKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KAZIMIERZA WIELKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNależy uczciwie zaakcentować, że naszą specjalizacją jest ciężarowa pomoc drogowa, zasadniczo to rzecz jasna nie znaczy, że odmawiamy realizacji innych zamówień, a wprost przeciwnie administrując doskonale wyposażoną bazą możemy obsłużyć wiele zleceń równocześnie. Czujcie się naszymi przyjaciółmi, a w każdym razie jeśli chodzi o nas to staramy się tak zrealizować usługę jakbyśmy ją prowadzili dla najdroższego przyjaciela i stąd nie wycofujemy się z zamówień na inne pojazdy niż ciężarówki. Jesteśmy przygotowani na holowanie samochodów ciężarowych w bliźniaczym stopniu jak i innych aut i wszystkie nasze zespoły rozlokowane w całej Polsce są należycie wyposażone.


Nie ma miejsc bezpiecznych i wszędzie stosunkowo łatwo jest mieć usterkę samochodu. Korzystnym wyjściem wydaje się być wówczas zatelefonować do MegaHol, a szczególnie jeżeli przydarzy ci się to w bliskości Kazimierza Wielkiej, bo to niezawodna pomoc drogowa. Ponadto nie musi się niezwłocznie holować auta. W sposób naturalny potrafi się wyklarować, iż jedyne co potrzeba to usługa mobilnego serwisu wzmocniona wykwalifikowaną załogą. Toteż, być może zlikwidujemy problem w miejscu wydarzenia.


Każdą usterkę jesteśmy gotowi w stu procentach usunąć Do tej pory każde zamówienie zamykaliśmy skutecznie i nie znamy takiego argumentu żeby to się odwróciło. Drobne naprawy, które wolno zrealizować w rejonie awarii to dla nas zazwyczaj banalne usterki, mimo, że kierowcom hamują dalszą jazdę. Zakończyły się klimaty kiedy potrzebowałeś transportować ze sobą pełny warsztat samochodowy bo obecnie drobnymi naprawami na drodze przejmujemy się my, wulkanizując opony, podwożąc brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte napędy czy też wymieniając w nawałnicę wadliwe wycieraczki.


Oczywiście to znaczące! Jeśli jesteś z daleka, nie zadręczaj się faktem, że nie umiesz nam wyłuszczyć gdzie miałeś kolizję, ponieważ my przybędziemy z sąsiedztwa. Przyjaciel cię nigdy nie zawiedzie, potrafi rozpoznać w naszym rejonie wszystkie zakątki i znajdzie cię nawet gdybyś sam nie wiedział gdzie jesteś zlokalizowany. Wydzwaniaj gdy jesteś w opresji bez oglądania się na porę dnia. Pamiętaj, iż pomoc drogowa MegaHol posiada sporo przyjaciół i jeszcze nigdy żadnego oczywiście nie zawiodła. Bo żyć powinno się stosownie.Będziesz mógł oczekiwać na naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Wyeliminowanie paliwa mylnie zatankowanego lub dopełnienie deficytu paliwa w baku
  • Darmowe usługi z OC sprawcy , a także w ramach Assistance
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Ulokowanie samochodu na kołach względnie wyciągnięcie go na jezdnię

NASZA GALERIA


Obejrzyj ofertę jeśli wciąż czujesz wątpliwości! Ale na przyjaciół z Kazimierza Wielkiej jesteś w stanie liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Profesjonalny tabor lawet i autolawet jest przystosowany do transportu każdego modelu pojazdu, chociaż nie kryjemy, iż szczególnie zdecydowani jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Holowania auta osobowego próbuje podjąć się nawet nie doświadczony prowadzący korzystając z liny holowniczej, jeśli chodzi o nas to jednak rekomendujemy by w podobnych okolicznościach wykorzystywać fachowców.


Są czynniki aby tą wskazówkę rozważać pryncypialnie. Przy holowaniu szczególnie znaczące są doświadczenie i kompetencje. Wadliwość zwyczajnych lin holowniczych kieruje opinię na sprzęt z jakiego należało by korzystać przy podobnej usłudze. Musi się także pamiętać, że holowanie takiego typu na autostradzie czy trasie szybkiego ruchu bezwzględnie jest zabronione. Stąd warto wyszukać pomoc drogową MegaHol, bowiem zarządzamy i stosownym sprzętem i rzetelną obsługą.


I nie potrzebujemy przypominać, że w naszej infrastrukturze są stosowne do tego lawety względnie autolawety. Przepisowy transport dostarczymy natychmiast w rejon zajścia i bezawaryjnie dowieziemy na wybrane położenie i pojazd i oczywiście podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Ta profesja nas urzeka. Naszym priorytetem jest być najlepszym w przewozie samochodów ciężarowych a także ciężarowej pomocy drogowej. Tak samo w ofercie usług jak również w klasie ich realizacji. Większość kierowców zapewne musiała mieć kiedyś spotkanie z zepsutym na trasie TIR-em. Tasiemcowe korki będą mogły się budować także na szosie dwupasmowej jeśli wykluczymy z ruchy pojedynczy pas. Jest również jasne, iż wynik potrafi być poniekąd groźniejszy w skutkach na uczęszczanej, bocznej drodze. Dlatego faktycznie ważny jest szybki , a także profesjonalny przerzut tego pojazdu, lub jak najszybsza jego naprawa na rejonie lokalizacji kolizji.


W ofercie MegaHol znajdziecie holowniki i oczywiście naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol oraz fachowy sprzęt posiłkowy, w tym również stosowny sprzęt do wydostania dużego pojazdu z dołu czy też postawienia go na kołach. Rozporządzamy zatem idealnymi zasobami żeby natychmiast otworzyć drogę na tyle żeby stosunkowo łatwo było bezpiecznie wykonać remonty. Naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, kompletny arsenał kłopotliwych aut dostarczymy szybko i bezpiecznie przez całą dobę.


Poręką kondycji naszych prac jest oczywiście fachowa załoga osiągalna dla was przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Możliwe, że wcale na szczęście nie będą konieczne holownik no i niskopodwoziówka. W lokalizację kolizji zdecydowanie prędzej przyjedzie mobilny serwis i także na autostradzie, przeszkoleni mechanicy pewnie dokonają koniecznej naprawy.


Jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy zabezpieczeni na mnóstwo rodzajów niesprawności od wulkanizacji opon po remonty silnika. Dzieje się tak dlatego, że przy zgłoszeniu wykonujemy na tyle skrupulatny wywiad by zespół mobilnego serwisu mógł w trasę wyruszyć zupełnie zorganizowany do akcji. W każdym przypadku posiadamy sposobność wezwania lawety czy holownika z naczepą niskopodwoziową oczekujących w zapasie na przypadek gdyby szybka reperacja okazała się niemożliwa.


Obojętnie jakie zlecenie to dla nas specjalny incydent bo każda niesprawność jest wyjątkowa. Wszyscy klienci maja prawo do nietrafnej oceny, to my jesteśmy zawodowcami więc umiemy darować przyjaciołom traktując każde wezwanie indywidualnie. Takie stanowisko tylko wspiera nas w luksusie funkcjonowania bowiem bazę przynosi nam profesjonalnie zaopatrzone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Trzymając w zdolności technicznej ewidentnie istotną bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników oczywistym było dla nas rozwiązanie z ofertą transportu dużych maszyn budowlanych czy maszyn rolniczych. Wbrew temu, że oczywiście nie specjalizujemy się w podobnej domenie frachtu to jednak pośród ekipy obecni są specjaliści, kierowcy z konkretnym doświadczeniem i praktyką w takich przewozach, zatem wykorzystujemy ich umiejętności.


U nas nie mamy ograniczeń, w kraju czy zagranicą dowieziemy na ustalone miejsce koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy. Oraz wyroby w postaci ładunków ponadnormatywnych bądź transportów dłużycowych mogą być obiektem takiej usługi.


W związku z tym, że zabezpieczenie frachtu jest absolutnie priorytetem to przy zachowaniu wszelakich środków bezpieczeństwa, nawet wówczas każdorazowo ubezpieczamy ładunki. Przejmujemy na siebie wszelkie procedury związane z frachtem w tym potencjalne, niezbędne pozwolenia okazując się w ten sposób pełną dokumentacją konieczną do dostarczania takiej usługi.Dlaczego my?

Lecz dlaczego nie? Jeśli nie znamy protestów to zapewne może być MegaHol. Każdy potrafi wpisać, iż jest najlepszy, jednak my co zrozumiałe nie zamierzamy minimalizować innym umiejętności. Przypuszczamy, że każda pomoc drogowa, których jest wiele i każda ciężarowa pomoc drogowa , których może jest troszkę mniej, potwierdza się w efektach pracy.


Winno się właściwie zgłębić tą sytuację szerzej. Nasza firmowa energia tkwi w platformie licznych oddziałów oraz dywersyfikacji sprzętu czy taboru co jest nierealne dla pojedynczego warsztatu. W kwestii kadr firmowa sieć również buduje przewagę nad pojedynczym warsztatem, nawet wówczas kiedy pracują tam dobrzy mechanicy. Stanowimy harmonijne połączenie równocześnie wspomagających się niewielkich zakładów, których mocą jest niewielka odległość od usytuowania wydarzenia i oczywiście niesamowity dostęp do sprzętu oraz technologi.


Dokładnie z tego powodu sprawdza nam się doskonale, jako opoka oferowania naszych usług, hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Do zlecenia przyjadą odpowiedni specjaliści, pewnie z niewielkiego zaprzyjaźnionego warsztatu, ale będą mieli na wysuniecie ręki dostęp do pomocy wielkiej firmowej sieci.


Taryfikatora nigdy nie mamy, jednak powinniście liczyć na rozsądną stawkę, często mniejszą niż oczekujecie, a to w związku z tym, iż wartościujemy prace jednostkowo. W przypadku usług realizowanych z OC względnie Assistance nie trzeba regulować opłat, gdyż rozliczamy się jedynie z ubezpieczycielem.

Taki jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa i nie wyłącznie. Przyjaciel z Kazimierza Wielkiej, który umożliwia Ci spokojną drogę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: