LAWETA SKALBMIERZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SKALBMIERZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autW każdym przypadku podejmujemy wezwanie dlatego, że zasadniczym naszym posłaniem powinno być niesienie pomocy, ale wypada dodać, że naszą profesją jest ciężarowa pomoc drogowa więc temu zadaniu dedykujemy własny sprzęt i kompetencje. Jesteście naszymi dobrymi przyjaciółmi, a w każdym razie my staramy się tak wykonać usługę jakbyśmy ją prowadzili dla najdroższego przyjaciela i dlatego nie odrzucamy zamówień na inne samochody niż ciężarówki. Nasze odziały rozlokowane są praktycznie w całej Polsce, a każdy z nich gotów jest na holowanie różnorodnych pojazdów absolutnie z celowym dostrojeniem na pojazdy ciężarowe.


Wszędzie może ci się przytrafić kłopot na autostradzie. Ewentualnie może to się przytrafić właśnie w okolicy naszego Skalbmierza, no i wówczas będziesz mógł bezproblemowo prosić o pomoc MegaHol, to idealne podejście. Powinno się zadać jednak pytanie – Czy jest oczywiste, że natychmiast trzeba pojazd holować? W naszych zespołach dysponujemy mobilnymi serwisami, oraz doskonale wyspecjalizowaną kadrą. Miejsce zajścia na jakiś czas stanie się profesjonalnym warsztatem, no i w tenże sposób wygospodarujemy czas i ograniczymy wydatek na usunięcie awarii.


Jakąkolwiek usterkę zawsze jesteśmy gotowi w stu procentach skasować W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy pewności siebie, która dzisiaj umacnia nas w przeświadczeniu, iż podejmujemy dobre decyzje na etapie realizacji otrzymanych zamówień. Drobne naprawy, jakie wystarczy przeprowadzić bezpośrednio w miejscu zdarzenia to dla nas przeważnie banalne niesprawności, choć klientom uniemożliwiają dalszą drogę. Jesteśmy zdeterminowani zainteresować się jakąkolwiek błahostką tak samo czy to będą wycieraczki czy na przykład może nieodpalający motor, pęknięta opona czy też niedobór paliwa, jako pomoc drogowa prędko to zlikwidujemy.


Pamiętaj! Jeżeli jesteś z odległego miejsca, nie dręcz się faktem, że nie umiesz nam wyłuszczyć gdzie zafundowałeś sobie usterkę, ponieważ my jesteśmy z okolicy. Znamy w okolicy miasta każdy zakątek więc nie jest ważne, w którym miejscu utknąłeś ze swoją kolizją bez problemów za chwilę cię wyszukamy. Wybierz numer gdy będziesz w opresji bez oglądania się na godzinę. Zapamiętaj, że pomoc drogowa MegaHol ma wielu przyjaciół i nigdy żadnego oczywiście nie zawiodła. Naturalnie tak właściwie mamy.Możesz rozważać naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Postawienie pojazdu na kołach względnie wydostanie go na drogę
  • Wyeliminowanie paliwa mylnie wlanego lub uzupełnienie niedoboru paliwa w baku
  • Darmowe usługi z OC sprawcy , a także w ramach Assistance
  • Fracht na lawecie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis

NASZA GALERIA


Sam zorientuj się co obejmuje kompletna oferta jeżeli jeszcze nie czujesz ufności. Tymczasem na pewno jesteś w stanie w Skalbmierzu liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Śmiało warto stwierdzić, że ciężarowa pomoc drogowa jest naszym oczkiem w głowie, jednak nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań, by naszymi autolawetymi lub autoautolawetymi przewozić jakikolwiek inny rodzaj aut. Zatem choć popularną strategią przewozu awaryjnego pojazdu osobowego jest holowanie, którego może się podjąć każdy prowadzący, to przecież sugerowalibyśmy skorzystać z specjalistycznej interwencji.


Tę wskazówkę powinno się przyjąć na serio. Decydujące są praktyka oraz fachowość istotne przy realizacji tej usługi. Wadliwość przeciętnych lin holowniczych kieruje opinię na sprzęt z którego należało by korzystać przy takiej usłudze. Kierowca musi również wiedzieć, iż holowanie takiego typu na autostradzie czy drodze szybkiego ruchu bezwzględnie jest wzbronione. Oczywiście w tym wypadku faktycznie bezwzględnie jest pole do popisu dla profesjonalnego sprzętu i załóg pomocy drogowej MegaHol.


Bezpośrednio w naszym taborze obecne są lawety, albo autolawety dobrane do każdego rodzaju aut. Czyż powinno się oczekiwać czegoś lepszego niż spokojnego , a do tego sprawnego przewiezienia uszkodzonych samochodów i ich pasażerów na wybrane miejsce, no prawdopodobnie nie, tymczasem my właśnie tym się paramy profesjonalnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To działalność nas fascynuje. W transporcie aut ciężarowych, a także w ciężarowej pomocy drogowej chcemy być zwykle wśród najsolidniejszych. Zapewniamy wartościową paletę jak również rzetelne wykonanie prac. Niesprawność TIR-a na ulicy może być ogromnym problemem. Odłączenie jednego pasa ruchu może wywołać przewlekłe zatory nawet na drodze dwupasmowej. Identyczne, albo jeszcze gorsze efekty potrafi taka usterka wywołać na drugorzędnej, jednak ruchliwej trasie. Zatem warci uwagi powinni być eksperci od krótkich remontów w rejonie zdarzenia, a także bezpiecznego przerzutu aut.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol znajdują się na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a także sprzęt do wyciągania kłopotliwych pojazdów z dołu oraz pozwalający na ustawienie ich na kołach. Na co dzień mamy więc szansę błyskawicznego otwarcia drogi oraz przewiezienia TIR-a w najbliższe położenie gwarantujące podjęcie bezkolizyjnej formy remontu. Naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, pełny wachlarz kłopotliwych aut przewieziemy szybko oraz bezpiecznie przez 24 godziny na dobę.


Jednak w naszych oddziałach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu pełni dyżur doświadczona załoga i to właśnie oni gwarantują powodzenie i wartość wszystkich usług.Mobilny serwis 24h

Może zdarzyć się, że zupełnie u nas nie będą wskazane holownik , a do kompletu niskopodwoziówka. Niesprawność potrafią naprawić mechanicy z mobilnego serwisu, który w lokalizację zdarzenia przybędzie zasadniczo sprawniej.


Mobilny serwis jest gotów zarówno na wulkanizację opon jak również na skromne remonty motoru. Zespół mobilnego serwisu startuje kompletnie zorganizowany , a zawdzięcza to obszernemu wywiadowi, jaki odbywamy w czasie przyjęcia zlecenia. Jest oczywiste, że zawsze jesteśmy zabezpieczeni i na wezwanie wyczekuje autolawety czy może holownik z naczepą niskopodwoziową, gdyż na miejscu bywa, że lubi się się wyklarować, że krótka naprawa jest tym razem nie wykonalna.


Staramy się do zleceń podchodzić szczególnie rozdzielnie bowiem mamy wiedzę, iż każdy dowolny przykład jest nowy. Wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców, przyjmujemy sugestie, dlatego, że są naszymi przyjaciółmi, a nie wyłącznie klientami. Wolno nam tak pracować bo mamy luksus pomocy idealnie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Rożnego modelu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt którego w profesjonalnym taborze posiadamy pod dostatkiem, z tego powodu daliśmy sobie pozwolenie na poszerzenie stałej propozycji usług o przewóz maszyn budowlanych, drogowych , a także rolniczych. Wbrew temu, iż oczywiście nie specjalizujemy się w tej gałęzi transportu to jednak wśród drużyny są profesjonaliści, kierowcy z ogromnym doświadczeniem i praktyką w takich frachtach, dlatego wykorzystujemy ich umiejętności.


Koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy, aż do masywnych jakkolwiek niewielkich wózków widłowych, wszystkie samochody jesteśmy wstanie dostarczyć na wskazane miejsce w granicach kraju i zagranicę. Wolno też desygnować nam przewóz ładunków ponadnormatywnych i dłużycowych.


Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy pewni naszych kierowców a także sprzętu z którego korzystają, nie mniej regularnie nasze transporty są ubezpieczone. Każdorazowo operujemy całkowitą specyfikacją nieodzowną, aby dostarczać nasze usługi i dlatego zabezpieczamy się przejmując na siebie jakiekolwiek procedury związane z transportem.Dlaczego my?

Niby dlaczego nie? Czemu nie MegaHol? Nigdy nie pragniemy aby inni odbierali się gorsi, jednak bardzo potrzebujemy być najlepsi. Jesteśmy przeświadczeni, że wszystkie pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe funkcjonują niezmiennie dokładnie.


Spróbuj się trochę wgryźć w niniejszy problem. Jeżeli posiadamy, aż tylu sieciowych wspólników to w takim wypadku prawdopodobieństwo zdobycia odpowiedniego sprzętu powinno być o wiele większe niż w pojedynczym zakładzie. Rzecz jasna nie inaczej ma się rzecz z załogą o wysokich kompetencjach czy z kierowcami o dużym doświadczeniu. Pajęczyna zespołów położonych nieopodal zdarzenia, kooperując ściśle ze sobą ma sposobność wyekspediowania pomocy z najbardziej przystosowaną do sytuacji załogą i optymalnym sprzętem.


Zasada „Bądź przyjacielem klienta”, która tworzy kwintesencję oferowania naszych usług potwierdza się dokładnie z tego powodu. Do usługi zajeżdża dobrze wybrana ekipa pracowników z małego warsztatu związana przyjaźniami ewentualnie zgoła familijnie, jednak to grupa która może na pewno w jakiejkolwiek sytuacji, liczyć na wsparcie naszej sieci podobnych zakładów.


Często opłaty za zlecone nam usługi zdarzają się niższe niż oczekujecie, a wynika to z tego, że nie wspieramy się na cenniku, bo wyceniamy każde zamówienie na bazie realnych danych. Usługi które fakturujemy zdecydowanie z ubezpieczycielem, to znaczy przeprowadzone z OC lub Assistance nigdy nie wymagają jakichkolwiek opłat klienta.


Zatem to oczywiście jest MegaHol, na szczęście nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa. Przyjaciel ze Skalbmierza, który w każdym przypadku przybędzie w kłopocie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: