LAWETA CHRZANÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CHRZANÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo bynajmniej nie jest tylko nowa jednostka. Ta pomoc drogowa by użyczyć Ci porady wyruszy natychmiast niby jak Twój najdroższy przyjaciel. Ten przyjaciel, który jest gotów na dowolną okoliczność zatem powinno się mu w zupełności zawierzyć.


Kiedy przejeżdżając w rejonie Chrzanowa spotka Cię w podróży przykre zdarzenie pilnie dzwoń do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Dzwoń do przyjaciela, który będzie wiedział jak postępować w przypadku kraksy czy usterki. Dojedziemy zaskakująco szybko. W naszej drużynie są fachowcy którzy przywiozą mobilny serwis.


Nie zachodzą jakiekolwiek przeszkody by zrealizować na poboczu jezdni wszelkie drobne naprawy. Jasne, że nie jest tajemnicą, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, najechać na zostawiony odpad na trasie i uszkodzić oponę, przegapić konserwację wycieraczek, które uszkadzają się w intensywny deszcz na szosie ewentualnie nie podmienić w odpowiedniej chwili akumulatora, a potem w zamian dostać duży kłopot z odpaleniem pojazdu. Te wszelkie nieduże usterki wyeliminujemy dla Ciebie ku obopólnej przyjemności. Jeżeli jest korzystne holowanie czy autoautolawety, lub fakultatywnie autolawety również nie będziemy mieli z tym kłopotu. Jeśli okaże się, że to jest potrzebne od początku zabezpieczamy rejon awarii albo wypadku. Na każdej drodze, w którymkolwiek miejscu, w jakimkolwiek zaułku – nie jest ważne gdzie ugrzązł Twój pojazd. My natychmiast wiemy gdzie Cię znaleźć i wiemy jaki wybrać model pomocy. Ulica wiejska czy krajowa – na swoim obszarze zlokalizujemy dowolną spośród nich.


Bez numeru do przyjaciela absolutnie nie ruszaj w trasę. Zadziała w każdym przypadku gdy będzie potrzebny choćby w całej Polsce. Telefon jest sprawny 24 godziny na dobę. Dotrzemy – na sto procent! Naprawdę tak funkcjonuje wiarygodna pomoc drogowa. Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał tylko dla was. Tacy winni być przyjaciele.


24 godziny na dobę u nas otrzymujesz skuteczne usługi:

  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wydobycie pojazdu na drogę względnie stawianie go na kołach
  • Usunięcie błędnie zatankowanego paliwa lub transport niezbędnych ilości paliwa
  • Pomoc w ramach Assistance i niepłatne usługi z OC winnego kolizji

Odnajdź niuanse! Przyjaciel z Chrzanowa bezwzględnie jest chętny do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety, a opcjonalnie autolawety wchodzą w grę jeżeli planujemy szybki oraz łatwy sposób transportu zepsutych pojazdów. Często widzimy na drogach półprywatnie holowane pojazdy, lecz warto wiedzieć, że ten system samopomocy kierowców jest na autostradzie oficjalnie zabroniony. Fachmani i doskonale zaopatrzona flotylla profesjonalnych pojazdów to siła jaką rozporządza pomoc drogowa w regionie Chrzanowa. Dla pasażerów wykorzystamy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Zapewnia nam to prawo do gwarantowania pełnego zabezpieczenia załadunku i transportu samochodu. Na wyznaczone miejsce całodobowo przywieziemy pojazd i potencjalnych podróżnych.


Jeżeli stan techniczny samochodu to umożliwia i naturalnie przepisy kodeksu drogowego w którejkolwiek chwili można postanowić o holowaniu. W każdej chwili możesz zmienić decyzję jedyny kłopot tego rozwiązania to prędkość poruszania sie po drodze. Ten zespół powinien jechać z najwyższą szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Jest ogromnym dylematem, ale my rozumiemy tą sprawę, kolizja pojazdu ciężarowego na ulicy. Ogromny TIR potrafi utrudnić ruch na wiele godzin. Wtenczas holowanie staje się często niezbędne. Pomoc drogowa z Chrzanowa radzi sobie profesjonalnie z tym problemem.


Profesjonalny sprzęt umożliwia nam holowanie dowolnego typu samochodu. Możemy solidnie i oczywiście efektywnie przetransportować choćby zespół ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy i dostawczy, ponieważ umożliwia nam to pierwszorzędnej jakości naczepa niskopodwoziowa, specjalistyczny holownik, wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy oraz sztywny hol. Każdy samochód możemy postawić na kołach wcześniej wydobywszy go z parowu także TIR-a, nawet gdyby był w fatalnym stanie czy w niełatwo dostępnym stanowisku.


Zaaranżujemy dodatkowo przewóz materiałów z uszkodzonego samochodu. Jesteśmy gotowi na zaaranżowanie ich przewozu w wskazane miejsce.


Przez całą dobę nad zapewnieniem Wam bezpieczeństwa i wewnętrznego spokoju czuwa profesjonalna, wykwalifikowana załoga. Nie zwracamy uwagi na warunki pogodowe bo dzięki dużemu zapleczu jesteśmy w gotowości wykonać obojętnie jakie zlecenie i to w każdej porze dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Nietrudne do usunięcia niesprawności bywają najczęściej. Brak oleju, paliwa bądź czasami zatankowanie do zbiornika złego paliwa, uszkodzone wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, czy przedziurawiona opona to tylko kilka przykładów paraliżujących dalszą jazdę, ale nieskomplikowanych do wyeliminowania przypadków awarii. Nasza pomoc drogowa i jej mobilny serwis dokładnie w takich epizodach umie się przez całą dobę wykazać biegłością. Nie potrzebna okaże się autolawety. Bezzwłoczny dojazd to wizytówka tego serwisu szczególnie kiedy niezbędny jest mobilny warsztat wulkanizacji, który 24 godziny na dobę jest w wachlarzu usług.


Obsada, jaka obsługuje mobilny serwis charakteryzuje się dużym profesjonalizmem. Charakter drobnych napraw których mogą się podjąć na drodze, niezależnie od tego jak jest marka i rodzaj pojazdu, jest szczerze mówiąc szeroki.


Wystarczy jeden telefon. Nie potrzeba nam wiele czasu na odpowiedzi. Kilkanaście chwil na przyjazd na miejsce i kilka minut na telefoniczne stwierdzenie elementów usterki, marki pojazdu i oczywiście rejonu zajścia. Celem naszych działań jest w pełni wesprzeć kierowcę więc do potencjalnych incydentów podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Swoim partnerom mamy do zaproponowania szeroką ofertę usług w tym na przykład transport maszyn budowlanych. Dogodny przewóz jesteśmy w stanie zagwarantować którejkolwiek ciężkiej maszynie drogowej. Bierzemy pod uwagę również transport wielkich maszyn rolniczych. Niewielkie, ale ciężkie pojazdy powodują nieco mniej kłopotów w transporcie. Do ich przewozu wystarczy, uznajmy mniejszy samochód. To bezwzględnie wygoda jednak ważne jest by prowadził go kierowca przeszkolony do takiego typu usługi i właśnie tych przygotowanych kierowców mamy w miejscowym zespole. Paleta naszych usług mieści również transport ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Uciążliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenia a także… zdecydowanie więcej różnych specyficznych towarów.


Tego standardu usługę można u nas zapotrzebować na terenie naszego kraju. Przewozu podejmujemy się także zagranicą. Transportowane ładunki jednostkowo ubezpieczamy. Rozporządzamy też niezbędną dokumentacją uprawniającą nas do świadczenia tego typu usług.Dlaczego my?


Dlatego, że Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał  to fachowa pomoc drogowa czynna 24h na dobę oraz 365 dni w roku, nie jedynie w lokalnym terenie, ale w całym kraju. Z tego powodu, że doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna kwalifikacje zawodowców z wielu ośrodków łączą się w jednym miejscu. Z tego powodu w dobrej cenie odbieracie usługi na znakomitym, specjalistycznym szczeblu.


Każdą usługę wyceniamy jednostkowo. W symulacji brane są pod rozwagę: użycie części zamiennych, zakres robót przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety lub holownik, lokalizacja zdarzenia, a także typ pojazdu, który obsługujemy.


Nasza usługa, którą przeprowadzamy ze względu na szkody zaistniałej w efekcie kolizji nie z Państwa przyczyny, może być opłacona z OC winnego. Może być także wolna od opłat w sytuacji kiedy zarządzają Państwo odpowiednim ubezpieczeniem Assistance.Przyjaciel nie rozczaruje!

Awaria? Stłuczka? Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Chrzanowa gotów do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: