LAWETA TRZEBINIA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych TRZEBINIA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWokół są po prostu firmy my jesteśmy inni. Nasza pomoc drogowa aby udzielić Tobie pomocy wyjedzie bezzwłocznie niemal jak Twój zaufany przyjaciel. Przyjaciel jakiemu możesz zaufać gdyż jest gotowy na wszelakie sytuacje.


Przytrafił się dylemat z samochodem właśnie nieopodal Trzebinia? Zadzwoń do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – do przyjaciela, który zadziała tak by skasować awarię, a także zaradzi skutkom stłuczki. Przybędziemy najszybciej. Celowo wykształcona ekipa przywiezie, a przede wszystkim obsłuży mobilny serwis.


Drobne naprawy na drodze nie będą dla nas trudnością Będzie dla nas przyjemnością dopomóc Ci w ekspresowej reperacji wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dowiezieniu paliwa albo w wymianie względnie naprawie koła. Jeśli musi być przydatne holowanie albo autoautolawety, bądź fakultatywnie autolawety także nie będziemy mieli z tym problemu. Gdy okaże się, że to jest konieczne od początku ubezpieczamy teren usterki bądź stłuczki. Na którejkolwiek ulicy, w jakimkolwiek miejscu, w jakimkolwiek zaułku – nie jest znaczące gdzie ugrzązł Twój samochód. My takie stanowisko zlokalizujemy żeby Tobie dopomóc. Ponieważ mapa okolicznych tras nie ma dla nas tajemnic.


Numer do przyjaciela wciąż musisz mieć przy sobie. Umie być nieodzowny w granicach Całego kraju. Będziesz mógł wydzwaniać o dowolnej porze. Nadjedziemy szybko – to pewne! Bo tak funkcjonuje pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Przyjaciół znajduje się w potrzebie.


Nasza pomoc drogowa podejmuje zgłoszenia 24 godziny na dobę:

  • Pomoc w granicach Assistance czy bezpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Holowanie, transportowanie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wyciągnięcie pojazdu na jezdnię czy ustawienie go na kołach
  • Transport niezbędnych ilości paliwa czy wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego

Jeśli masz czas przyjrzyj się faktom! Przyjaciel z Trzebinia na sto procent jest zdecydowany do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


AutolawetyAutoautolawety 24h


Autoautolawety lub autolawety wkraczają w grę gdy zamierzamy zastosować szybki i prosty model przewozu popsutych pojazdów. Należy jednak mieć na uwadze, że na autostradzie holowanie jest prawomocnie zakazane, więc to w sumie jedyny sposób z jakiego jesteśmy w stanie tu skorzystać. W regionie Trzebinia zarządzamy doskonale zaopatrzonymi specjalistycznymi pojazdami z rzetelną załogą. W skład floty wchodzi jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. W przebiegu załadunku oraz przewozu pojazdów bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Na wyznaczone miejsce całodobowo przewieziemy samochód i potencjalnych pasażerów.


Potencjalną modyfikację typu zlecenia na holowanie wolno Państwu podjąć w dowolnej chwili o ile przystają na to przepisy kodeksu drogowego i stan pojazdu. Zawsze jesteśmy na taką decyzję przygotowani, powinno się niemniej mieć na uwadze, iż taki skład musi się poruszać najwyżej z prędkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Jest poważnym problemem i my rozumiemy tą kwestię, kolizja samochodu ciężarowego na jezdni. Awaryjny TIR na wiele godzin może utrudnić ruch na drodze. W tym przypadku wielokrotnie holowanie jest jedynym środkiem udrożnienia drogi. Często nasza pomoc drogowa z powodzeniem realizowała identyczne zlecenia.


Możemy przyjąć holowanie jakiegokolwiek samochodu bowiem zarządzamy profesjonalnym sprzętem. Wysokiej jakości specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol i wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy pomagają nam solidnie i oczywiście efektywnie przetransportować pojazd dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy i autobus w przypadku kiedy może być to konieczne. Każdy pojazd możemy ustawić na kołach uprzednio wyciągnąwszy go z dołu nawet TIR-a, chociażby był w technicznie złym stanie i w trudno dostępnym położeniu.


Możemy również zapewnić właściwy samochód do przewozu towarów przewożonych w uszkodzonym aucie. Przywieziemy zgodnie z dyspozycją, przedtem zlecając potencjalne oczyszczanie terenu i przepakowanie towarów.


Wasz spokój wewnętrzny i bezpieczeństwo zawsze będzie dla nas celem dlatego całodobowo pracuje nad nim nasza profesjonalna, wykwalifikowana kadra. Bez względu na pogodę w dowolnej fazie dnia i nocy zawsze jesteśmy w stanie wypełnić którekolwiek zadanie dzięki dużemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Mogą być również proste w naprawie awarie. Akurat nie może być problemem mała awaria nawet jeśli wstrzymuje dalszą jazdę. Zniszczone wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, przedziurawiona opona bądź niedobór paliwa czy oleju, względnie wymiana pomyłkowo wlanego do baku innego rodzaju paliwa to przykłady z którymi można się rozprawić na miejscu zdarzenia. Pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis oczywiście w tych epizodach może się przez całą dobę wykazać sprawnością. Autolawety jak się okaże, nie ma tu pracy. Na miejsce niesprawności serwis przyjedzie bezzwłocznie, a w znacznym kalejdoskopie usług istnieje także mobilny punkt wulkanizacji działający całodobowo.


Ten mobilny serwis obsługują świetnie wykształceni mechanicy. Również dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych próg drobnych napraw możliwych do przeprowadzenia na trasie jest wyjątkowo rozległy.


Zatelefonować starczy tylko raz. Dane jakie są nam niezbędne to szczegóły niesprawności, marka pojazdu i rzecz jasna lokalizacja zajścia. Będziemy na miejscu najpewniej w kilkanaście minut. By w największym stopniu wspomóc kierowcę do każdego epizodu przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Wszystkim partnerom mamy do zaproponowania szeroką ofertę usług, a wśród nich na przykład przewóz maszyn budowlanych. Dostarczymy bezpiecznie koparkę gąsienicową, a także duży walec oraz dowolną nawet nietypową z wielkich maszyn drogowych. Transport maszyn rolniczych, również tych wielkich i oczywiście specjalistycznych, też jest w naszej ofercie. Do transportu wózków widłowych używamy znacznie mniejszych samochodów, jednakże nasi kierowcy są odpowiednio przeszkoleni do transportu małych, ale ciężkich pojazdów. W czasie frachtu towarów ponadnormatywnych i transportu dłużycowego korzystamy ze sprawdzonego profesjonalnego taboru. To potrafi zdarzyć się ciężki gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… właściwie dostarczymy dowolny specyficzny towar.


Będziesz mógł oczekiwać tej usługi zarówno na obszarze kraju jak i zagranicą. Wszystkie nasze usługi uzupełnione są odpowiednią dokumentacją w tym jednostkowym ubezpieczeniem ładunku.Dlaczego my?


Gdyż jesteśmy otwarci 24h na dobę przez 365 dni w roku nie jedynie w lokalnym terenie, a w całym kraju. Ponieważ doświadczenie, umiejętności i kwalifikacje fachmanów z całego szeregu ośrodków łączą się w jednym miejscu. Duża skuteczność w umiejętnym usuwaniu awarii czy optymalne rezultaty transportu samochodów są oczywiście tego rezultatem.


Dowolną usługę wyceniamy rozdzielnie. Kalkulując wycenę kierujemy uwagę na: czy została użyta autoautolawety lub holownik, rejon zdarzenia, typ samochodu, który serwisujemy, zastosowanie części zamiennych i rzecz jasna rozmiar robót przeprowadzonych na miejscu zdarzenia.


Należałoby ochronić się przez wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia Assistance. Wtedy nasze usługi mogą być bezpłatne tak jak w przykładzie gdy są zapłacone z OC winnego kolizji.Pamiętaj!

Jedynie Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Trzebinia gotów do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: