LAWETA LIBIĄŻ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LIBIĄŻ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autOrganizacje w tej samej sferze funkcjonują podobnie, lecz… To może być pomoc drogowa, jaka wyciągnie do Ciebie uczynną rękę niby najlepszy przyjaciel. I tylko przyjaciel może być gotowy Ci poradzić w jakichkolwiek okolicznościach, dlatego możesz mu zaufać.


Brałeś współudział w kraksie bądź zaskoczyła Cię niesprawność auta w niedalekiej odległości od Libiąż? Prędko wystukaj numer do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Do przyjaciele który na pewno jest niedaleko, a także doskonale wie jakie procedury trzeba wykonać by poradzić sobie z problemami. Dojedziemy natychmiast. Celowo przeszkolona brygada dowiezie i będzie obsługiwać mobilny serwis.


Nie znamy takich przeszkód żebyśmy na poboczu jezdni musieli podarować sobie drobne naprawy. Zmiana bądź wulkanizacja koła, naprawa wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika takie, a także znacznie więcej innych szczegółów wyremontujemy dla Ciebie na miejscu z satysfakcją. Autoautolawety względnie autolawety są stale dostępne do drogi. Jeżeli okażą się niezbędne nie może być z tym jakiegokolwiek problemu. Jesteśmy też przygotowani na holowanie w dowolnym systemie od lin holowniczych po sztywny hol. Masz gwarancję, iż okolicy zdarzenia nie zostawimy niezabezpieczonej. Na którejkolwiek ścieżce, w każdym miejscu, w dowolnym zaułku – to jest nie istotne gdzie stanął Twój pojazd. Zapewnimy pomocy w każdym położeniu. Ulica komunalna czy wojewódzka – na rodzimym terenie znamy dowolną z nich.


Nie wypieraj z kontaktów telefonu do przyjaciela. Obojętnie gdzie będziesz my w całym kraju oczekujemy na telefon od Ciebie. Wystukaj numer o dowolnej porze każdego dnia. Trafimy na miejsce – możesz być pewien! Gdyż pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał właśnie taka jest. Tacy muszą być przyjaciele.


Możesz kalkulować naszą usługę 24 godziny na dobę:

  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Postawienie samochodu na kołach względnie wydobycie go na drogę
  • Usunięcie źle zatankowanego paliwa ewentualnie transport niezbędnych ilości paliwa
  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji jak również w ramach Assistance

Jeżeli masz czas zerknij w detale! Przyjaciel z Libiąż jest chętny do służby!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Przewóz defektowych pojazdów będzie na pewno szybki oraz prosty kiedy do tej roboty wykorzystana zostanie autolawety bądź autoautolawety. Należy jednak pamiętać, że na autostradzie holowanie jest oficjalnie zabronione, więc w sumie to jedyny sposób z jakiego jesteśmy w stanie tu skorzystać. Specjalne pojazdy i kompetentna obsługa. Pomoc drogowa w obszarze Libiąż posiada podstawy żeby być przekonaną o własnej sile. Do wykorzystania jest także autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Daje nam to pewność do gwarantowania całkowitego bezpieczeństwa załadunku, a także przewozu samochodu. Samochody oraz potencjalni pasażerowie będą przez całą dobę dowiezieni na wyznaczone miejsce.


stan samochodu musi być optymalny i oczywiście paragrafy muszą dopuszczać holowanie gdybyśmy zmierzali postulować tą metodę transportu. Z maksymalną prędkością 60 km/h powinien przemieszczać się na trasie taki zestaw, holowanie w tej sytuacji będzie na pewno po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wiemy jaki to kłopot gdy na ulicy kolizji ulegnie samochód ciężarowy. Nie dużo samochodów na tyle skutecznie zdoła utrudnić ruch na drodze jak niesprawny TIR. Jeżeli taka awaria utrzymuje się za długo wielokrotnie pozostaje podejmować holowanie. Pomoc drogowa z Libiąż daje sobie radę znakomicie z tym problemem.


Możemy rozpocząć holowanie każdego samochodu ponieważ zarządzamy branżowym sprzętem. Dostarczymy nawet skład ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik i na pewno pojazd ciężarowy względnie dostawczy. Zrobimy to umiejętnie i solidnie zawdzięczając to znakomitej klasy wyspecjalizowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep i całej palety sprzętu pomocniczego. Ani wymagający dostęp, ani stopień uszkodzenia pojazdu nie utrudni nam wyciągnięcia TIR-a z rowu, a także ustawienia go na kołach.


Załatwimy również przewóz produktów z naruszonego samochodu. Pozbieramy, przepakujemy i oczywiście dowieziemy zgodnie ze wskazaniem administratora ładunku.


Waszego bezpieczeństwa i wewnętrznego spokoju 24 godziny na dobę strzeże profesjonalna, wykwalifikowana kadra. Obojętnie jakie zamówienie dzięki dużemu zapleczu zawsze jesteśmy w stanie skutecznie podjąć, bez względu na realia atmosferyczne, przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


W palecie różnych usterek zawsze będą też takie nieskomplikowane do rozwiązania. To prawda, zamknięte w samochodzie kluczyki, niedobór oleju, paliwa bądź czasami wlanie do baku niedobrego paliwa, zniszczone wycieraczki czy przebita opona uniemożliwiają dalszą podróż, lecz są wyraźnie nietrudne do naprawienia na miejscu zdarzenia. Na szczęście nasza pomoc drogowa 24 godziny na dobę poleca bezpośrednie reperacje zrealizowane przez mobilny serwis. Jeśli mówimy o lawecie to nie będzie na pewno tu dla niej zatrudnienia. Sprawny dojazd to cecha naszego serwisu szczególnie kiedy potrzebny jest mobilny warsztat wulkanizacji, który 24 godziny na dobę funkcjonuje w ofercie.


Mobilny serwis wynajmuje najlepszych zawodowców. Zarówno dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych zasięg drobnych napraw prawdopodobnych do zrealizowania na ulicy jest szczególnie różnorodny.


Telefonujesz tylko raz. Rozmowę podejmujemy bezzwłocznie. Ustalimy niuanse awarii i markę samochodu, a właściwie za kilkanaście chwil mechanik będzie w rejonie lokalizacji zajścia. Porównywalna awaria może mieć różne oblicza z tego powodu, by w całości pomóc kierowcy do wszystkich wezwań podchodzimy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Potrzeby kontrahentów konstruują różnorodną ofertę naszych usług między innymi transport maszyn budowanych. Przewieziemy którąkolwiek dużą maszynę drogową bezawaryjnie i skutecznie czy też to będzie walec czy koparka gąsienicowa. Maszyny rolnicze, tym bardziej takie potrzebujące szczególnej troski, także obecne są na tej liście pojazdów, do których transportu przystępujemy. Do transportu wózków widłowych używamy nieco mniejszych pojazdów, jednak nasi kierowcy są adekwatnie przeszkoleni do przewozu niewielkich, ale ciężkich pojazdów. Wachlarz naszych usług obejmuje również przewóz ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Zdobyliśmy doświadczenia z transportem niekonwencjonalnych ładunków i czuwamy przygotowani do transportu choćby ciężkiego gruzu czy wielkogabarytowego zbrojenia.


Takie usługi przewozowe realizujemy na terenie naszego kraju, a także zagranicą. Nasza firma rozporządza pełną dokumentacją upoważniającą nas do oferowania tego rodzaju usług. Potencjalne transportowane ładunki są ubezpieczone.Dlaczego my?


Dlatego, że doświadczona pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał jest osiągalna nie jedynie w miejscowym terenie, lecz w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Dlatego że wielu zawodowców z potwierdzonymi kwalifikacjami, funkcjonujących w całym kraju, podzieliło się z nami profesjonalnym doświadczeniem i teorią byśmy umieli wykreować strategie zapewniające pożądany rezultat. To z tego powodu właściwie dowolną niesprawność naprawiamy tak skutecznie. Każdy pojazd transportujemy z pewnością jakości, a całość usługi w cenie, którą co najmniej powinno się nazwać właściwą.


Indywidualnej wycenie podlega dowolna usługa. Na wartość usługi oddziałują: czy została zastosowana autoautolawety względnie holownik, miejsce zdarzenia, typ samochodu, który obsługujemy, wykorzystanie części zamiennych i oczywiście przekrój prac przeprowadzonych na miejscu.


Kompletne nasze usługi mogą być nieodpłatne jeśli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, bądź do awarii doszło z przyczyny osoby trzeciej i rzecz jasna naszą pomoc będzie na pewno można sfinansować z OC sprawcy stłuczki.Niezmiennie o nas pamiętaj!

Na kłopoty Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – twój przyjaciel z Libiąż jest zdecydowany do pomocy i oczywiście oczekuje na telefon.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: