LAWETA GORZÓW WIELKOPOLSKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GORZÓW WIELKOPOLSKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza witryna istnieje tylko dla Was. Dzień dobry!


Znalazłeś się w najodpowiedniejszym miejscu w którym warto szukać porady w rejonie Gorzowa Wielkopolskiego, w chwili niesprawności pojazdu lub nietypowego zdarzenia losowego, a w szczególności w materii holowania TIR-a, innego auta ciężarowego względnie dostawczego. Sto procent. Taka jest czystość jakości i zaufania usług przeprowadzonych lawetą zamówioną w MegaHol i to przez 24h na dobę.


Dzwoń! w tej chwili nie trwoń już czasu na czytanie kiedy stoisz gdzieś na szosie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Inna sprawa jeżeli zjawiłeś się na tej stronie w celu zlokalizowania bezpiecznej pomocy na czas alarmu. Zagwarantowania sobie w dalszym horyzoncie pewności sprawnej pomocy. w takim przypadku zapraszamy Cię do konwersacji na temat bogatej oferty usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska sieć warsztatów, które oferują znacznie więcej niż wyłącznie holowanie pojazdów. Na początek do konwersacji wirtualnej, w której postaramy się odpowiedzieć na kilka przeważnie stawianych pytań.


Zainicjujmy tę rozmowę od sprawdzenia:Kim jesteśmy?


MegaHol pod własne skrzydła wziął liczną społeczność zespołów, które parają się ciężarową pomoc drogową, lecz zdecydowanie nie ograniczają działalności wyłącznie do pomocy dla TIR-ów, ale swoje usługi dostarczają na rzecz wszystkich pojazdów ciężarowych oraz dostawczych, i także dla aut osobowych oraz pozostałych pojazdów. Przerzut lawetą względnie autolawetą i oczywiście holowanie samochodów osobowych, lawetowanie motocykli oraz skromniejszych pojazdów takich jak załóżmy kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


To pewne, że gdy specjalnością takiej sieci jest TIR to naturalnym musi być dla niej równoczesne przejście do usług transportowych w wersji ciężkiej. Zarządzamy bowiem adekwatnymi autolawetyminaczepami niskopodwoziowymi nie wspominając o ciągnikach, które pozwolą nam na przewóz trudnych maszyn rolniczych, budowlanych czy drogowych. Pewien czas temu rozpoczynaliśmy od miejscowej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a obecnie pracujemy na całym Górnym Śląsku i w województwach sąsiednich. Dzisiaj warto doświadczyć naszej kompetentnej pomocy dodatkowo w Gorzowie Wielkopolskim i w wielu kolejnych innych miejscach w Kraju.


Na całym terytorium Polski znajdziemy się szybko.Jakie korzyści przynosi taka platforma klientom?


Rękojmię jakości i bezpieczeństwa usługi przez 24h na dobę. w usługach holowania zapewne nie można żądać więcej? Przeważnie cena usługi ma znaczny wpływ na nasze wybory, natomiast o wiele mniejszy w przykładzie usług pomocy drogowej. To dzięki platformie wzajemnej współpracy, MegaHol tak szybko dojeżdża na miejsce kolizji. Platforma MegaHol przyzwala nam na daleko idącą specjalizacje pojedynczych ekip pomocy drogowej, a dzięki temu każde zlecenie łatwiej nam oceniać jednostkowo i kierować tam kadrę najlepiej skomponowaną do tej roli. Chętni również jesteśmy na nadzwyczaj skomplikowane usługi domagające się specjalistów z wielu dziedzin, bo dzięki sieci rozporządzamy nie tylko uniwersalnymi, ale i specjalistami skupionymi na pojedynczej dyscyplinie. Chociażby specjalną grupę serwisu mobilnego i specjalistyczny ciągnik siodłowy, który wyciągnie TIR-a z parowu, jak również przyślemy lawetę o optymalnych parametrach. Korzystanie z odpowiedniego sprzętu w znacznej mierze definiuje zdolności ciężarowej pomocy drogowej. Platforma dostarcza nam tą dostępność, o którą ciężko jest niewielkim, samodzielnie funkcjonującym warsztatom.Czy jest oficjalny cennik usług?


Zdecydowanie nie ma schematu sytuacji drogowych, który można by jakoś przenieść na sztywny taryfikator usług pomocy drogowej, a jeśli nawet to takich przykładów jest nie wiele. w MegaHol zasadą jest pierwsza symulacja kosztów usługi przeprowadzona w chwili aprobowania wezwania. Pierwsze ustalenia można wykonać w chwili składania zlecenia usługi. Ponieważ ze zleceniodawcą możemy ustalić: rodzaj samochodu, drogę do miejsca kolizji i możliwego miejsca przewozu, rodzaj uszkodzeń, a w konsekwencji model środka transportu jaki powinno się zadysponować. To wystarczy, by orientacyjnie oszacować wartość zamawianej usługi. Tymczasem w przypadku zdarzeń losowych jest absolutnie możliwa poprawka kalkulacji już na miejscu kolizji. Pamiętajmy natomiast, że zdecydowanie podobnie do tanich sieci handlowych, w naszej sieci usługi identycznej klasy są najczęściej tańsze niż u indywidualnie realizującej zlecenia konkurencji. MegaHol ma również poświadczone umowy z dużą reprezentacją ubezpieczycieli co umożliwia zleceniodawcom rozliczenia bezgotówkowe za wszystkie usługi.Jakie usługi proponujecie poza holowaniem?


 • W MegaHol, faktycznie tylko dzięki działaniu w sieci, oferta usług jest bardzo bogata.
 • Flagową usługą jest holowanielawetowanie wszelkich pojazdów.
 • Awaryjny transport podróżnych autolawetą konkretnie do 6 osób.
 • 24h Mobilny serwis ciężarowy. Obsługa TIR-ów, specjalistycznych samochodów ciężarowych czy dostawczych, a także pełny serwis samochodów osobowych.
 • Mobilna wulkanizacja opon w każdym rozmiarze. Szczególnie TIR-y są naszą branżą.
 • Transport usługowy wszelkich pojazdów od aut osobowych po ciągniki.
 • Transport maszyn budowlanych, rolniczych i oczywiście drogowych.
 • Transport pojazdów niekonwencjonalnych, ale też powiedzmy autobusów.
 • W granicach nie tylko długoterminowych umów dla leśnictwa, budownictwa, energetyki czy przemysłu świadczymy usługi transportu dłużycowego.
 • Efektywne wyciągnięcie samochodów z trudnego obszaru bez nowego uszczerbku.
 • Dostarczenie na drodze paliwa oraz innych niezbędnych w samochodzie płynów eksploatacyjnych.

Taki komfort kompletnej bezawaryjności ciężarowej pomocy drogowej przy jednoczesnym oferowaniu prac transportowych umożliwia nam struktura platformy w której działamy. Oczywiście to zasługa liczby i rozpiętości będącego w naszej dyspozycji taboru lawet, autolawet oraz naczep niskopodwoziowych. To na pewno jest realne jedynie w sieci, gdzie wystarczy właściwie zdywersyfikować zasoby indywidualnych, zrzeszonych w sieci oddziałów. w identycznym czasie, nie tracąc na jakości i czasie usługi, możemy prowadzić kilkanaście zleceń. Ponadplanowe usługi ponad pomoc drogową świadczymy w granicach całego kraju i w granicach Unii Europejskiej, ale również 24h na dobę każdego dnia.Jak osiągnąć pewność, że pomocy udzieli wam MegaHol?


Z pewnością polecamy zatelefonować do MegaHol w razie takiej konieczności, wcześniej notując sobie nasz numer. MegaHol oferuje swoje usługi kontrahentom indywidualnym i flotowym i ze wszystkimi może ratyfikować stabilną umowę obsługi. Stałe umowy deklarujące pomoc drogową to w naszej gałęzi powszechna pragmatyka. Tak samo floty TIR jak i lżejszych aut ciężarowych czy dostawczych oraz busów, a także korporacje taksówkowe, zabiegają o zawarcie takich umów, a my mamy je w naszej propozycji. Szybki przyjazd na miejsce zdarzenia oto to co w pierwszym rzędzie umożliwia kontrahentom trwała umowa. Kolejną wartością długoterminowej umowy, rzecz jasna poza szybkością działania, jest też faktyczna wiedza na temat taboru będącego w flocie zleceniodawcy co wpływa na odpowiedniejsze wyszkolenie firmowych drużyn i sprzętu do realizacji usługi. Choćby serwis mobilny. Gdy jest zawczasu przygotowany do pracy z rozpoznanym taborem to wyraźnie wzrasta i szybkość i marka usługi i będą mniej dokuczliwe szkody kontrahenta. Zmniejszenia niebezpieczeństwa strat poprzez zatwierdzenie z nami umowy mogą dopiąć absolutnie nie tylko instytucje z okolic Gorzowa Wielkopolskiego, lecz na tych samych regułach firmy, których tabor często porusza się w tym regionie. Powiadają, iż nie ma nic pewnego. To może lepiej zagwarantować sobie choćby pomoc drogową od ręki w momencie nieprzewidzianego wypadku.


Holowanie wyłącznie zdecydowanie do dobrobytu – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: