LAWETA ŚLĄSKIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŚLĄSKIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNaokoło są po prostu instytucje my jesteśmy szczególni. Nasza pomoc drogowa będzie na pewno niby zaufany przyjaciel, który wyjedzie natychmiast żeby udzielić Ci porady. Zatem niczym przyjacielowi możecie nam zawierzyć gdyż jesteśmy gotowi na wszelkie okoliczności.


Gdy przejeżdżając w rejonie śląska spotka Cię w podróży niefortunne zajście niezwłocznie dzwoń do MegaHol. Wystukaj numer do przyjaciela, który będzie potrafił skutecznie działać w wypadku stłuczki lub usterki. Przybędziemy najszybciej. W naszej kadrze są fachowcy którzy dowiozą mobilny serwis.


Drobne naprawy to wcale nie jest trudność, która na drodze mogła by zaistnieć dla nas kłopotem nie do rozwiązania. Będzie dla nas przyjemnością dopomóc Ci w błyskawicznej reperacji wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dowiezieniu paliwa czy w wymianie względnie wulkanizacji koła. Jeśli powinno być niezbędne holowanie względnie autoautolawety, lub ewentualnie autolawety podobnie nie będzie to stanowić dla nas kłopotu. W okolicy kolizji lub usterki zawsze pomagamy sprawnie ją zabezpieczyć. Na każdej ścieżce, w dowolnym miejscu, w jakimkolwiek zaułku – to jest nie znaczące gdzie utkwił Twój samochód. My zwyczajnie wiemy gdzie jesteś oraz jak należy Ci dopomóc. Gdyż mapa rodzimych dróżek nie jest dla nas zagadką.


Bezwarunkowo utrwal lub zapamiętaj ten kontakt do przyjaciela. Możesz się zorientować w całym kraju jak potrafi być potrzebny. Jesteś w stanie dzwonić o każdej porze. Trafimy na miejsce – na pewno! Naprawdę tak pracuje prawdziwa pomoc drogowa. MegaHol całą dobę dla was. Przyjaciele właściwie tacy są.


24 godziny na dobę u nas masz pewne usługi:

  • Stawianie samochodu na kołach względnie wydostanie go na drogę
  • Usunięcie paliwa źle wlanego lub dolanie ubytku paliwa w baku
  • Pomoc w zakresie Assistance czy nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Transport, fracht na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

Jeżeli to nie kłopot przyjrzyj się faktom! Przyjaciel ze śląska jest zdecydowany do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety, a opcjonalnie autolawety wkraczają w grę jeśli zamierzamy zastosować szybki jak również prosty system przewozu defektowych samochodów. Tam gdzie w grę wchodzi autostrada należy pamiętać, że to jedyna dopuszczalna forma ponieważ holowanie jest w tym wypadku prawomocnie zabronione. Pewność dają nam świetnie wyposażone, profesjonalne pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca zabrać 5-ciu podróżnych) oraz fachowa załoga. Zabezpieczenie załadunku oraz przewozu samochodu jest stuprocentowe dzięki takiej polityce sprzętowo-kadrowej. Zepsuty samochód i wszystkich podróżnych przez całą dobę dowieziemy prędko i pewnie na wyznaczone miejsce.


Stan samochodu musi być właściwy, a przepisy kodeksu drogowego muszą akceptować holowanie jeżeli byśmy planowali zmienić na tą formę przewozu. Z prędkością 60 km/h może przemieszczać się na trasie ten skład, holowanie więc wydaje się być po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kiedy pojazd ciężarowy ulega na jezdni kolizji to w sumie ogromny problem i my mamy tego świadomość. TIR jeśli ulegnie kolizji zawsze jest pretekstem do kłopotów na drodze. Często ostatnim środkiem odkorkowania drogi może być holowanie. Doskonale zawsze jesteśmy gotowi na to rozwiązanie.


Zarządzamy specjalistycznym sprzętem, który pozwala nam na holowanie dowolnego pojazdu. Wśród dysponowanego przez nas sprzętu są specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i kompletna gama sprofilowanego sprzętu dodatkowego. Czerpiąc z tego, bezpiecznie oraz efektywnie transportujemy pojazdy dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, zespoły ciężarowe czy autobusy. Ani wymagający dostęp, ani stan pojazdu nie utrudni nam wydostania TIR-a z rowu, a potem ulokowania go na kołach.


Nie ma konieczności aby gdzieś składować ładunki przewożone przez unieruchomiony pojazd, bowiem jesteśmy w stanie taki przewóz zorganizować. Pozbieramy, przepakujemy a następnie dowieziemy zgodnie ze wskazaniem gestora ładunku.


Wasz spokój wewnętrzny i bezpieczeństwo zawsze będzie dla nas pierwszym wyborem dlatego 24 godziny na dobę dyżuruje nad nim nasza profesjonalna, wykwalifikowana kadra. Rozwojowe zaplecze dozwala nam bez względu na warunki pogodowe którekolwiek wezwanie skutecznie podjąć w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Wyeliminować niesprawność zdarza się momentami bardzo sprawnie. Przekuta opona, zamknięte w samochodzie kluczyki, brak oleju, paliwa czy czasami zatankowanie do baku złego paliwa, zniszczone wycieraczki, a także wiele innych niweczących dalszą jazdę, jednakże takich które można naprawić z dala od warsztatu. Pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis dokładnie w tych epizodach potrafi się przez całą dobę wykazać sprawnością. Okaże się ewidentne, że nie ma powodu by korzystać z lawety. W 24 godzinnej ofercie usług jest również mobilny punkt wulkanizacji, z którym nasz serwis dojedzie bezzwłocznie.


Obsada, jaka hołubi mobilny serwis cechuje się dużym profesjonalizmem. Na drodze są w stanie skutecznie podjąć różne drobne naprawy, bez względu na to czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego bez względu na markę.


Jedyne co potrzeba to jednorazowy telefon. Uzgodnimy szczegóły niesprawności i markę samochodu, a zaledwie za kilkanaście chwil mechanik będzie na pewno w rejonie lokalizacji zdarzenia. Nie ma bliźniaczych niesprawności dlatego do dowolnego epizodu przystępujemy wszechstronnie by w pełni wspomóc kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Przewóz maszyn budowlanych wymaga profesjonalnego taboru, którym administrujemy i stąd proponujemy tę usługę. Przewieziemy bezpiecznie koparkę gąsienicową jak również ciężki spychacz i oczywiście jakąkolwiek nawet nietypową z dużych maszyn drogowych. Również transport dużych maszyn rolniczych nie przedstawia problemu. Do przewozu wózków widłowych używamy trochę mniejszych pojazdów, ale nasi kierowcy są stosownie przeszkoleni do przewozu małych, ale ciężkich pojazdów. Baza pojazdów jaką wykorzystujemy pozwala nam rozpocząć zadania z obszaru przewozu towarów ponadnormatywnych oraz transportu dłużycowego. Kłopotliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenia i rzecz jasna… wiele innych specyficznych towarów.


Usługi takie wykonujemy na terenie naszego kraju, a także zagranicą. Ładunki każdorazowo odrębnie ubezpieczamy i rzecz jasna dysponujemy dokumentacją, która upoważnia nas do świadczenia takich usług.Dlaczego my?


Z tego powodu, że MegaHol to specjalistyczna pomoc drogowa czynna 24h na dobę i 365 dni w roku, nie tylko w tym regionie, lecz w całym kraju. Gdyż wiele ośrodków zaaprobowało współpracę i pozwoliło swoim specjalistom skumulować tu doświadczenie, umiejętności i oczywiście Gdyż tak się ułożyło, iż specjaliści z całego szeregu ośrodków zjednoczyli wszystkie siły i podzielili się doświadczeniem, obserwacjami oraz wiedzą. A nasza pomoc drogowa rozpoczęła działalność na takiej kanwie. W doskonałej skuteczności oraz jakości usług, jaką jesteśmy w stanie państwu dzisiaj zaoferować w odpowiedniej cenie, widać zdecydowanie jak wielki wpływ posiadał na to ten sposób działania.


Dowolną usługę szacujemy odrębnie. Kalkulując wycenę kierujemy uwagę na: użycie części zamiennych, zakres czynności wykonanych na miejscu, czy została wykorzystana autoautolawety ewentualnie holownik, miejsce zdarzenia zdarzenia i rzecz jasna rodzaj samochodu, który serwisujemy.


Nasza usługa, którą przeprowadzamy ze względu na straty zaistniałej w rezultacie kolizji nie z Państwa przyczyny, może być zapłacona z OC sprawcy. Może być również bezpłatna w sytuacji jeśli dysponują Państwo adekwatnym ubezpieczeniem Assistance.Noś nas w pamięci!

Wyłącznie Pomoc drogowa MegaHol – pod telefonem wyczekuje przyjaciel ze śląska gotów do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: