LAWETA USTRZYKI DOLNE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych USTRZYKI DOLNE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza strona jest zawsze dla Was. Dzień dobry!


Najwidoczniej potrzebujesz pomocy drogowej w okolicy MIASTA. Trafiłeś wyśmienicie. w realiach awaryjnych, w momentach jakichkolwiek doświadczeń losowych na drodze, a przed wszystkim w usługach holowania wszystkich aut poczynając od TIR-a przez inne samochody ciężarowedostawcze, należymy do awangardy w tej branży. 24h na dobę, niepodważalną rękojmię klasy i zaufania gwarantuje autolawety wynajęta z MegaHol.


Skoro to awaria dzwoń natychmiast. w tym momencie nie trać już czasu na czytanie. Znajdziemy moment aby się potem odkryć bliżej.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jeśli tym razem dysponujesz czasem i masz chwilę, więc pojawiłeś się na naszej stronie bo potrzebujesz bezpieczeństwa. Oczekujesz w dalszym horyzoncie stu procentowej gwarancji sprawdzonej klasy usługi. To znaczy skoro zamierzasz zapoznać się z pełną ofertą usług, nie wyłącznie holowania, gwarantowanych przez MegaHol – ogólnopolską sieć zespołów świadczących usługi ciężarowej pomocy drogowej, to zachęcamy do konwersacji. Tymczasowo do konwersacji wirtualnej, w której odpowiemy na kilka przeważnie kierowanych do nas pytań.


Jedno pytanie pojawia się statystycznie jako jedno z pierwszych:Teraz klika informacji o MegaHol.


MegaHol, jakkolwiek może podpowiadać to nazwa, absolutnie nie obsługuje wyłącznie TIR-ów. Ta sieć buduje ogólnopolską platformę z drobnych zespołów ciężarowej pomocy drogowej służąc pomocą zdecydowanie nie tylko samochodom ciężarowymdostawczym. Transport lawetą lub autolawetą, ale też holowanie aut osobowych, lawetowanie jednośladów oraz lżejszych pojazdów takich jak przypuśćmy kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Oczywistą prawidłowością specjalizowania się w TIR-ach musi być świadczenie usług w kierunku frachtu ciężkich maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych, bowiem w sieciowej dyspozycji są stosowne lawetynaczepy niskopodwoziowe. Od dawna działamy na gruncie Górnego Śląska oraz okolicznych regionów choć rozpoczynaliśmy tylko w Dąbrowie Górniczej. Teraz jesteśmy w Ustrzykach Dolnych, ale również w wielu nowych miejscach Polski i wszędzie tam można czerpać z naszej fachowej pomocy.


Powinno się o nas wspominać, gdyż prędko znajdziemy się praktycznie w całej Polsce.Co takiego kierowca może zyskać na istnieniu platformy?


Pewność wysokiej klasy oraz bezpieczeństwa usługi przez 24h na dobę. w dziedzinie usług holowania chyba nie można żądać więcej? Także bogaci kontrahenci dokładają znaczną miarę do wysokości kosztów usługi, jednak nieczęsto dzieje się tak w przykładzie przywołań pomocy drogowej. To dzięki sieci, MegaHol natychmiast dojeżdża w rejon kolizji. Platforma MegaHol przyzwala nam na daleko idącą specjalizacje poszczególnych ekip pomocy drogowej, a dzięki temu każde zlecenie łatwiej nam rozpatrywać odrębnie i kierować tam drużynę najlepiej dopasowaną do tej usługi. Nie jest dla MegaHol problemem wysłanie do złożonego zlecenia kilku specjalistów, którzy na etacie działają w innych oddziałach, ale działających w granicach naszej sieci. Bezpośrednio w kryzysowych okolicznościach zwykle zmuszeni są do działania ci którzy akuratnie przyjechali i trzeba sprowadzać kolejną firmę jeśli, akurat nie można rozwiązać problemu. U nas jednocześnie pojawią się wszyscy którzy obecnie są pomocni chociażby konieczne było kojarzyć siły licznego grona zespołów z sieci. Dzięki sieci już posiadamy kooperantów, którzy potrafią się nawzajem wzmocnić w odpowiedni sprzęt i mechaników. Partnerów, których skromniejsze firmy będą dopiero szukać w momencie kiedy okazują się nieodzowni.Jaka obowiązuje wartość usługi?


Pomoc drogowa to kłopotliwy temat do wprowadzenia stabilnej stawki za usługę szczególnie, iż za każdym razem podejmujemy się szeregu działań, które są przed wyruszeniem nieprzewidywalne. Tu regułą jest wczesna kalkulacja usługi przygotowana w chwili otrzymywania wezwania. Istnieją dane, istotne dla kalkulacji usługi, które jesteśmy wstanie uzyskać w zasadzie w czasie przyjmowania zlecenia. To model pojazdu, jego stan w opinii klienta, odległości jakie będziemy musieli pokonać, a na tej bazie realna jest też decyzja o wyekspediowaniu odpowiedniej lawety czy naczepy niskopodwoziowej. Dyżurny będzie wiedział jakie powinien zadawać pytania i takie informacje zapewnią mu wszystko co jest konieczne do tymczasowej wyceny. Jednak musimy wiedzieć, że na miejscu kolizji ma prawo pojawić się mnóstwo nieprzewidzianych kłopotów, które zmuszą nas do korekty wyceny. Sieć ma jednakże dla finalnej ceny usługi kolosalne znaczenie, ponieważ jak to bywa zwykle w podobnych wypadkach pomaga zredukować wszelkie wydatki, a w związku z tym zamykającą wycenę. Trzeba też mieć na uwadze, iż dzięki umowom z liczną grupą ubezpieczycieli MegaHol wykonuje dodatkowo usługi bezgotówkowe.


Czy poza holowaniem obecne są w naszym arsenale propozycji jakieś dodatkowe usługi?


 • MegaHol dzięki platformie wykorzystuje duży wachlarz usług.
 • Rzecz zrozumiała normą jest pomoc drogowa przez usługę holowania i lawetowania.
 • Oferujemy przerzut poszkodowanych autolawetą korzystającą z 6 miejsc dla pasażerów.
 • Ciężarowy serwis mobilny w czasie 24h na dobę. Obejmujący TIR i samochody dostawcze.
 • Osiągalna w 24h na dobę ciężarowa mobilna wulkanizacja z alternatywą wszystkich rozmiarów opon, aż po auta osobowe.
 • Przewóz wszelakich pojazdów ciężarowych, w tym ciągników, jak również samochodów osobowych.
 • Usługa przewozu maszyn budowlanych, rolniczych oraz drogowych.
 • Usługi transportowe obejmują dodatkowo autokary, tramwaje, przyczepy mieszkalne i inne specyficzne pojazdy.
 • Fracht dłużycowy dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa czy energetyki.
 • Uwalnianie z pobocza, wykopu czy pola aut ciężarowych i nie jedynie takich.
 • Dowiezienie na trasie paliwa, a także innych niezbędnych w pojeździe płynów eksploatacyjnych.

Zdecydowanie nasza flota przede wszystkim pracuje w ramach pomocy drogowej, jednak dzięki sieciowej strukturze jesteśmy wstanie bez szkody dysponować poszczególne pojazdy do innych usług. Sieć zezwoliła nam zdywersyfikować zasoby konkretnych oddziałów w taki sposób, że dziś rozporządzamy pokaźną rozpiętością sprzętu co pozwala nam na szeroki arsenał dodatkowych usług. w jedynym czasie, nie tracąc na jakości i czasie usługi, jesteśmy wstanie wykonać kilkanaście zamówień. Nasze dodatkowe usługi oferujemy w obrębie całego kraju, a także w granicach Unii Europejskiej prze 24h na dobę przez cały tydzień.Czy zakłada się umowę, która zapewni nasz współudział w świadczeniu pomocy.


Raczej wystarczy zapamiętać sobie nasz numer i zatelefonować w razie potrzeby. Jesteśmy zdecydowani na stałe umowy zapewniające udział MegaHol w przedsięwzięciach pomocowych co zwłaszcza weryfikuje się w wypadku kontrahentów flotowych. Nic nie stoi na przeszkodzie by taką stabilną umowę ratyfikować i tutaj w Ustrzykach Dolnych. Budujemy takie rozwiązania z firmami korzystającymi z floty TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych, busów bądź taksówek. Długoterminowa opieka gwarantuje, że do awarii samochodów z floty dojedziemy szybciej niż przeciętnie. Zasługą stałej umowy staje się także łatwiejsze przygotowanie do wykonania usługi, gdyż będziemy z założenia znać rodzaj taboru swojego klienta. Na przykład serwis mobilny. Jeśli jest zawczasu przygotowany do pracy z rozpoznanym taborem to znacznie rośnie i szybkość i marka usługi i będą mniej dokuczliwe straty zleceniodawcy. Umowa z nami niechybnie zmniejsza ryzyko strat, więc jeżeli istnieje grupa, absolutnie nie obowiązkowo lokalna, której flota często porusza się w rejonie naszego Ustrzyk Dolnych to rekomendujemy jej nasze usługi. Pożądane jest mieć pomoc drogową pod ręką gdy zdarzy się nam kolizja.


MegaHolHolujemy w okolice spokoju!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: