LAWETA GRUDZIĄDZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GRUDZIĄDZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWypada rzetelnie zaakcentować, że naszą profesją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, to rzecz jasna nie oznacza, iż odmawiamy wykonania odmiennych zleceń, a zgoła przeciwnie administrując kompletnie wyposażoną bazą jesteśmy w stanie obsłużyć parę zamówień jednocześnie. Wszystkich klientów traktujemy tak jak przyjaciół, a to ważny krok do zapewnienia pomocy również tym którzy przemieszczają się nieco mniejszymi autami. Niezmiennie jesteśmy gotowi na holowanie aut ciężarowych w takim samym stopniu jak i innych aut i wszystkie nasze oddziały rozmieszczone w całej Polsce muszą być właściwie wyposażone.


Nie warto liczyć na szczęście, iż w drodze ominą nas problemy z niesprawnością pojazdu. Awaria zawsze może wam się zdarzyć w bliskości Grudziądza, lecz to nic bo i tu utrzymujemy nasz zespół, toteż zwyczajnie wybierz numer do Pomocy drogowej Piątkowski będziemy na miejscu zdarzenia wyjątkowo prędko. Notabene nie trzeba natychmiast holować pojazdu. W naszych oddziałach dysponujemy mobilnymi serwisami, i kompletnie wyspecjalizowaną kadrą. Miejsce zdarzenia na jakiś moment będzie specjalistycznym punktem warsztatowym, no i w ten sposób zaoszczędzimy czas i zminimalizujemy koszt awarii.


Każdą usterkę zawsze jesteśmy gotowi w stu procentach naprawić Dotychczasowe doświadczenie ugruntowało własną pewność siebie, a to przekłada się na wasze zadowolenie z realizowanego przez nas zlecenia. Drobne naprawy, jakie można wykonać bezpośrednio w rejonie awarii to dla pomocy drogowej zazwyczaj tuzinkowe niesprawności, a klientom hamują dalszą jazdę. Nasz profesjonalne załogi zainteresują się dowolną drobnostką zatem już na szczęście nie musisz się niepokoić o paliwo, wycieraczki, opony bowiem pod naszą kontrolą będziesz spokojny na drodze.


Miej to na względzie. Ty, całkiem możliwe, że dotarłeś do nas z odległego krańca Polski, jednak my pracujemy tu u siebie. Nieważne gdzie znalazły cię kłopoty my to miejsce odszukamy, więc szybko podamy ci przyjazną dłoń. Zaszła potrzeba pomocy wtedy dzwonisz, co zrozumiałe nie ważne o której godzinie, twoi przyjaciele czuwają całą dobę. Powinieneś mieć jasność co do tego, iż masz prawo być naszym dobrym przyjacielem nawet wówczas jeżeli absolutnie się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową Pomoc drogowa Piątkowski  tak właśnie jest. Naturalnie tak właśnie mamy.Gwarantujemy usługę o dowolnej godzinie dnia i nocy:

  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Postawienie pojazdu na kołach czy przeciągnięcie go na drogę
  • Dowóz paliwa bądź wyeliminowanie paliwa źle wlanego
  • Usługi w zakresie Assistance i nieodpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów

NASZA GALERIA


Tutaj na naszej stronie możesz zaznajomić się ze składnikami naszej oferty to ułatwi ci podjęcie definitywnej decyzji o przyszłej naszej pomocy. Ale oczywiście tu w Grudziądzu możesz liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Istotą wszystkich naszych usług na pewno jest ciężarowa pomoc drogowa, jednak nasza infrastruktura lawet czy autolawet na sto procent jest skomponowana do transportu każdego samochodu. Holowania auta osobowego może podjąć się każdy prowadzący korzystając z liny holowniczej, my jednak zachęcamy by w podobnych chwilach przyjmować pomoc od fachowców.


Są preteksty żeby tą radę rozpatrywać pryncypialnie. Niewątpliwie najistotniejszym będzie na pewno doświadczenie i profesjonalizm usługi. Wadliwość typowych lin holowniczych zwraca uwagę na sprzęt z jakiego dobrze by było korzystać przy tej usłudze. Na autostradach czy trasach szybkiego ruchu holowanie na lince na sto procent jest wzbronione. Stąd profesjonalnie zaopatrzone w odpowiedni sprzęt do lawetowania, kompetentne zastępy pomocy drogowej Piątkowski zawsze są najodpowiedniejszym wyborem.


Jakikolwiek typ aut możemy przewieźć używając własnych lawet, czy też autolawet. Bezpośrednio w miejscu zdarzenia zjawimy się bardzo szybko dostarczając optymalny sprzęt do bezpiecznego odtransportowania waszych pojazdów i podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To wszystko co kochamy. Przewóz aut ciężarowych również ciężarowa pomoc drogowa to płaszczyzny w których przewidujemy być najdoskonalsi. Zapewniamy dużą propozycję i kompetentne zrealizowanie prac. Wszyscy doskonale kojarzą jakże przykrą potrafi być na ulicy awaria TIR-a. Długie korki mogą się tworzyć też na drodze dwupasmowej gdy wykluczymy z ruchy pojedynczy pas. A wynik może być gorszy jeśli do usterki dojdzie na drugorzędnej, ale uczęszczanej szosie. Dlatego błyskawiczna reperacja względnie skuteczny, specjalistyczny przerzut tego samochodu jest naprawdę ważny.


Wszystkim co celowe do eliminacji takich strat administruje ciężarowa pomoc drogowa Piątkowski, to znaczy holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, silny sprzęt do robót posiłkowych. Posiadamy więc perspektywę błyskawicznego otwarcia drogi oraz przetransportowania TIR-a w najlepsze miejsce pozwalające wszczęcie bezkolizyjnej formy remontu. Skutecznie oraz bezawaryjnie dostarczymy pełen wachlarz uciążliwych aut w tym: maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy.


Ale wartość naszych usług gwarantowana jest przede wszystkim przez doświadczoną załogę pełniącą dyżur nieustannie w naszych oddziałach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Może zdarzyć się, że akurat na szczęście nie będą konieczne holownik no i niskopodwoziówka. Istotnie tak się zdarzy kiedy skutki usterki uda się skasować na w rejonie wydarzenia co, także na autostradzie, prędko może wykonać wyspecjalizowana załoga mobilnego serwisu.


Jeśli chodzi o nas to śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy gotowi na mnóstwo rodzajów niesprawności od wulkanizacji opon po remonty silnika. Mechanik mobilnego serwisu startuje zupełnie zorganizowany , a zawdzięcza to specjalnemu rekonesansowi, jaki prowadzimy w trakcie uznania zlecenia. Zapewne w przebiegu reperacji może się okazać, iż niesprawność jest groźniejsza niż przewidywania i w takiej sytuacji niezwłocznie zawsze jest sprowadzana, czekająca na wezwanie autolawety bądź naczepa niskopodwoziowa z holownikiem.


Chcemy do zleceń podchodzić szczególnie jednostkowo ponieważ mamy jasność co do tego, że każdy dowolny incydent potrafi być nowy. Kontrahent ma prawo akurat nie mieć racji przynajmniej co do diagnozy okoliczności zdarzenia, natomiast my umiemy wsłuchać się w jego propozycje i wskazówki, a później wysnuć stosowne wnioski, bowiem w taki sposób postępuje się z przyjaciółmi. Luksus funkcjonowania gwarantuje nam doskonale zaopatrzone zaplecze, w związku z tym wysłuchanie zleceniodawcy powinno nam tylko ułatwić pracę.Transport niskopodwoziowy

Profesjonalną paletę usług uzupełniliśmy o przewóz ciężkich maszyn budowlanych, drogowych czy też rolniczych ponieważ szeroka podwalina w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników pozwoliła nam na takie rozstrzygnięcie bez strat dla podstawowych usług. To prawda, że w tej gałęzi przewozu nie specjalizujemy się, jakkolwiek gdy wśród perfekcyjnych kierowców otrzymuje się tylu z właściwym doświadczeniem nie wolno nie skorzystać z takiego potencjału.


Transporty realizujemy w kraju i zagranicą profesjonalnie dowożąc na określone położenie maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do masywnych jakkolwiek niedużych wózków widłowych oraz pikapy czy busy. Plus ładunki ponadnormatywne czy transporty dłużycowe.


Jesteśmy pewni naszych kierowców i sprzętu jakim dysponują, a jednak w każdym przypadku nasze transporty są całkowicie ubezpieczone. Wszelkie formalności także dokumenty wskazane do specyfikacji połączonej z realizowaną przez nas pracą, w każdym przypadku przejmujemy na siebie.Dlaczego my?

Toć dlaczego nie? Dlaczego nie pomoc drogowa Piątkowski? Nie staramy się umniejszać umiejętności pozostałym, ale oczywiście nikt tego rzecz jasna nie uprawia pisząc, iż jest najlepszy. Nie powinno się przyjmować, iż coś nie funkcjonuje prawidłowo w domenie pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej gdy faktycznie wiele tego rodzaju zakładów broni się na rynku.


Namawiamy zwróć na to uwagę patrząc zdecydowanie z nowej flanki. Pojedynczy zakład prawdopodobnie nie będzie operował naprawdę tak uniwersalnym zespołem pojazdów i sprzętem jak firma należąca do platformy tworzącej się z znacznej ilości wspólników. W sprawie kadr firmowa sieć także ma przewagę nad pojedynczym warsztatem, nawet wówczas jeżeli funkcjonują tam prawdziwi specjaliści. Pomoc drogowa Piątkowski? to wyjątkowe połączenie lokalnych zakładów, które wzajemnie się wspomagają będąc dodatkowo w pobliżu wydarzenia przy tym gospodarując niepowtarzalnym wachlarzem zespołu pojazdów i sprzętu.


Jako istota regulująca normę dostarczania naszych usług znakomicie potwierdza się credo „Bądź przyjacielem klienta”. Zapewne z usługą dojedzie niewielka, familijna obsada profesjonalistów, jednak wspomagana mocą dużej firmowej sieci.


Indywidualna kalkulacja prac powoduje, że niejednokrotnie będziecie mieć niższe koszty niż oczekujecie. W sytuacji usług realizowanych z OC ewentualnie Assistance nie musi się regulować zapłaty, gdyż rozliczamy się wprost z ubezpieczycielem.


Pomoc drogowa Piątkowski? , rzecz jasna nie tylko ciężarowa pomoc drogowa, wydaje się być oczywiście taka. Liczący na Twój telefon przyjaciel z Grudziądza.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: