LAWETA LISIEWO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LISIEWO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza jednostka naprawdę jest zupełnie inna. Nasza pomoc drogowa będzie na pewno jak najdroższy przyjaciel, który wyruszy niezwłocznie żeby udzielić Ci ochrony. Zatem jak przyjacielowi nie bójcie się nam zawierzyć bo jesteśmy przyszykowani na każdą sytuację.


Gdyby przytrafiła Ci się kolizja czy awaria w strefie naszego Lisiewa zadzwoń do przyjaciela, który na sto procent jest nieopodal – dzwoń do pomocy drogowej Piątkowski. Zjawimy się na miejscu błyskawicznie. Dowieziemy mobilny serwis a przede wszystkim przeszkolonych specjalistów.


Drobne naprawy na ulicy nie będą dla nas uciążliwością. Nie jest tajemnicą, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, wjechać na zostawiony śmieć na ulicy i w ten sposób naruszyć oponę, zapomnieć o konserwacji wycieraczek, które psują się w ulewny deszcz na autostradzie czy nie podmienić w odpowiedniej chwili akumulatora , a potem w zamian dostać poważny kłopot z odpaleniem pojazdu. Te wszystkie drobne usterki usuniemy dla Ciebie ku obustronnej satysfakcji. W dowolnej chwili zadania możemy przesądzić, że nieodzowna wydaje się być autolawety, autoautolawety bądź holowanie. Ubezpieczamy miejsce zajścia natychmiast po przyjeździe. Stanąłeś na autostradzie, drodze ekspresowej ewentualnie dojazdowej ścieżce – każdorazowo jesteś w komfortowej sytuacji rozumiejąc, że dla nas nie znaczy to niedogodności. Dostarczymy pomoc w dowolnej lokalizacji. Bo znajdujemy się u siebie dlatego znamy tu obojętnie którą trasę.


Bez kontaktu do przyjaciela nigdy nie jedź w podróż. W całym kraju prawdopodobnie może być ewidentnie potrzebny. Jesteś w stanie wydzwaniać o dowolnej godzinie. Zajedziemy – możesz być pewien! Pomoc drogowa Piątkowski tak właśnie funkcjonuje. Wiarygodna pomoc drogowa! Przyjaciele zasadniczo tacy są.


Oczywiście i w dzień i w nocy będziesz mógł rozważać naszą pomoc:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Przeciągnięcie pojazdu na drogę albo postawienie go na kołach
  • Usunięcie błędnie zatankowanego paliwa albo dowóz paliwa
  • Usługi w ramach Assistance i darmowe usługi z OC winnego kolizji
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdówUstal szczegóły! Przyjaciel z miasta Lisiewo na sto procent jest zdeklarowany do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety bądź autolawety wkraczają w grę jeżeli rozważamy szybki jak również łatwy system transportu zniszczonych samochodów. Wypada jednak wspomnieć, że na autostradzie holowanie jest prawomocnie zabronione, więc to jedyny klucz z jakiego jesteśmy w stanie tu skorzystać. Profesjonalne pojazdy i oczywiście rzetelna załoga. Pomoc drogowa w okolicy Lisiewa ma podstawy aby być przekonaną o własnej sile. Do wykorzystania jest też autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Zapewnia nam to prawo do gwarantowania całościowego bezpieczeństwa załadunku , a także transportu pojazdu. Dowieziemy na wskazane miejsce bezpiecznie i całodobowo tak samo samochód jak też jego podróżnych.


Niewykluczoną zamianę rodzaju pomocy na holowanie wolno Państwu przedsięwziąć w każdej chwili o ile przystają na to paragrafy i stan pojazdu. Zdecydowanie zawsze jesteśmy na takie rozwiązanie gotowi. Warto natomiast aby zleceniodawca posiadał świadomość, że taki skład zdecydowanie powinien przemieszczać się jedynie z prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Gdy pojazd ciężarowy ulega na jezdni kolizji to w sumie spory dylemat , ale my odczuwamy tego świadomość. Nie dużo pojazdów na tyle efektywnie potrafi utrudnić ruch na drodze jak unieruchomiony TIR. Jeżeli taka niesprawność trwa za długo nierzadko należy podejmować holowanie. Z tym kłopotem poprzednio mnóstwo razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy kwestię natychmiast i skutecznie.


Holowanie samochodów nie ma przed nami tajemnic gdyż rozporządzamy branżowym sprzętem. Pośród posiadanego przez nas sprzętu znajdują się specjalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i pełna rodzina sprofilowanego sprzętu pomocniczego. Czerpiąc z tego, pewnie oraz sprawnie transportujemy samochody dostawcze i ciężarowe, zespoły ciężarowe lub autobusy. Nawet TIR-a wydobędziemy z parowu i umieścimy na kołach nie bacząc na stopień uszkodzenia samochodu bądź nieprzyjemny dostęp.


Możemy także zapewnić optymalny samochód do przewozu towarów przewożonych w naruszonym aucie. Jesteśmy przygotowani na zaaranżowanie ich przewozu w wskazane miejsce.
Nad zapewnieniem Wam wewnętrznego spokoju i bezpieczeństwa czuwa 24 godziny na dobę wykwalifikowana, kompetentna kadra. Przez całą dobę, nie bacząc na warunki atmosferyczne, rozwojowe zaplecze pomaga nam zrealizować dowolne zamówienie.Mobilny serwis 24h


Bynajmniej nie brakuje awarii nietrudnych w naprawie. Takie nieskomplikowane niesprawności, ale utrudniające dalszą podróż to pospolite zdarzenia. Ubytek oleju, paliwa czy też dolanie do zbiornika złego paliwa, zamknięte w pojeździe kluczyki, przebita opona, zepsute wycieraczki i rzecz jasna mnóstwo innych drobnych incydentów, które potrafią nas spotkać na trasie. Mobilny serwis pobliskiej pomocy drogowej na szczęście proponuje doraźne naprawy całodobowo. Nie zasadna będzie autolawety. Sprawny dojazd to zaleta naszego serwisu szczególnie kiedy niezbędny jest mobilny warsztat wulkanizacji, który 24 godziny na dobę jest w palecie usług.


Obsługa, jaka hołubi mobilny serwis chlubi się prawdziwym profesjonalizmem. Bez względu na markę i model samochodu mogą wykonać na trasie przeróżne drobne naprawy. Dzwonisz jedynie raz. Odbieramy bezzwłocznie. Po sprawdzeniu szczegółów usterki, marki pojazdu i lokalizacji przyjeżdżamy na miejsce zdarzenia w kilkanaście chwil. Priorytetem naszych działań jest w pełni pomóc kierowcy dlatego do potencjalnych przypadków podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Również przewóz maszyn budowlanych jest znaczącym wycinkiem w obszernej propozycji naszych usług. Lokalna flota jest przygotowana na przewóz dużych maszyn budowlanych w sposób całkowicie bezpieczny. Maszyny rolnicze, zwłaszcza takie potrzebujące specyficznej troski, też są na tej liście pojazdów, do których transportu przystępujemy. Odpowiednio przeszkoleni do przewozu małych, lecz ciężkich pojazdów, kierowcy są przygotowani do przewozu powiedzmy wózków widłowych. Kierujemy taborem zapewniającym fracht towarów ponadnormatywnych czy transport dłużycowy. Transportujemy wielkogabarytowe zbrojenia, a bywa że i uciążliwy gruz. Takie usługi przewozowe realizujemy na obszarze naszego kraju i zagranicą. Przedstawiamy pełną dokumentację konieczną do ich świadczenia i ubezpieczamy transportowane ładunki.Dlaczego my?


Albowiem naszą usługę widzimy jako powinność. Dlatego dbamy o was przez 365 dni w roku, 24h na dobę. Pomoc drogowa Piątkowski to pomoc drogowa z kręgosłupem. Gdyż cały szereg fachmanów z poświadczonymi kwalifikacjami, funkcjonujących w naszym kraju, podzieliło się z nami profesjonalnym doświadczeniem i mądrością byśmy umieli ułożyć metody zapewniające efekt. Otóż z takiego powodu w niewygórowanej wycenie uzyskujecie usługi na wysokim, specjalistycznym pułapie.


Każdą usługę szacujemy rozdzielnie. Szacując cenę kierujemy uwagę na: rozmiar robót wykonanych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety względnie holownik, lokalizacja zdarzenia, typ pojazdu, który serwisujemy i użycie części zamiennych.


Konkretne nasze usługi będą mogły być darmowe jeśli Państwo mają ubezpieczenie Assistance, lub do awarii doszło z winy osoby trzeciej i rzecz jasna naszą usługę będzie można opłacić z OC sprawcy kraksy.Przyjaciel nie rozczaruje!

Niezmiennie Pomoc drogowa Piątkowski – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Lisiewa który przenigdy nie rozczarowuje.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: