LAWETA RADZYŃ CHEŁMIŃSKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RADZYŃ CHEŁMIŃSKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPowinno się uczciwie zaakcentować, iż naszą profesją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, to rzecz jasna nie zakłada, iż odmawiamy wykonania odmiennych zamówień, a wręcz przeciwnie zarządzając wyśmienicie wyposażoną infrastrukturą jesteśmy w stanie obsłużyć kilka zamówień jednocześnie. Zawsze klienta uważamy za przyjaciela w związku z tym tak podchodzimy do pomocy której nasz przyjaciel oczekuje nie bacząc jakie gabaryty posiada jego pojazd. Niezmiennie jesteśmy przygotowani na holowanie pojazdów ciężarowych w identycznym zakresie jak i pozostałych pojazdów i wszystkie nasze warsztaty rozmieszczone w całej Polsce są adekwatnie zaopatrzone.


Niestety nie wolno liczyć na fart, że w podróży zostawią w spokoju nas problemy z niesprawnością samochodu. Dobrym rozwiązaniem wydaje się być w tej sytuacji zatelefonować do pomoc drogowa Piątkowski, a szczególnie jeśli przydarzy ci się taki przypadek w przestrzeni Radzynia Chełmińskiego, ponieważ to pewna pomoc drogowa. Jest natomiast pytanie – Czy na pewno natychmiast trzeba samochód holować? Niejako w pierwszej kolejności warto zastosować mobilny serwis, a nasze profesjonalnie wykwalifikowane załogi są w stanie sobie dać radę z reperacją. Nasze działania na miejscu zdarzenia przywiodą do sprawnego wyeliminowania awarii.


Jesteśmy pewni, iż rozwikłamy dowolny defekt. Faktem jest, że do tej chwili zawsze rozstrzygaliśmy pomyślnie wezwania, nabraliśmy zatem przekonania do naszych rozstrzygnięć. Wiele awarii które uniemożliwiają klientom dalszą podróż dla naszych załóg okazuje się banalnymi do naprawy. Nie uruchamiający się zespół napędowy, wycieraczki, paliwo, opona lub całe mnóstwo nie spodziewanych detali, opanujemy jakąkolwiek błahostką.


Oczywiście to ważne! Ty, być może przybyłeś do nas z dalekiego końca Europy, ale my pracujemy tu u siebie. Fakt, że ze swoim defektem ugrzązłeś w lokum niezrozumiałym dla ciebie do usytuowania nie będzie miał dla pomocy drogowej znaczenia bowiem znamy tutaj każdy kąt. Jest problem to należy działać, pora nie jest istotna ponieważ istotni powinni być przyjaciele gotowi do wykonania usługi, więc jesteś w stanie do nas zatelefonować o każdej porze. Przyjaciele mogą być różnorodni, doskonalsi, gorsi i pomoc drogowa Piątkowski, która przenigdy nie zawodzi. Tacy zawsze jesteśmy.


Zawsze jesteśmy zdecydowani do oferowania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Ulokowanie pojazdu na kołach względnie wydostanie go na drogę
  • Transport niezbędnych ilości paliwa względnie wyeliminowanie paliwa źle zatankowanego
  • Darmowe usługi z OC stłuczki i w granicach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis

NASZA GALERIA


Pełna oferta jest tutaj rozpisana w detalach więc masz czas rozwiać obiekcje. Lecz tu w Radzyniu Chełmińskim będziesz mógł polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Śmiało można ogłosić, że ciężarowa pomoc drogowa jest naszym konikiem, choć nie ma widocznych przeciwwskazań, by naszymi autolawetymi lub autoautolawetymi transportować którykolwiek inny charakter aut. Holowania samochodu osobowego może podjąć się nawet nie doświadczony prowadzący używając linki holowniczej, my właściwie zachęcalibyśmy zawsze w takich okolicznościach wykorzystywać fachowców.


Jest to korzystne z wielu powodów. Nie zawodowy prowadzący zwyczajnie nie przypuszcza jak ważne przy holowaniu są kwalifikacje oraz kompetencje. Wadliwość prostych lin holowniczych kieruje opinię na sprzęt z jakiego dobrze by było korzystać przy takiej usłudze. Należy jeszcze wiedzieć, iż holowanie takiego typu na autostradzie i trasie szybkiego ruchu bezwzględnie jest zakazane. Z tego powodu pomoc drogowa pomoc drogowa Piątkowski, dysponująca kompetentnymi zespołami, i stosownym sprzętem do lawetowania powinna być najodpowiedniejszym doborem.


W naszym taborze są lawety, albo autolawety dobrane do wszelkiego rodzaju aut. W miejscu powstania kolizji pojawimy się błyskawicznie kierując tu odpowiedni sprzęt do bezpiecznego przewiezienia waszych samochodów i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To w sumie rzeczywiście nasz jedyny żywioł. Zawsze kroczymy po palmę pierwszeństwa w transporcie samochodów ciężarowych czy w ciężarowej pomocy drogowej. Istotnym ruchem do uzyskania takiego finału jest różnorodna oferta oraz klasa profesjonalnych usług. Usterka TIR-a na trasie potrafi stać się sporym problemem. Wykluczenie jednego pasa ruchu może stworzyć tasiemcowe korki też na drodze dwupasmowej. Kiedy kolizja zajdzie na szybkiej drodze jednopasmowej to rezultat może stać się jeszcze podlejszy. To jest powód dla jakiego faktycznie znaczący jest błyskawiczny , oraz kompetentny przewóz takiego pojazdu, albo bardzo szybka jego reperacja w rejonie lokalizacji zderzenia.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol zawsze są w taborze ciężarowej pomocy drogowej Piątkowski, a także sprzęt do wyciągania uciążliwych samochodów z kanału , a także pozwalający na ulokowanie ich na kołach. Posiadamy w tej sytuacji szansę natychmiastowego otwarcia ulicy i przewiezienia TIR-a w najlepsze rejony umożliwiające wszczęcie bezpiecznej reperacji. Błyskawicznie oraz bezawaryjnie dostarczymy naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, czyli po prostu pełny arsenał dużych pojazdów.


Rękojmią kondycji naszych usług jest też fachowa załoga dostępna zawsze dla was przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Być może holownik i niskopodwoziówka nie będą konieczne. W rejon awarii stosunkowo skuteczniej przybędzie mobilny serwis no i też na autostradzie, przeszkoleni mechanicy sprawnie dokonają pożądanej reperacji.


Od nieznacznych remontów silnika po wulkanizację opon wyspecjalizowani mechanicy z mobilnego serwisu muszą być gotowi na rożne typy zdarzenia. Udaje się to z tego powodu, że przy zarejestrowaniu zgłoszenia przeprowadzamy na tyle obszerny wywiad by personel mobilnego serwisu mógł w trasę wyruszyć zupełnie zorganizowany do wykonania usługi. Rzecz jasna zawsze może wyskoczyć coś nieoczekiwanego i tak sprawna naprawa tym razem nie będzie wykonalna, ale wtedy niezwłocznie podjeżdża autolawety czy może niskopodwoziówka czekająca jedynie na zlecenie.


Rozumiemy, że każdy incydent jest inny dlatego przystępujemy do wezwań szczególnie osobiście. Kontrahent ma prawo nawet nie mieć racji co do analizy okoliczności zdarzenia, ale my umiemy wsłuchać się w jego potrzeby i wskazówki, a później wydobyć konieczne wnioski, bowiem w ten sposób postępuje się z przyjaciółmi. Wolno nam tak postępować dzięki doskonałemu zapleczu technicznemu dającemu nam absolutny komfort działania.Transport niskopodwoziowy

Naszą ofertę usług rozbudowaliśmy o fracht ciężkich maszyn budowlanych, drogowych czy też rolniczych ponieważ potężna infrastruktura lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników pozwoliła nam na takie rozwiązanie bez szwanku dla podstawowych usług. To prawda, że w tej domenie przewozu rzecz jasna nie specjalizujemy się, jednak gdy wśród doskonałych kierowców gromadzi się tylu z właściwym doświadczeniem nie można nie zagospodarować tego potencjału.


Przewozy organizujemy w kraju i zagranicą sprawnie dowożąc na wybrane położenie maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do ciężkich choć małych wózków widłowych oraz busy czy też pikapy. Łatwo oczywiście powierzyć nam transport towarów ponadnormatywnych czy dłużycowych.


Jako, że zabezpieczenie transportu jest tutaj na pierwszym miejscu to przy uruchomieniu wszystkich środków bezpieczeństwa, natomiast i tak regularnie ubezpieczamy ładunki. Całkowite procedury również dowody nieodzowne do dokumentacji związanej z wykonywaną przez nas usługą, każdorazowo przejmujemy na siebie.Dlaczego my?

Ale czemu nie? Niech, więc będzie, że pomoc drogowa Piątkowski. Rzecz jasna nie pragniemy by inni odbierali się gorsi, jednakże ogromnie potrzebujemy być najlepsi. Funkcjonuje dużo pomocy drogowych zdecydowanie mniej ciężarowych pomocy drogowych, lecz prawdopodobnie każda kończy swoje zadania.


Odważ się trochę zagłębić w ten problem. Nasza firmowa platforma zespołów to rodzina skupiająca cały szereg wspólników, a to przynosi nam pozwolenie by proponować w ofercie zdecydowanie bardziej wielofunkcyjny zespół pojazdów niż możliwość jednostkowego warsztatu. Analogicznie sprawa ma się z wyspecjalizowaną kadrą, jak również z kierowcami o idealnych umiejętnościach i doświadczeniu. Pomoc drogowa Piątkowski, to znakomite zespolenie niedużych warsztatów, które wzajemnie się zasilają będąc dodatkowo w pobliżu kolizji jednocześnie dysponując niepowtarzalnym wachlarzem zespołu pojazdów i oczywiście sprzętu.


Dokładnie z tego powodu potwierdza nam się doskonale, jako podstawa oferowania naszych usług, hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Przypuszczalnie z usługą przybędzie lokalna, zaprzyjaźniona obsada fachowców, jednak wzmocniona siłą dużej firmowej pajęczyny.


Niezależna ocena usług sprawia, iż niejednokrotnie będziecie mieć mniejsze koszty niż się spodziewacie. Prace które rozliczamy zdecydowanie z ubezpieczycielem, czyli przeprowadzone z OC względnie Assistance nigdy nie potrzebują żadnych dopłat klienta.


To jest pomoc drogowa Piątkowski, ciężarowa pomoc drogowa , a nawet nie tylko. Oczekujący na Twój kontakt przyjaciel z Radzynia Chełmińskiego.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: