LAWETA NOWE MARZY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych NOWE MARZY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza firma funkcjonuje jako zdecydowanie niepodobna do innych. To jest jednak pomoc drogowa, jaka wyciągnie do Ciebie uczynną dłoń jak najlepszy przyjaciel. Przyjaciel któremu możesz zaufać ponieważ jest gotów na każde zdarzenie.


Gdyby przytrafiła Ci się kolizja czy awaria w okolicy Nowe Marzy zadzwoń do przyjaciela, który na pewno jest niedaleko – dzwoń do pomoc drogowa Piątkowski. Zjawimy się na miejscu najszybciej. Za nami dojedzie mobilny serwis i doświadczona obsługa.


Absolutnie nie ma widocznych przeciwności aby przeprowadzić na poboczu jezdni jakiekolwiek drobne naprawy. Reperacja lub zmiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, naprawa wycieraczek oraz inne w sumie nieduże niesprawności z przyjemnością wyeliminujemy dla Ciebie na miejscu awarii. Autoautolawety ewentualnie autolawety są planowo dostępne do drogi. Jeżeli okażą się nieodzowne nie może być z tym żadnego problemu. Jesteśmy podobnie zdecydowani na holowanie w dowolnym schemacie na linach holowniczych lub na sztywnym holu. Otrzymujesz pewność, że przestrzeni zdarzenia nie porzucimy niezabezpieczonej. Nie myśl o rejonie w którym Cię zatrzymało. Dróżka gminna bądź autostrada u nas to nie skutkuje pojawieniem się problemu Zlokalizujemy dowolne stanowisko oraz udzielimy pomocy. Gdyż lokalne trasy rozpoznajemy jak własną kieszeń.


Telefon do przyjaciela uważnie zapamiętaj. Będziesz mógł się zorientować w całym kraju jak potrafi być wartościowy. Możesz telefonować o dowolnej godzinie. Trafimy na miejsce – bez wątpienia! I to właśnie jest pomoc drogowa Piątkowski, Przyjaciele właściwie tacy są.


Potrafimy otoczyć Cię opieką przez pełną dobę:

  • Stawianie pojazdu na kołach czy wydobycie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie mylnie wlanego paliwa bądź transport niezbędnych ilości paliwa
  • Usługi w ramach Assistance i bezpłatne usługi z OC sprawcy
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

Jeśli masz czas spójrz w szczegóły! Przyjaciel z miasta Nowe Marzy na sto procent jest dyspozycyjny do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety względnie autolawety wchodzą w grę gdy planujemy szybki i oczywiście prosty klucz przewozu popsutych pojazdów. Wielokrotnie obserwujemy na trasach półoficjalnie holowane samochody, lecz warto wiedzieć, że ten rodzaj wzajemnej pomocy kierowców jest na autostradzie legislacyjnie zakazany. Nasza pomoc drogowa w rejonie Nowe Marzy kieruje wieloma specjalistycznymi, świetnie wyposażonymi pojazdami (również autolawetą z 5-cio osobową kabiną) jak również specjalnie wykwalifikowaną kadrą. Zapewnia nam to prawo do gwarantowania całkowitego bezpieczeństwa załadunku , a także przewozu pojazdu. Wszyscy podróżni oraz jednocześnie samochód przez całą dobę będą przewiezieni na określone miejsce.
Zdecydowanie jeżeli dopuszczają taki ruch przepisy oraz stan techniczny samochodu każdorazowo możemy zmienić technikę przewozu na holowanie. Z maksymalną szybkością 60 km/h powinien przemieszczać się na drodze taki zespół, holowanie więc bezwzględnie jest po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kiedy pojazd ciężarowy ulega na trasie kolizji to w sumie spory kłopot , a my odczuwamy tego świadomość. Naogół niesprawność TIR-a wywołuje korki na drogach. W tej sytuacji podstawowym zadaniem okazuje się udrożnienie drogi więc może sie zdażyć, iż szybko trzeba planować holowanie. Oczywiście zawsze jesteśmy przygotowani na takie rozwikłanie sprawy.
Profesjonalny sprzęt umożliwia nam holowanie jakiegokolwiek typu pojazdu. Potrafimy solidnie i oczywiście skutecznie przewieźć nawet zespół ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy czy dostawczy, a gwarantuje nam to pierwszorzędnej jakości naczepa niskopodwoziowa, specjalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy i rzecz jasna sztywny hol. Choćby TIR-a wydostaniemy z jaru , a potem postawimy na kołach bez względu na stan samochodu bądź kłopotliwy dojazd.


Jeśli okaże się potrzebny transport towarów transportowanych przez zepsuty samochód również się takim kłopotem zainteresujemy i przygotujemy pomoc. Zaaranżujemy niezwłocznie transport alternatywny oraz brygadę, która sprawnie przepakuje materiały.


Całodobowo nad zapewnieniem Wam zabezpieczenia i stabilizacji czuwa doświadczona, wykwalifikowana kadra. Bez względu na warunki atmosferyczne przez całą dobę jesteśmy w stanie urzeczywistnić którekolwiek zadanie dzięki rozwojowemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Niemało usterek wydaje się być nietrudnych do usunięcia. Faktycznie, zamknięte w samochodzie kluczyki, ubytek oleju, paliwa czy też wlanie do baku innego paliwa, zniszczone wycieraczki czy przekuta opona przerywają dalszą podróż, jednak są z pewnością nieskomplikowane do naprawienia na miejscu. Mobilny serwis miejscowej pomocy drogowej na szczęście świadczy bezpośrednie reperacje 24 godziny na dobę. Jeśli chodzi o lawetę to jak się okaże, nie ma tutaj dla niej zatrudnienia. 24 godziny na dobę, oprócz sprawnego serwisu jest także czynny mobilny warsztat wulkanizacji.


Profesjonalizm mechaników na sto procent jest istotą usług jakie oferuje mobilny serwis. Poziom drobnych napraw jakich będą mogli się podjąć na trasie, niezależnie od tego jak jest marka i typ pojazdu, jest faktycznie szeroki.


Jedyne co potrzeba to jednorazowy telefon. Wskazówki , które powinny być nam potrzebne to detale awarii, marka samochodu i naturalnie lokalizacja zajścia. Będziemy na miejscu zdarzenia zdecydowanie w kilkanaście minut. Porównywalna usterka ma prawa mieć różnorodne scenariusze stąd, by w całości pomóc kierowcy do konkretnych wezwań podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Różnorodna paleta usług jaką proponujemy wszystkim klientom zawiera również przewóz maszyn budowlanych. Przewieziemy każdą poważną maszynę drogową bezpiecznie i szybko czy też to będzie walec czy też koparka gąsienicowa. Wykonujemy transport różnych maszyn rolniczych. Nasza załoga jest szczegółowo przygotowana także do transportu małych, ale ciężkich pojazdów na przykład wózków widłowych. Transport ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy także są w naszej ofercie. Gdy Masz dylemat z niecodziennym towarem, przypuśćmy trudny gruz czy też wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę frachtu zwracaj się do nas.


Te usługi przewozowe realizujemy na obszarze naszego kraju oraz zagranicą. Podwaliną świadczenia tego rodzaju usług jest kompleksowa dokumentacja potwierdzająca nasze możliwości i kompetencje. Ponadto grupa nasza zapewnia indywidualne ubezpieczenie transportowanych ładunków.Dlaczego my?


Albowiem możesz na nas polegać w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Ponieważ wiele ośrodków przystało na współpracę i pozwoliło swoim fachowcom skumulować tu doświadczenie, umiejętności oraz naukę. To dlatego faktycznie każdą awarię likwidujemy tak skutecznie. Każdy samochód przewozimy z deklaracją jakości, a wszystko to w cenie, którą co najmniej powinno się zdefiniować jako rzetelną.


Na każdą usługę spoglądamy osobno więc dowolną rozdzielnie wyceniamy. Na końcową wycenę mają wpływ: rodzaj samochodu który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych, zakres prac wykonanych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety ewentualnie holownik , a także rejon zdarzenia.


Nasza pomoc, jaką wykonujemy z powodu szkody do której doszło w rezultacie kolizji nie z Państwa przyczyny, może być zapłacona z OC winnego. Może być też bezpłatna w sytuacji kiedy zarządzają Państwo stosownym ubezpieczeniem Assistance.


Czuwamy dla Ciebie!
W przypadku problemów pomoc drogowa Piątkowski – przyjaciel z Nowe Marzy zdeklarowany do pomocy zawsze odbiera telefony.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: