LAWETA - HOLOWANIE AUT


Profesjonalna laweta 24h - jesteśmy w gotowości 24 godziny na dobę/ 7 dni w tygodniu.

AUTO HOLOWANIE - LAWETANieszczęśnicy błagalnym wzrokiem śledzili przejeżdżające samochody, w nadziei, że któryś z nich zatrzyma się, pomoże, czy przy odrobinie szczęścia zaoferuje holowanie. Raczej z mizernym skutkiem. Zamiast liczyć na cud wystarczy mieć pod ręką odpowiedni numer telefonu. Numer telefonu naszej auto lawety. Dlaczego?W ramach holowania aut oferujemy:

  • Holowanie aut osobowych do 2,5t
  • Holowanie aut dostawczych do 8t
  • Holowanie na terenie śląska i małopolski
  • Holowanie na terenie  Słowacji, Węgier, Chorwacji oraz Czech
  • Autolaweta
  • Holowanie 24h całodobowo!
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Holowanie bez przeglądu i ważnych badań technicznych, po wypadku, awarii
  • Posiadamy laweta dubel kabina Volkzwagen T6,VW t6, 5 osobowa i 6 osobowa

I nieważne czy jazda motocyklem po bezdrożach pochłonęła Was tak bardzo, że zapomnieliście zatankować paliwo. Nie wnikamy, czy wybierając się na wakacje sprawdziliście poziom płynów eksploatacyjnych w swoich samochodach i teraz stoicie gdzieś w połowie drogi, a z rozgrzanej do czerwoności chłodnicy wydobywają się kłęby gorącej pary. Bezradnie, z przerażeniem obserwujecie swoje płaczące pociechy i znudzone żony.Nie o takie wakacje przecież chodzi! Nie osądzamy, czy Wasze samochody dostawcze wpadły w niespodziewany poślizg i postanowiły przywitać się z najbliższym drzewem. Jesteśmy by pomóc. Zawsze i wszędzie, o każdej porze. Szybko, miło, fachowo, bez zbędnych pytań, przybywamy naszą auto lawetą.Bezpieczne lawetowanie, holowanie i sprawna pomoc drogowa.


Nasza praca to pasja. Każdy odholowany samochód, każdy wyjazd naszej autolawety jest dla nas wyzwaniem i prawdziwą przygodą. Dysponujemy fachowym sprzętem, zdolnym bez problemu uporać się z uszkodzonymi motocyklami, samochodami osobowymi, nie przeraża nas lawetowanie i holowanie samochodów dostawczych. Posiadamy niezbędne uprawnienia, atestowany sprzęt najwyższej jakości, oraz niezbędną wiedzę i doświadczenie. Sprawnie i bezpiecznie nasza auto laweta dostarczy uszkodzony samochód pod wskazany adres, a jeśli nie będzie to konieczne, odholujemy pojazd do najbliższego warsztatu.Auto Laweta to nie wszystko. Pomoc drogowa 24h to zdecydowanie szerszy wachlarz usług.


Widzieliśmy już wiele, ale na pewno jeszcze niejedno wyzwanie przed nami. Dlatego oprócz standardowych usług, takich jak lawetowanie, czy holowanie oferujemy:


uruchomienie samochodów specjalistycznymi przewodami rozruchowymi, samochodów osobowych i samochodów dostawczych, dostarczanie  paliwa, drobne naprawy na miejscu zdarzenia, odkręcenie opornych śrub, wydobycie zakopanego samochodu, a w razie potrzeby przepompujemy paliwo. Oczywiście wachlarz usług ciągle dostosowujemy do zmieniających się potrzeb. Nie dajemy się zaskoczyć.Lawetowanie 24h na najwyższym poziomie.


Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dzisiejszy, szybszy, perfekcyjnie skomunikowany, ale bardziej, niż kiedyś niecierpliwy świat, wymaga natychmiastowych działań profesjonalistów- bez względu na miejsce i czas. Dlatego bardzo ważne jest dostarczenie kompleksowej pomocy drogowej, w możliwie najkrótszym czasie. Naszymi priorytetami są właśnie szybkość i prostota działania. Wystarczy, że zadzwonicie po autolawetę 24h pod nasz całodobowy numer, krótko opiszecie problem, a my zdefiniujemy jakiego rodzaju pomocy drogowej potrzebują wasze motocykle, samochody osobowe, czy samochody dostawcze. Lawetowanie, holowanie, czy zupełnie coś innego? Od razu otrzymujecie informację zwrotną odnośnie ceny usługi, czasu dotarcia i wstępnego zakresu działań. Przejrzyście i uczciwie.  Auto laweta 24h jest gotowa 24 godziny na dobę. Jeśli to konieczne, bez problemu znajdziemy najbliższy warsztat i dostarczymy tam samochód. Zależy nam abyście jak najszybciej wrócili do gry. Przecież już dawno temu Beniamin Franklin powiedział, że czas to pieniądz. Czyż nie miał racji?Błyskawiczna pomoc drogowa finalnie za Wasze samochody osobowe, samochody dostawcze, motocykle odpowiadają ludzie.


Nie jest żadną tajemnicą, że Wasze samochody osobowe, dostawcze, czy motocykle są często spełnieniem marzeń, a możliwość ich nabycia to efekt wielu lat pracy. Niektóre oprócz wartości materialnej, mają znacznie wyższą wartość sentymentalną. My to rozumiemy. I traktujemy Wasze skarby ostrożnie i z należytą starannością. Zanim znajdą się na auto lawecie, dbamy o to by możliwie najlepiej zabezpieczyć je przed zabrudzeniem i ewentualnymi dalszymi uszkodzeniami.


Uważamy, że profesjonalny sprzęt do holowania 24h, czy lawetowania jest bardzo ważny, ale znacznie łatwiej go nabyć, niż nauczyć się dobrych praktyk. A tych najzwyczajniej kupić się nie da. I to nas wyróżnia. Wasze motocykle i samochody traktujemy tak, jakbyśmy chcieli, abyście Wy traktowali nasze w podobnej sytuacji.Autolaweta 24h i holowanie po ludzku. Na czym polega?


Na pierwszy rzut oka lawetowanie i holowanie wydają się usługami jakich wiele. My postanowiliśmy iść o krok dalej. Doskonale wiemy, że wszelkiego typu awarie samochodów osobowych, samochodów dostawczych, czy motocykli, często dla Klientów wiążą się z dużym stresem. Dokładamy wszelkich starań, aby doświadczona załoga naszej autolawety, nie tylko wykonywała  profesjonalnie swoje obowiązki, ale zawsze służyła dobrym słowem, uśmiechem i traktowała wszystkich Klientów z należytym szacunkiem i życzliwością. Z jednej strony życzymy Wam, aby spotkania z naszą lawetą, czy holowaniem były dla Was, waszych samochodówmotocykli możliwie najrzadsze. Z drugiej jednak strony, kiedy już wydarzy się nieuniknione i będzie potrzebne lawetowanie, chcemy, aby  spotkanie z nami kojarzyło się z dobrze wykonaną pracą w niezwykle przyjemnej atmosferze.Mamy nadzieję, że nasze usługi holowania i lawetowania spełnią Państwa oczekiwania.


Wierzymy, że każdy Klient spoglądając na naszą wizytówkę, z uśmiechem i z uznaniem stwierdzi: „Tak, warto mieć ten numer telefonu”.


Tak jak Wy jesteśmy tylko ludźmi. I tak jak Wy kochamy swoją pracę, a jej pozytywne efekty i dobre słowo motywują nas do jeszcze większego wysiłku. Dlatego uważamy, że każdy kto czyni podobnie zasługuje na miano bohatera. Cieszymy się, że poświęcili Państwo swój cenny czas i zapoznali się z naszą ofertą autolawety 24h i holowania samochodów osobowych, dostawczych i motocykli. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i wątpliwości. Zachęcamy do wyrażania opinii.Z wyrazami szacunku.

Mega Hol