LAWETA IŁAWA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych IŁAWA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza witryna jest dla Was. Witamy!


Najwyraźniej szukasz pomocy w rejonie Iławy. Trafiłeś bezbłędnie. w sytuacjach awaryjnych, w przypadkach wszystkich wydarzeń losowych na szosie, a nade wszystko w usługach holowania wszelkich samochodów poczynając od TIR-a poprzez inne samochody ciężarowedostawcze, jesteśmy niezastąpieni. 24h na dobę, bezsporną rękojmię kondycji, a także zaufania umożliwia autolawety zamówiona w MegaHol.


Właściwie już w tej chwili wystukaj nasz firmowy kontakt, ponieważ w sytuacji kolizji absolutnie nie można marnować czasu na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Co innego gdy twoja wizyta jest spowodowana poszukiwaniem zaufania. Otrzymania stałej gwarancji pomocy w dalszej perspektywie. To my zachęcamy do rozmowy. Abyś mógł zaznajomić się z firmową bogatą paletą usług, która nie przypisana jest jedynie do holowania. Ponieważ MegaHol – ogólnopolska sieć warsztatów powiązanych z ciężarową pomocą drogową to bardzo wszechstronny usługodawca. Tymczasowo do rozmowy wirtualnej, w której odpowiemy na kilka przeważnie stawianych pytań.


Powiedzmy coś o nas.Może klika informacji opisujących MegaHol.


MegaHol gromadzi wielką liczbę małych zakładów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej absolutnie nie tylko dla samochodów ciężarowych, TIR, a także dostawczych, jednak w o wiele większym aspekcie. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy także samochody osobowe, świadczymy usługi lawetowania jednośladów i skromniejszych pojazdów, powiedzmy kładów oraz naturalnie podejmujemy się frachtów lawetąautolawetą. To zrozumiałe, że jeśli specjalnością takiej firmy jest TIR to normalnym powinno być dla niej równoczesne wejście do usług transportowych w randze ciężkiej.

NASZA GALERIA


Zarządzamy bowiem idealnymi autolawetymi czy naczepami niskopodwoziowymi nie wspominając o ciągnikach, które pozwolą nam na fracht trudnych maszyn rolniczych, budowlanych oraz drogowych. Przez lata działamy na obszarze Górnego Śląska oraz sąsiednich regionów mimo, że rozpoczynaliśmy wyłącznie w Dąbrowie Górniczej. Aktualnie można zaczerpnąć z naszej profesjonalnej pomocy także w Iława i w wielu nowych miejscach w Kraju.


Żywimy możliwości, że w zasadzie wkrótce w całym kraju.Jakie korzyści zapewnia tego modelu sieć kierowcom?


Rękojmię jakości i zaufania usługi w trakcie 24h na dobę. To zrozumiała gwarancja i nie ma powodu żądać więcej od usługi holowania. Ważną cechą usługi determinującą nasze wybory jest zazwyczaj cena, ale o wiele częściej incydentalnie przy wyborze pomocy drogowej. Czas dojazdu na miejsce wezwania w przypadku platformy MegaHol jest o wiele krótszy niż standardowo. Uczestniczenie w sieci MegaHol dostarcza nam zdecydowanie poważniejsze możliwości w doborze ekipy właściwie skomponowanej do wezwania, a tym samym właściwie na wstępie podnosi jakość usługi. Nie będzie dla nas kłopotem posłanie do złożonego zlecenia paru ekspertów, którzy na etacie działają w różnych warsztatach, ale pracujących w ramach naszej platformy. To może być równocześnie niezbędność wyekspediowania porządnego ciągnika żeby wydostać TIR-a z parowu oraz ciężarowego serwisu mobilnego lub wulkanizacyjnego. Właściwie to platforma gwarantuje nam sprzęt o który ciężko by było małej, samodzielnie działającej firmie nie bacząc na to jak doskonałej jakości są jej usługi.Jaka może być cena usługi?


W wypadku pomocy drogowej, mogącej w rejonie zdarzenia rozpocząć cały szereg, praktycznie trudnych do wcześniejszego określenia robót, niezwykle nie zręcznie jest zbudować jeden sztywny taryfikator. To normalne, że rozpoczynamy od ustalenia wstępnej ceny w zasadzie na poziomie podejmowania wezwania. Istnieją dane, znaczące dla wyceny usługi, które potrafimy otrzymać właściwie w czasie przyjmowania zapotrzebowania na tę usługę. To typ samochodu, jego stan techniczny w opinii klienta, trasy które będziemy potrzebowali przejechać, a na tej bazie realna jest także decyzja o wyekspediowaniu właściwej lawety czy naczepy niskopodwoziowej. Te wskazówki pomagają dyżurnemu orientacyjnie ustalić cenę usługi. Trudno niestety uniknąć korekcji wyceny w okolicznościach zdarzeń losowych, w związku z tym bezwzględnie trzeba uwzględniać podobną okoliczność. z góry natomiast powinno się zaplanować, że kalkulacja konkretnej klasy usługi w naszej sieci okaże się niższa niż u konkurencji. Do tego MegaHol realizuje jednocześnie usługi bezgotówkowe dzięki umowom z licznymi ubezpieczycielami.Jakie usługi polecacie obok holowania samochodów?


 • Dzięki platformie arsenał usług MegaHol jest znaczący.
 • Rzecz prosta podstawą jest pomoc drogowa przez usługę holowania i lawetowania.
 • Usługa przerzutu na przykład do 6 osób właściwą autolawetą wraz z uszkodzonym pojazdem.
 • Serwis mobilny TIR-ów, nietypowych samochodów ciężarowychdostawczych, oraz również osobowych.
 • Czynna w 24h na dobę ciężarowa mobilna wulkanizacja z opcją wszystkich wymiarów opon, aż po auta osobowe.
 • Przewóz usługowy wszelkich pojazdów od samochodów osobowych po ciężarówki.
 • Usługowy fracht, także w granicach umów ciągłych, trudnego sprzętu rolniczego, drogowego i budowlanego.
 • Usługa przewozu wszelkich pojazdów nietypowych, autokarów, przyczep, tramwajów itp.
 • Usługa frachtu elementów dłużycowych nie tylko dla budownictwa, energetyki, przemysłu czy też leśnictwa.
 • Pewne dla pojazdu wydobycie go z ciężko dostępnego miejsca.
 • Dowiezienie na trasie paliwa, a także innych niezbędnych w samochodzie płynów eksploatacyjnych.

Dzięki strukturze sieciowej możemy utrzymać absolutną chęć do niesienia pomocy w ramach ciężarowej pomocy drogowej, przy równoczesnym harmonijnym świadczeniu usług przewozowych. Na skutek istnienia w sieci zdołaliśmy zbudować poważny zespół lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych, a także innego sprzętu transportowego będącego własnością indywidualnych warsztatów i zdywersyfikowanego w ramach MegaHol. w tym samym czasie, nie tracąc na jakości i czasie usługi, potrafimy prowadzić kilkanaście usług. Nasze usługi dostarczamy 24h na dobę, przez cały tydzień w całym kraju i zagranicą na terenie Unii Europejskiej.Jak zyskać pewność, iż pomoc drogowa przyjedzie z MegaHol?


Najpewniejsze będzie zapisać sobie nasz numer i wybrać go w razie zaistnienia kłopotu. Na pewno na taką rękojmię decydują się kontrahenci flotowi i z tego powodu dla nich mamy skomponowaną stosowną umowę. Długoterminową umowę na obsługę floty TIR-ów i innych aut ciężarowychdostawczych stosunkowo łatwo z MegaHol parafować na korzystnych warunkach bodaj w Iławie. Natychmiastowy dojazd na miejsce zdarzenia to jest to co przede wszystkim zabezpiecza klientom długoterminowa umowa. Kolejną wartością długoterminowej umowy, rzecz zrozumiała poza szybkością działania, jest także dobra wiedza na temat taboru będącego w dyspozycji klienta co ma wpływ na odpowiedniejsze skomponowanie naszych ekip i sprzętu do realizacji zamówienia. Wyekspediujemy na przykład wcześniej gotowy do zlecenia serwis mobilny i wasza firma będzie miała mniejsze szkody. Stłumienia ryzyka strat przez parafowanie z MegaHol umowy powinny dokonać nie tylko grupy z regionu Iławy, lecz na identycznych prawach firmy, których tabor często przemieszcza się w naszym regionie. Mówią, iż zdecydowanie nie ma nic pewnego. To może idealnie będzie zapewnić sobie przynajmniej pomoc drogową od ręki w momencie nagłego zdarzenia.


Holujemy po Twój dostatek – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: