LAWETA SUSZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SUSZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na stronach witryny MegaHol


Dobrze, że tutaj się znalazłeś! Bowiem to najlepsze miejsce w rejonie Susza do jakiego mogłeś zajrzeć. Pomagamy w potencjalnych przypadkach losowych, które potrafią wydarzyć się na szosie. Usuniemy dowolną usterkę. Sprawnie pomożemy w holowaniu TIR-a lub innych samochodów ciężarowych ewentualnie dostawczych. Nie da się zaproponować więcej aniżeli sto procent. Lawety z MegaHol zabezpieczają taki stopień klasy oraz bezpieczeństwa przez 24h na dobę.


Jeżeli to tak bardzo paląca potrzeba to lepiej nie trwoń więcej czasu i wybierz ten numer:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Aczkolwiek w sytuacji gdy raczej nie znalazłeś się na „musiku”, a wyłącznie szukasz bezpieczeństwa. Uzyskania trwałej gwarancji pomocy w dalszej perspektywie. To może być doskonały czas na otwarcie rozmowy. To Ci pozwoli nabrać pewności co do wyboru MegaHol. To ogólnopolska platforma warsztatów świadczących usługi ciężarowej pomocy drogowej o nadzwyczaj profesjonalnej propozycji usług znacznie pełniejszej niż usługi holowania. Wirtualnej konwersacji, w której z przyjemnością odpowiemy Ci na konkretne pytania.


Takie pytanie zadawane jest przeważnie jako pierwsze:MegaHol – zasadniczo co to za pomysł?


MegaHol zrzesza niemałą liczbę drobnych warsztatów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej rzecz jasna nie tylko dla pojazdów ciężarowych, TIR , a także dostawczych, jednak w o wiele pełniejszym obszarze. Od drobniejszych pojazdów, powiedzmy kładów czy może popularnych skuterów po fracht lawetą bądź autolawetą samochodów osobowych ewentualnie ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


W każdej chwili możemy przyjąć zlecenie przewozu kłopotliwych maszyn drogowych, budowlanych oraz rolniczych, bowiem specjalizując się w TIR-ach w sposób bezpośredni jesteśmy dysponentami właściwych lawet i naczep niskopodwoziowych. Początki w Dąbrowie Górniczej nie były proste, jednak teraz szczęśliwi jesteśmy z rozwinięcia naszej działalności na cały Górny Śląsk i sąsiednie województwa. Nasze istnienie w Suszu to skutek ekspansji naszych jakościowych usług wprost do wielu lokalizacji w Kraju.


W przyszłości zapewne wręcz w całym kraju.Co proponuje platforma kontrahentom?


W czasie 24h na dobę pełną rękojmię wysokiej klasy i zaufania usługi. W usługach holowania zapewne nie można oczekiwać więcej? Także bogaci kontrahenci przykładają znaczną siłę do wielkości nakładów na usługi, ale nieczęsto zdarza się tak w wypadku zaleceń dla pomocy drogowej. Tak działa platforma sprawia, że MegaHol dojeżdża do zamawiającego szybciej niż pozostali. Oczywiście dzięki platformie mamy zdolność wyboru odpowiednio skomponowanej do danego zadania załogi spośród wielu gotowych do pracy w danym regionie. Nie będzie dla nas kłopotem wysłanie do trudnego wezwania kilku specjalistów, którzy na etacie działają w odrębnych zespołach, ale pracujących w ramach naszej sieci. Podesłanie dedykowanej lawety może być niedostateczne na przykład TIR czy autobus tkwi w parowie i dokładnie odmienny sprzęt wraz z obsadą są tutaj ekstra potrzebni. Korzystanie z właściwego sprzętu w dużej mierze definiuje zdolności ciężarowej pomocy drogowej. Platforma umożliwia nam potrzebną dostępność, o jaką ciężko jest małym, indywidualnie funkcjonującym zakładom.Czy dzięki sieci stawka za usługi się obniża?


W wypadku pomocy drogowej, mogącej w terenie rozpocząć cały szereg, właściwie nie możliwych do wcześniejszego określenia czynności, po prostu trudno jest sporządzić jeden niezmienny cennik. W MegaHol regułą jest początkowa wycena usługi przygotowana podczas podejmowania zlecenia. Takie dane jak rodzaj samochodu do którego ściągana jest pomoc drogowa, jego stan w opinii klienta, droga do miejsca wydarzenia i miejsca możliwego transportu to ważne informacje, które potrafimy zdobyć w momencie pierwszej konsultacji. Te informacje pomagają koordynatorowi wyjściowo oszacować wartość usługi. Niestety musimy mieć na uwadze, że na miejscu kolizji może zaistnieć sporo dodatkowych problemów, które zmuszą nas do korekty wyceny. Sieć ma tymczasem dla ostatecznej wyceny usługi spore znaczenie, bo jak to bywa najczęściej w podobnych wypadkach pomaga zredukować łączne wydatki, a w związku z tym zamykającą wycenę. Dodatkowo MegaHol przeprowadza oczywiście usługi bezgotówkowe dzięki umowom ze wszystkimi popularnymi ubezpieczycielami.Prócz holowania pojazdu o jaką pomoc warto się do MegaHol zwrócić?


 • Dzięki sieci arsenał usług MegaHol wydaje się być bardzo szeroki.
 • Mocno rozwiniętą usługą w MegaHol bezwzględnie jest holowanie i lawetowanie.
 • Przewóz autolawetą jednocześnie podróżnych, do 6 osób.
 • Serwis mobilny dla wszystkich samochodów ciężarowych z wyjątkowym nastawieniem na TIR-y. Zdecydowanie całkowita obsługa aut dostawczych, ale też i osobowych.
 • Mobilna wulkanizacja opon w każdym rozmiarze. Zwłaszcza TIR-y są naszą specjalnością
 • Przewóz wszelakich pojazdów ciężarowych, w tym naczep, jak też aut osobowych.
 • Usługa transportu maszyn samobieżnych rolniczych, drogowych , a także budowlanych.
 • Usługi transportowe obejmują również naczepy mieszkalne, autobusy, tramwaje i pozostałe niekonwencjonalne pojazdy.
 • Dla leśnictwa, budownictwa, energetyki, czy też ogólnie dla przemysłu, dostarczamy usługi frachtu dłużycowego.
 • Skuteczne wyciągnie aut z uciążliwego terenu bez kolejnego uszczerbku.
 • Usługa polegająca na dostarczeniu w terenie brakującego paliwa czy innych specjalistycznych płynów eksploatacyjnych.

Taki luksus całkowitej gotowości ciężarowej pomocy drogowej przy jednoczesnym dostarczaniu prac transportowych gwarantuje nam architektura sieci w jakiej funkcjonujemy. Sankcjonuje nam to ilość i oferta lawet i autolawet, jak również naczep niskopodwoziowych o różnorodnym zastosowaniu. Progres MegaHol daje nam obecnie ewentualność rozpoczęcia nawet kilkunastu zleceń równocześnie bez żadnych szkód na klasie i bezpieczeństwie usługi. Tu w MegaHol usługi świadczymy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu w obrębie całego kraju oraz w granicach Unii Europejskiej.Czy uruchamia się umowę, która zapewni nasz współudział w udzielaniu pomocy.


Standardem naszych usług jest natychmiastowy dojazd na każde wezwanie jedyne co konieczne to fakt, że do MegaHol zadzwonicie. Zwyczajnie uprzednio zapiszcie nasz telefon. Na skutek funkcjonowania w sieci MegaHol jest nie zastąpioną grupą oferującą pomoc drogową nie jedynie klientom indywidualnym, ale też obsługującą klientów flotowych. Nic rzecz jasna nie stoi na przeszkodzie by taką stabilną umowę parafować i tutaj w Suszu. Tworzymy takie rozwiązania z firmami korzystającymi z floty TIR, aut ciężarowych, dostawczych, busów czy taksówek. Takie umowy są dla nas akceptowalne z powodu funkcjonowania w platformie bo ta gwarantuje nam realizacje kluczowego przedmiotu umowy – natychmiastowego dojazdu na miejsce wydarzenia. Znając model taboru naszego zleceniodawcy zdecydowanie nie tylko przyjdziemy prędzej, ale bez wątpienia ewidentnie również odpowiednio przygotowani. Wzorem może być tu praca serwisu mobilnego, który jeśli jest wyposażony pod znany nam tabor zleceniodawcy pracuje po prostu operatywniej i w ten sposób minimalizuje jego straty. Umowa z MegaHol zapewne minimalizuje zagrożenie strat, w związku z tym jeżeli istnieje instytucja, zdecydowanie nie bezwarunkowo regionalna, której tabor systematycznie przemieszcza się w obszarze naszego Susz to rekomendujemy jej takie usługi. W sytuacji kolizji dobrze utrzymywać pomoc drogową pod ręką.


Holowanie tylko do zysku – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: