LAWETA KISIELICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KISIELICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ radością witamy na stronie MegaHol


Słusznie, że w tym miejscu się znalazłeś! To najlepsze miejsce w okolicy Kisielica do którego mogłeś trafić. Pomagamy w potencjalnych incydentach losowych, jakie mogą przytrafić się na drodze. Skasujemy każdą awarię. Z sukcesem pomożemy w holowaniu TIR-a i innych samochodów ciężarowych lub dostawczych. Niepodważalna gwarancja klasy , a także bezpieczeństwa usługi przez 24h na dobę jest pewna w wypadku lawet wynajętych w MegaHol.


Jeżeli to tak absolutnie nagła potrzeba to już nie marnuj kolejnych sekund i wystukaj nasz numer:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Natomiast w chwili kiedy akurat nie znalazłeś się na „musiku”, a wyłącznie szukasz bezpieczeństwa. Ochrony w dalszym horyzoncie. W takim razie to znaczy, że chcesz zaznajomić się z propozycją naszych usług. MegaHol – ogólnopolska platforma zespołów parających się ciężarową pomocą drogową ma takich usług ogromny repertuar daleko wychodzący poza usługę holowania. Zachęcamy w tej sytuacji do konsultacji. Tymczasowo do rozmowy wirtualnej, w której postaramy się odpowiedzieć na parę przeważnie zadawanych pytań.


Na start typowe pytanie:Czym jest MegaHol?


MegaHol, chociaż może sugerować to nazwa, akurat nie preferuje w usługach wyłącznie TIR-ów. Nasza sieć przygotowuje ogólnopolską sieć z małych warsztatów ciężarowej pomocy drogowej udzielając pomocy nie wyłącznie samochodom ciężarowym i dostawczym. Od lżejszych pojazdów, powiedzmy kładów czy jednośladów po fracht lawetą czy autolawetą aut osobowych ewentualnie ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Firmową specjalizacją wydaje się być TIR, a ogólnie pojazdy ciężarowe, dlatego nieuniknionym było, że w wachlarzu firmowych usług znalazł się także przewóz maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych do których przewozu posiadamy w naszej platformie odpowiednie lawety lub naczepy niskopodwoziowe. Rozwijamy się dla dobra odbiorcy od regionalnej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po sporą platformę funkcjonującą na całym Górnym Śląsku i w przyległych województwach. Aktualnie można zaczerpnąć z naszej profesjonalnej pomocy także w Kisielicu i w całym szeregu nowych lokalizacjach w Kraju.


Żywimy zamiary, że wręcz wkrótce w całym kraju.Co takiego gwarantuje platforma klientom?


Gwarancję wysokiego standardu i zaufania zamówionych usług zawsze w czasie 24h na dobę. To czytelna gwarancja i nie ma powodu oczekiwać więcej od usługi holowania. Zdecydowanie cena będzie mieć naturalnie istotny wpływ na dobór usługodawcy, ale praktycznie w przypadku usług pomocy drogowej ma śladowe znaczenie. Czas dojazdu na miejsce zdarzenia w przypadku sieci MegaHol jest znacząco krótszy niż statystycznie. Funkcjonowanie w platformie MegaHol umożliwia nam o wiele bogatsze możliwości w doborze drużyny adekwatnie skomponowanej do wezwania, a tym samym właściwie na wstępie poprawia jakość usługi. A nawet jesteśmy wstanie w razie konieczności łączyć załogi specjalizujące się w różnych dziecinach, a potrzebne równolegle. Wysłanie dedykowanej lawety czasem ma prawo być niedostateczne bowiem TIR czy autobus leży w wykopie i dokładnie odmienny sprzęt wraz z obsadą są w tym momencie ekstra pomocni. Korzystanie z właściwego sprzętu w ogromnej mierze wyznacza możliwości ciężarowej pomocy drogowej. Platforma umożliwia nam taką dostępność, o jaką trudno jest lokalnym, indywidualnie funkcjonującym warsztatom.Czy na skutek działania w sieci cena usługi się redukuje?


Pomoc drogowa to nietypowa usługa. Zdecydowanie nie ma w tej usłudze szczególnie wielu stałych na jakich można oprzeć rachubę nie zmiennej ceny zlecenia, bo zawsze w terenie wielokrotnie należy podejmować mnóstwo nieplanowanych wcześniej decyzji. Zawsze zaczynamy od określenia tymczasowej ceny absolutnie na etapie podejmowania wezwania. Pewne oczywiste czynności stosunkowo łatwo ustalić właściwie przy składaniu zlecenia. Jasne jest na przykład jaki pojazd będziemy holować i w jakim jest stanie na podstawie oględzin zleceniodawcy, jaka będzie potrzebna autolawety względnie naczepa niskopodwoziowa, czy pożądany jest dojazd serwisu mobilnego itp. Ta informacja dopuszcza natychmiastową kalkulację początkowych kosztów usługi. Jednakże należy mieć na uwadze, że na miejscu kolizji może pojawić się wiele nieprzewidzianych kłopotów, które zmuszą nas do poprawki kalkulacji. Z góry właściwie wolno państwu założyć, że wycena identycznej marki usługi w naszej sieci będzie na pewno niższa niż u słabszych operatorów. Do tego MegaHol wykonuje także usługi bezgotówkowe , a zawdzięcza to umowom z licznymi ubezpieczycielami.Jakie zlecenia podejmujecie prócz holowania aut?


 • W MegaHol, faktycznie jedynie dzięki istnieniu w sieci, oferta usług jest niezwykle różnorodna.
 • Rzecz oczywista podstawą jest pomoc drogowa w formie holowania i lawetowania.
 • Usługa przerzutu do 6 osób właściwą autolawetą jednocześnie z unieruchomionym pojazdem.
 • Serwis mobilny dla wszystkich samochodów ciężarowych ze szczególnym dostrojeniem na TIR-y. Zdecydowanie kompletna obsługa aut dostawczych, ale również i osobowych.
 • Osiągalna w 24h na dobę ciężarowa mobilna wulkanizacja z opcją wszystkich wymiarów opon, aż po auta osobowe.
 • Usługowy transport samochodów różnych modeli.
 • Jednostkowe i długotrwałe umowy na przewóz pojazdów rolniczych, drogowych jak również budowlanych.
 • Usługa frachtu wszystkich pojazdów nietypowych, autobusów, naczep, tramwajów itp.
 • W umowach nie tylko stałych także usługa przewozu dłużycowego.
 • Skuteczne wyciągnie samochodów z uciążliwego obszaru bez dodatkowego uszczerbku.
 • Dostarczenie na drodze paliwa, a także innych płynów eksploatacyjnych.

Jest naturalne, iż cały sprzęt jakim zarządzamy jest oddany służbie pomocy drogowej, nie mniej dzięki działaniu w sieci mamy luksus podtrzymania służby z jednoczesnym użyciem naszych pojazdów w usługach przewozowych. Sieć pozwoliła nam zdywersyfikować aktywa poszczególnych warsztatów tak, że dziś dysponujemy pokaźną różnorodnością sprzętu co pozwala nam na szeroki wachlarz ponad standardowych usług. Rozwój MegaHol daje nam obecnie możliwość otwarcia choćby i kilku zleceń jednocześnie bez jakichkolwiek szkód na jakości i bezpieczeństwie usługi. Nasze specjalne usługi dostarczamy w obrębie całego kraju , a także w granicach Unii Europejskiej prze 24h na dobę 7 dni w tygodniu.W jaki sposób zagwarantować dla siebie tę kompetentną pomoc drogową?


Standardem naszych usług jest natychmiastowy dojazd na dowolne zgłoszenie wystarczy, że do MegaHol zadzwonicie. Tylko przedtem zanotujcie nasz kontakt. Prawdopodobnie na tę deklarację decydują się zleceniodawcy flotowi i z tego powodu dla nich mamy zbudowaną korzystną umowę. Nic rzecz jasna nie stoi na przeszkodzie by taką długoterminową umowę parafować i tu w Kisielicu. Tworzymy takie projekty z firmami rozporządzającymi flotą TIR, aut ciężarowych, dostawczych, busów bądź taksówek. Umowa deklaruje klientom nasz prędki przyjazd na stanowisko kolizji. Dodatkową zaletą stałej umowy, rzecz zrozumiała poza szybkością działania, jest także nasza świadomość taboru funkcjonującego w bazie zleceniodawcy co ma wpływ na doskonalsze skomponowanie firmowych załóg i ekwipunku do zrealizowania zamówienia. Szkody wywołane awarią zimniejszą się jeżeli wyślemy do was wcześniej skomponowany serwis mobilny. Warto mieć w pamięci, że firma którą obsługujemy zdecydowanie nie musi być przypisana do Kisielica. Wystarczy, że przemieszcza się cyklicznie w tym terenie, a ta umowa minimalizuje ryzyko. Fachowa pomoc drogowa pod ręką to luksus w momencie awarii.


Holowanie tylko zdecydowanie do zysku – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: