LAWETA LUBAWA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LUBAWA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autGorąco witamy na witrynie MegaHol


Kiedy dopada Cię niesprawność auta lub każde odmienne wydarzenie losowe na szosie. Gdy niezbędna Ci jest usługa holowania TIR-a lub innego pojazdu ciężarowego czy dostawczego. Gdy potrzebujesz pomocy to w okolicy Lubawy nie mogłeś trafić lepiej. Laweta z MegaHol to absolutna gwarancja szybkości oraz kondycji usługi 24h na dobę.


Właściwie już w tej chwili wybierz nasz kontakt, gdyż w przypadku awarii absolutnie nie można tracić ani sekundy na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jeżeli być może dysponujesz czasem i masz chwilę, więc znalazłeś się na naszej stronie gdyż potrzebujesz zabezpieczenia. Oczekujesz na dalszą perspektywę całkowitej gwarancji wysokiej klasy pomocy. W takim razie to może być idealny moment na otwarcie rozmowy. Możesz nabrać ufności co do decyzji o wyborze MegaHol. To ogólnopolska sieć zakładów świadczących usługi ciężarowej pomocy drogowej o nadzwyczaj bogatej ofercie znacznie szerszej aniżeli usługi holowania. Konsultacja będzie wirtualna, ale oczywiście zapraszamy także do bezpośredniego kontaktu.


To pytanie pojawia się statystycznie jako jedno z pierwszych:Teraz parę zdań opisujących MegaHol.


MegaHol pod własne skrzydła ujął szeroką społeczność zespołów, które parają się ciężarową pomoc drogową, jednak zdecydowanie nie ograniczają działalności jedynie do pomocy dla TIR-ów, ale swoje usługi dostarczają na rzecz jakichkolwiek pojazdów ciężarowych i dostawczych, i również dla samochodów osobowych oraz innych pojazdów. Fracht lawetą lub autolawetą , ale też holowanie aut osobowych, lawetowanie jednośladów oraz lżejszych pojazdów takich jak załóżmy kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


To proste, że gdy specjalnością takiej firmy jest TIR to naturalnym musi być dla niej równoległe przejście do usług transportowych w klasie ciężkiej. Zarządzamy bowiem wystarczającymi autolawetymi i naczepami niskopodwoziowymi nie wspominając o ciągnikach, które zezwalają nam na transport trudnych maszyn rolniczych, budowlanych i drogowych. Zaczynaliśmy w Dąbrowie Górniczej przez lata z sukcesem pracujemy w szerokich granicach Górnego Śląska i województw ościennych. Nasz oddział w Lubawie to skutek ekspansji profesjonalnych, jakościowych usług wprost do całego szeregu miejsc w Kraju.


W dalszej perspektywie zdecydowanie już w całym kraju.Co uzyskasz dzięki sieci MegaHol?


Gwarancję doskonałego standardu i bezpieczeństwa zleconych usług nieprzerwanie w czasie 24h na dobę. To zrozumiała wartość i nie ma powodu liczyć na więcej od usługi holowania. Zazwyczaj cena będzie mieć naturalnie istotny wpływ na wybór usługodawcy, jednak praktycznie w wypadku usług pomocy drogowej ma śladowe znaczenie. Polityka funkcjonowania sieci MegaHol ogranicza czas dojechania w rejon przywołania usługi. Doskonale wyszkolone do pracy drużyny MegaHol maja drobne specjalizacje, ale dzięki działaniu w sieci możemy na określone wezwanie wyekspediować pomoc drogową najlepiej skomponowaną do zlecenia. Nie możliwe by było dla MegaHol tematem posłanie do wieloaspektowego zadania paru specjalistów, którzy na etacie funkcjonują w różnych zakładach, ale pracujących w granicach naszej platformy. Podesłanie odpowiedniej lawety potrafi być niewystarczające gdyż TIR czy autobus leży w rowie i zdecydowanie inny sprzęt wraz z obsługą są w tym momencie przy okazji niezbędni. Sieć daje nam korzyść kiedy idzie o dostępność i różnorodność sprzętu, a to przekłada się na sprawność i klasę firmowych usług czyli konkretną korzyść naszych klientów.Czy dzięki sieci wartość usługi się redukuje?


Pomoc drogowa to uciążliwy przedmiot do zaplanowania stabilnej stawki za usługę tym bardziej, że za każdym razem podejmujemy się szeregu działań, które są wcześniej nieprzewidywalne. W MegaHol regułą jest wstępna wycena usługi przygotowana w chwili otrzymywania zamówienia. Takie dane jak model samochodu do którego ściągana jest pomoc drogowa, jego stan w ocenie zleceniodawcy, odległość w rejon zdarzenia i miejsca możliwego przewozu to ważne informacje, które możemy pozyskać na etapie pierwszej rozmowy. Dyżurny będzie wiedział jakie ma obowiązek zadawać pytania i te informacje zapewnią mu komplet tego co jest pomocne do początkowej wyceny. Jednakże powinno się pamiętać, że na miejscu może zaistnieć wiele nieprzewidzianych kłopotów, które zmuszą MegaHol do poprawki wyceny. Warto wiedzieć natomiast, że zupełnie podobnie do popularnych sieci handlowych, w naszej platformie usługi tej samej marki są najczęściej niżej skalkulowane niż u indywidualnie podejmującej zadania konkurencji. Ponadto w MegaHol istnieje opcja rozliczeń bezgotówkowych, a to zasługa umów z znaczną grupą ubezpieczycieli.Czy może ignorując holowanie znajdują się w naszej propozycji jakiekolwiek inne branżowe usługi?


 • Repertuar usług MegaHol jest rzeczywiście duży dzięki funkcjonowaniu w platformie.
 • Holowanie i lawetowanie samochodów jest opoką naszej propozycji.
 • Awaryjny przewóz podróżnych autolawetą konkretnie do 6 osób jadących wcześniej transportowanym autem.
 • Serwis mobilny dla wszelkich aut ciężarowych ze szczególnym nastawieniem na TIR-y. Jednocześnie kompletna obsługa samochodów dostawczych, ale również i osobowych.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja osiągalna non-stop wykonująca tę usługę jednocześnie dla samochodów osobowych.
 • Przewóz wszelkich samochodów jako usługa dla przedsiębiorców i konsumentów indywidualnych.
 • Transport maszyn budowlanych, rolniczych a także drogowych.
 • Wśród opcjonalnych usług transportowych także transport pojazdów nietypowych takich na przykład jak tramwaje, przyczepy mieszkalne i autokary itp.
 • Fracht dłużycowy dla leśnictwa, budownictwa, energetyki oraz przemysłu.
 • Skuteczne wydostanie pojazdów z uciążliwego obszaru bez dodatkowego uszczerbku.
 • Uzupełnianie wszelkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, po prostu w terenie.

Naturalnie nasza flota przede wszystkim pracuje w ramach pomocy drogowej, lecz dzięki sieciowej organizacji potrafimy bez strat kierować niektóre pojazdy do innych zajęć. W MegaHol wykorzystujemy sumę i paletę specjalizacji lawet, autolawet, a również naczep niskopodwoziowych o wszelkim przeznaczeniu, jakimi dyrygujemy dzięki sieci. Liczba usług, jakie potrafimy realizować równocześnie, bez szkody na jakości, regularnie wzrasta w miarę poszerzania platformy na nowe regiony. W MegaHol dodatkowe usługi świadczymy 24h na dobę i 7 dni w tygodniu nie tylko na obszarze kraju, ale też w granicach Unii Europejskiej.Jak zapewnić sobie taką profesjonalną interwencję?


Właściwie wystarczy zapisać sobie nasz telefon i zadzwonić w razie zaistnienia kłopotu. MegaHol dostarcza swoje usługi odbiorcom indywidualnym i flotowym i z każdym ma prawo ratyfikować długoterminową umowę obsługi. Nic zdecydowanie nie stoi na przeszkodzie by taką długoterminową umowę parafować i tu w Lubawie. Tworzymy takie rozstrzygnięcia z firmami rozporządzającymi flotą TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych, busów lub taksówek. Natychmiastowy dojazd na miejsce zdarzenia to jest to co przede wszystkim zabezpiecza zleceniodawcom stała umowa. Zasługą stabilnej umowy staje się również lepsze przygotowanie do wykonania usługi, ponieważ będziemy z góry znać rodzaj taboru naszego klienta. Przykładem ma prawo być tu praca serwisu mobilnego, który jeśli jest zaopatrzony pod wiadomy nam tabor zleceniodawcy pracuje zwyczajnie operatywniej , a tym samym zmniejsza jego szkody. Umowa z nami na pewno minimalizuje niebezpieczeństwo strat, w związku z tym jeśli istnieje grupa, nie koniecznie lokalna, której flota regularnie porusza się w rejonie naszej Lubawy to polecamy jej nasze usługi. W sytuacji niesprawności miło mieć pomoc drogową w pobliżu.


Holowanie z MegaHol – rozsądna podróż do zysku!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: