LAWETA ZALEWO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ZALEWO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy. Mamy skuteczną koncesję na pomaganie


Znalazłeś się w najodpowiedniejszym miejscu w jakimi należy poszukiwać porady w rejonie Zalewo, w sytuacji awarii samochodu ewentualnie innego zajścia losowego, a szczególnie w materii holowania TIR-a, specjalistycznego samochodu ciężarowego względnie dostawczego. Sto procent. Taka jest gwarancja kondycji i zaufania usług wykonanych lawetą wynajętą z MegaHol i to przez 24h na dobę.


Nie musisz teraz czytać wszystkiego. Wywołaj numer do nas po pomoc drogową. Bliżej zaprzyjaźnimy się potem.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jednak kiedy ta wizyta jest podyktowana szukaniem zaufania. Wypracowania stałej gwarancji pomocy w dalszym horyzoncie. Teraz jest świetny moment na podjęcie konwersacji. Możesz nabrać pewności co do wyboru MegaHol. To ogólnopolska sieć warsztatów świadczących usługi ciężarowej pomocy drogowej o wyjątkowo bogatej palecie usług znacznie większej niż usługi holowania. Na razie wirtualnej rozmowy, natomiast nic na szczęście nie wskazuje na to by nie można było jej zamienić na kontakt bezpośredni.


Na wstęp proste pytanie:A więc z kim rozmawiacie?


MegaHol specjalizuje się w dziedzinie ciężarowej pomocy drogowej tak jak wiele zespołów, które zdecydowały się pod naszym szyldem związać sprawdzone możliwości w ogólnopolskiej sieć ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji zdecydowanie nie oferujemy usług tylko flotom TIR-ów. Nie obsługujemy jedynie samochodów ciężarowych i dostawczych, ale zdecydowanie rozwijamy firmową ofertę. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy także pojazdy osobowe, oferujemy usługi lawetowania popularnych skuterów i skromniejszych pojazdów, powiedzmy kładów i naturalnie dokonujemy transportów lawetą i autolawetą.

NASZA GALERIA


W dowolnej chwili możemy przyjąć zlecenie transportu kłopotliwych maszyn drogowych, budowlanych oraz rolniczych, bowiem specjalizując się w TIR-ach w sposób oczywisty jesteśmy w pewnym sensie właścicielami odpowiednich lawet lub naczep niskopodwoziowych. Rozwijamy się w myśl dobra klienta od niewielkiej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po sporą sieć pracującą w całym Górnym Śląsku i w ościennych województwach. Nasze istnienie w Zalewo to efekt ekspansji naszych jakościowych usług w kierunku całego szeregu lokalizacji w Kraju.


Trzeba o nas pamiętać, ponieważ wkrótce będziemy na całym terytorium Kraju.Jakie wartości niesie taka platforma kontrahentom?


Przez 24h na dobę całkowitą rękojmię wysokiej klasy i zaufania usługi. Kiedy mówimy o holowaniu jest to najistotniejsza deklaracja. Cena, która w znacznej części przykładów może wywierać duży wpływ na wybór usługodawcy akurat nie jest tak ważna przy decyzji zamówienia realnej pomocy drogowej. To dzięki platformie wzajemnej współpracy, MegaHol tak szybko dojeżdża na miejsce zdarzenia. Załogi MegaHol są zawsze profesjonalnie gotowe do realizacji określonego zadania pomocy drogowej, ponieważ dzięki sieci możemy wybrać załogę idealnie dopasowaną ze wszystkich zdolnych do działania na określonym terenie. Ba możemy w razie zaistnienia takiej potrzeby zestawiać załogi specjalizujące się w przeciwnych dziecinach, a pożądane równolegle. Indywidualnie funkcjonująca pomoc drogowa może mieć problem z zakończeniem konkretnych zadań, natomiast u nas do wydostania TIR-a z kanału dotrze podnośnik z jednego warsztatu, mobilna wulkanizacja z innego, a jeśli zajdzie taka konieczność to niskopodwoziówka z trzeciego. Takie są możliwości sieci. To sieć zapewnia nam sprzęt o jaki trudno by było lokalnej, indywidualnie działającej firmie bez względu na to jak pierwszorzędnej klasy są jej usługi.Ile to u nas będzie kosztować?


Pomoc drogowa to uciążliwy temat do określenia nie zmiennej ceny za usługę szczególnie, iż za każdym razem podejmujemy się szeregu przedsięwzięć, które są wcześniej nieprzewidywalne. Zawsze dokonujemy pierwszej kalkulacji usługi w czasie aprobowania wezwania. Początkowe oszacowanie kosztów powinno się przygotować w czasie składania zlecenia usługi. Gdyż z klientem możemy omówić: rodzaj samochodu, trasę do miejsca kolizji i spodziewanego miejsca przewozu, rodzaj zniszczeń, a w związku z tym wariant środka transportu jaki będzie trzeba wyekspediować. Ta wiedza dopuszcza natychmiastową rachubę orientacyjnych kosztów usługi. Naturalnie w rejonie kolizji może się okazać nieunikniona korekta kalkulacji usługi. Warto wiedzieć natomiast, że zdecydowanie analogicznie do popularnych sieci handlowych, w naszej sieci usługi identycznej klasy są zazwyczaj tańsze niż u indywidualnie funkcjonującej konkurencji. Dodatkowo w MegaHol występuje alternatywa rozliczeń bezgotówkowych, a to zasługa umów z dużą grupą ubezpieczycieli.Co takiego oferujecie ponad holowanie?


 • Repertuar usług MegaHol wydaje się być rzeczywiście znaczący dzięki istnieniu w platformie.
 • Rzecz zrozumiała istotą jest pomoc drogowa przez usługę holowania i lawetowania.
 • Przerzut autolawetą dodatkowo podróżnych, do 6 osób.
 • Serwis mobilny dla wszelkich aut ciężarowych ze specjalnym dostrojeniem na TIR-y. Zdecydowanie pełna obsługa aut dostawczych, ale także i osobowych.
 • Ukierunkowana na TIR-y mobilna wulkanizacja, jednak w całości przygotowana na wszystkie wymiary opon od ciężarówek praktycznie do osobówek.
 • Transport usługowy wszelkich pojazdów od aut osobowych po ciągniki.
 • Usługa transportu maszyn budowlanych, rolniczych i oczywiście drogowych.
 • Transport autobusów i nietypowych pojazdów.
 • Przewóz dłużycowy dla budownictwa, energetyki, przemysłu czy leśnictwa.
 • Wydobywanie pojazdów z słabo dostępnych stanowisk.
 • Dostarczenie na drodze paliwa , a także innych niezbędnych w pojeździe płynów eksploatacyjnych.

Dzięki architekturze sieciowej możemy podtrzymać pełną gotowość do niesienia pomocy w ramach ciężarowej pomocy drogowej, przy jednoczesnym bezkonfliktowym oferowaniu usług transportowych. Na skutek istnienia w sieci posiadamy wyjątkowy tabor lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych oraz dodatkowego sprzętu transportowego będącego w posiadaniu indywidualnych oddziałów i zdywersyfikowanego w ramach naszej struktury. Ilość zleceń, które jesteśmy wstanie wykonywać jednocześnie, bez straty na jakości, nieustannie rośnie w miarę rozszerzania sieci na nowe rejony. Wszystkie usługi ponad pomoc drogową dostarczamy na terenie całego kraju i w granicach Unii Europejskiej, lecz także 24h na dobę każdego dnia.Czy jest opcja zarezerwowania dla siebie tej profesjonalnej pomocy?


Zasadniczo zalecamy zadzwonić do nas w razie takiej potrzeby, wcześniej notując sobie nasz numer. Jesteśmy zdecydowani na stałe umowy gwarantujące udział MegaHol w działaniach pomocowych co zwłaszcza legitymizuje się w przypadku klientów flotowych. W dowolnym polskim oddziale, choćby tutaj w Zalewo, wolno państwu z nami podpisać stałą umowę na obsługę floty TIR-ów i pozostałych samochodów ciężarowych lub dostawczych albo powiedzmy korporacji taksówkowych. Taka umowa zobowiązuje MegaHol do niezwłocznego dojazdu w rejon wezwania co ułatwia nam sieciowa struktura. Z powodu funkcjonowania w sieci dojdziemy do was w zasadzie natychmiast, a będąc przygotowanym na typ taboru z którym będziemy mieli do czynienia szybciej zrealizujemy naszą pracę. Straty wyrządzone awarią będą mniej uciążliwe jeśli wyślemy do was wcześniej przygotowany serwis mobilny. Jeżeli wasza grupa pracuje w rejonie Zalewo to umowa z MegaHol powinna być zrozumiała, ale firmy spoza naszego sektora, których samochody przemieszczają się w tej dzielnicy kraju dostatecznie regularnie, także parafują z nami umowy zmniejszając niebezpieczeństwo szkód. W przypadku niesprawności pożądane jest mieć pomoc drogową w pobliżu.


Holowanie tylko zdecydowanie do efektu – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: