LAWETA ŚRODA ŚLĄSKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŚRODA ŚLĄSKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWokół mamy zwyczajne placówki my jesteśmy wyjątkowi. Ta pomoc drogowa będzie na pewno jak najdroższy przyjaciel, który wyruszy niezwłocznie by udzielić Ci porady. Przyjaciel któremu potrafisz uwierzyć bo jest gotowy na każdą okoliczności.


Masz dylemat z pojazdem właśnie niedaleko Środy Śląskiej? Wystukaj numer do PDS24h Marek Chudzik – do przyjaciela, który poradzi jak usunąć usterkę i zaradzi skutkom kolizji. Nadjedziemy najszybciej. W naszej drużynie są fachmani którzy dowiozą mobilny serwis.


Drobne naprawy na ulicy to nie jest przedmiot do dyskusji. Nasze brygady nigdy się nie poddają. Będzie dla nas radością dopomóc Ci w ekspresowej naprawie wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, przywiezieniu paliwa bądź w wymianie względnie naprawie koła. Jeżeli powinno być przydatne holowanie albo autoautolawety, bądź ewentualnie autolawety też nie będzie to stanowić dla nas problemu. W strefie kraksy czy usterki zdecydowanie ułatwiamy skutecznie ją ubezpieczyć. Możesz mieć kolizję gdziekolwiek. Czy to będzie autostrada lub może ścieżka komunalna – to jest nie ważne. My niezwłocznie wiemy gdzie Cię zlokalizować i wiemy w jaki sposób Ci dopomóc. A to stąd, że znamy każdą trasę na miejscowym terenie.


Toteż Pamiętaj telefon do przyjaciela. Czasem może być konieczny w granicach całej Polski. Wystukaj numer. Chwila jest bez znaczenia gdy jesteś w kłopotach. Przyjedziemy – na pewno! I taka bezwzględnie jest pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Bowiem w potrzebie powierz swoje kłopoty przyjaciołom.


24 godziny na dobę u nas masz pewne usługi:

  • Stawianie samochodu na kołach czy wydobycie go na drogę
  • Usunięcie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub dopełnienie deficytu paliwa w baku
  • Bezpłatne usługi z OC stłuczki, a także w granicach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i transport na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy

Ustal niuanse! Przyjaciel z Środy Śląskiej czuwa chętny do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Transport defektowych pojazdów będzie na pewno sprawny oraz łatwy skoro do tej czynności wykorzystana zostanie autolawety albo autoautolawety. Tam gdzie w grę wchodzi autostrada należy pamiętać, że to jedyna poprawna forma gdyż holowanie jest tu prawomocnie wzbronione. Nasza pomoc drogowa w obszarze Środy Śląskiej dysponuje wieloma branżowymi, kompletnie wyposażonymi pojazdami (w tym autoautolawety z 5-cio osobową kabiną), a także wysoce wykwalifikowaną ekipą. W momencie załadunku i przewozu samochodów zabezpieczenie jest naszym celem. Samochody i prawdopodobni pasażerowie będą całodobowo przewiezieni na określone miejsce.


Można w każdym przypadku zmienić dyspozycję oraz zdecydować się na holowanie, jednak musi na to pozwalać stan techniczny samochodu i przepisy kodeksu drogowego. Zdecydowanie jesteśmy na takie rozwiązanie przygotowani. Ważne jest natomiast żeby mocodawca miał wiedzę, że taki zespół może poruszać się jedynie z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Samochód ciężarowy ulegający awarii na jezdni to wielki problem, ale my rozumiemy tego konsekwencje. TIR jeżeli ulegnie niesprawności zwykle jest powodem dylematów na drodze. Jeśli taka awaria trwa za długo niejednokrotnie pozostaje zdecydować się na holowanie. W tych okolicznościach warto zadzwonić po naszą pomoc drogową.


Profesjonalny sprzęt będący na naszym wyposażeniu przyzwala na holowanie dowolnego pojazdu. Przywieziemy choćby skład ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik i na pewno samochód ciężarowy lub dostawczy. Zrobimy to sprawnie i solidnie dzięki wysokiej próby sprofilowanemu sprzętowi w formie holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej rodziny sprzętu posiłkowego. Bez względu na stopień uszkodzenia pojazdu czy trudny dostęp i TIR-a wydostaniemy z kanału i umieścimy go na kołach.


Nie ma konieczności żeby gdzieś składować ładunki transportowane przez unieruchomiony pojazd, gdyż jesteśmy w stanie taki transport zorganizować. Zawsze jesteśmy przygotowani na zaaranżowanie ich transportu w wskazane miejsce.


Wykwalifikowana, kompetentna kadra całodobowo nadzoruje żeby zapewnić Wam stabilizację i zabezpieczenie. Szerokie zaplecze dozwala nam bez względu na warunki atmosferyczne każde zadanie zrealizować w jakiejkolwiek porze dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Mnóstwo niesprawności może być nieskomplikowanych w naprawie. To takie awarie paraliżujące dalszą drogę, ale nietrudne do rozwiązania na miejscu zdarzenia. Choćby zepsute wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, oczywiście przebita opona albo niedobór oleju, paliwa czy czasami wlanie do zbiornika niedobrego paliwa. Mobilny serwis naszej pomocy drogowej na szczęście oferuje szybkie reperacje 24 godziny na dobę. Nie konieczna staje się autolawety. W całodobowej ofercie pomocy istnieje również mobilny warsztat wulkanizacji, z którym ten serwis przyjedzie bezzwłocznie.


Ten mobilny serwis hołubią świetnie przygotowani mechanicy. Również dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych limit drobnych napraw prawdopodobnych do wykonania na ulicy jest bardzo pojemny.


Dzwonisz wyłącznie raz. Rozmowę podejmujemy błyskawicznie. Kilkunastu chwil będziemy potrzebować na przyjazd na miejsce jednak przez telefon potrzebujemy sprecyzować detale usterki, markę samochodu i oczywiście miejsce zajścia. By w całości wesprzeć kierowcę do dowolnego przypadku przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Transport maszyn budowlanych wymaga branżowego taboru, którym administrujemy to z tego powodu oferujemy taką usługę. Dogodny transport jesteśmy w stanie umożliwić każdej dużej maszynie drogowej. Decydujemy się przewozu wszystkich maszyn rolniczych. Znacznie skromniejszych samochodów używamy do przewozu wózków widłowych. To pojazdy drobne, ale ciężkie mamy wszak właściwie wyszkolonych kierowców. Przeprowadzamy również usługi z zakresu transportu dłużycowego czy ładunków ponadnormatywnych. Nabyliśmy doświadczenia z transportem nieszablonowych towarów i zawsze jesteśmy przygotowani do przewozu bodaj ciężkiego gruzu czy wielkogabarytowego zbrojenia.


Czy w kraju czy zagranicą zawsze będziesz mógł kalkulować z naszej strony na energiczne i rzetelne zrealizowanie tej usługi. Transportowane ładunki indywidualnie ubezpieczamy. Rozporządzamy również właściwą dokumentacją upoważniającą nas do oferowania tego modelu usług.Dlaczego my?


Ponieważ zawsze jesteśmy otwarci 24h na dobę przez 365 dni w roku nie zaledwie w miejscowym obszarze, a w całym kraju. Ponieważ cały szereg zawodowców z potwierdzonymi kwalifikacjami, pracujących w naszym kraju, podzieliło się z nami swoim doświadczeniem i mądrością byśmy umieli opracować metody przynoszące sukces. Realizując ten projekt spodziewaliśmy się skutku w formie znakomitej skuteczności i jakości usług przy odpowiednim przeliczniku wyceny.


Na jakąkolwiek usługę spoglądamy odrębnie i oczywiście dowolną oddzielnie szacujemy. Pod uwagę przy kalkulacji bierze się: zakres czynności przeprowadzonych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety względnie holownik, lokalizacja zdarzenia, typ pojazdu, który serwisujemy, a także użycie części zamiennych.


Warto ochronić się przez kupno optymalnego ubezpieczenia Assistance. Wtedy nasze usługi będą mogły być darmowe tak jak w przykładzie kiedy powinny być sfinansowane z OC sprawcy kraksy.Przyjaciel nie nawali!

W razie kłopotów Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Środy Śląskiej zdeterminowany do pomocy niezmiennie odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: