LAWETA WĘGORZEWO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WĘGORZEWO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Mamy pewną licencję na pomoc


Jeśli to kolizja względnie odmienne drogowe doświadczenie losowe przywiodło Cię do nas, to w okolicy Węgorzewa dotarłeś najpewniej najlepiej jak to możliwe. z sukcesem pomożemy, a kiedy będzie to konieczne zajmiemy się holowaniem. TIR-y, czy podobne pojazdy ciężarowe lub dostawcze w tej sprawie akurat nie kryją dla nas niewiadomych. 24h na dobę, niepodważalną rękojmię klasy oraz bezpieczeństwa umożliwia autolawety wynajęta z MegaHol.


Już w tym momencie dzwoń pod nasz alarmowy numer, gdyż w momencie zdarzenia na drodze absolutnie nie można tracić czasu na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Tymczasem jeżeli potrzebujesz bezpieczeństwa zanim może być już za późno. Ochrony na przyszłość. w związku z tym namawiamy Cię do rozmowy na temat obszernej palety usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska platforma warsztatów, które deklarują znacznie bogatszy wachlarz usług niż wyłącznie holowanie aut. Wirtualnej konwersacji, w której z satysfakcją odpowiemy Ci na wszystkie pytania.


Zainicjujmy tę rozmowę od zapytania:A więc z kim prowadzicie dialog?


MegaHol, choć ma prawo podpowiadać to nazwa, absolutnie nie obsługuje wyłącznie TIR-ów. Nasza firma przygotowuje ogólnopolską platformę z małych warsztatów ciężarowej pomocy drogowej udzielając pomocy nie wyłącznie samochodom ciężarowymdostawczym. Holowanie samochodów osobowych, lawetowanie motocykli oraz skromniejszych pojazdów powiedzmy kładów, a zasadniczo transporty lawetąautolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


W dowolnej sytuacji możemy podjąć się przewozu uciążliwych maszyn drogowych, budowlanych oraz rolniczych, ponieważ specjalizując się w TIR-ach w sposób oczywisty jesteśmy dysponentami odpowiednich lawet lub naczep niskopodwoziowych. Pierwsze lata w Dąbrowie Górniczej nie były proste, jednak teraz zadowoleni jesteśmy z poszerzenia niewielkiej początkowo działalności na cały Górny Śląsk i sąsiednie województwa. Nasze istnienie w Węgorzewie to skutek ekspansji firmowych, jakościowych usług wprost do wielu miejsc w Kraju.


Oczywiście są perspektywy, że wręcz niedługo w całej Polsce.Co takiego daje platforma konsumentom?


Usługę o niezawodnej klasie i bezpieczeństwie w czasie 24h na dobę. Czy trzeba żądać więcej w propozycji usług holowania? Nawet zamożni kierowcy przykładają znaczną miarę do wielkości kosztów usługi, jednak tylko sporadycznie zdarza się tak w przypadku wezwań pomocy drogowej. Tak działa platforma skutkuje tym, że MegaHol dojeżdża do zamawiającego szybciej niż inni. Funkcjonowanie w sieci MegaHol dostarcza nam znacznie większe możliwości w doborze drużyny odpowiednio przygotowanej do zadania, a tym samym już na starcie poprawia markę usługi. Ba jesteśmy wstanie w razie zaistnienia takiej potrzeby kojarzyć załogi specjalizujące się w odrębnych dziecinach, a pożądane jednocześnie. Nieustannie w trudnych sytuacjach zwykle muszą sobie radzić ci którzy aktualnie przyjechali i trzeba zapraszać inną firmę gdy, co zrozumiałe nie można rozwiązać problemu. U nas równolegle zjawią się w komplecie ci którzy obecnie są przydatni nawet gdyby konieczne było kojarzyć możliwości całego szeregu warsztatów z platformy. Dzięki sieci rozporządzamy sprzętem, którego mogą nie posiadać jednocześnie na wyposażeniu lokalne jednostkowe firmy.Jaka obowiązuje cena usługi?


Pomoc drogowa to skomplikowany materiał do określenia stabilnej stawki za usługę zwłaszcza, że za każdym razem podejmujemy się szeregu przedsięwzięć, które są przed wyjazdem nie do zaplanowania. Standardem w MegaHol jest okoliczność, że nasz koordynator orientacyjnie negocjuje prognozowaną stawkę z kontrahentem. Takie informacje jak rodzaj pojazdu do którego przywoływana jest pomoc drogowa, jego stopień uszkodzenia w ocenie zleceniodawcy, trasa w okolice zdarzenia i miejsca możliwego transportu to wiedza, którą staramy się zyskać na etapie pierwszej rozmowy. To wystarczy, by orientacyjnie obliczyć cenę zamawianej usługi. Jednak należy pamiętać, że na miejscu kolizji często może zaistnieć sporo dodatkowych problemów, które zmuszą nas do poprawki kalkulacji. Na szczęście energia platformy polega również na tym, że stawki za konkretne usługi tanieją, w związku z tym prawdopodobnie będą przyjazne wobec cenników małych operatorów. Zapewne jest jeszcze jeden bodziec skierowania się po pomoc do MegaHol. Jest to możliwość rozliczeń bezgotówkowych za wszystkie usługi z uwagi na liczne umowy łączące nas z pełnym wachlarzem instytucji ubezpieczeniowych.Czy ignorując holowanie obecne są w naszym arsenale propozycji jakiekolwiek inne branżowe usługi?


 • Działanie w sieci dało MegaHol bogate możliwości w uzupełnieniu wachlarza usług.
 • Sztandarową usługą jest holowanielawetowanie jakichkolwiek pojazdów.
 • Awaryjny transport pasażerów autolawetą do 6 osób.
 • Ciężarowy serwis mobilny w czasie 24h na dobę. Obejmujący TIR i samochody dostawcze.
 • Dostosowana na TIR-y mobilna wulkanizacja, ale kompetentnie wyszkolona na każdy rozmiar opon od ciężarówek do osobówek.
 • Usługowy fracht samochodów wszystkich rodzajów.
 • Usługa przewozu maszyn samobieżnych drogowych, budowlanych oraz rolniczych.
 • Przewóz autobusów i unikalnych pojazdów.
 • W ramach nie tylko długoterminowych umów nie tylko dla budownictwa, energetyki, przemysłu czy też leśnictwa oferujemy usługi przewozu dłużycowego.
 • Wydobywanie z pobocza, parowu czy pola samochodów ciężarowych i nie jedynie takich.
 • Dowiezienie na trasie paliwa i oczywiście innych niezbędnych w pojeździe płynów eksploatacyjnych.

Dzięki strukturze sieciowej możemy udźwignąć całkowitą gotowość do niesienia pomocy w ramach ciężarowej pomocy drogowej, przy jednoczesnym bezkonfliktowym dostarczaniu usług przewozowych. w MegaHol wykorzystujemy liczebność i różnorodność lawet, autolawet, a również naczep niskopodwoziowych o wszelkim zastosowaniu, jakimi rozporządzamy dzięki platformie. Progres MegaHol daje nam obecnie sposobność otwarcia choćby i kilku zleceń równocześnie bez jakichkolwiek strat na jakości i bezpieczeństwie usługi. Wszystkie usługi oferujemy 24h na dobę, każdego dnia w całym kraju i w granicach Unii Europejskiej.Czy jest opcja zagwarantowania sobie tej profesjonalnej współpracy?


Gdy uprzednio ktoś utrwali sobie nasz kontakt to absolutnie nie będzie na pewno jakiejkolwiek przeszkody by MegaHol zamówić w momencie potrzeby. Deklaracją naszego współdziałania w zrealizowaniu usługi jest również długoterminowa umowa. Sprawdza się ona szczególnie w przykładzie obsługi kontrahentów flotowych. Stabilną umowę na opiekę nad flotą TIR-ów oraz pozostałych aut ciężarowychdostawczych stosunkowo łatwo z MegaHol ratyfikować na konkurencyjnych warunkach bodaj w Węgorzewie. Stała kuratela zapewnia, że do usterki aut z floty dojedziemy sprawniej niż przeciętnie. Mając wiedzę na temat charakteru taboru stałego zleceniodawcy zdecydowanie nie tylko przyjdziemy szybciej, ale ewidentnie również odpowiednio przygotowani. Wzorem ma prawo być tutaj praca serwisu mobilnego, który gdy jest wyekwipowany pod znany nam tabor zleceniodawcy pracuje po prostu efektywniej, a tym samym zmniejsza jego straty. Umowa z MegaHol niechybnie redukuje zagrożenie strat, a zatem jeśli jest grupa, nie koniecznie lokalna, której tabor regularnie porusza się w rejonie naszego Węgorzewa to rekomendujemy jej takie usługi. Solidna pomoc drogowa pod ręką to luksus w przypadku kolizji.


HolowanieMegaHol to jazda w granice wyniku!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: