LAWETA KATOWICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KATOWICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autBynajmniej nie znajduj nas jako firmę jedną z wielu. Oto jest pomoc drogowa, jaka wysunie do Ciebie uczynną dłoń niczym najlepszy przyjaciel. Więc jesteś w stanie mu zawierzyć bo przyjaciel jest gotów Ci poradzić w każdej sytuacji.


Jeżeli przytrafiła się Tobie kraksa bądź usterka w okolicy Katowic wybierz numer do przyjaciela, który na sto procent jest niedaleko – dzwoń do Pomoc Drogowa „PATYK”. Zjawimy się na miejscu błyskawicznie. Dojedziemy z rzetelną brygadą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Drobne naprawy to nigdy nie jest trudność, która na poboczu jezdni potrafiła by zostać dla nas trudnością nie do rozwikłania. Wulkanizacja czy wymiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, reperacja wycieraczek , a także pozostałe w sumie nieduże usterki z radością skasujemy dla Ciebie na miejscu. W dowolnej minucie zlecenia potrafimy uzgodnić, że potrzebna na pewno jest autolawety, autoautolawety względnie holowanie. Chronimy miejsce zdarzenia zaraz po przyjeździe. Na każdej drodze, w którymkolwiek miejscu, w jakimkolwiek zaułku – nie jest ważne gdzie ugrzązł Twój pojazd. My takie stanowisko zlokalizujemy żeby Ci pomóc. Mianowicie dlatego, że znamy każdą trasę na rodzimym terenie.


Telefon do przyjaciela uważnie zapamiętaj. Będziesz mógł się zorientować w całej Polsce jak może być pożyteczny. Telefon jest aktywny 24 godziny na dobę. Przyjedziemy – bez wątpienia! Bo tak funkcjonuje pomoc drogowa Pomoc Drogowa „PATYK”. Przyjaciół odkrywa się w potrzebie.


Zdecydowanie jesteśmy zdeterminowani do świadczenia pomocy i w dzień i w nocy:

  • Wydobycie pojazdu na drogę względnie ustawienie go na kołach
  • Dowóz paliwa albo usuniecie paliwa mylnie zatankowanego
  • Pomoc w ramach Assistance czy niepłatne usługi z OC sprawcy
  • Transport, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis

Jeżeli masz czas zerknij w niuanse! Przyjaciel z Katowic bezwzględnie jest zdeklarowany do akcji!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta lub autoautolawety to najszybsza , a także najpopularniejsza możliwość przewiezienia niesprawnego samochodu. Należy jednak wspomnieć, że na autostradzie holowanie jest prawnie zabronione, więc w sumie to jedyny system jaki jesteśmy w stanie tutaj użyć. Pewność zapewniają nam znakomicie wyekwipowane, specjalistyczne pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca zabrać 5-ciu pasażerów) i zawodowa kadra. Na skutek tego zawsze jesteśmy pewni o bezpieczeństwo transportu pojazdu i oczywiście załadunku. Przywieziemy na określone miejsce pewnie oraz całodobowo zarówno pojazd jak i jego pasażerów.


stan samochodu musi być właściwy i oczywiście paragrafy muszą dopuszczać holowanie gdybyśmy zmierzali zdecydować się na tą procedurę przewozu. Zdecydowanie zawsze jesteśmy na to przygotowani. Istotne jest jednakże żeby mocodawca posiadał świadomość, że taki zestaw może poruszać się wyłącznie z prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wiemy jaki to jest dylemat gdy na ulicy kolizji ulegnie samochód ciężarowy. Nie każdy z pojazdów tak efektywnie potrafi pogmatwać ruch na drodze jak niesprawny TIR. Częstokroć ostatnim ratunkiem odblokowania drogi wydaje się być holowanie. Pomoc drogowa z Katowic daje sobie radę doskonale z tym problemem.


Specjalistyczny sprzęt będący w naszej dyspozycji umożliwia holowanie każdego samochodu. Przewieziemy choćby skład ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik i oczywiście pojazd ciężarowy względnie dostawczy. Wykonamy to skutecznie i pewnie zawdzięczając to doskonałej próby sprofilowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep i całej rodziny sprzętu posiłkowego. Każdy pojazd możemy postawić na kołach przedtem wydobywszy go z dołu także TIR-a, nawet gdyby znajdował się w technicznie złym stanie czy w mało dostępnym miejscu.


Jeśli okaże się użyteczny przewóz towarów transportowanych przez unieruchomiony samochód również się tym problemem zainteresujemy i przygotujemy ich transport. Pozbieramy, przepakujemy i dowieziemy zgodnie ze wskazaniem dysponenta ładunku.


Waszego bezpieczeństwa i wewnętrznego spokoju całodobowo strzeże kompetentna, wykwalifikowana kadra. Nie przykuwają naszej uwagi warunki atmosferyczne bo dzięki dużemu zapleczu zawsze jesteśmy w gotowości skutecznie podjąć którekolwiek zlecenie i to w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Nieskomplikowane do usunięcia awarie pojawiają się nagminnie. Takie nieskomplikowane niesprawności, ale uniemożliwiające dalszą podróż to częste wydarzenia. Niedobór oleju, paliwa czy czasami zatankowanie do baku niedobrego paliwa, zamknięte w samochodzie kluczyki, przedziurawiona opona, zepsute wycieraczki i wiele innych drobnych incydentów, które mogą nas spotkać na trasie. Na szczęście nasza pomoc drogowa całodobowo proponuje szybkie naprawy wykonane przez mobilny serwis. Nie będzie pretekstu dla zastosowania lawety. Przez całą dobę, prócz sprawnego serwisu jest również dostępny mobilny punkt wulkanizacji.


Wartość jaką się chlubi mobilny serwis to wykształcona obsada. Na trasie potrafią skutecznie podjąć różnorodne drobne naprawy, bez względu na to czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego nie bacząc na markę


Telefonujesz tylko raz. Odbieramy bezzwłocznie. Chwila rozmowy to czas, który jest nam niezbędny do zdefiniowania elementów awarii, marki samochodu i lokalizacji zajścia potem w kilkanaście minut pojawimy się na miejscu zdarzenia. Całościowe nastawienie do wszelkich przypadków jest esencją naszego działania bowiem naszym celem jest w największym stopniu wesprzeć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Szeroka paleta usług jaką świadczymy swoim kontrahentom obejmuje także przewóz maszyn budowlanych. Bezawaryjny transport jesteśmy w stanie zagwarantować dowolnej wielkiej maszynie drogowej. W grę wchodzi także transport dużych maszyn rolniczych. Do przewozu wózków widłowych wykorzystujemy zdecydowanie mniejsze pojazdy, jednakże nasi kierowcy są stosownie przeszkoleni do transportu niewielkich, jednak ciężkich pojazdów. Transport ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy też są znaczącą pozycją w tej palecie usług. Uzyskaliśmy doświadczenia z przewozem nietypowych ładunków i jesteśmy skłonni do frachtu chociażby kłopotliwego gruzu lub wielkogabarytowego zbrojenia.


Usługi te wykonujemy na obszarze całego kraju , a także zagranicą. Nasza grupa rozporządza kompletną dokumentacją upoważniającą nas do świadczenia tego standardu usług. Wszelkie przewożone ładunki są ubezpieczone.Dlaczego my?


Gdyż Pomoc Drogowa „PATYK” w całym kraju przez 24h na dobę i rzecz jasna 365 dni w roku świadczy Tobie kompetentną pomoc drogową. Ze względu na to że niemało ośrodków przystało na współpracę i pozwoliło własnym rzeczoznawcom skonsolidować tu doświadczenie, umiejętności i kompetencję. To z tego powodu właściwie każdą awarię usuwamy tak efektywnie. Każdy samochód przewozimy z pewnością jakości, a całość usługi w cenie, którą co najmniej trzeba zdefiniować jako właściwą.


Indywidualnej kalkulacji podlega dowolna usługa. Szacując cenę zatrzymujemy uwagę na: czy została użyta autoautolawety ewentualnie holownik, miejsce zajścia, rodzaj pojazdu, który serwisujemy, użycie części zamiennych i rzecz jasna przekrój robót przeprowadzonych na miejscu.


Nasze zlecenia mają dobre wyceny, lecz są w stanie być nieodpłatne jeżeli Państwo posiadają odpowiednie ubezpieczenie Assistance względnie gdy nasza działalność jest podyktowana wcześniejszą stłuczką do której doszło z winy osób trzecich i oczywiście wydatki opłaca się z OC sprawcy.Noś nas w pamięci!

Wyłącznie Pomoc drogowa Pomoc Drogowa „PATYK” – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Katowic gotowy do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: