LAWETA WYSOKIE MAZOWIECKIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WYSOKIE MAZOWIECKIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Mamy bezpieczną koncesję na pomaganie


Słusznie, że tutaj jesteś! Bowiem to najlepsze miejsce w rejonie Wysokie Mazowieckie do którego mogłeś zajrzeć. Pomagamy we wszystkich wypadkach losowych, jakie potrafią zdarzyć się na szosie. Wyeliminujemy każdą dysfunkcję. Sprawnie odciążymy Cię w holowaniu TIR-a i pozostałych aut ciężarowych czy dostawczych. Laweta z MegaHol to bezdyskusyjna rękojmia szybkości , a także jakości usługi 24h na dobę.


Jeśli to usterka wystukaj nasz numer bezzwłocznie. Teraz raczej nie marnuj już ani sekundy na czytanie. Zdążymy się później poznać lepiej.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Inna rzecz jeśli zjawiłeś się tu w celu zlokalizowania pewnej pomocy na czas awarii. Oczekujesz w dalszym horyzoncie pełnej gwarancji wysokiej próby pomocy. W takim razie to sugeruje, iż potrzebujesz zapoznać się z paletą firmowych usług. MegaHol – ogólnopolska sieć zespołów zajmujących się ciężarową pomocą drogową posiada różnych usług ogromny wachlarz znacznie wykraczający poza usługę holowania. Zachęcamy w tej sytuacji do konwersacji. Wirtualnej konsultacji, w której z przyjemnością odpowiemy Ci na wszelkie pytania.


Zaczniemy od siebie:Jak działamy?


MegaHol pod swoje skrzydła przyjął szeroką liczbę zespołów, które angażują się w ciężarową pomoc drogową, lecz zdecydowanie nie zawężają działalności ledwie do pomocy dla TIR-ów, a swoje usługi świadczą względem wszystkich samochodów ciężarowych i dostawczych, i również dla aut osobowych , a także pozostałych pojazdów. Holowanie samochodów osobowych, lawetowanie skuterów lub lżejszych pojazdów na przykład kładów, ale przede wszystkim frachty lawetą i autolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


Samorzutną konsekwencją specjalizowania się w TIR-ach musi być świadczenie usług w zakresie przewozu trudnych maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych, ponieważ w firmowej dyspozycji są potrzebne lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Pierwsze lata w Dąbrowie Górniczej były trudne, jednak teraz szczęśliwi jesteśmy z rozwinięcia swojej aktywności na cały Górny Śląsk i pobliskie województwa. Teraz jesteśmy w Wysokie Mazowieckie, a także w wielu dodatkowych miejscach Kraju i w każdym z tych miejsc można czerpać z naszej profesjonalnej pomocy.


Na całym terytorium Polski znajdziemy się wkrótce.Jakie korzyści zapewnia tego modelu platforma kontrahentom?


Deklarację doskonałego standardu i zaufania zamówionych usług w każdym przypadku przez 24h na dobę. Jeżeli rozmawiamy o holowaniu jest to najistotniejsza wartość. Zazwyczaj cena usługi ma istotny wpływ na nasze wybory, ale wyraźnie mniejszy w wypadku usług pomocy drogowej. Strategia funkcjonowania sieci MegaHol ogranicza czas przybycia w rejon wezwania. Brygady MegaHol są w każdym przypadku profesjonalnie gotowe do zrealizowania konkretnego zlecenia pomocy drogowej, gdyż dzięki sieci możemy dobrać załogę idealnie dobraną ze wszystkich gotowych do działania na tym terenie. Zdecydowanie łatwiej jest połączyć fachmanów z innych załóg gdy w konkretnym zadaniu trzeba działać w paru specjalnościach. Samodzielnie działająca pomoc drogowa może mieć kłopot z zakończeniem wszystkich zamówień, natomiast w MegaHol do wyciągnięcia TIR-a z wykopu przyjedzie dźwig z jakiegoś zakładu, mobilna wulkanizacja z drugiego, a kiedy to konieczne to niskopodwoziówka z trzeciego. Takie mamy możliwości sieci. Sieć zapewnia nam przewagę kiedy idzie o dostępność i mnogość sprzętu, a to przenosi się na sprawność i klasę firmowych usług czyli niewątpliwą korzyść naszych kontrahentów.Czy z powodu działania w sieci opłata za usługi się obniża?


Pomoc drogowa to trudny temat do ustalenia nie zmiennej ceny za usługę tym bardziej, że za każdym razem podejmujemy się szeregu przedsięwzięć, które są wcześniej nieprzewidywalne. W tym przypadku początkowej kalkulacji usługi dokonuje dyspozytor, który odbiera zgłoszenie. Kluczowe ustalenia stosunkowo łatwo zrobić w czasie składania zlecenia usługi. Bowiem ze zleceniodawcą możemy omówić: model pojazdu, trasę w okolice zdarzenia i spodziewanego miejsca transportu, charakter zniszczeń, a w konsekwencji model środka przewozu jaki będziemy musieli wyekspediować. Te szczegóły zezwolą na natychmiastową kalkulację wstępnych kosztów usługi. Jednak w wypadku doświadczeń losowych jest całkowicie realna korekta wyceny dosłownie na miejscu zajścia. Z góry jednak wolno państwu zaplanować, że kalkulacja bliźniaczej marki usługi w naszej sieci będzie mniejsza niż u konkurencji. Możemy podać jeszcze i kolejny pretekst skierowania się po pomoc do MegaHol. To znaczy oferta rozliczeń bezgotówkowych za świadczone przez nas usługi z uwagi na liczne umowy łączące nas z pełnym wachlarzem instytucji ubezpieczeniowych.Jakie usługi proponujecie obok holowania aut?


 • Repertuar usług MegaHol jest naprawdę szeroki dzięki istnieniu w sieci.
 • Pomoc drogowa to nie ulega wątpliwości holowanie i lawetowanie.
 • Dysponujemy autoautolawetymi z ofertą przerzutu do 6 osób.
 • Ciężarowy serwis mobilny w czasie 24h na dobę. Obejmujący TIR i samochody dostawcze.
 • Pełna mobilna wulkanizacja od Tir-a właściwie do osobówki.
 • Fracht usługowy wszystkich pojazdów od aut osobowych po ciężarówki.
 • Transport maszyn budowlanych, rolniczych jak również drogowych.
 • Usługa przewozu wszelkich aut niestandardowych, autokarów, przyczep, tramwajów itp.
 • Transport dłużycowy nie tylko dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa czy też energetyki.
 • Bezpieczne dla pojazdu wydobycie go z słabo dostępnego miejsca.
 • Dostarczanie wszelkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, bezpośrednio na drodze.

Gwarantując pomocy drogowej absolutną gotowość do działania jesteśmy wstanie, dzięki istnieniu w platformie, równocześnie i bezproblemowo pozwolić sobie na dostarczanie usług transportowych. W MegaHol wykorzystujemy ilość i różnorodność lawet, autolawet, a ponadto naczep niskopodwoziowych o wszelkim zastosowaniu, jakimi dyrygujemy dzięki sieci. Liczba zleceń, które potrafimy prowadzić jednocześnie, bez utraty jakości, ciągle wzrasta w tempie rozwijania sieci na nowe rejony. Tu w MegaHol usługi dostarczamy 24h na dobę, każdego dnia w całym kraju i zagranicą na obszarze Unii Europejskiej.Czy jest możliwość zapewnienia sobie naszej współpracy?


Z pewnością zalecamy zatelefonować do nas w przypadku takiej potrzeby, uprzednio zapisując sobie nasz telefon. MegaHol świadczy swoje usługi klientom indywidualnym i flotowym i z każdym ma prawo ratyfikować stabilną umowę obsługi. Nic zdecydowanie nie stoi na przeszkodzie by taką stałą umowę parafować i tu w Wysokie Mazowieckie. Tworzymy takie projekty z firmami posiadającymi flotę TIR, aut ciężarowych, dostawczych, busów czy taksówek. Umowa deklaruje kontrahentom nasz natychmiastowy dojazd w rejon wezwania. Dzięki sieci dotrzemy do was prawie błyskawicznie, a będąc przygotowanym na model taboru z jakim będziemy mieli do czynienia sprawniej zrealizujemy taką pracę. Straty spowodowane usterką będą mniej męczące gdy wyekspediujemy do was z góry skomponowany serwis mobilny. Umowa z MegaHol niechybnie minimalizuje ryzyko strat, w związku z tym jeśli jest firma, nie bezwarunkowo regionalna, której flota wielokrotnie porusza się w obszarze naszego Wysokie Mazowieckie to reklamujemy jej takie usługi. W przypadku kolizji lepiej utrzymywać pomoc drogową pod ręką.


MegaHol – Holujemy do sukcesu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: