LAWETA SZEPIETOWO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SZEPIETOWO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Mamy skuteczną licencję na pomoc drogową


Znalazłeś się w najodpowiedniejszym miejscu w jakimi powinno się poszukiwać pomocy w rejonie Szepietowa, w sytuacji niesprawności pojazdu ewentualnie odmiennego zajścia losowego, a przede wszystkim w kwestii holowania TIR-a, specjalistycznego pojazdu ciężarowego czy dostawczego. Niepodważalna rękojmia klasy oraz bezpieczeństwa usługi przez 24h na dobę jest oczywista w przypadku lawet wynajętych w MegaHol.


Absolutnie nie potrzebujesz teraz przeglądać wszystkiego. Wystukaj numer do nas po pomoc drogową. Bliżej zaprzyjaźnimy się po pracy.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Co innego jeśli twoja wizyta jest spowodowana szukaniem bezpieczeństwa. Spodziewasz się w dalszym horyzoncie pełnej gwarancji wysokiej próby pomocy. W takim razie to świadczy o tym, że chcesz zapoznać się z ofertą firmowych usług. MegaHol – ogólnopolska sieć zespołów parających się ciężarową pomocą drogową posiada takich usług bogaty repertuar znacząco wychodzący poza usługę holowania. Zachęcamy zatem do rozmowy. Wirtualnej rozmowy, w której z satysfakcją odpowiemy Ci na wszelkie pytania.


Rozpoczniemy od siebie:Co możemy?


MegaHol, mimo że ma prawo podpowiadać to nazwa, absolutnie nie obsługuje wyłącznie TIR-ów. Ta marka buduje ogólnopolską sieć z małych zakładów ciężarowej pomocy drogowej udzielając pomocy nie wyłącznie samochodom ciężarowym czy dostawczym. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy ponadto pojazdy osobowe, oferujemy usługi lawetowania popularnych skuterów i mniejszych pojazdów, powiedzmy kładów oraz oczywiście podejmujemy się frachtów lawetą i autolawetą.

NASZA GALERIA


Firmową specjalnością powinien być TIR, a ogólnie pojazdy ciężarowe, zatem naturalną koleją rzeczy w wachlarzu naszych usług pojawił się także przewóz maszyn budowlanych, drogowych bądź rolniczych do których transportu posiadamy w sieci stosowne lawety lub naczepy niskopodwoziowe. Rozszerzamy się dla dobra odbiorcy od lokalnej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po znaczącą sieć pracującą w całym Górnym Śląsku i w przyległych województwach. Nasza placówka w Szepietowie to wynik ekspansji naszych jakościowych usług w kierunku całego szeregu miejsc w Kraju.


Trzeba o MegaHol wspominać, bowiem niedługo pojawimy się praktycznie w całym Kraju.Co gwarantuje platforma kierowcom?


Gwarancję wysokiej klasy i bezpieczeństwa usługi w trakcie 24h na dobę. To oczywista deklaracja i nie ma pretekstu spodziewać się więcej od usługi holowania. Zwykle cena usługi ma znaczny wpływ na nasze decyzje, ale znacząco mniejszy w przypadku usług pomocy drogowej. Tak działa platforma powoduje, że MegaHol dojeżdża do zamawiającego szybciej niż pozostali. Sieć MegaHol zezwala nam na daleko idącą specjalizacje konkretnych załóg pomocy drogowej, a dzięki temu każde wezwanie łatwiej nam rozpatrywać jednostkowo i ekspediować tam drużynę najlepiej zorganizowaną do tej pracy. Zdecydowanie łatwiej jest zintegrować ekspertów z odrębnych załóg jeżeli w jednym zleceniu należy podejmować się prac w paru specjalnościach. Wtedy potrafi być jednocześnie niezbędność wysłania solidnego ciągnika żeby wydostać TIR-a z wykopu oraz ciężarowego serwisu mobilnego ewentualnie wulkanizacyjnego. Dzięki sieci dysponujemy sprzętem, jakiego mogą akurat nie posiadać równocześnie na wyposażeniu niewielkie jednostkowe zakłady.Jaka może być cena usługi?


Pomoc drogowa to uciążliwy temat do wprowadzenia stałej opłaty za usługę tym bardziej, iż za każdym razem podejmujemy się szeregu przedsięwzięć, które są przed wyruszeniem nie do zaplanowania. W MegaHol zasadą jest początkowa kalkulacja usługi dokonana podczas otrzymywania zlecenia. Takie dane jak model pojazdu do którego przywoływana jest pomoc drogowa, jego stan w diagnozie klienta, droga do miejsca zajścia i miejsca możliwego przewozu to ważne informacje, które jesteśmy wstanie zdobyć w czasie pierwszej rozmowy. Takie szczegóły dopuszczą szybką kalkulację roboczych kosztów usługi. Ale w wypadku wydarzeń losowych jest całkowicie prawdopodobna korekta wyceny wprost na miejscu kolizji. Platforma ma jak się okazuje dla finalnej wartości usługi olbrzymie znaczenie, bo jak to zdarza się najczęściej w takich sieciach pomaga zredukować wszystkie koszty, a w efekcie podsumowującą wycenę. Istnieje jeszcze jeden powód zwrócenia się po pomoc do MegaHol. To znaczy ewentualność rozliczeń bezgotówkowych za świadczone przez nas usługi z racji na liczne umowy wiążące nas z dużym wachlarzem instytucji ubezpieczeniowych.Czy holowanie aut to jedyna usługa którą dostarczamy?


 • W MegaHol, właściwie wyłącznie dzięki istnieniu w sieci, propozycja usług jest bardzo różnorodna.
 • Sztandarową usługą jest holowanie i lawetowanie jakichkolwiek pojazdów.
 • Mamy na stanie autolawety z ofertą przerzutu do 6 osób jadących wcześniej transportowanym autem.
 • Ciężarowy serwis mobilny w czasie 24h na dobę. W kręgu zainteresowania TIR i samochody dostawcze.
 • Osiągalna w 24h na dobę ciężarowa mobilna wulkanizacja z alternatywą różnych wymiarów opon, aż po auta osobowe.
 • Fracht wszystkich samochodów w ramach usług dla instytucji i konsumentów prywatnych.
 • Transport maszyn rolniczych, drogowych a także budowlanych.
 • Fracht samochodów niestandardowych, ale też na przykład autobusów.
 • Dla leśnictwa, budownictwa, energetyki, czy też generalnie dla sektora przemysłowego, oferta naszej firmy obejmuje usługi frachtu dłużycowego.
 • Skuteczne i bezpieczne dla pojazdu uwalnianie go z pobocza, dołu, pola czy dziwnego ciężko dostępnego terenu.
 • Uzupełnianie na drodze płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Taki luksus kompletnej bezawaryjności ciężarowej pomocy drogowej przy jednoczesnym świadczeniu usług przewozowych umożliwia nam konfiguracja sieci w której funkcjonujemy. Umożliwia nam to liczebność i oferta lawet i autolawet, a dodatkowo naczep niskopodwoziowych o rozmaitym zastosowaniu. Progres MegaHol gwarantuje nam aktualnie sposobność przyjęcia choćby i kilku zamówień równocześnie bez jakichkolwiek szkód na jakości i bezpieczeństwie usługi. Swoje usługi oferujemy 24h na dobę, przez cały tydzień w całym kraju , a także w granicach Unii Europejskiej.Czy być może jest osiągalna gwarancja usługi z udziałem MegaHol?


Najpewniejsze będzie zapisać sobie nasz kontakt i zadzwonić w przypadku zaistnienia kłopotu. Deklaracją naszego uczestnictwa w wykonaniu usługi jest też solidna umowa. Weryfikuje się ona szczególnie w sytuacji obsługi zleceniodawców flotowych. Stabilne umowy zapewniające pomoc drogową to w tej specjalności codzienna pragmatyka. Podobnie floty TIR jak też mniejszych samochodów ciężarowych czy dostawczych oraz busów, a nawet korporacje taksówkowe, dążą do zawierania takich umów, a my posiadamy je w naszym wachlarzu usług. Umowa gwarantuje zleceniodawcom nasz szybki przyjazd na stanowisko zdarzenia. Z powodu funkcjonowania w sieci dotrzemy do was w zasadzie momentalnie, a będąc przygotowanym na charakter taboru z jakim spotkamy się na miejscu sprawniej wykonamy naszą usługę. Straty wyrządzone usterką zimniejszą się jeśli wyślemy do was wcześniej gotowy serwis mobilny. Jeżeli wasza firma operuje w obszarze Szepietowa to umowa z nami powinna być zrozumiała, ale firmy spoza naszego sektora, których samochody przemieszczają się w tej dzielnicy kraju dostatecznie regularnie, też parafują z MegaHol umowy ograniczając ryzyko szkód. W przypadku usterki należałoby mieć asa w rękawie. Niech nim zostanie nasza pomoc drogowa.


Holowanie z MegaHol to jazda zdecydowanie do wyniku!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: