LAWETA POMOC DROGOWA DĄBROWA GÓRNICZA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych POMOC DROGOWA DĄBROWA GÓRNICZA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autBynajmniej nie uważaj nas za jednostkę pierwszą spośród całego szeregu. Tutaj jest jednak wasz zaufany przyjaciel pomoc drogowa od początku zdecydowana bezzwłocznie ruszyć z poradą. I wyłącznie przyjaciel jest skłonny Ci pomóc w każdej sytuacji, dlatego możesz mu zawierzyć.


Kiedy jeżdżąc po drogach w rejonie Dąbrowa Górnicza dotknie Cię w podróży przykre wydarzenie pilnie dzwoń do MegaHol. Wybierz numer do przyjaciela , który będzie na pewno umiał odpowiednio reagować w przypadku kraksy czy usterki. Dotrzemy bezzwłocznie. Za nami dojedzie mobilny serwis i profesjonalna obsada.


Drobne naprawy na szosie nie będą dla nas uciążliwością. Życzymy wam byście bezawaryjnie przemierzali polskie autostrady, ale wiemy, że zdarzają się przekłute opony, silniki które nie potrafią zaskoczyć, niespodziewane niedobory paliwa w zbiorniku czy uszkodzony mechanizm wycieraczek w dżdżysty dzień. Wówczas z radością dojedziemy aby skasować awarię na miejscu. Gdy powinno być korzystne holowanie czy autoautolawety, lub fakultatywnie autolawety także nie będziemy mieli z tym problemu. W okolicy kolizji czy usterki zawsze pomagamy skutecznie ją ochronić. Nie rozpamiętuj rejonu w którym utknąłeś. Ścieżka gminna czy autostrada nam to nie robi różnicy My po prostu wiemy gdzie jesteś zlokalizowany , a także jak należy Ci pomóc. Bowiem lokalne ścieżki znamy jak swoją kieszeń.


Pamiętaj aktualny telefon do przyjaciela. Zadziała zawsze kiedy będzie pomocny choćby w całym kraju. Będziesz mógł dzwonić o każdej porze. Trafimy na miejsce – na pewno! Bo pomoc drogowa MegaHol właśnie tak funkcjonuje. Przyjaciół znajduje się w kłopocie.


24 godziny na dobę będziesz mógł rozważać naszą usługę:

  • Przewóz, przewóz na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie samochodu na jezdnię albo ustawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub uzupełnienie deficytu paliwa w baku
  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji jak również w ramach Assistance

Ustal fakty! Przyjaciel z Dąbrowy Górniczej czuwa gotowy do akcji!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h

Jeden z szybszych i najpopularniejszy sposób przewiezienia zniszczonego samochodu to autoautolawety bądź autolawety. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada należy pamiętać, że to jedyna poprawna metoda ponieważ holowanie jest tu prawnie zabronione. Nasza pomoc drogowa w obszarze Dąbrowy Górniczej kieruje wieloma specjalnymi, kompletnie zaopatrzonymi pojazdami (w tym autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) , a także wyjątkowo wykwalifikowaną ekipą. W przebiegu załadunku oraz przewozu pojazdów bezpieczeństwo jest naszym najważniejszym zadaniem. 24 godziny na dobę zarówno uszkodzony pojazd jak również jego podróżnych odwieziemy pewnie na wskazane miejsce.


Wolno państwu w każdym przypadku zmienić decyzję oraz postanowić o holowaniu, ale zdecydowanie powinien na to zezwalać stan techniczny pojazdu i przepisy kodeksu drogowego. W jakichkolwiek okolicznościach będziesz mógł zmienić dyspozycję jedyny dylemat to w sumie prędkość poruszania sie po drodze. Ten zespół zdecydowanie powinien jechać z najwyższą prędkością do 60 km/h.


Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Wiemy jaki to dylemat gdy na jezdni awarii ulegnie pojazd ciężarowy. Powikłania ruchu na drodze to przeważnie zasada w przypadku niesprawności TIR-a. Wielokrotnie dobrym ratunkiem udrożnienia drogi musi być holowanie. Zdecydowanie jesteśmy przygotowani na takie rozwiązanie.


Możemy rozpocząć holowanie dowolnego samochodu gdyż zarządzamy profesjonalnym sprzętem. W chwili gdy jest to potrzebne pierwszorzędnej jakości wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy, profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pozwalają nam pewnie , a także skutecznie przewieźć samochód ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus czy samochód dostawczy. TIR w parowie będący do góry kołami, i w sytuacji kiedy zdarzy się to w trudno dostępnym stanowisku, będzie przez nas wystawiony i postawiony do pionu.


Zrealizujemy także przewóz towarów z uszkodzonego samochodu. Jesteśmy przygotowani na zaaranżowanie ich przewozu w wskazane miejsce.
Całodobowo kompetentna, wykwalifikowana kadra dyżuruje aby dać Wam zabezpieczenie i stabilizację. Przez całą dobę, nie bacząc na pogodę, szerokie zaplecze dozwala nam wypełnić obojętnie jakie zamówienie.


Mobilny serwis 24h

W grupie awarii są też takie proste w naprawie. Absolutnie nie jest problemem niewielka usterka nawet jeżeli wstrzymuje dalszą jazdę. Zniszczone wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, przekuta opona albo ubytek paliwa czy oleju, lub wymiana błędnie zatankowanego do baku innego rodzaju paliwa to przypadki z którymi można się rozprawić na miejscu. Wywołuj wówczas pomoc drogową i mobilny serwis, który szybkie reperacje prowadzi w terenie całodobowo. Jeśli mówimy o lawecie to może nie być tutaj dla niej miejsca. W rejon niesprawności serwis dojedzie najszybciej, a w ogromnym kalejdoskopie usług funkcjonuje także mobilny warsztat wulkanizacji operujący 24 godziny na dobę.


Mobilny serwis angażuje najlepszych specjalistów. Również dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych limit drobnych napraw akceptowalnych do zrealizowania na trasie jest niesamowicie pojemny.


Telefonujesz wyłącznie raz. Odbieramy niezwłocznie. Kilka minut omówienia to moment, który jest nam potrzebny do rozpoznania detali niesprawności, marki pojazdu i miejsca zajścia i w kilkanaście chwil pojawimy się na miejscu. Równorzędna niesprawność ma prawa mieć rozmaite scenariusze z tego powodu, by w pełni wesprzeć kierowcę do potencjalnych zleceń podchodzimy kompleksowo.


Transport niskopodwoziowy

Potrzeby klientów konstruują obszerną ofertę naszych usług w tym transport maszyn budowanych. zgarniarka lub walec to zaledwie przykład jednych z wielu ciężkich maszyn drogowych, jakie możemy bezawaryjnie transportować. Prowadzimy przewóz różnych maszyn rolniczych. Wózki widłowe przewozi się drobniejszymi samochodami, lecz zmuszają do specjalnej dbałości gdyż są to pojazdy rzeczywiście małe, ale wagowo kłopotliwe. Stąd wyszkoliliśmy kierowców którzy prowadzą taką usługę. Baza pojazdów jaką wykorzystujemy pomaga nam podjąć zlecenia z zakresu frachtu towarów ponadnormatywnych i transportu dłużycowego. Przewozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a gdy jest taka potrzeba uciążliwy gruz.


Te usługi przewozowe realizujemy na obszarze naszego kraju oraz zagranicą. Ubezpieczamy ładunki, a na oferowane usługi posiadamy pełną, niezbędną dokumentację.


Dlaczego my?

Dlatego, że MegaHol to profesjonalna pomoc drogowa osiągalna 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku, nie zaledwie w lokalnym obszarze, ale w całym kraju. Z tego powodu, że nasza kompetencja to wartość doświadczeń i oczywiście praktyki wykwalifikowanych zawodowców z całego szeregu ośrodków. Uruchamiając ten projekt spodziewaliśmy się rezultatu w formie wysokiej efektywności i jakości usług przy dobrym przeliczniku ceny.


Dowolna usługa jest nowa, dlatego każdą szacujemy osobno. Z pozoru bliźniacze usługi jednak się różnią, dlatego każda musi podlegać indywidualnej kalkulacji. Na wartość usługi wpływają: położenie zdarzenia, typ pojazdu, który obsługujemy, użycie części zamiennych, zakres czynności dokonanych na miejscu zdarzenia i oczywiście czy została użyta autoautolawety lub holownik.


Gdy Państwo mają ubezpieczenie Assistance, ewentualnie do uszkodzenia doszło z przyczyny osoby trzeciej to nasze usługi mogą być darmowe, gdyż straty pokryte zostaną z OC sprawcy stłuczki względnie ubezpieczeniowej pomocy.


Polegaj na przyjaciołach!

Wyłącznie Pomoc drogowa MegaHol – twój przyjaciel z Dąbrowy Górniczej jest gotowy do pomocy wręcz czeka na kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: