LAWETA GRODZISK WIELKOPOLSKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GRODZISK WIELKOPOLSKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autKażdorazowo przyjmujemy zlecenie ze względu na to, że zasadniczym naszym założeniem będzie na pewno niesienie pomocy, jednak trzeba wspomnieć, że naszą specjalnością jest ciężarowa pomoc drogowa zatem temu powołaniu dedykujemy posiadany przez nas tabor i kompetencje. W związku z tym formalnie nie kierujemy uwagi na gabaryt pojazdu bowiem nasi kontrahenci zawsze są naszymi bliskimi przyjaciółmi i pragniemy, żeby nasze uczynki utrwalały ich w przeświadczeniu, że przyjaciół odkrywa się w opresji. Wszystkie nasze warsztaty rozlokowane są praktycznie w całej Polsce, a każdy z nich gotów jest na holowanie różnorodnych samochodów absolutnie ze szczególnym nastawieniem na samochody ciężarowe.


Oczywiście nie wolno liczyć na to, iż w drodze przegapią nas awarie auta. Absolutnie w podobnej chwili nie trwoń czasu na szukanie porady wyłącznie od początku dzwoń do MegaHol, w okolicy Grodziska Wielkopolskiego to pierwsza z najwłaściwszych pomocy drogowych. Ponadto nie trzeba niezwłocznie holować auta. Mobilny serwis to w chwili obecnej bezwzględnie jest właściwie typowa usługa, ale jeśli do tego dołożymy wyspecjalizowaną załogę to dotrzemy do was z kompetentnym warsztatem. A w rezultacie niesprawność będzie wyeliminowana na miejscu powstania.


I dodajmy, że poradzimy sobie z dowolną awarią. Zdobyte doświadczenie uformowało własną pewność siebie, ale to przekłada się na wasze zadowolenie z naszych usług. Wielokrotnie bywa tak, iż błaha niesprawność hamuje dalszą podróż, jednak dla pomocy drogowej niewielka reperacja praktycznie w miejscu zdarzenia na szczęście nie powinna być problemem. Niech ci się nigdy nie zdaje, że dzwonisz po pomoc drogową z błahostką, bo na drodze też mała awaria potrafi okazać się niemożliwa do indywidualnej naprawy, w tej sytuacji wycieraczki i opony, brak paliwa czy też nieodpalający silnik także czasami oczekują naszej uwagi.


Zadbaj o siebie! Kiedy przyjechałeś z daleka, nie dręcz się jak nam wyłuszczyć gdzie zafundowałeś sobie kolizję, ponieważ my jesteśmy z okolicy. Przyjaciel cię nigdy nie zawiedzie, zna w naszym rejonie wszystkie zakątki i odszuka cię nawet gdybyś osobiście nie kojarzył gdzie przebywasz. Jest problem to należy pomagać, chwila rzecz jasna nie jest ważna bowiem istotni są przyjaciele chętni do wykonania usługi, dlatego będziesz mógł do pomocy drogowej zadzwonić o dowolnej porze. Musisz mieć wiedzę, że możesz być naszym przyjacielem nawet jeżeli nigdy się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak już się funkcjonuje. To nasz własny system na istnienie.24 godziny na dobę zawsze możesz 24 godziny na dobę u nas masz efektywne usługi:

  • Holowanie, transportowanie i transport na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wyciągnięcie pojazdu na jezdnię względnie ustawienie go na kołach
  • Usunięcie pomyłkowo wlanego paliwa względnie dowóz paliwa
  • Nieodpłatne usługi z OC sprawcy , a także w ramach Assistance

NASZA GALERIA


Przejrzyj ofertę jeśli jeszcze chcesz rozwiać wątpliwości! Jednak na przyjaciół z Grodziska Wielkopolskiego możesz liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

W każdym przypadku ciężarowa pomoc drogowa będzie na pewno trzymała u nas palmę pierwszeństwa, nie zakłada to jednak, iż nasze lawety lub autolawety nie mogą być zaadaptowane do przerzutu innych samochodów. Awaryjny pojazd dało by się zapewne, w zakresie samopomocy prowadzących, podholować na lince holowniczej, natomiast odradzamy korzystanie z podobnego zagrożenia gdy brakuje doświadczenia.


Istnieje wiele powodów dla jakich trzeba potraktować tą poradę serio. Przy holowaniu wyjątkowo istotne wydają się być biegłość i profesjonalizm. Nie da się w stu procentach zawierzyć zwyczajnej lince holowniczej gdyż zdarza się ona awaryjna. Holując auto trzeba pomijać autostrady i trasy szybkiego ruchu co zdecydowanie skomplikuje i przeciągnie przejazd. Zapewne nie musimy już o tym przypominać, jakkolwiek właśnie MegaHol ma wszystko co może być pożądane, żeby mądrze odholować jakikolwiek pojazd.


Dowolny typ aut potrafimy dostarczyć na wskazane miejsce korzystając z własnych lawet, czy też autolawet. O jakiejkolwiek godzinie możemy, dość skutecznie dostarczyć w rejon zajścia przepisowy tabor i solidnie dowieźć i sprzęt i podróżnych do wskazanego miejsca.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To był powód dla jakiego wymyśliliśmy MegaHol. Naszym planem jest móc być najskuteczniejszym w przewozie aut ciężarowych jak również ciężarowej pomocy drogowej. Istotnym etapem do osiągnięcia tego celu jest świetna propozycja i marka naszych usług. Z popsutym TIR-em zatykającym jezdnię spotkał się chyba każdy użytkownik dróg. Nawet kiedy niesprawność ma miejsce na dwupasmowych trasach bywa, że odłączenie jednego pasa ruchu na wiele godzin potrafi spowodować wielokilometrowe zatory. Identyczne, ewentualnie na pewno gorsze skutki może podobna awaria uczynić na pobocznej, lecz uczęszczanej trasie. To jest powód dla jakiego faktycznie istotny powinien być sprawny i fachowy przewóz tego auta, lub jak najszybsza jego naprawa na miejscu zdarzenia.


Bezpośrednio w ofercie MegaHol znajdują się holowniki oraz naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol oraz branżowy sprzęt dodatkowy, w tym również odpowiedni sprzęt do wyciągnięcia dużego pojazdu z dołu czy też ustawienia go na kołach. Na co dzień mamy w tej sytuacji zdolność szybkiego odblokowania drogi , a także przetransportowania TIR-a w najdogodniejsze rejony zapewniające przystąpienie do bezkolizyjnej naprawy. Kłopotliwe pojazdy wszelkiego standardu na przykład autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, potrafimy przez 24 godziny na dobę dostarczyć skutecznie oraz bezawaryjnie.


Jednak w naszych oddziałach przez całą dobę i 7 dni w tygodniu czuwa zawodowa załoga i to głównie oni gwarantują prawdziwą kondycję naszych prac.Mobilny serwis 24h

W każdym przypadku potrafi się wyklarować, iż na szczęście nie będzie zlecenia na holownik i niskopodwoziówkę. Choćby i na autostradzie efekty awarii może zlikwidować mobilny serwis, który w lokalizację zdarzenia nadjedzie skutecznie oraz przywiezie wyspecjalizowanych mechaników.


My jesteśmy zabezpieczeni na wiele typów awarii od wulkanizacji opon po reperacje motoru. Na każdym szczeblu walczymy by zrealizować wszystko co realne, w związku z tym wyruszamy po sfinalizowaniu gruntownego sondażu w trakcie podejmowania zlecenia. Rzecz jasna zawsze potrafi wypaść coś niezaplanowanego i tak sprawna naprawa nie stanie się wykonalna, jakkolwiek w tej sytuacji bezzwłocznie podjeżdża autolawety czy może niskopodwoziówka czekająca tylko na żądanie.


Wiemy, że każdy przypadek pewnie jest inny w związku z tym przystępujemy do wezwań szczególnie indywidualnie. Kontrahent może nie mieć racji przynajmniej co do analizy okoliczności zdarzenia, natomiast my umiemy wsłuchać się w jego prośby i podpowiedzi, a później wydobyć konieczne wnioski, bo w ten sposób działa się z przyjaciółmi. Możemy tak robić dzięki wspaniałemu zapleczu technicznemu przynoszącemu nam jednoznaczny luksus realizacji zadań.Transport niskopodwoziowy

Rożnego typu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt którego w naszym taborze mamy dostatecznie dużo, więc zdecydowaliśmy się na rozszerzenie naszej profesjonalnej oferty o przerzut maszyn budowlanych, drogowych oraz rolniczych. Optymalne spożytkowanie potencjału załogi ogranicza pełne wydatki na działalność, no i tym samym ogranicza cenę usługi dla jednostkowego kontrahenta, zdecydowanie było by zadziwiające gdybyśmy podobnego potencjału nie dostrzegli.


Transporty organizujemy w kraju i zagranicą skutecznie dowożąc na wyznaczone miejsce maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do kłopotliwych choć niedużych wózków widłowych oraz busy czy pikapy. Jest możliwości oczywiście powierzyć nam przewóz towarów ponadnormatywnych oraz dłużycowych.


Będąc w naszych rękach zawsze już będą całkiem bezpieczne, jednak i tak każdorazowo ubezpieczamy ładunek. Wszelkie formalności również papiery nieodzowne do specyfikacji powiązanej z wykonywaną przez nas usługą, regularnie przejmujemy na siebie.Dlaczego my?

Ale czemuż tym razem nie? W tej sytuacji może być MegaHol. Nie pragniemy umniejszać umiejętności innym, jednak oczywiście nikt tego rzecz jasna nie uprawia mówiąc, że jest najlepszy. Rozumiemy, że każda pomoc drogowa, których działa mnóstwo i każda ciężarowa pomoc drogowa , jakich zapewne jest zdecydowanie mniej, weryfikuje się w działaniu.


Sugerujemy zwróć na to uwagę patrząc zdecydowanie z przeciwnej flanki. Prawdopodobieństwo zadysponowania niezbędnego sprzętu w tym wypadku zapewne jest znacząco poważniejsze niż w jednostkowym zakładzie chociażby ze względu na liczbę wspólników. Absolutnie nie odmiennie ma się sprawa z kadrą o wysokich kompetencjach czy z kierowcami o dużym doświadczeniu. MegaHol to optymalne zestawienie niedużych zakładów, które nawzajem się wzmacniają działając jednocześnie niedaleko wydarzenia przy tym zarządzając wyjątkowym doborem taboru i sprzętu.


Właśnie z tego powodu legitymizuje nam się wyśmienicie, jako podwalina dostarczania naszych usług, motto „Bądź przyjacielem klienta”. Przypuszczalnie z pomocą przyjedzie mała, zaprzyjaźniona grupa fachmanów, jednak wzmocniona mocą całej firmowej platformy.


U nas nie posiadamy cennika gdyż każde wezwanie oceniamy jednostkowo, a to tworzy bezpośrednie odbicie w nierzadko mniejszych cenach niż zwykle się spodziewacie. W sytuacji usług realizowanych z OC lub Assistance nie musi się regulować opłat, bowiem rozliczamy się jedynie z ubezpieczycielem.


To jest istotnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Zawsze Twój czujny przyjaciel z Grodziska Wielkopolskiego.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: