LAWETA WIELICHOWO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WIELICHOWO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMusi się uczciwie zaznaczyć, iż naszą specjalizacją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, co rzecz jasna nie oznacza, że rezygnujemy z realizacji odmiennych zamówień, ba zgoła odwrotnie administrując znakomicie zaopatrzoną infrastrukturą jesteśmy w stanie obsłużyć kilka zleceń równolegle. Wszystkich kontrahentów traktujemy niczym przyjaciół, a to ważny krok do zapewnienia pomocy także tym którzy poruszają się zdecydowanie mniejszymi autami. Jesteśmy przygotowani na holowanie samochodów ciężarowych w identycznym stopniu jak i pozostałych pojazdów i wszystkie nasze warsztaty rozmieszczone w całej Polsce zawsze są należycie wyposażone.


Kłopoty z pojazdem na autostradzie to zwyczajna sprawa. Usterka ewentualnie może wam się trafić w bliskości Wielichowa, lecz to nic bo i w tym mieście posiadamy nasz zespół, zatem spokojnie dzwoń do MegaHol będziemy na miejscu zdarzenia nadzwyczaj prędko. Skądinąd nie musimy zaraz holować samochodu. W każdym przypadku potrafi się wyklarować, iż jedyne co potrzeba to praca mobilnego serwisu podparta wykwalifikowaną załogą. W takim razie, może się zdarzyć, że rozwiążemy kłopot w miejscu zdarzenia.


Na szczęście nie ma takiej usterki z jaką byśmy sobie nie dali rady. Do tej chwili obojętnie jakie zamówienie zamykaliśmy skutecznie i na szczęście nie ma żadnego czynnika żeby to się odwróciło. Często bywa tak, iż banalna niesprawność udaremnia dalszą podróż, lecz dla pomocy drogowej drobna naprawa praktycznie w rejonie zdarzenia nie powinna być kłopotem. Nasze wykwalifikowane ekipy zainteresują się dowolną błahostką więc już nie musisz się martwić o paliwo, wycieraczki, opony ponieważ pod dobrą opieką będziesz spokojny na trasie.


Staraj się to mieć na uwadze. Jeśli całkowicie nie umiesz odnaleźć się w terenie, nie potrzebujesz się martwić, gdyż my wyczekujemy zaraz za miedzą. Przyjaciel cię nigdy nie zawiedzie, zna w naszym rejonie wszelkie zakątki i znajdzie cię choćbyś osobiście nie kojarzył gdzie jesteś. Zdarza się kłopot to trzeba działać, chwila rzecz jasna nie jest istotna bo ważni muszą być przyjaciele zdecydowani do interwencji, dlatego jesteś w stanie do pomocy drogowej zatelefonować o każdej porze. Przyjemnie jest mieć przyjaciół na jakich zwyczajnie potrafimy się oprzeć takich jak pomoc drogowa MegaHol. Bowiem tacy powinni być przyjaciele.Jesteśmy zdecydowani do dostarczania usług i w dzień i w nocy:

  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie samochodu na jezdnię czy stawianie go na kołach
  • Transport niezbędnych ilości paliwa lub wyeliminowanie paliwa pomyłkowo wlanego
  • Darmowe usługi z OC winnego kolizji jak również w ramach Assistance
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów

NASZA GALERIA


Aby rozproszyć wszelkie rozterki na naszej stronie będziesz mógł zaznajomić się z naszą pełną paletą możliwości. Ale na przyjaciół z Wielichowa będziesz mógł liczyć!


LawetaAutoautolawety 24h

W każdym przypadku ciężarowa pomoc drogowa będzie trzymała u nas palmę pierwszeństwa, na szczęście nie oznacza to jednak, iż nasze profesjonalne lawety lub autolawety nie mogą być przystosowane do transportu pozostałych samochodów. Zepsuty samochód stosunkowo łatwo niewątpliwie, w granicach samopomocy kierowców, podholować na linie holowniczej, natomiast odradzamy wybieranie podobnego ryzyka bez doświadczenia.


Bezwzględnie jest to konieczne z paru powodów. Rzecz jasna najistotniejszym jest praktyka i profesjonalizm usługi. Również optymalny sprzęt, bowiem zwykła lina holownicza potrafi stać się wadliwa. Holując pojazd koniecznie trzeba omijać autostrady oraz trasy szybkiego ruchu co zdecydowanie utrudni i wydłuży przejazd. Zatem pomoc drogowa MegaHol dysponująca wytrawnymi zespołami, i stosownym sprzętem do lawetowania bezwzględnie jest najszczęśliwszym wyborem.


Dowolny model aut jesteśmy wstanie przewieźć czerpiąc z naszych lawet, a kiedy trzeba autolawet. O każdej porze potrafimy, bardzo skutecznie dostarczyć w rejon zderzenia odpowiedni transport oraz solidnie dowieźć i sprzęt i podróżnych do wskazanego położenia.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Ta robota nas zachwyca. Zawsze w przewozie samochodów ciężarowych, a także w ciężarowej pomocy drogowej staramy się stać zawsze wśród najsolidniejszych. Zapewniamy różnorodną propozycję , ale też rzetelne przeprowadzenie usług. Wszyscy doskonale wiedzą jaką przykrą potrafi być na drodze niesprawność TIR-a. Gdy w sytuacji awarii na trasie dwupasmowej zamkniemy pojedynczy pas ruchu to realny będzie korek, być może na parę kilometrów. Tymczasem rezultat może być szkodliwszy kiedy do kolizji dojdzie na drugorzędnej, ale uczęszczanej drodze. Więc z tego powodu szanować powinno się szybkie, kompetentne remonty na miejscu wypadku, no i fachowy transport tych pojazdów.


Wszystkim co celowe do likwidacji podobnych szkód administruje ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to oczywiście są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, duży sprzęt do akcji pomocniczych. Awaryjnie zablokowanego TIR-a możemy zatem profesjonalnie przewieźć w rejon w którym będziemy mogli go bezpiecznie zreperować. Maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, pełny wachlarz uciążliwych aut przywieziemy szybko i solidnie przez 24 godziny na dobę.


Rękojmią klasy naszych usług jest oczywiście specjalistyczna załoga osiągalna dla was przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Rozwikłanie kłopotu potrafi również być maksymalnie inne i holownik , a także niskopodwoziówka nie będą potrzebne. Może jedyne co potrzeba to mobilny serwis, który w rejon wydarzenia dotrze zasadniczo szybciej, a wykwalifikowani mechanicy sprawnie wyeliminują przyczynę usterki, także na autostradzie.


Czy może to będzie usługa wulkanizacji opony czy konsultacji przy nieznacznych awariach napędu, stale musimy być na to przygotowani. To rola skrupulatnego wywiadu przeprowadzonego podczas zaakceptowania zlecenia. Zapewne w toku naprawy może się wyklarować, że awaria jest poważniejsza niż wcześniejsze obliczenia i wtedy szybko zawsze jest sprowadzana, oczekująca na zlecenie autolawety bądź holownik z naczepą niskopodwoziową


Obojętnie jakie wezwanie to dla nas indywidualny incydent bo każda niesprawność jest odmienna. Wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców, odpowiadamy na sugestie, z tego powodu, że są naszymi dobrymi przyjaciółmi, a nie wyłącznie klientami. Nasi mechanicy, dostając odciążenie wyśmienicie zaopatrzonego zaplecza technicznego, uzyskują z takich pertraktacji jedynie pozytywne wskazówki.Transport niskopodwoziowy

Rozwinęliśmy profesjonalną paletę, ale standardowe usługi na takim rozwiązaniu zupełnie nie cierpią, bowiem transport maszyn drogowych, maszyn budowlanych jak również rolniczych wypływa z bogatej podwaliny w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników będących w naszym padoku. To prawda, że w tej domenie przewozu nie specjalizujemy się, jakkolwiek jeśli pośród doskonałych kierowców wykorzystuje się tylu z optymalnym doświadczeniem nie można nie skorzystać z tego potencjału.


Transporty przeprowadzamy w kraju i zagranicą sprawnie przerzucając na wyznaczone położenie maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do ciężkich choć niewielkich wózków widłowych oraz pikapy czy busy. Ponadto ładunki ponadnormatywne bądź transporty dłużycowe.


Bezpośrednio w naszych rękach są one zupełnie bezpieczne, a i tak każdorazowo ubezpieczamy fracht. Nigdy nie zarzucamy naszych klientów załatwianiem formalności i zdobywaniem materiałów nieodzownych do finalizacji zadanego transportu.Dlaczego my?

Z tego powodu, że absolutnie nie znajdziesz sobie takiego czynnika, ażeby teraz nie. Gdy nie znamy veta to widocznie może być MegaHol. Zawsze chcemy być najlepsi, jednak przecież nie chcemy by inni czuli się gorsi. Ciężko sądzić, iż coś nie idzie prawidłowo w domenie pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej jeśli tak mnóstwo takiego rodzaju zakładów utrzymuje się w branży.


Sugerujemy przyjrzyj się temu cokolwiek z innej flanki. Nasza firmowa sieć zespołów to rodzina łącząca cały szereg wspólników, a to zabezpiecza nam upoważnienie by przedkładać w ofercie zdecydowanie bardziej rozległy zespół pojazdów niż oferta pojedynczego zakładu. Oczywiście to samo sprawdza się przy wyborze doświadczonych kierowców lub wykwalifikowanych mechaników. Działamy niczym naczynie połączone, gdzie potencjalne odziały czuwające w strefie kolizji kooperują ze sobą, żeby na lokalizację zdarzenia wysłać absolutnie najlepiej przygotowaną załogę.


Motto „Bądź przyjacielem klienta” legitymizuje się dokładnie dlatego i jesteśmy usatysfakcjonowani, że definiuje zasadę oferowania naszych usług. Pełna firmowa sieć będzie tworzyć ochronny parasol nad działalnością wyprawionej obsady profesjonalistów, którzy będą ekipą z lokalnego warsztatu, prawdopodobnie związaną familijnie lub przyjaźniami, ale będą pewni gdy za plecami będą mieli takie partnerstwo.


Indywidualna kalkulacja usług skutkuje tym, iż wielokrotnie będziecie mieć niższe koszty niż się spodziewacie. Bardzo dogodną procedurą fakturowania za nasze usługi wydaje się być proste rozliczenie kosztów z ubezpieczycielem, ale oczywiście warunkiem jest możliwość wykonania usługi w granicach OC ewentualnie Assistance.


MegaHol, absolutnie nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa, jest właśnie taka. Przyjaciel z Wielichowa, który czeka na Twój kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: