LAWETA BRODNICA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BRODNICA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWypada rzetelnie podkreślić, iż naszą specjalizacją jest ciężarowa pomoc drogowa, co na szczęście nie zakłada, iż odmawiamy realizacji innych zamówień, a zgoła odwrotnie administrując wyśmienicie wyposażoną bazą możemy obsłużyć parę zleceń jednocześnie. Swoich klientów traktujemy jak przyjaciół, a to pierwszy krok do zapewnienia pomocy również tym którzy poruszają się nieco mniejszymi autami. Zaznaczamy to, iż naszą specjalnością bezwzględnie jest holowanie pojazdów ciężarowych, jednak wszystkie nasze oddziały rozlokowane w całej Polsce muszą być w taki sposób wyekwipowane by podołać każdemu zadaniu w wystarczający sposób.


Nie znajdziesz miejsc chronionych i na ogół można mieć niedyspozycję pojazdu. Optymalnym panaceum jest w tej sytuacji zadzwonić do MegaHol, a szczególnie gdy przytrafi ci się taki przypadek w okolicy Brodnicy, bo to pewna pomoc drogowa. Holowanie wcale nie zawsze bywa niezbędne. W chwili przyjmowania zlecenia zawsze prowadzimy wywiad na temat problemów, jakie was napotkały i być może nasza ingerencja skończy się na pomocy mobilnego serwisu, tym bardziej, że rozporządzamy wyspecjalizowaną kadrą. Miejsce zajścia na jakiś moment będzie specjalistycznym warsztatem, i w ten sposób wygospodarujemy czas i obniżymy nakład na usunięcie awarii.


Nie obawiamy się, iż jakaś rzecz nas zaskoczy bowiem posiadamy wystarczająco dużo wyobraźni, aby z potencjalnymi awariami sobie dać radę. W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy doświadczenia które, dzisiaj umacnia nas w przeświadczeniu, że wybieramy właściwe decyzje w toku finalizacji otrzymanych zamówień. Wiele usterek które wstrzymują kierowcom dalszą drogę dla wykwalifikowanych ekip okazuje się banalnymi do naprawy. Opona, nie odpalający silnik, wycieraczki, paliwo lub całe mnóstwo niezależnych niuansów, zajmiemy się każdą bagatelą.


Pilnuj by mieć to wciąż w pamięci. Jeżeli zupełnie nie orientujesz się w topografii miejsca zdarzenia, nie powinieneś się niepokoić, bowiem my oczekujemy nieopodal za miedzą. Znamy tutaj każdy kąt dlatego nie jest istotne, w którym miejscu utknąłeś ze swoją kolizją my szybko cię wyszukamy. Wybierz numer jeśli będziesz w opresji bez względu na porę dnia. Zapamiętaj, że pomoc drogowa MegaHol ma sporo przyjaciół i przenigdy żadnego oczywiście nie rozczarowała. Gdyż zarabiać przystoi stosownie.24 godziny na dobę zawsze możesz na nas polegać

  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Ulokowanie samochodu na kołach czy przeciągnięcie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie mylnie wlanego paliwa albo dowóz paliwa
  • Niepłatne usługi z OC winnego kolizji , a także w granicach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów

NASZA GALERIA


By rozproszyć wszystkie obiekcje na naszym portalu możesz zapoznać się z naszą pełną paletą możliwości. Masz całkowitą rację, iż nie powinno się zawierzyć wyłącznie zobowiązaniom, ale pamiętaj, że tutaj w Brodnicy posiadasz przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Zdecydowanie wolno nam ogłosić, iż ciężarowa pomoc drogowa jest naszym oczkiem w głowie, choć nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań, by naszymi profesjonalnymi autolawetymi lub też autoautolawetymi przewozić każdy inny rodzaj pojazdów. Mamy świadomość, iż popularną procedurą interwencji jest holowanie, zwłaszcza jeśli mowa o pojazdach osobowych. Przy wykorzystaniu linki holowniczej może się podobnej usługi podjąć każdy prowadzący, my jednak zalecalibyśmy skorzystanie z usługi profesjonalistów.


Są argumenty żeby tą radę traktować poważnie. Na pewno najistotniejszym wydaje się być doświadczenie i profesjonalizm usługi. Awaryjność prostych lin holowniczych zwraca opinię na sprzęt z którego należało by korzystać przy tej usłudze. Holując auto trzeba omijać autostrady i trasy szybkiego ruchu co zasadniczo utrudni jak i wydłuży przewóz. Zatem tutaj właśnie powinno być pole do popisu dla specjalistycznego sprzętu i brygad pomocy drogowej MegaHol.


Mamy w posiadaniu lawety lub autolawety dobrane do przewozu wszelkiego rodzaju pojazdów, oraz podróżnych. Przerzut pojazdów to nasza praca, zatem o dowolnej godzinie można nas przywołać byśmy umiejętnie wykonali zamówioną u nas usługę włącznie z przewiezieniem podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jest to co kochamy. Transport aut ciężarowych i ciężarowa pomoc drogowa to przestrzenie w jakich chcemy być najlepsi. Bogata paleta i pewność wysokiej klasy profesjonalnych usług jest znaczącym etapem w stronę spełnienia podobnego ideału. Usterka TIR-a na drodze może stać się niemałym kłopotem. Kilometrowe zatory mogą się budować choćby i na drodze dwupasmowej jeśli wykluczymy z ruchy jeden pas. Kiedy usterka zaatakuje na ruchliwej szosie jednopasmowej to skutek może być jeszcze podlejszy. Stąd nieocenieni są fachowcy od natychmiastowych remontów w terenie, a także niezawodnego przerzutu aut.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol znajdują się w taborze ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a poza tym sprzęt do podnoszenia wielkich samochodów z dołu i pozwalający na ustawienie ich na kołach. Utrzymujemy, jak się zdaje idealne akcesoria, by wykonać zabieg bezkolizyjnej reperacji po uprzednim oczyszczeniu drogi z awaryjnie zablokowanego, ciężkiego pojazdu. Skutecznie i bezawaryjnie dostarczymy busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, zatem jak widać pełny kalejdoskop,asortyment dużych aut.


Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu nieustannie w naszych zespołach czuwa specjalistyczna załoga będąc także gwarantem naszej kondycji.Mobilny serwis 24h

Może holownik , a do kompletu niskopodwoziówka wcale nie będą konieczne. Niesprawność potrafią naprawić mechanicy z mobilnego serwisu, który w odpowiedni rejon przybędzie zdecydowanie sprawniej.


Od drobnych reperacji napędu po wulkanizację opon wyspecjalizowani mechanicy z mobilnego serwisu muszą być przygotowani na rożne typy usterki. Jest tak w związku z tym, iż przy zgłoszeniu odbywamy na tyle szczegółowy wywiad by mechanik mobilnego serwisu mógł w trasę wyjechać gruntownie zorganizowany do wykonania usługi. To zrozumiałe, że jesteśmy ubezpieczeni i na hasło wyczekuje autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową, bowiem na miejscu bywa, że lubi się się wyjaśnić, że błyskawiczna reperacja jest nie realna.


Niesprawności, mimo, że podobne bywają jednak bardzo rożne, dlatego też do wszystkich zamówień przystępujemy indywidualnie. Traktujemy naszych kontrahentów jak przyjaciół i stąd wsłuchujemy się w ich potrzeby i podpowiedzi. Takie podejście wyłącznie wspiera nas w luksusie wykonania usługi bo pewność gwarantuje nam doskonale wyekwipowane zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Swoją ofertę usług poszerzyliśmy o transport wielkich maszyn drogowych, maszyn budowlanych jak również rolniczych ponieważ szeroka baza lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników pozwoliła nam na przyjęte rozwiązanie bez uszczerbku dla podstawowych usług. Właściwe użycie potencjału załogi minimalizuje łączne wydatki na działalność, i tym samym obniża wycenę usługi dla indywidualnego kontrahenta, zdecydowanie było by dziwaczne gdybyśmy tego potencjału nie zobaczyli.


Prędko dostarczymy na określone miejsce kombajny, pikapy i busy, koparki, walce drogowe, na obszarze naszego kraju i zagranicą. Łatwo również zlecić nam fracht ładunków ponadnormatywnych czy dłużycowych.


Jako, że zabezpieczenie przewozu jest tu najważniejsze to przy uruchomieniu wszystkich środków bezpieczeństwa, dodatkowo każdorazowo ubezpieczamy frachty. Wszystkie procedury i listy potrzebne do specyfikacji połączonej z realizowaną przez nas pracą, regularnie przyjmujemy na siebie.Dlaczego my?

Niby czemu tym razem nie? W tej sytuacji ma prawo być MegaHol. Nie planujemy aby pozostali czuli się gorsi, lecz wyraźnie chcemy być najlepsi. Ciężko przypuszczać, iż coś nie funkcjonuje właściwie w branży pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej jeśli naprawdę wiele takiego standardu zakładów trzyma się w branży.


Winno się wszakże zgłębić ten problem szerzej. Jeżeli zdążyliśmy zdobyć, aż tylu sieciowych wspólników to prawdopodobieństwo zadysponowania właściwego sprzętu musi być znacznie większe niż w indywidualnym zakładzie. O wykwalifikowanych mechaników i sprawdzonych kierowców też jest łatwiej bezpośrednio w markowej pajęczynie niż w jednostkowym zakładzie. MegaHol to wyjątkowe połączenie małych warsztatów, które nawzajem się zasilają będąc synchronicznie w pobliżu wydarzenia i gospodarując wyjątkowym wachlarzem zespołu pojazdów oraz sprzętu.


Przede wszystkim z tego powodu sprawdza nam się wyśmienicie, jako opoka oferowania firmowych usług, hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Zapewne z pomocą dotrze lokalna, zaprzyjaźniona obsada zawodowców, jednak wspierana mocą całej firmowej platformy.


U nas nie mamy cennika gdyż jakiekolwiek zamówienie szacujemy indywidualnie, a takie podejście posiada swoje odbicie w niejednokrotnie niższych wycenach niż możecie się spodziewać. W przypadku usług prowadzonych z OC względnie Assistance nie ma konieczności regulować opłat, ponieważ rozliczamy się wprost z ubezpieczycielem.


Oto jest dokładnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciel z Brodnicy, który liczy na Twój kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: