LAWETA JABŁONOWO POMORSKIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych JABŁONOWO POMORSKIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak powinien brzmieć tytuł tego działu, lecz patrząc z innej perspektywy otwarci jesteśmy na jakiekolwiek usługi. Na szczęście nie traktujemy was jak zwyczajnych kontrahentów jedynie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie odmawia się pomocy tylko z tego powodu, iż jeżdżą mniejszym autem. W związku z tym, dowolny z wszystkich warsztatów, rozlokowanych po całej Polsce, bezwzględnie jest przygotowany w takim samym stopniu na holowanie pojazdów ciężarowych jak i każdego innego samochodu.


Usterka samochodu może zdziwić cię w każdej sekundzie w prawie nie przewidywalnym terminie. Niesprawność może wam się przytrafić w rejonie Jabłonowa Pomorskiego, lecz zachowaj spokój bo i tutaj utrzymujemy własny oddział, w związku z tym spokojnie dzwoń do MegaHol znajdziemy się na miejscu wyjątkowo szybko. Holowanie wcale nie każdorazowo bywa niezbędne. W przebiegu przyjmowania zlecenia w każdym przypadku robimy wywiad na temat kłopotów, które was dopadły i jest prawdopodobne, że ta interwencja zrealizuje się na pracy mobilnego serwisu, tym bardziej, że dysponujemy wykwalifikowaną załogą. Więc, może się zdarzyć, że wyjaśnimy defekt na miejscu zajścia.


Dowolną niesprawność jesteśmy gotowi w stu procentach skasować Dobre nastawienie na poziomie wykonania każdej pracy gwarantuje pożądane rezultaty, w związku z tym trzymamy się tego gwoli waszej satysfakcji. Drobne naprawy, które stosunkowo łatwo zrealizować bezpośrednio w miejscu zdarzenia to dla nas przeważnie banalne niesprawności, choć kierowcom wstrzymują dalszą podróż. Nasze załogi zainteresują się jakąkolwiek drobnostką dlatego absolutnie na szczęście nie musisz się niepokoić o wycieraczki, opony, paliwo gdyż pod stałą kontrolą będziesz spokojny na trasie.


Pilnuj by mieć to ciągle w pamięci. Kiedy przebywasz z odległego miejsca, nie denerwuj się jak należy nam wyjaśnić gdzie miałeś usterkę, bo my jesteśmy z okolicy. To, że z własnym defektem utknąłeś w miejscu niemożliwym dla ciebie do usytuowania nie będzie stanowił dla pomocy drogowej znaczenia gdyż znamy w tym wypadku dowolny kąt. Wydzwaniaj jeśli jesteś w kłopocie bez oglądania się na porę dnia. Powinieneś mieć świadomość, iż możesz być naszym przyjacielem nawet wówczas jeżeli przenigdy się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właściwie bywa. Tacy jesteśmy.


  • Przeciągnięcie samochodu na jezdnię względnie ulokowanie go na kołach
  • Wyeliminowanie źle wlanego paliwa bądź transport niezbędnych ilości paliwa
  • Usługi w ramach Assistance czy nieodpłatne usługi z OC sprawcy
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

NASZA GALERIA


Aby rozwiać jakiekolwiek obiekcje na naszym portalu będziesz mógł zaznajomić się z naszą całą paletą możliwości. Ale tu w Jabłonowie Pomorskim możesz liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Nasz zespół lawet lub autolawet jest dopasowany do przewozu dowolnego typu auta, mimo, że nie kryjemy, iż szczególnie przygotowani jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Holowania auta osobowego może podjąć się nawet nie doświadczony prowadzący używając linki holowniczej, my jednak zachęcalibyśmy w takich okolicznościach wykorzystywać fachowców.


Jest niemało argumentów dla jakich warto odczytać tą radę serio. Zdecydowanie najistotniejszym jest praktyka i profesjonalizm usługi. Nie da się w stu procentach zawierzyć zwyczajnej linie holowniczej bowiem zdarza się ona tandetna. Na autostradach czy trasach szybkiego ruchu holowanie na linie na sto procent jest zabronione. Niewątpliwie nie musimy w zasadzie o tym mówić, jednakże akurat MegaHol ma wszystko co powinno być pożądane, by rzetelnie odholować jakikolwiek pojazd.


Mamy lawety lub też autolawety dopasowane do przewozu jakiegokolwiek rodzaju aut, ale też pasażerów. Bezpośrednio w miejscu zajścia pojawimy się błyskawicznie kierując tu odpowiedni sprzęt do spokojnego przewiezienia waszych samochodów i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To był powód dla jakiego stworzyliśmy MegaHol. W transporcie samochodów ciężarowych, ale też w ciężarowej pomocy drogowej chcemy stać zwykle wśród najsolidniejszych. Znaczącym gestem do osiągnięcia takiego celu jest bogata propozycja oraz jakość naszych usług. Usterka Tir-a na szosie, tej sytuacji nigdy nie zazdrościmy nikomu, ale ostatecznie jak wiemy, to się może zdarzyć. Także jeśli usterka ma usytuowanie na dwupasmowych drogach samo wyłączenie jednego pasa ruchu na wiele godzin potrafi sprawić wielokilometrowe zatory. Jeżeli usterka wystąpi na szybkiej trasie jednopasmowej to efekt jest w stanie być jeszcze podlejszy. Z tego powodu cenni muszą być spece od krótkich napraw w miejscu zdarzenia, i oczywiście niezawodnego przewozu aut.


Bezpośrednio w ofercie MegaHol znajdziecie holowniki i oczywiście naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i branżowy sprzęt dodatkowy, w tym również właściwy sprzęt do wydostania uciążliwego samochodu z dołu czy też postawienia go na kołach. Dysponujemy w takim razie wystarczającymi zasobami aby natychmiast odkorkować szosę w taki sposób żeby wolno było bezpiecznie wykonać remonty. Cały wachlarz ciężkich samochodów: Autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, skutecznie i solidnie, przez całą dobę, przywieziemy pod uzgodniony adres.


Ale oczywiście klasa naszych usług gwarantowana jest przede wszystkim przez doświadczoną kadrę pełniącą dyżur w naszych brygadach przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Zakończenie problemu potrafi też okazać się całkiem odmienne i holownik , a zarazem niskopodwoziówka tym razem nie będą konieczne. Usterkę mogą wyeliminować mechanicy z mobilnego serwisu, który na miejsce przybędzie znacznie sprawniej.


Od wulkanizacji opon po drobne naprawy silnika na to musi być przygotowany mobilny serwis. Jest tak z tego powodu, że przy odbieraniu zgłoszenia realizujemy na tyle obszerny sondaż aby personel mobilnego serwisu mógł do zlecenia wyjechać całkowicie przygotowany do akcji. Bywa że zwiad telefoniczny jest za skromny i mechanik mobilnego serwisu jednak nie potrafi zrealizować natychmiastowej reperacji, na szczęście nie jest to jednak problem ponieważ w odwodzie w każdym przypadku wyczekuje autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową.


Staramy się do wezwań podchodzić wyjątkowo odrębnie dlatego, że mamy świadomość, iż każdy incydent jest indywidualny. Traktujemy wszystkich klientów jak przyjaciół i z tego powodu wsłuchujemy się w ich propozycje i podpowiedzi. Jesteśmy wstanie to robić ponieważ mamy komfort oparcia perfekcyjnie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Rozszerzyliśmy firmową paletę, jednak pierwotne usługi na tym zgoła nie cierpią, ponieważ transport maszyn drogowych, maszyn budowlanych i rolniczych wypływa z bogatej podwaliny w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników będących w naszym profesjonalnym padoku. To absolutnie rozważna decyzja, ponieważ użytkuje potencjał naszych zawodowych kierowców i sprzętu, a tym samy obniża koszty funkcjonowania pośrednio oddziałując na ograniczenie opłat standardowych prac.


Przewozy organizujemy w kraju i zagranicą sprawnie przerzucając na wskazane miejsce maszyny począwszy od ciężkich chociaż małych wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych oraz busy czy też pikapy. Oraz ładunki w postaci ładunków ponadnormatywnych bądź transportów dłużycowych będą mogły być przedmiotem tejże usługi.


Jako, że zabezpieczenie przewozu jest tu priorytetem to przy użyciu wszystkich środków bezpieczeństwa, oczywiście i tak regularnie ubezpieczamy ładunki. Wcale nie obciążamy swoich kontrahentów załatwianiem procedur i zdobywaniem materiałów potrzebnych do finalizacji zamówionego frachtu.Dlaczego my?

Toć dlaczego tym razem nie? Czemuż akurat nie MegaHol? Zapewne chcemy być najlepsi, ale przecież nie pragniemy aby inni odbierali się gorsi. Niewątpliwie potwierdzają się w działaniu wszystkie pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe jakkolwiek jest ich na rynku nadzwyczaj dużo.


Popatrz na to jednak odmiennie. Skoro mamy, aż tylu kooperantów to w tej sytuacji prawdopodobieństwo zadysponowania stosownego sprzętu jest dużo poważniejsze niż w indywidualnym warsztacie. W kwestii kadr firmowa platforma także ma wyższość nad pojedynczym zakładem, nawet wówczas kiedy pracują tam doskonali mechanicy. MegaHol to doskonałe zestawienie niewielkich warsztatów, które równocześnie się wspomagają działając jednocześnie niedaleko kolizji przy tym zarządzając spektakularnym wyborem zespołu pojazdów oraz sprzętu.


Kwintesencję dostarczania naszych usług wyznacza reguła „Bądź przyjacielem klienta”, która sprawdza się właśnie dlatego. Na przykład do zadania przybywa dobrze dopasowana drużyna mechaników z niewielkiego warsztatu powiązana przyjaźniami ewentualnie wręcz rodzinnie, jednak to drużyna jaka ma prawo, w każdej minucie zlecenia, otrzymać pomoc naszej sieci identycznych warsztatów.


U nas nie mamy cennika ponieważ jakiekolwiek zlecenie oceniamy jednostkowo, a takie podejście ma swoje odzwierciedlenie w często mniejszych wycenach niż możecie się spodziewać. Zlecenia z OC oraz Assistance prowadzimy w zakresie ubezpieczenia.


MegaHol, na szczęście nie tylko ciężarowa pomoc drogowa, wydaje się być właśnie taka. Przyjaciel z Jabłonowa Pomorskiego, który wyczekuje na Twój telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: