LAWETA GÓRZNO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GÓRZNO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autKażdorazowo przyjmujemy zlecenie bowiem głównym naszym założeniem jest niesienie pomocy, jednak musi się nadmienić, iż naszą specjalnością jest ciężarowa pomoc drogowa więc temu zadaniu dedykujemy posiadany przez nas tabor i kompetencje. Naszych klientów traktujemy tak jak przyjaciół, a to ważny krok do zapewnienia pomocy także tym którzy przemieszczają się trochę mniejszymi autami. Wszystkie nasze odziały rozlokowane są właściwie w całej Polsce, a każdy z nich przygotowany jest na holowanie różnych samochodów oczywiście ze szczególnym nastawieniem na auta ciężarowe.


Oczywiście nie wolno liczyć na to, że w trasie zostawią w spokoju nas awarie samochodu. Jeśli zdarzy się to w przestrzeni naszego Górzna dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to zupełnie dobre rozwiązanie. Ponadto nie trzeba niezwłocznie holować auta. Każdorazowo może się okazać, iż wystarczy praca mobilnego serwisu podparta wyspecjalizowaną kadrą. Nasze czynności na miejscu zajścia przywiodą do szybkiego wyeliminowania niesprawności.


Dowolną usterkę zawsze jesteśmy gotowi w stu procentach naprawić Faktem jest, że do chwili obecnej zawsze rozstrzygaliśmy pozytywnie zlecenia, nabraliśmy zatem zaufania do własnych rozwiązań. Naturalnie nie istnieją reguły, ale bez wątpienia zazwyczaj dużo uniemożliwiających dalszą podróż usterek okazuje się być prostymi usterkami, jakie po drobnej naprawie w rejonie zajścia zawsze są efektywnie usuwane przez nasze profesjonalne drużyny. Pozwól, iż zainteresujemy się także drobnymi naprawami na drodze, które uniemożliwiają dalsza jazdę, a niestety nie potraficie ich sami naprawić. Zakończyły się czasy kiedy potrzebowałeś przewozić ze sobą kompletny warsztat samochodowy bo współcześnie drobnymi remontami na trasie zajmujemy się my, wulkanizując opony, dowożąc brakujące paliwo, odpalając zamarznięte napędy a kiedy trzeba uzupełniając w mżawkę niesprawne wycieraczki.


Takie sprawy są ważne! Kiedy jesteś z odległego miejsca, tylko nie denerwuj się jak nam objaśnić gdzie zafundowałeś sobie usterkę, bowiem my przybędziemy z okolicy. Znamy tu każdy zakątek więc nie jest ważne, gdzie utknąłeś z własną kolizją my zaraz cię znajdziemy. Wybierz numer kiedy będziesz w potrzebie bez zwracania uwagi na godzinę. Świetnie jest posiadać przyjaciół na których zwykle można się oprzeć takich jak pomoc drogowa MegaHol. Oto cały sposób na życie.Będziesz mógł kalkulować naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Pomoc w zakresie Assistance lub niepłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Transport na lawecie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydostanie samochodu na drogę względnie postawienie go na kołach
  • Usunięcie błędnie zatankowanego paliwa ewentualnie dowóz paliwa

NASZA GALERIA


Obejrzyj ofertę jeśli jeszcze masz wątpliwości! Ale na sto procent jesteś w stanie w Górznie polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest treścią naszych usług, ale jak właściwie wspomnieliśmy jesteśmy przygotowani do przewozu lawetą lub autolawetą każdego samochodu. I chociaż tanią procedurą przerzutu uszkodzonego samochodu osobowego jest holowanie, którego zapewne może się podjąć każdy prowadzący, to właściwie polecalibyśmy skorzystać z kompetentnej usługi.


Nie wyśmiewajcie tej rady. Doświadczenie oraz profesjonalizm zdają się konieczne dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Nawet nie można w stu procentach zawierzyć przeciętnej linie holowniczej ponieważ zdarza się ona niesolidna. Teraz gdy nasze podróże w znaczącej mierze odbywają się po drogach szybkiego ruchu czy autostradach ważną informacją bezwzględnie jest fakt, iż holowanie na takich drogach jest zabronione. Stąd kompletnie wyposażone w właściwy sprzęt do lawetowania, doświadczone zastępy pomocy drogowej MegaHol mogą być najtrafniejszym doborem.

Bezpośrednio w profesjonalnym taborze znajdują się lawety, lub też autolawety przystosowane do każdego typu samochodów. Czyż trzeba żądać czegoś ponad to niż bezawaryjnego oraz szybkiego odtransportowania unieruchomionych aut i ich pasażerów na ustalone miejsce, no prawdopodobnie nie, natomiast my dokładnie tym się paramy bezkonkurencyjnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To był powód dla jakiego wymyśliliśmy MegaHol. Transport samochodów ciężarowych lub ciężarowa pomoc drogowa to strefy w jakich zamierzamy być najdoskonalsi. Zarówno w ofercie usług jak też w wartości ich realizacji. Większość użytkowników dróg zapewne musiała mieć już możliwość spotkania z zepsutym na szosie TIR-em. Także jeśli usterka znajdzie sobie usytuowanie na dwupasmowych trasach samo wyłączenie jednego pasa ruchu na parę godzin może utworzyć wielokilometrowe zatory. Bliźniacze, albo jeszcze przykrzejsze efekty potrafi podobna niesprawność rozpętać na podrzędnej, jakkolwiek uczęszczanej trasie. Z tego powodu bezzwłoczna reperacja bądź pewny, profesjonalny przewóz tego auta jest bardzo ważny.


MegaHol administruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem oraz odpowiednim sprzętem posiłkowym na przykład takim, który pozwala na wydobycie masywnego TIR-a z wykopu oraz umiejscowienie go na kołach. Rozporządzamy w takim razie odpowiednimi materiałami aby błyskawicznie odkorkować ulicę tak ewidentnie żeby można było bezkolizyjnie przeprowadzić reperacje. Duże pojazdy każdego typu na przykład ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, umiemy przez 24 godziny na dobę dostarczyć na wskazane miejsce skutecznie i bezawaryjnie.


Ale bez wątpienia klasa naszych prac gwarantowana jest głównie przez rzetelną załogę pełniącą dyżur nieustannie w naszych oddziałach przez całą dobę i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Potrafi się wyklarować, iż holownik i niskopodwoziówka akurat nie będę tu pożądane. W rejon zdarzenia znacznie szybciej dojedzie mobilny serwis i choćby na autostradzie, wykwalifikowani mechanicy pewnie dokonają koniecznej reperacji.


Mobilny serwis jest zaaranżowany zarówno na wulkanizację opon jak również na lekkie poprawki napędu. To zasługa wnikliwego sondażu wykonanego podczas otrzymania zlecenia. Każdorazowo posiadamy możliwość przywołania lawety czy też holownika z naczepą niskopodwoziową oczekujących w zapasie na wypadek gdyby sprawna reperacja okazała się niewykonalna.


Wiemy, że każdy przypadek pewnie jest niepowtarzalny dlatego przystępujemy do zleceń szczególnie odrębnie. Kontrahent ma prawo akurat nie mieć racji co do oceny okoliczności, jednak my możemy wsłuchać się w jego propozycje i wskazówki, a później wyciągnąć odpowiednie wnioski, ponieważ w taki sposób postępuje się z przyjaciółmi. Nasi mechanicy, otrzymując odciążenie wyśmienicie zaopatrzonego zaplecza technicznego, wydobywają z tych polemik tylko optymalne wskazówki.Transport niskopodwoziowy

Mając w dyspozycji naprawdę szeroką bazę lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników naturalnym było dla nas rozwiązanie z ofertą frachtu ogromnych maszyn budowlanych czy też maszyn rolniczych. Wbrew temu, iż nie specjalizujemy się w takiej dyscyplinie frachtu to właściwie pośród załogi obecni są fachowcy, kierowcy z prawdziwym doświadczeniem i praktyką w podobnych frachtach, my tylko polecamy ich potencjał.


Dowozimy w granicach kraju i zagranicę wszystkie maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do masywnych chociaż niewielkich wózków widłowych. Zatwierdzamy też usługi na ładunki ponadnormatywne czy też transporty dłużycowe.


Jako, że bezpieczeństwo ładunku jest tutaj priorytetem to przy uruchomieniu wszystkich środków bezpieczeństwa, oczywiście i tak regularnie ubezpieczamy ładunki. Bierzemy na siebie wszelkie procedury powiązane z frachtem w tym ewentualne, obowiązkowe zezwolenia wykazując się tym samym całkowitą specyfikacją konieczną do oferowania takiej usługi.Dlaczego my?

Dlatego, że na szczęście nie znamy takiego powodu, ażeby akurat nie. W związku z tym może być MegaHol. Akurat nie staramy się odbierać umiejętności innym, jednakże też nikt tego nie uprawia mówiąc, że jest najlepszy. Przypuszczalnie sprawdzają się w pracy potencjalne pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe jakkolwiek funkcjonuje ich w sektorze bardzo wiele.


Warto jednak odmiennie na to zagadnienie popatrzeć. Skoro mamy, aż tylu sieciowych wspólników to w takim wypadku prawdopodobieństwo zadysponowania idealnego sprzętu powinno być znacznie większe niż w pojedynczym warsztacie. O wyspecjalizowanych mechaników czy doświadczonych kierowców również bywa zdecydowanie łatwiej bezpośrednio w firmowej pajęczynie niż w indywidualnym zakładzie. MegaHol to doskonałe połączenie lokalnych warsztatów, które równocześnie się wspierają będąc jednocześnie nieopodal zajścia i dysponując spektakularnym wachlarzem zespołu pojazdów i oczywiście sprzętu.


Motto „Bądź przyjacielem klienta” sprawdza się dokładnie w związku z tym i jesteśmy usatysfakcjonowani, że wyznacza regułę świadczenia naszych usług. Właściwie do zadania przybywa dobrze dobrana grupa pracowników z lokalnego warsztatu związana emocjami albo wręcz rodzinnie, jakkolwiek to grupa jaka może, w jakiejkolwiek chwili, liczyć na pomoc całej platformy podobnych oddziałów.


Dowolne wezwanie ma indywidualną wycenę , a skutek jest taki, że nierzadko u nas stawki za pracę są niższe niż się oczekuje. W momencie prac wykonywanych z OC ewentualnie Assistance nie ma konieczności regulować opłat, ponieważ rozliczamy się wprost z ubezpieczycielem.


To jest faktycznie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Zawsze Twój wrażliwy przyjaciel z Górzna.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: