LAWETA STARGARD 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych STARGARD i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie naszym portalem, może następować w wyniku przykrego zdarzenia jakie przytrafić może się w drodze, nie mniej jest nam miło, że zdecydowali się Państwo skorzystać z usług MegaHol. Każdy kto wyjeżdża, chociażby w najbliższą drogę musi mierzyć się z alternatywą usterki, stłuczki lub wypadkiem. Doskonale kiedy pomoc drogowa potrafi nam w tej sytuacji użyczyć wsparcia. Transport niesprawnego pojazdu lawetą lub przy użyciu sztywnego holu to najpoważniejsza z usług, lecz realna jest także wymiana koła lub wulkanizacja uszkodzonej opony, albo drobna naprawa zrealizowana na miejscu zdarzenia nieskomplikowanej niesprawności, ale paraliżującej dalszą podróż. Identyczne działania podejmujemy dla jakiegokolwiek rodzaju samochodu w tym oczywiście też dla samochodów dostawczych i ciężarowych. Kierowcy i profesjonaliści będą mogli się spotkać akurat na portalu MegaHol.pl. Są specjalistami, którzy na co dzień udzielają kompetentnej pomocy w niezwykle różnych sytuacjach. Dzięki ogólnopolskiej sieci którą dysponujemy nasi mechanicy mają do wykorzystania każdy typ transportu, a także mobilny serwis i wulkanizację. Obdarzyło nas zaufaniem wielu kierowców zaś nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim nastawieniem.


Wszędzie mamy po prostu placówki my chcemy być inni. My zamierzamy być jak wasz zaufany przyjaciel, doskonała pomoc drogowa w sposób naturalny zdeterminowana aby udzielić ochrony. I będziesz mógł mu zaufać bo przyjaciel jest gotowy Tobie poradzić w każdych okolicznościach.


Zawsze może dojść do nieoczekiwanej usterki lub stłuczki? Jeśli jesteś w sąsiedztwie Stargardu o nic nie potrzebujesz się niepokoić spokojnie wybierz numer do przyjaciela – zadzwoń po MegaHol. Przyjedziemy błyskawicznie. Dojedziemy z profesjonalną kadrą, która obsłuży mobilny serwis.


Nigdy nie będą dla nas komplikacją drobne naprawy na drodze. Wymiana ewentualnie wulkanizacja koła, reperacja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika te i wiele kolejnych szczegółów wyremontujemy dla Ciebie na miejscu z przyjemnością. Wciąż także jesteśmy gotowi na komunikat, że przydatna może być autolawety, autoautolawety względnie holowanie. Jeśli okaże się, że to jest niezbędne zawsze zabezpieczamy rejon usterki albo wypadku. Nie istotne czy stanąłeś na autostradzie, szosie ekspresowej bądź na peryferyjnej ulicy dojazdowej. My to stanowisko znajdziemy żeby Tobie dopomóc. Bo jesteśmy u siebie dlatego zlokalizujemy tu obojętnie którą drogę.

NASZA GALERIA


Zachowaj w pamięci numer do przyjaciela. W całym kraju prawdopodobnie może być naprawdę przydatny. Telefon na pewno jest czynny 24 godziny na dobę. Nadjedziemy szybko – na bank! Albowiem MegaHol, gwarantowana pomoc drogowa, właśnie taka jest. Przyjaciół poznaje się w kłopocie.Jesteśmy gotowi do świadczenia pomocy i w dzień i w nocy:

  • Dowóz paliwa albo wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego
  • Bezpłatne usługi z OC stłuczki oraz w ramach Assistance
  • Holowanie, przewożenie i transport na lawecie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Ustawienie pojazdu na kołach czy wyciągnięcie go na drogę

Odnajdź niuanse! Przyjaciel z Stargardu jest zdeklarowany do wykonania usługi!LawetaAutoautolawety 24h


Funkcjonuje parę modeli na transport defektowych pojazdów, lecz najpopularniejszy oraz najszybszy to autoautolawety lub autolawety. Powinno się jednak pamiętać, że na autostradzie holowanie jest prawomocnie wzbronione, więc to w sumie jedyny system, który możemy tutaj wykorzystać. Specjalne pojazdy i profesjonalna obsługa. Pomoc drogowa w rejonie Stargardu posiada podstawy by być przekonaną o własnej sile. Do wykorzystania jest też autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Absolutnie nie powinno być polemiki co do tego, że pojazd i w momencie załadunku oraz transportu okaże się absolutnie bezpieczny. 24 godziny na dobę zarówno zniszczony samochód jak również jego podróżnych przewieziemy bezpiecznie na wyznaczone miejsce.


stan techniczny samochodu musi być wystarczający, a przepisy kodeksu drogowego muszą zezwalać na holowanie jeżeli byśmy zmierzali zdecydować się na taką procedurę przewozu. W każdej chwili będziesz mógł zmienić decyzję jedyny kłopot to szybkość przemieszczania sie po drodze. Ten zestaw zdecydowanie powinien jechać z najwyższą szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Gdy samochód ciężarowy ulega na drodze awarii to duży kłopot, a my musimy mieć tego świadomość. TIR jeśli ulegnie usterce przeważnie może być impulsem kłopotów na drodze. Holowanie tego samochodu jest często najbardziej odpowiednią metodą na udrożnienie trasy. Oczywiście zawsze jesteśmy gotowi na takie rozwiązanie.


Specjalistyczny sprzęt będący w naszym posiadaniu przyzwala na holowanie dowolnego samochodu. W przypadku gdy może być to oczekiwane wysokiej próby wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy, specjalistyczny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pomagają nam solidnie i skutecznie dostarczyć na wskazane miejsce pojazd ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus czy samochód dostawczy. Każdy pojazd potrafimy ulokować na kołach uprzednio wydobywszy go z dołu także TIR-a, choćby znajdował się w złym stanie i w trudno osiągalnym położeniu.


Jeżeli będzie potrzebny transport ładunków transportowanych przez niesprawny samochód też się tym kłopotem zainteresujemy i zaaranżujemy pomoc. Pozbieramy, przepakujemy i oczywiście dowieziemy zgodnie ze wskazaniem administratora ładunku.


Nad zagwarantowaniem Wam spokoju i zabezpieczenia pracuje przez całą dobę wykwalifikowana, profesjonalna kadra. Każde zamówienie dzięki rozwojowemu zapleczu zawsze jesteśmy w stanie skutecznie podjąć, bez względu na pogodę, w dowolnej porze dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Nieskomplikowane w naprawie niesprawności pojawiają się niejednokrotnie. Mogą to być niesprawności niweczące dalszą drogę, ale łatwe do naprawienia na poczekaniu. Choćby zepsute wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, oczywiście przebita opona albo niedobór oleju, paliwa czy też nalanie do zbiornika złego paliwa. Ściągaj wtedy pomoc drogową i mobilny serwis, który doraźne reperacje realizuje w terenie przez całą dobę. Laweta okaże się nie konieczna. Serwis przyjedzie w rejon awarii bezzwłocznie, a w wachlarzu usług istnieje też pracujący przez całą dobę mobilny punkt wulkanizacji.


Mechanicy z kwalifikacjami to majątek jakim zarządza mobilny serwis. Zarówno dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych limit drobnych napraw możliwych do przeprowadzenia na poboczu jest bardzo pojemny.


Oddzwonimy natychmiast jeśliby się okazało, że nasz telefon jest w tym momencie nie dostępny. Wiadomości jakie są nam konieczne to niuanse usterki, marka samochodu i dokładna lokalizacja zdarzenia. Będziemy na miejscu zdarzenia zapewne w kilkanaście minut. Zamiarem naszych przedsięwzięć jest w całości pomóc kierowcy z tego powodu do wszystkich przypadków przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Potrzeby usługobiorców tworzą obszerną paletę naszych usług w tym przewóz maszyn budowanych. Dowolną dużą maszynę drogową, walce lub powiedzmy koparki gąsienicowe potrafimy transportować skutecznie i oczywiście bezpiecznie. Decydujemy się transportu wszelkich maszyn rolniczych. Właściwie przeszkoleni do transportu niewielkich, ale ciężkich pojazdów, kierowcy są przygotowani na transport przypuśćmy wózków widłowych. Posiadając odpowiedni tabor realizujemy transport ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Jeśli Masz dylemat z nietypowym ładunkiem, przypuśćmy trudny gruz czy wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę przewozu zapisuj się do nas.


Nie jedynie w kraju, a również i zagranicą wykonujemy takie usługi. Nasza grupa rozporządza całkowitą dokumentacją upoważniającą nas do oferowania tego rodzaju usług. Potencjalne przewożone towary są ubezpieczone.Dlaczego my?


Dlatego, że naszą aktywność uważamy za powinność. W tej sytuacji chronimy was przez 365 dni w roku, 24h na dobę. MegaHol to pomoc drogowa z charakterem. Gdyż zasady zachowania w poszczególnych okolicznościach opracowujemy w oparciu o oceny i doświadczenie wyspecjalizowanych zawodowców z wielu ośrodków. Wysoka skuteczność w pewnym usuwaniu niesprawności lub świetne efekty przewozu pojazdów są właśnie tego wynikiem.


Na dowolną usługę patrzymy indywidualnie i każdą oddzielnie wyceniamy. Kalkulując cenę zatrzymujemy uwagę na: czy została wykorzystana autoautolawety bądź holownik, rozmiar czynności wykonanych na miejscu zdarzenia, wykorzystanie części zamiennych, model samochodu, który obsługujemy i oczywiście lokalizacja zajścia.


Wszelkie nasze usługi mogą być bezpłatne jeżeli Państwo mają ubezpieczenie Assistance, lub do uszkodzenia doszło z winy osoby trzeciej i oczywiście naszą pracę będzie można zapłacić z OC sprawcy stłuczki.


Przyjaciel nie rozczaruje!
Wyłącznie Pomoc drogowa MegaHol – twój przyjaciel z Stargardu jest zdeterminowany do pomocy wręcz oczekuje na kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: